تزیین شومینه با دکوری های زیبا و پاییزی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عصرهای پادشاه فصل‌ها، فصل رنگارنگ یا به تعبیری، بهار عاشق شده به سرعت در حال گذر است. به‌راستی که این فصل با چک‌چک قطرات باران‌ بی‌وقفه‌اش، خش‌خش برگ‌های طلایی‌اش و استنشاق بوی زمین خیس شده‌اش هر آدمی را مدهوش می‌کند. در این روزها، کنار شومینه نشستن و استشمام بوی ترش و شیرین پوست حرارت‌دیده پرتقال یا نارنج با افراد خانواده، لذت‌بخش‌ترین اتفاقی است که نباید از آن به‌راحتی گذشت. تزیینات رنگارنگ شومینه به صمیمیت گفت‌وگوها می‌افزاید؛ چراکه رنگ‌ها و تزیینات، هر کدام دارای انرژی و پیامی برای ذهن هستند و غافل ماندن از این جزییات خوش‌رنگ و لعاب، باعث کسلی و خستگی روح و در نهایت جسم می‌شود.

decorating the fireplace1 تزیین شومینه با دکوری های زیبا و پاییزی

شومینه تزیینی و بدون دودکش

نصب این شومینه‌های مدرن یا کلاسیک و استفاده از تزیینات در اطراف آنها، کار آسانی است. شومینه‌های تزیینی، گرمای قابل توجهی ندارند اما نباید حال و هوای‌شان را  به دست فراموشی بسپارید و فقط کافی است با اندکی خلاقیت و توجه به اطراف‌تان، دستی به سرو روی‌شان بکشید. محدوده اطراف خیابان سهروردی از مراکز فروش این گونه شومینه‌هاست.

decorating the fireplace2 تزیین شومینه با دکوری های زیبا و پاییزی

روح‌بخشی در جزییات آکسسوار شومینه

اگر مایلید با کمترین وسیله و هزینه به نتیجه دلخواه‌تان برسید، با انتخاب کوسن، شمع، قالیچه، روکشی مثل پتو یا شال و … که بلااستفاده است و رنگ‌هایش تداعی‌کننده حس و حال پاییزی است، تاکیدی بر این نقطه  کانونی و اصلی کنید.

سطوح اطراف یا میزهای کنار شومینه می‌تواند میزبان تزییناتی مانند شمع، گیاهان، رانر(رومیزی)، تصاویر، آینه و … باشد. اما برای بهتر دیده شدن این تزیینات باید از جزییاتی که هنرمندانه انتخاب شده‌اند، استفاده کرد تا شومینه و فضای اطراف آن رنگ و بوی مطبوعی به خود گرفته و دچار آشفتگی نشود.

decorating the fireplace3 تزیین شومینه با دکوری های زیبا و پاییزی

اگر آرتیست باشید یا مثل یک آرتیست فکر کنید، در انتخاب آکسسوارهای این دکوراسیون وسواس و سختگیری خاصی ندارید و به جایگزین‌های رنگ و تزیینات فکر می‌کنید. همه جایگزین‌هایی که انجام می‌دهید نشان از دقت، هوش و ذوق هنری‌تان دارد که سعی در تقویت آن کنید.

decorating the fireplace4 تزیین شومینه با دکوری های زیبا و پاییزی

میوه‌های رنگارنگ روی شومینه

حضور این میوه‌ها‌ با رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف در این فصل، هیجان و شوق بیشتری برای دکور کردن شومینه به شما می‌دهد. تعدادی محدودی از رنگ‌ها و سایزهای آن که گاهی به عنوان جاشمعی یا گلدان استفاده می‌شود از ذوق و سلیقه فرد حکایت دارد. میوه‌های دیگری هم چون زرشک، زغال‌اخته، سیب و… از سوغاتی‌های جذاب پاییز برای دکوراسیون شومینه هستند.

decorating the fireplace5 تزیین شومینه با دکوری های زیبا و پاییزی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.