Clothes Store Decoration دکوراسیون فروشگاه پوشاک

logo 4 دکوراسیون فروشگاه پوشاک

در دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک بهینه سازی از فضای موجود به گونه ای که تمامی قسمت ها جذابیت و گیرایی خاصی را برای مشتریان ایجاد نماید تا روحی تازه را به فضا القا نماید و باعث شود  نظر هر مشتری را به خود جلب نماید.

شرکت 1000 دکور این توانایی را دارد هارمونی رنگها تا با ایجاد طراحی فضای روحی مناسب بهبود عملکرد فیزیکی در فضا باعث گیرایی مشتریان شود. طراحان ما با استفاده از ایده تقابل و بهره گیری از تضاد ها جذابیت خاصی را برای مشتریان ایجاد میکند.

ویترین و ورودی مغازه از مهم ترین عامل ها در جذب مشتریان است. رموز طراحان 1000 دکور در دکوراسیون مغازه پوشاک این است که با بکار گرفتن از المان هایی در ویترین مغازه  باعث متفاوت تر شدن و منحصر به فرد شدن مغازه می شود تا، حس کنجکاوی مشتریان را برانگیزد.

مجموعه 1000 دکور با استفاده از قفسه بندی های استاندارد و با استفاده از متریال های مقرون به صرفه و به روز که طراحان ما با تلفیق از نور و حجم و هارمونی رنگ ها فضای یکپارچه ای را برای دسترسی مستقیم به پوشاک که راحتی مشتریان در نظر دارد ایجاد می نماید.

اتاق پرو از دیگر اجزای دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک به حساب می آید که، مجموعه 1000 دکور این اطمینان را به شما می دهد با ایده های جدید و طراحی خاصی که در پوشش کف و دیوارها و همچنین قرارگیری آینه ها که زمینه ساز راحتی مشتریان و همچنین با نورپردازی های حرفه ای کیفیت پوشاک را با در نظر گرفتن محدودیت فضا فراهم می نماید.

با قرار گیری صندلی های راحت و مدرن راحتی همراهان مشتریان را نیز مد نظر قرار می دهد.

نمونه طرح های دکوراسیون فروشگاه پوشاک:

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 مجری دکوراسیون طلافروشی و فروشگاه پوشاک – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون مغازه و فروشگاه ها با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

09124150884 ?