پارتيشن اداری چيست؟

سیستم جداکننده های کاذب که امروزه با نام پارتیشن شناخته می شوند، تجهيزاتي جهت تقسيم بندي فضاهاي داخلي هستند كه در جهان امروزی با هدف نظم و با پیش بینی صحيح قابلیت جابجایی، طراحی و ساخته می شوند.

office partition and furniture taav پارتیشن اداری

گروه 1000 دکور (مجری دکوراسیون ، دکوراتور) با ارائه خدمات متمایز در بازسازی و طراحی دکوراسیون بی نظیر و انواع دکور ( دکور لوازم خانگی ، دکور آرایشگاه مردانه ، دکور آرایشگاه زنانه ، دکور کافه و رستوران ، دکور بوتیک زنانه و دکور بوتیک مردانه ) در خدمت هموطنان عزیز می باشد .

از طرفی به عنوان یک مجری کمد دیواری متخصص و مجری دکوراسیون دفتر معماری ، ایده های زیبا و مناسب با محیط مد نظر شما برایتان به ارمغان می اورد.

برمبناي معيارهاي ساخت پارتيشن اداری به ۴ دسته ي اصلي تقسيم مي شود :

  1. پارتیشن اداری تمام ام دی اف
  2. پارتيشن اداری ام دی اف و آلومينيوم
  3. پارتیشن اداری MDF و شيشه
  4. پارتیشن اداری آلومینیوم و شیشه

۱) پارتیشن اداری تمام ام دی اف:

این نوع از پارتیشن اداری تنها به وسیله MDF ساخته میشود و طراحی آنها به گونه ای است که نمای ظاهری و فریم بندی ها به وسیله MDF انجام می گیرد.

۲) پارتيشن اداری آلومينيوم و MDF:

پارتيشن اداری ترکیبی، که در ساخت آن از MDF و آلومینیوم استفاده می گردد، نوعی از جداکننده های سبک هستند که قابلیت پیاده سازی، حمل و نقل و تغییرات بسیار بالایی دارند. این نوع از پارتيشن اداری به دلیل استفاده از آلومینیوم که فلزی بسیار سبک، مستحکم و زیباست، بسیار متنوع و جذاب می باشد.

۳) پارتيشن اداری MDF و شيشه:

در این نوع از پارتیشن اداری از آلومینیوم به عنوان فریم و اسکلت بندی اصلی و از MDF و شیشه به عنوان پرکننده های سطح استفاده می شود.

قطر این نوع پارتیشن بسیارکم و در حدود ۴ تا ۶ سانتی متر است.

عرض و ارتفاع آن هم کاملا نا محدود بسته به محیط قابل پیاده سازی می باشد.

۴) پارتيشن اداری آلومینیوم و شیشه:

تعریف اساسی پارتيشن اداری که توسط SORNO ایتالیا (یکی از اولین تولیدکنندگان پارتیشن اداری در جهان) ارائه شده به این نوع پارتیشن برمی گردد. در ساخت این نوع از پارتیشن اداری از استراکچرهای مخصوصی جهت کادربندی و به عنوان قطعات اصلی پارتیشن اداری استفاده می گردد که خود حالت دوجداره بودن را داراست.

میزهای اداری


بدون تردید مهمترین بخش دکوراسیون اداری هر شرکت و اداره جات میز های اداری، کارمندی، کنفرانس و مدیریت می باشد.

انتخاب مناسب و درست میز اداری برای شرکت شما عزیزان به نوعی تضمین آرامش، زیبایی و کارایی مبلمان اداری می باشد، پس بسیار بجاست که در انتخاب میز های اداری شرکت خود وسواس بیشتر بکار بگیرید، چرا که سطح و کلاس بندی شرکت شما و همچنین بازده کارمندانتان بطور مستقیم با میز های اداری و کارمندی ارتباط دارد.

برای انتخاب صحیح میز اداری به رنگ دکوراسیون خود و استاندارد ابعادی میزهای اداری توجه نمایید.

در انتها برای داشتن یک پارتیشن اداری مناسب و زیبا برای محل کار خود و آگاهی از انواع قیمت پارتیشن اداری می توانید با مشاوران متخصص گروه 1000 دکور در این حوزه و مجریان امر تماس حاصل نمائید.