همان طور که می دانیم ام‌ دی ‌اف (MDF) یا همان فیبر با تراکم متوسط، از الیاف و ضایعات چوب ساخته شده که به رزین آغشته است و تحت ‌تاثیر گرما و فشار، به هم می‌چسبد.‌ این محصول قابلیت روکش‌شدن دارد که به زیبایی و دوام آن، به‌خصوص در محیط‌ هایی مانند آشپزخانه می‌افزاید.

این ماده برای قرنیزها نیز بسیار مناسب است؛ زیرا صاف و یکنواخت است و معایب چوب را ندارد. همچنین پیچ و تاب بر نمی‌دارد و به هم فشرده، صاف، سفت و بدون گره است و به‌راحتی خم نمی‌شود.

و از خصوصیات مهم دیگر آنها مقاومت در برابر رطوبت است. در صنایع مختلف و دکوراسیون و طراحی ها امروزه ام دی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است.

 

ام ‌دی ‌اف عایق صوت و حرارت است و به علت اینکه مواد تشکیل‌دهنده آن از ضایعات دورریختنی چوب است، در دنیا طرف‌داران خوبی دارد و به نوعی مورد علاقه دوستداران محیط زیست است.

 

ام دی اف ها در ساخت کف کشوها، پشت کابینت‌ها، رویه درها، تمام روسازی‌ها مانند دیوارکوب‌ها، پوشش‌های سقف، غرفه‌های نمایشگاهی، صنایع اتومبیل‌سازی، رویه لاستیک زاپاس (یدک) پشت صندلی، رویه در، تولید تخته‌های انحنادار و… کاربرد دارند.‌

 

یکی از برندهای داخلی کشور ام دی اف آسیا می باشد. این برند از ام دی اف نیز توسط مجموعه 1000 دکور عرضه می گردد.

 

ام دی اف آسیا ساخت کارخانه ملامین سازه آسیا می باشد. ام دی اف های این برند داخلی دارای کیفیت و مرغوبیت عالی هستند. از مهمترین خصیصه های این برند که آن را در بین بهترین تولیدکننده های ام دی اف داخلی قرار داده است، استفاده از مغز با کیفیت چوبهای مالزی می باشد.

 

ام دی ف ها در انواع نازک و ضخیم از 2 میلیمتری تا 60 میلیمتری موجود می باشند. اندازه هر ورق ام دی اف آسیا معمولا به ابعاد 366*183 سانتیمتر عرضه میگردد. و با ضخامت هر ورق 16 میلیمتری ساخته شده و در ضخامت 8 میلیمتر تا 25 میلیمتر فقط در حجم پالت در صورت سفارش ساخته خواهد شد. هر پالت 35 ورق را شامل میشود.

مجموعه 1000 دکور امکان عرضه انواع ام دی اف های برند آسیا را در طرح ها، رنگ ها و روکش های مختلف دارد. شما می توانید در هر دو نوع خام و روکش دار و رنگ شده این ام دی اف ها را سفارش دهید.

 

جهت سفارش MDF های  برند ASIA می توانید با مجموعه 1000 دکور، از طریق شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 – 09124150884