shop sporting goods decoration دکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی

logo 4 دکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی

طراحی داخلی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی یکی مهم ترین طراحی داخلی به شمار می رود. زیرا طیف وسیعی از مشتری ها در آن رفت و آمد دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در مغازه لوازم ورزشی کیفیت و برند لوازم ورزشی به بالا رفتن آمار مشتریان تاثیر بسزایی می گذارد. بنابراین طراحی آن باید به گونه ای باشد که علاوه بر دقت باعث جلب توجه و جذب مشتریان شود تا به دور از خستگی و کسالت زمان لازم را صرف کنند. شرکت 1000 دکور این توانایی را دارد که با دقت و حساسیت بر روی متریال های به روز دنیا و طبق استانداردها و هارمونی رنگ ها طراحی چشمگیر ارائه می دهد.

طراحی ورودی مغازه لوازم ورزشی جز عامل های مهم در جذب مشتری است. شرکت 1000 دکور این قابلیت را دارد که با هارمونی رنگ ها و متریال های کاربردی تر باعث بزرگ نمایی و گیرایی دید در جذب مشتریان شود.

از فاکتورهایی مهم که می بایست در طراحی لحاظ شود قفسه بندی مغازه است. مجموعه 1000 دکور از قفسه بندی های استاندارد و جذاب که علاوه بر دسترسی راحت و دید مناسب برای مشتریان و علاوه بر آن فضای کمتری را اشغال کند استفاده مینماید. با استفاده از نور پردازی حرفه ای که، از تجهیزات کم مصرف و پیشرفته دنیا هست جلوه لوازم ورزشی را دو چندان میکنیم تا، کالاهای با ارزش تر و یا با برند خاص بیشتر در دید قرار بگیرند.

از فاکتورهایی دیگری که به آن می توان اشاره نمود سقف و کف مغازه است. شرکت 1000 دکور با طراحان برجسته خود به گونه ای این را طراحی را با استفاده از ترکیب بندی هارمونی رنگ ها و متریال های به روزی که به گرم تر شدن فضا کمک شایانی دارد استفاده می نماید.

طراحان 1000 دکور با اختصاص فضایی از مغازه با صندلی های راحتی که متناسب نیز با فضای ورزشی هماهنگی خاضی را ایجاد می کند استفاده مینماید تا مشتریان بتوانند بدور از خستگی امکان انتخاب بهتری داشته باشند.

 

 

 

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 مجری دکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون برای فروشگاه لوازم آرایشی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

09124150884 ?