Office Decoration دکوراسیون داخلی دفاتر اداری

logo 4 دکوراسیون داخلی دفاتر اداری

طراحی داخلی دکوراسیون دفتر کار دارای قواعد و اصول مختص به خود است. دکوراسیون های داخلی دفاتر اداری نقش مهمی را در پیشرفت شرکت ها ایفا می کنند و نیز می بایست به گونه ای چیدمان شود تا نوع فعالیت را به نیز به معرض نمایش بگذارد.

طراحان 1000 دکور با داشتن ایده های نو و به روز دنیا تفکیک بخش های مختلف را با متریال های کارامد تقسیم بندی می نماید.

شرکت 1000 دکور با تیم حرفه و مجرب خود دکوراسیون داخلی دفاتر اداری به گونه ای چیدمان انجام می دهد که تمامی قسمتهای دفاتر برجسته تر از بقیه قسمتها نباشند تا به نمای بصری آسیب برسد. در کل دکوراسیون داخلی را به گونه ای ارائه می دهد که فضا اداری، فضایی یکپارچه و واحد دیده شود تا نیازهای شرکت را برآورده نماید.

تیم طراحی 1000 دکور با ست های اداری منشی که متناسب با فضای داخلی و همچنین با نوع فعالیت مرتبط به گونه ای چیدمان را انجام می دهد که به محض ورود به داخل دفتر زیبایی منحصر به فرد و حسن اعتماد را برای ارباب رجویان فراهم آورد.

اتاق مدیریت رسمی ترین مبلمان فضای اداری به این بخش اختصاص می دهد. تیم 1000 دکور طراحی این فضا بگونه ای انجام میدهد که، برای القای حس ریاست و مدیریت نسبت به فضاهای موجود شکیل تر و محلی مناسب برای پذیرایی از میهمانان مدیر ارائه دهد.

عامل مهم دیگری که می بایست در دفاتر اداری رعایت شود نورپردازی آن است که، شرکت 1000 دکور این قابلیت را دارد تا با بکار گیری به روز تجهیزات الکتریکی هیچ گونه خستگی به علت عدم روشنایی کافی و ضعف بینایی احساس نشود.

انتخاب مبلمان و صندلی های ارگونومیک از دیگر عوامل مهمی است که شرکت 1000 دکور برای دکوراسیون دفاتر اداری در نظر می گیرد تا محلی راحت و مناسب برای نشستن فرد باشد.

تیم طراح و هنرمند 1000 دکور با هارمونی رنگ مناسب با نوع فعالیت و همچنین انتخاب گیاهان زینتی فضای کاری را برای شما لطیف تر می کند.

نمونه طرح های دکوراسیون اداری:

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 برای مشاهده نمونه برخی از پارتیشن های اداری اجرا و طراحی شده توسط 1000 دکور کلیک نمایید 

دکوراسیون مطب دندانپزشکی

دکوراسیون مطب و کلینیک

 مجری دکوراسیون داخلی دفاتر اداری – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون اداری و محل کار خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 

09124150884