مجموعه 1000 دکور - دکوراسیون کافه و رستوران – بنر

دکور کافه و رستوران ، یکی از مواردی است که اگر جذاب و طبق استانداردهای دکوراسیون انجام شود و فضایی متمایز و شیک را برای مراجعه کنندگان فراهم کنند ، قطعا به تعداد مراجعین و مشتریان افزوده خواهد شد.شاید  شما هم قبل از طعم غذا و کیفیت, جذب دکوراسیون شیک و خاص یک فضا شده اید. یکی از نکات مهمی که در افتتاح یک مکان عمومی باید به آن دقت بسیار داشته باشید دکوراسیون و طراحی داخلیست. این موضوع به شدت میتواند روی میزان درآمد شما به طور مستقیم تاثیرگذار باشد. اما چرا؟

امروزه طراحی های داخلی متفاوت و زیبایی برای مکان های مورد نظر هر صنفی توسط متخصصان امر صورت میگیرد ، از این روی گروه 1000 دکور ( مجری دکوراسیون ، دکوراتور ) نیز با تجربه چندین ساله و با بهره گیری از متخصصان و مهندسان مجرب ، آماده ارائه ایده های ناب در مورد خدماتطراحی دکوراسیون، علی الخصوص دکور کافه و رستوران ، بازسازی و حتی دکور آرایشگاه زنانه  و یا دکور آرایشگاه مردانه به عموم مردم و صاحبان کسب و کارها می باشد.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 01 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

 

اگر رشد رستوران ها و فضاهای دیگر مانند کافه ها در ده سال اخیر بررسی کنید متوجه خواهید شد که بازار رقابت در این عرصه بسیار داغ است. هریک از صاحبان این مکان های خاص در صدد یافتن راهی برای ایجاد نوآوری و ایده های جالبی برای رسیدن به یک دکور کافه و رستوران زیبا هستند تا افراد بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

در واقع تعداد رستوران ها و سلیقه مشتریان باعث شده است که بیش از پیش به دکوراسیون و طراحی داخلی اهمیت بدهند چرا که اولین چیزی که پیش از طعم و کیفیت غذا چشم را درگیر می کند و باعث انتخاب می شود همین طراحی هاست. اگرچه ، کیفیت نیز بخش مهمی از رستوران داری به شمار می آید و شما باید  ایده هایی جدید و کاربردی ارائه دهید و در تلاش برای افزایش کیفیت نیز باشید.

 

ساده اما جذاب

برای اینکه مشتریان خود را جذب کنید نیازی نیست که دکورکافه و رستوران خود را به طرز عجیب و غریبی طراحی کنید, اگرچه این مورد نیز علاقه مندان خاص خود را دارد اما شما می توانید با ایجاد یک فضای مناسب که از الگوهای صحیح در طراحی دکوراسیون استفاده کرده است به قلب مشتری خود نفوذ کرده و با یک پذیرایی ساده و گرم در کنار خود را در ذهن آنها جاودان کنید.

 

محیطی آرامش بخش

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 04 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

محیط رستوران و به ویژه امروزه، محیط کافه ها باید به گونه ای باشد که فضایی متفاوت را برای مشتری ایجاد کند. این فضا و یا به عبارتی دکور کافه و رستوران اصولی ، بیش از هرچیز باید نیاز به آرامش را در مشتری لبریز کند. شما می توانید با مشورت با یک طراح داخلی و یا استفاده ای ایده های نوآورانه خودتان این مکان ها را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

با توجه به زندگی های پر تلاطم و پر مشغله امروزی ، وجود مکانی که برای دقایقی انسان را از فضای شلوغ و پر ازدحام خارج کرده و ریکاوری روحی برای مشتری ببار بیاورد ، یک مزیت و نیاز مبرم می باشد که این امر با صلاحدید دکوراتور و دکور لوازم خانگی بامکان پذیر است.

سبکی خاص مختص دکور کافه و رستوران شما

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 03 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

 

آیا می خواهید با رستوران های دیگر متفاوت باشید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است پس در جست و جوی یک تم مناسب ، تمامی طرح های مورد نظر خود و دیگران را بررسی کنید. شاید اولین چیزی که در ایجاد یک سبک خاص برای شما مفید باید استفاده از رنگ هاست. سعی کنید که از رنگ هایی استفاده کنید که علاوه بر القای حس آرامش برای مشتریان شما جذاب نیست باشد.

ممکن است تصور کنید که استفاده از رنگ های تند و شاد می تواند تاثیر بسزایی در جلب مشتری داشته باشد, این امر با توجه به تفاوت سلایق و علاقه مندی ها نیز درست است. نکته دیگری که باید پیش از انتخاب  دکوراسیون به آن دقت کنید این است که مشتریان شما چه کسانی هستند, و یا بیان دیگر دکور کافه و رستوران را به گونه ای طراحی کنید که پاسخگوی تمامی اقشار جامعه باشد.

مشتریان شما به طور حتم افرادی خواهند بود که از لحاظ سن, تحصیلات, مذهب و درآمد با یکدیگر متفاوت اند. شما می توانید یک کافه خاص با دکوراسیون خاص برای یک قشر خاص طراحی کنید اما دقت داشته باشید که در این صورت مشتریان شما نیز محدود تر می شوند.به عنوان مثال دکوری که برای یک دفتر معماری پیاده میشود با دکوری که برای داخل منزل (طراحی کمد دیواری) توسط مجری کمد دیواری اعمال می شود ، قاعدتا متمایز و با توجه به شرایط خاص آن محل خواهد بود.

 

نور پردازی در دکور کافه و رستوران

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 02 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

 

یکی از مواردی که امروزه در طراحی کافه ها به آن دقت چندانی نمی شود نورپردازی درست است. شاید تصور کنید که هرچه نورپردازی در دکور کافه و رستوران کمتر رعایت شود ، کافه و یا رستوران شما به اصطلاح هنری تر خواهد بود, اما دقت داشته باشید که بهره گیری از نور کافی به ویژه نور طبیعی طی روز می تواند شما را نسب به رقیبان در جایگاه بالاتری قرار دهد. امروزه با توجه به پیشرفت رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و لذت به اشتراک گذاشتن عکس های زیبا از غذاهای مختلف باعث می شود که یک مکان با نورپردازی کامل به مکانی تاریک ارجح باشد چرا که نورپردازی تاثیر شگرفی بر عکاسی شما خواهد داشت.

 

مدرن یا قدیمی!

 

امروزه نمی توان به طور قطع تشخیص داد که نیاز ها بیشتر به سمت مدرنیته پیش می روند و یا اغلب افراد خواستار دکوراسیون هایی با رنگ و بوی قدیمی هستند. صد البته که پیشرفت تکنولوژی برای همگان خوشایند است اما هنوز هم افرادی هستند که به تم های قدیمی برای استفاده در دکور کافه و رستوران خود ، علاقه ی بیشتری دارند. انتخاب هریک از این موارد به طور قطع بر سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

 

منو؛ کوچک اما قابل توجه

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor Menu No 02 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

 

شاید تصور کنید که طراحی کافه و رستوران شما تنها به طراحی دیوار و کف و چیدمان ختم خواهد شد اما نه! منو نیز یکی دیگر از مواردی است که باید در طراحی آن نهایت دقت را به خرج دهید. نظم دهی مناسب به لیست غذاها و آشامیدنی ها و همچنین یک طراحی ساده و در عین حال شیک و جذاب می تواند در انتخاب رستوران شما توسط مشتریان نقش بسزایی داشته باشد.

 

نمونه هایی از بهترین طراحی های کافه و رستوران در سراسر دنیا

 

کافه آلفرد در لس آنجلس

همانطور که مشاهده می کنید این کافه از طرح های عجیبی استفاده نکرده است اما دلیل محبوبیت آن ایجاد یک فضای صمیمی و کیفیت کار در عین سادگی و زیبایی ست.

 

کافه Intelligentsia شیکاگو

1000decor Cafe and Restaurant Decor Chicago 180x180 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

چیزی که توجه را در این تصویر به خود جلب می کند نورپردازی مناسب است.

 

چراغ های متصل به سقف علاوه بر اینکه با رنگ سفید خود در عین تضاد با رنگ سقف و دیوار تضاد ایجاد می کنند ارامش بخش نیز هستند و نور کافی برای کافه را مهیا می کنند.

 

استفاده از طرح های انتزاعی به صورت مکعب ها و اشکال نارنجی رنگ نیز در تصویر قابل مشاهده است.

 

The Butcher’s Daughter در نیویورک

1000decor Cafe and Restaurant Decor New York 180x180 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

فضای این کافه به گونه ای طراحی شده است که شما دوست دارید ساعت ها در آن زمان بگذارند. استفاده از رنگ های روشن و به ویژه سفید, و استفاده از گل های طبیعی در دکور کافه و رستوران، دلیل آرامش بخش بودن فضای این کافه است.

 

 

تفاوتی ندارد که شما صاحب یک رستوران بزرگ هستید و یا یک کافه کوچک, محیط خود را به گونه ای طراحی کنید که برای مشتریان خود فضایی جذاب و آرامبخش را به ارمغان بیاورید.

 

 

در انتها با مجموع مباحث گفته شده اگر بدنبال یک مکان شیک ، متمایز و در عین حال ساده و آرام هستید ، از گروهی حرفه ای و صاحب سبک در امر طراحی و دکوراسیون ( دکور کافه و رستوران ) مشورت نمائید . گروه معماری و دکوراسیون 1000 دکور ، با ترفندهایی جدید و منحصر بفرد و استفاده از دانش روز در حوزه مربوطه ، بهترین خدمات طراحی دکوراسیون را برای مراجعه کنندگان خود در نظر دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالب مرتبط با دکوراسیون موجود در سایت مراجعه نمائید .

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 06 خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.