مجموعه 1000 دکور – دکور لوازم خانگی - تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی – بنر

دکور لوازم خانگی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد صاحب کاران برای داشتن دکوراسیون داخلی جذاب و با طراحی های خاص و مدرن بایست از دکوراتور و دیزاینزهای ماهر و متخصص برای اجرای این امر کمک گرفت.

هر فردی به صورت ذاتی جذب زیبایی ها می شود و با توجه به این امر برای جذب مشتریان و افراد بیشتر به فروشگاه خود می توان ایده هایی نو در دکوراسیون و طراحی داخلی و خارجی فروشگاه خود پیاده کرد.

در نظر داشته باشید که هر فردی سلایق خاص خود را دارد از این رو بایستی دکوری را در طراحی مغازه خود پیاده کنید که برای هر فردی جذابیت داشته و مورد پسند اغلب افراد واقع شود.

 

callaction تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

1000decor Home Appliances 9 تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

 

موارد و پروژه های بسیاری برای طراحی دکوراسیون لوازم خانگی وجود دارد که شما می توانید با مشاهده پروژه های مختلف در این خصوص و با در اختیار داشتن طیف گسترده ای از گزینه ها، انتخاب درست و مناسبی داشته باشید.

فراموش نکنید که هدف اصلی از دکور لوازم خانگی ایجاد تصویری زیبا و جذاب در ذهن مشتریان و جذب رهگذران به داخل مغازه می باشد از این رو بایستی حساسیت ویژه ای را برای اجرای این امر به کار ببرید.

عدم توجه به این موضوع علل اصلی در شکست کاری و پیشرفت شغلی شما خواهد شد؛ بنابراین در انتخاب طرح مناسبی و متناسب با لوازمی که عرضه می کنید از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

هم چنین از مهمترین مواردی که در انتخاب دکوراسیون و طراحی دکور لوازم خانگی تاثیر گذار می باشد لوازم و اجناسی می باشد که در آن عرضه می شود.

 

ایجاد فضا و بخش های گوناگون در دکور لوازم خانگی

 

1000decor Home Appliances 3 300x200 تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

 

برای داشتن یک دکور لوازم خانگی مدرن و با طراحی ایده آل، فضا و بخش های گوناگونی با قفسه بندی مناسب را در پروژه خود پیاده کنید. برای این امر ابتدا دیزاینر اندازه های دقیق مغازه و بخش های مختلف را برداشت نموده و با در دست داشتن متراژ دقیق مغازه می تواند بخش های مناسب برای قرار گرفتن لوازم خانگی طراحی و در نظر بگیرد.

قبل از آغاز طراحی و اجرای دکور لوازم خانگی بایست لیستی از لوازم و محصولاتی که در مغازه خود عرضه و در دید مشتریان قرار خواهید داد را تهیه نموده و از این طریق با در دست داشتن اندازه محیط و اندازه محصولات دکوراسیون مناسبی برای چیدمان مناسب آنها در نظر بگیرید.

یکی از مهتترین اصولی که بایستی در ایجاد دکور لوازم خانگی به آن توجه داشته باشید این است که لیستی از محصولاتی که میخواهید در دید مشتریان و مراجعه کنندگان واقع شود را در دست داشته باشید تا طبق این لیست بتوانید زیباترین دکور لوازم خانگی را طراحی کنید.

 

1000decor Home Appliances 8 300x200 تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

شما بایستی در طراحی دکور لوازم خانگی به این نکته توجه داشته باشد که دکور طراحی شده دست و گیر مشتریان نبوده و آنان بتوانند به راحتی وآزادانه در مغازه شما رفت و آمد داشته باشند و به راحتی از وسایل موجود در فروشگاه شما بازدید کنند.

برای این کار می توانید از افرادی که در این زمینه متخصص هستند کمک بخواهید چرا که این افراد با استفاده از اشکال هندسی و معماری دقیق خود می توانند مناسب ترین و بهترین دکوراسیون را برای فروشگاه شما تدارک ببینند.

شما می توانید انواع مختلفی از دکور لوازم خانگی را در وب سایت 1000 دکور ما مشاهده کرده و با توجه به متراژی که در اختیار دارید اقدام به انتخاب یکی از دکوراسیون های ارائه شده، داشته باشید. گروه 1000 دکور سعی بر آن دارد تا با ارائه بهترین و شیک ترین دکورهای لوازم خانگی، توجه بسیاری از مغازه داران لوازم خانگی را به سوی خود جذب کرده است.

شما نیز میتوانید با ارسال عکس هایی از فضای مورد نظر خود، مشاوره های لازم را از همکاران ما در گروه 1000 دکور داشته باشید و بتوانید شگفت انگیزترین و بی نظیر ترین دکور را داشته باشید.

 

 

نوع چیدمان محصولات در فروشگاه لوازم خانگی

1000decor Home Appliances 2 300x200 تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

 

از نکات بسیار مهمی که بایستی در طراحی مغازه لوازم خانگی خود به آن توجه داشته باشید می توان به نوع چیدمان محصولات اشاره کرد. هم چنین طبق بررسی ها و تحقیق های انجام شده، نوع چیدمان محصولات در دکور لوازم خانگی از مهم ترین عواملی هستند که می تواند نظر و توجه مشتریان را به سوی خود جذب کند و آنان مدت زمان بیشتری را در فروشگاه شما بگذرانند.

چیدمان شما بایستی به شکلی باشد که باعث ترغیب مشتریان برای بازدیدهای مکرر شود. شما میتوانید با رعایت اصول بسیار ساده در چیدمان لوازم خانگی، بهترین و شیک ترین چیدمان را داشته باشید و برای این کار کافی است که دقت و سلیقه بیشتری را به کار ببرید برای مثال وسایلی که از نظر ارتفاع بلند می باشند را در قسمت های پشت قرار داده و لوازم کوچک را در قسمت جلویی قرار بدهید تا هر دو این وسایل ها به راحتی قابل وضوح بوده و منظره بسیار شیک و جذابی را نیز داشته باشد.

 

 

1000decor Home Appliances 7 300x200 تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

از طرفی برای چیدمان مناسب لوازم خانگی رعایت تناسب آن با دیگر وسایل منزل و محیط مورد نظر باید رعایت شود .این امر توسط یک مجری دکوراسیون مجرب و با تجربه که در دکوراسیون کابینت آشپزخانه متبحر بوده و همچنین به عنوان مجری کمد دیواری فعالیت داشته باشد سهل الوصول و آسان خواهد بود.

مهم ترین شعار در اصول چیدمان این است که در نگاه اول تمام وسایل های موجود در لوازم خانگی قابل مشاهده و رویت باشد تا بتوان به راحتی لوازم مورد نظر را جستجو کرد و مشاهده نمود.

علاوه بر آن که کیفیت محصولات شما دلیل اصلی بر تصمیم خرید مشتریان می باشد، ولی بایستی توجه کرد که اگر همین وسایل با کیفیت به شکل منظم چیدمان نداشته باشند و از نظم خوبی برخوردار نباشد بی شک انگیزه خرید را برای مشتریان القا نخواهند کرد.

شما می توانید در حین بازدید مشتریان از محصولات شما، در لابه لای وسایل موجود حرکت کرده و اطلاعات مفیدی را از محصولات خود در اختیار مشتریان قرار دهید و در برخی از مواقع محصول مورد نظر خود را پیشنهاد دهید. وجود چیدمان عالی مطمئنا به شما حس برتری و اعتماد به نفس بیشتری را خواهد داد تا بتوانید ارتباط فوق العاده ای با مراجعه کنندگان و مشتریان خود داشته باشید.

 

طراحی و اجرای سقف و دیوار در دکور لوازم خانگی

 

1000decor Home Appliances 5 تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

 

یکی از موضوعات دیگر که در دکور لوازم خانگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد طراحی و اجرای سقف و دیوار در فروشگاه لوازم خانگی می باشد. هر چند که به عقیده برخی از صاحب نظران طراحی و اجرای سقف و دیوار در مقایسه با دیگر اصول دکور لوازم خانگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار نیست، اما می تواند تاثیر شگردی را بر روی مشتریان داشته باشد.

شما می توانید با هزینه های بسیار مناسب و معقول شکل دیوار و سقف خود را تغییر دهید. برای مثال می توانید فروشگاه خود را همانند یک آشپزخانه طراحی کنید که بی شک این موضوع حس صمیمیت و خوبی را برای مشتریان القاء خواهد کرد. شما می توانید با انتخاب رنگ های بسیار جذاب و هیجان انگیز در دیوارهای فروشگاه خود فضای دل باز تری را به وجود آورید.

به شما توصیه می کنیم که در وهله اول به طراحی دیوارها پرداخته و بعد از طراحی سقف را طبق طراحی دیوارها در نظر بگیرید. امروزه سقف دکور لوازم خانگی را از کناف طراحی می کنند که هم هزینه کمتری می طلبد و هم می تواند سرعت اجرای بالایی داشته باشد خم چنین شما می توانید انواع نور پردازی های شگفت انگیزی را در این سقف ها پیاده کنید.

هم چنین امروزه از سقف های کاذب نیز در دکور لوازم خانگی بسیار رواج یافته است که می توانید با نور پردازی بسیار خاص در این سقف ها جلوه های بی نظیری به خصوص در شب هنگام به وجود آورید.

هم چنین سعی بر آن داشته باشید که از مصالح و لوازم با کیفیتی در کفپوش فروشگاه لوازم خانگی تان استفاده کنید که امروزه بهترین گزینه می تواند استفاده از پارکت های لمینت باشد. شما میتوانید نمونه های مختلفی از طراحی سقف و دیوار را در وب سایت 1000 دکور مشاهده کنید.

 

بررسی نکات حائز اهمیت در دکور لوازم خانگی

 

1000decor Home Appliances 6 تحول در فضای داخلی منزل با دکور لوازم خانگی

 

همان طور که در بخش های قبلی به آن اشاره شد داشتن دکور لوازم خانگی زیبا و منحصر به فرد می تواند بر میزان جلب توجه مشتریان تاثیر مثبتی داشته باشد که این امر نیز منجر به افزایش فروش خواهد شد.

امروزه صاحبان فروشگاه لوازم خانگی کاملا به این موضوع آگاه هستند و به همین دلیل سعی بر ان دارند تا شیک ترین و جذاب ترین دکوراسیون داخلی را برای فروشگاه خود اجرا کنند اما نکات حائز اهمیتی که در دکور لوازم خانگی بایستی به آن توجه داشته باشند این است که اگر برند های متفاوتی را در مغازه به مشتریان خود عرضه می کنید به هیچ وجه از طراحی آشپزخانه های مصنوعی استفاده نکنید.

هم چنین در رنگ بندی دیوار و کف از رنگ های روشن استفاده کنید که معمولا رنگ سفید گزینه مناسبی برای این امر می باشد چرا که فضای فروشگاه شما را بزرگتر و روشن تر نمایان می کند و محصولات عرضه شده شما می توانند به خوبی جلوه دهند.

حتما در قسمت های مختلف فروشگاه خود از کاتالوگ های مربوط به محصولات خود استفاده کنید و این امکان را در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان قرار دهید که بتوانند به راحتی از این کاتالوگ ها استفاده نموده و در صورت لزوم بتوانند جهت بررسی بیشتر به همراه خود ببرند.

گروه 100 دکور (دکوراتور ، مجری دکوراسیون)، با سابقه ای متمایز و خاص در حوزه بازسازی و انواع خدمات از جمله دکوراسیون دفتر معماری ، دکور کافه و رستوران ، دکور آرایشگاه مردانه و دکور آرایشگاه زنانه در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

 مجری دکوراسیون و دکور لوازم خانگی – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکور لوازم خانگی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *