مجموعه 1000 دکور – طراحی دکوراسیون - بنر

دکور آرایشگاه زنانه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در قدم اول باید به مساحتی که برای آرایشگاه در نظر گرفته شده است توجه شود؛ زیرا کوچک و یا بزرگ بودن آرایشگاه تاثیر مستقیم در فرایند چیدمان آن دارد.

از سوی دیگر باید به خدماتی که شما در آرایشگاه خود ارائه می دهید توجه کنید و بر اساس آن نیازهای خود را فراهم سازید.

دکور آرایشگاه زنانه با استفاده از نورپردازی مناسب علاوه بر ایجاد جذابیت، به احساس شادابی محیط  نیز کمک می کند.

آینه های گوناگون در قابهای طلایی با پس زمینه سفید در دکور آرایشگاه زنانه، نشانگر اوج زیبایی است.

شاید شما هم از افرادی هستید که زیبایی را در تغییرات اساسی می یابید.

آیا با ایجاد تغییرات دکوراسیون آرایشگاه و یا تأسیس سالن زیبایی خود، سعی دارید بر تنوع و جذابیت محیط بیافزایید؟

نمود زیبایی در سالن آرایشگاه، همواره مترادف است با جذب مشتری بیشتر.

برای ورود به قلمرو زیبایی و نیل به این هدف، با خدمات متمایز و تخصصی 1000 دکور از جمله خدمات دفتر معماری ، طراحی دکوراسیون ، خدمات بازسازی منزل یا دفتر محل کار و همچنین به عنوان مجری کمد دیواری  همراه باشید.

 

callaction دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

 

1000decor Womens decor No 01 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

آرایشگاه زنانه

مکانی جذاب با دکوراسیونی چشم نواز است که بانوان برای زیباتر نمودن چهره ظاهری خود به آنجا مراجعه می نمایند.

در محل آرایشگاه، امکانات و خدماتی جهت زیباتر شدن در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

این خدمات شامل موارد مختلف پیرایش افراد از قبیل اصلاح ابرو و صورت، کوتاهی مو و … می باشد.

همچنین امکانات آرایشی مانند میکاپ، خدمات ناخن، گریم، آرایش عروس و … نیز به مشتریان ارائه می شود.

 

هدف از طراحی دکور آرایشگاه زنانه

1000decor Womens decor No 03 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

هدف نهایی دکوراتور سالن آرایشگاه، در وهله نخست ایجاد جذابیت برای مشتری است.

این کار البته در جهت امنیت و آسایش بیشتر مشتری نیز انجام می گیرد. احساس داشتن تبحر آرایشگر از طرف مشتری با قرار گرفتن در فضای زیبای سالن تقویت می شود. بدینوسیله موجبات مراجعه مکرر مشتری به آرایشگاه فراهم می گردد.

اصول طراحی دکوراتور در دکور آرایشگاه زنانه بر دو قسمت اساسی مبنا می یابد:

  • نواحی مختص به مدیریت سالن یا بخش ورودی
  • قسمت های مربوط به خدمات آرایشی و زیبا سازی افراد

 

4 «باید» در دکور آرایشگاه زنانه

صنعتی زیبایی، صنعتی است که به دلیل ماهیت خاص آن، همه­ ی نمودهایش ظاهری است. این یعنی ظاهر سالن شماست که به عنوان بخش مهمی از حرفه تان مورد قضاوت قرار می گیرد. در این مطلب به دکور آرایشگاه زنانه و مهم ترین بایدهای آن می پردازد. ابتدا ببینیم دکور از نظر حرفه ای چه تأثیری دارد؟

بایدِ اول: مشتری محور باشید!

1000decor Hairdressing decor Be customer oriented 300x200 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )باید به نیاز مشتریان و سلایق آنان توجه داشته باشید. درست است، در نظر گرفتن سلیقه صدها و بلکه هزاران نفر کار دشواری است اما توجه به این نکته که عموم مردم به ایده های روز در کنار رفاه و لوکس بودن علاقه نشان می دهند، می تواند کمک شایانی به شما کند که دکور آرایشگاه زنانه را چگونه طراحی کنید. ایجاد تصویری که قرار است در ذهن مشتری بماند، نیاز به ریزبینی ها و جزئیات فراوانی دارد.

نکته ی مهم دیگر در خصوص توجه به مشتریان این است که نیاز بیشتر آنان چیست؟ آیا برای مثال فضای آرامش بخش می تواند آنان را تبدیل به مشتریانی راضی و دائمی کند؟ یا این که آنان بیشتر به محیط با نشاط و پر تحرک علاقه نشان می دهند؟

آیا آنان ممکن است مدت طولانی در انتظار خدمات باشند و باید به دکور آرایشگاه زنانه در بخش انتظار توجه بیشتری کنید یا این که توجه باید بیشتر معطوف بخش های مختلف ارائه ی خدمات باشد؟ تازه ترین ایده های طراحی دکور آرایشگاه زنانه با توجه به هارمونی رنگ و طراحی صحیح نور می تواند همه ی این شرایط را ایجاد کند.

 

1000decor Hairdressing decor Choose a beautiful theme for your hair salon decor 300x200 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )بایدِ دوم: یک تم را برای دکور آرایشگاه زنانه انتخاب کنید.

مشتری محوری یک ارزش در کار حرفه ای محسوب می شود اما شما می توانید در این حوزه انتخاب کننده باشید.

با طراحی دکور آرایشگاه زنانه در یک چهارچوب و تم خاص، به فضای خود شخصیت می دهید. ممکن است مشتری شما یک شهرنشین مد روز یا یک بانوی میانسال ییلاق نشین باشد.

انتخاب شما میان این دو نوع مشتری تعیین کننده است. پس ابتدا تکلیف این انتخاب را روشن کنید و سپس به طراحی دکور آرایشگاه زنانه بپردازید.

البته این مرزبندی ها نیز قطعی نیست ممکن است بتوانید تمی انتخاب کنید که هردوی این مشتری ها بپسندند اما مهم است که تکلیف تم سالن شما معین باشد و از کاربرد مغلطه ای از ایده های متناقض پرهیز کنید.

 

1000decor Hairdressing decor Creativity in hairdressing decor 300x200 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )بایدِ سوم: خلاق باشید.

چنان که پیش تر نیز گفتیم، صنعت زیبایی کاملا مبتنی بر اظهار و ابراز است. پس به عنوان فعال در این صنعت، با جلوه بخشیدن به دکور آرایشگاه زنانه ، زبان گویای خلاقیت خود باشید.

نام طراحی و دیزاین در ذهن ما فضایی به روز و مدرن را تداعی می کند در حالی که در این حرفه وسایل قدیمی و از رده خارج شده نیز حرف زیادی برای گفتن دارند.

برای مثال می توانید جعبه ها، چمدان ها و دیگر وسایلی این چنینی که از رده خارج شده اند را با تغییراتی تبدیل به یک صندلی انتظار شیک یا میز کاری خاص کنید و توجه ها را به سوی این خلاقیت جلب کنید.

مجموعه ای از ابزارهای قدیمی می تواند به صورت یک کلکسیون عتیقه جات در گوشه ای از سالن شما که کاربری مفیدی ندارد، بدرخشد و احساس خوبی در مشتریان ایجاد کند.کافیست در طراحی دکور آرایشگاه زنانه این گونه خلاقیت ها را به نمایش بگذارید تا مشتری به طور ناخودآگاه به خلاقیت شما در حرفه زیبایی نیز اعتماد کند.

 

1000decor Hairdressing decor Maximum use of space 300x200 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )بایدِ چهارم: همه ی فضاها و امکانات را در نظر داشته باشید.

مشتری شما از لحظه ای که وارد سالن می شود، تا زمانی که خدمات خود را دریافت می کند، نقاط و زوایای بسیاری را در دکور آرایشگاه زنانه می بیند. ممکن است به بسیاری از بخش ها ورود کند و تصویر آن بخش ها قطعا در ذهنش خواهد ماند.

 

به عنوان حرفه ای که تماما وابسته به جلوه های ظاهری است، مهم است که دکور آرایشگاه زنانه همه ی نقاط را تحت پوشش قرار دهد. تمام گوشه و کنارهای سالن شما نیاز به فکر و بررسی دقیق دارد. یک بی سلیقگی کوچک کافی است تا همه ی جلوه ی سالن را هرچند زحمت فراوانی برایش کشیده باشید، زیر سوال ببرد.

 

مثلا ممکن است بخش کوتاهی مو در سالن شما یک دیزاین بی نظیر با وسایلی راحت و عالی داشته باشد اما مشتری که پیش از ورود به این بخش، زمانی را در سالن انتظاری گذرانده که با بی سلیقگی تمام چیده شده، نور کافی نداشته و یا کاغذدیواری های آن کهنه و رنگ و رو رفته اند، نمی تواند خیلی زود تصور آن جا را از دهن بیرون کند و متوجه زیبایی و کمال دکور آرایشگاه زنانه در بخش کوتاهی مو شود.

 

 

بنابراین لازم است حتی در خود اجرای طراحی نیز هارمونی و نظم داشته باشید و به همه ی نقاط در یک سطح رسیدگی کنید.

این 4 نکته اساسی ترین مواردی هستند که در طراحی و اجرای دکور آرایشگاه زنانه باید به آن توجه شود. اگر به پیشرفت حرفه ای خود در صنعت زیبایی اهمیت می دهید، از این اصول غفلت نورزید. با مشورت کارشناسان ماهر هزار دکور و بهره مندی از تخصص ایشان می توانید تصمیماتی عالی را در خصوص دکور آرایشگاه زنانه خود گرفته و به نحو احسن اجرا کنید.

 

  طراحی دکوراسیون آرایشگاه برای دکور آرایشگاه زنانه

تصمیم این مهم بر عهده خودتان است.استفاده از تزئینات و شیرآلات پرتجمل، در رنگ های طلایی که نمادی از زیبایی سبک کلاسیک را نشان می دهد. همچنین کاربرد کاغذ دیواری های طرحدار و یا دیوارکوب مواج که در طرح کلاسیک مورد نظر است.

هنر نقاشی دکوراتیو یا پتینه کاری، استفاده از گچبری های لوکس و پرهزینه از موارد دیگر بکارگیری این سبک زیباست.

یا استفاده از وسایل لوکس، شیک و زیبا که نشانگر سبک مدرنیته و جدید است.

در این روش طراحی، دکوراتور ممکن است به استفاده از پوشش های طرح چوب و یا کناف مبادرت بورزد. حتی برای زیباتر شدن دیوارها از موضوع تکراری تصاویر صورت های با آرایش نیز پرهیز نماید. بجای این تصاویر طراح، می تواند از طرح های جدید پوستر طبیعت بهره ببرد.

 

1000decor Womens decor No 05 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

یا حتی برای زیباتر شدن دیوارها از تصاویر سه بعدی طبیعت استفاده کند.

گروه 1000 دکور با اجرای جدیدترین خدمات بازسازی ، زیباسازی و طراحی با توجه به سلیقه شما جهت دکوراسیون دلخواهتان اقدام خواهد کرد.

1000 دکور ( 1000 چوب) با گستره واردات، تولید و فروش انواع مواد اولیه صنایع چوب، آماده ارائه برترین خدمات است.

با مراجعه به وب سایتمان از بهترین طراحی دکوراتورهای متخصص بهره مند شوید. آنگاه دکوراسیون آرایشگاه خود را در جذاب ترین نما تحویل بگیرید.

 

بخش مدیریت یا پذیرش سالن زیبایی در دکور آرایشگاه زنانه

یکی از اساسی ترین بخش ها در دکوراسیون آرایشگاه بانوان، ایجاد فضایی دلچسب در قسمت ورودی می باشد. ناحیه نظم دهنده و مهمی که پس از ورود اولیه، افراد را از سرگردانی نجات می بخشد.

این بدیهی است که استقبال خوشایند، بسیار در جذب مشتری تأثیر گذار است. اما استفاده از چند صندلی یا مبل لوکس به همراه میزی زیبا در ایجاد فضای صمیمانه اثر مثبت خود را دارد.

 

1000decor Womens decor 12 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

همچنین وجود لوستری بزرگ و باشکوه در سقف بالای میز، منظره ای زیبا را به رخ افراد می کشاند.

این فضای گرمابخش به نوبه خود  امکان هم صحبتی بین افرادی که قرار است، زمانی را در سالن زیبایی در انتظار به سر برند، پدید می آورد. در عین حال سپری شدن زمان را نیز گذرا و آسان می سازد.

همچنین می توان از مجلات مختلف مربوط به کار آرایشگری در قسمت پذیرش و انتظار مشتریان استفاده کرد.

از دیگر موارد حرفه ای بودن می توان به کارت خوان های شیک و خوش رنگ برای واریز هزینه اشاره نمود.

 

سیستم نورپردازی در دکور آرایشگاه زنانه

1000decor Womens decor No 06 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

یکی دیگر از موارد تأثیر گذار در دکور آرایشگاه زنانه، استفاده از سیستم مناسب و صحیح در نورپردازی است.

در سبک کلاسیک این کار بیشتر به طریق غیر مستقیم انجام می گیرد. بر عکس در سبک مدرن نورپردازی به صورت مستقیم است.

می دانیم هدف اساسی، رضایت مراجعه کنندگان است. در هر حال مشتری مایل است خود را به شکلی زیباتر از لحظه ورود ببیند.

اگر مایلید مشتریان شما خود را در آینه های سالن آرایشگاه زیباتر ببینند، از روش زیر در نورپردازی استفاده کنید.

وجود نورهای مناسب زرد و سفید در اطراف آینه ها می تواند در تأمین این هدف مؤثر باشد. دو رنگ زرد و سفید در هماهنگی با هم، پوست را به مراتب زیباتر نشان می دهد.

استفاده از چراغ های LED نیز در سیستم نورپردازی فوق العاده مؤثر می باشد.

حتی می توان از چراغ های دیوارکوب یا پایه دار در فضای آرایشگاه استفاده کرد. بدین صورت فضایی رمانتیک و گیرا حاصل می شود.

اغلب موارد در کشور ایران سیستم نورپردازی از سقف، در دکور آرایشگاه زنانه انجام می شود. باید بدانید که سیستم نورپردازی مناسب به برقراری آسایش افراد نیز کمک خواهد کرد.

 

 

1000decor Womens decor 19 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

طراحی رنگ در دکور آرایشگاه زنانه

احساس رضایت مندی و جذب مشتری از جمله مواردی است که به دکور آرایشگاه زنانه ارتباط مستقیم دارد. تم رنگی، نور پردازی و ایده پردازی بر اساس سبک های متنوع در دکوراسیون از سه مورد اصلی و مهم دکور آرایشگاه زنانه به شمار می آید.

رنگ ها را در نگاه کلی می توان به دو دسته تیره و روشن تقسیم نمود.

دکوراتور حرفه ای در سالن زیبایی که دارای وسعت محدودی می باشد، هرگز از رنگ های تیره استفاده نخواهد کرد.

 

1000decor Womens decor 11 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

رنگ تیره فضا را با توجه به خطای دید، حتی کوچکتر از حد نرمال نشان می دهد. شایان ذکر است که بکاربردن رنگ های تیره در محیط و خصوصاً کف پوش های دکوراسیون آرایشگاه به نوعی مؤثر است.

در این صورت موفق به پوشاندن گرد و غبار و قسمتی از آلودگی ها در مقابل چشمان تیزبین مشتری می شوید.

رنگ های روشن به محیط آرایشگاه نشاط و شادابی می دهد. باعث بخشیدن توان روحی مناسب می گردد. در قبال این مزایا باید در نظافت و تمیزی آن کوشا باشید.

البته در ترکیب رنگ ها نباید بیشتر از سه رنگ بکار برد. همچنین جهت ایجاد آرامش در افراد، استفاده از رنگ های ملایم پیشنهاد می شود.

شاید شما علاقمند به رنگ هایی مانند قرمز یا صورتی می باشید. بنابراین در ترکیب آنها از رنگ سفید، که مظهر سبک مدرن است، استفاده کنید.

 

 

1000decor Womens decor No 02 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

تقسیم بندی بخش آرایش و زیبایی در دکور آرایشگاه زنانه

این ناحیه را می توان به بخش های زیر تقسیم نمود:

 

  • بخش مربوط به پیرایش و آرایش در دکور آرایشگاه زنانه

از موارد مهم در این قسمت تهیه آینه های متفاوت از نظر بزرگی و کوچکی یا آینه قدی می باشد. آینه لازم است، دارای کیفیت خوبی باشد. همچنین وجود صندلی های برقی مناسب آرایشگاه، برای انجام کارهای زیبا سازی، امری ضروری است. تهیه میز کنسولی آرایشگاه به صورت لوکس و زیبا جزء موارد لازم به شمار می آید.

در بیشتر اوقات میز کنسول به همراه قاب آینه می باشد. از تهویه مناسب نیز باید در بخش آرایش یا پیرایش استفاده نمود.

آیا می دانید چقدر در دکور آرایشگاه زنانه، نور مناسبی که بر روی صورت و موهای مشتری متمرکز شود، لازم است؟

 

1000decor Womens decor 13 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

  • بخش مربوط به طراحی میکاپ عروس

در اغلب موارد میکاپ و زیباسازی عروس خانمها در اتاقی جدای از بقیه قسمتها انجام می گیرد. اگر چنین اتاقی وجود نداشت، دکوراتور در دکور آرایشگاه زنانه از سیستم پارتیشن بندی استفاده می نماید. بدین وسیله بخش جداگانه ای برای عروس تدارک دیده می شود.

در واقع باید جذابترین و باشکوه ترین بخش آرایشگاه، به اتاق عروس تخصص یابد. ترکیب رنگ های سفید و طلایی به اتاق عروس در دکور آرایشگاه زنانه شکل زیبایی می دهد. بدینوسیله اتاق را به شکل افسانه ای، زیبا نشان داده و شایسته سلیقه عروس و همراهان او می سازد.

از موارد قابل توجه استفاده از نور غیرمستقیم جهت همراهان عروس است. بدینوسیله خستگی کمتری به همراهان دست خواهد داد. همچنین وجود تهویه مناسب از ملزومات این اتاق می باشد.

 

  • خدمات کاشت و طراحی ناخن ها در دکور آرایشگاه زنانه

خدمات ناخن شامل کاشت و طراحی ناخن، مانیکور و پدیکور می باشد. این خدمات از موارد مهمی است که در دکور آرایشگاه زنانه، نیاز به اتاقی جداگانه دارد. وجود بوی آزاردهنده و ناخوشایند ژل یا بوی لاک ناخن اغلب مورد اعتراض افراد حاضر در آرایشگاه قرار می گیرد.

وجود تهویه مناسب در کلیه قسمت های آرایشگاه خصوصاً در بخش دیزاین ناخن در دکور آرایشگاه زنانه امری واجب است. همچنین با عنایت به ظرافت کار ناخن، این بخش باید از سیستم نورپردازی مناسبی برخوردار باشد.

تدارکات لازم جهت انجام کار مانند میز مخصوص ناخن کار، باید در هماهنگی با دکور اتاق قرار داشته باشد.

همچنین وجود قفسه یا کمدی که لوازم طراحی و کاشت ناخن در آن گذاشته شود، از هارمونی لازم برخوردار باشد.

 

دکور آرایشگاه زنانه و رعایت اصول بهداشتی

 

دکور آرایشگاه زنانه به عناصر بسیاری مرتبط است که اصلی ترین آن رعایت بهداشت به منظور حفظ سلامت مشتری است. دکوراسیون اتاق میکاپ عروس باید از سالن ماساژ مجزا باشد یا اینکه بخش مرتبط با رنگ و دیزاین ناخن باید از تهویه مناسب بهره گرفته باشد تا دکور آرایشگاه زنانه با بوی نامطبوعی همراه نباشد.

به کار گیری تجهیزات مدرن و مناسب در کنار یک نور پردازی مناسب سبب می شود کار دقیق تر و تمیز تر صورت بگیرد که خود یکی دیگر از اصول بهداشتی دکور آرایشگاه زنانه به شمار می آید. به کار گیری کمد و قفسه های مجزا برای جایگذاری وسایل آرایشی بهداشتی اصل دیگری است که در هنگام دکور آرایشگاه های زنانه باید به توجه کافی شود.

 

1000decor Womens decor 15 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

استفاده از کابین دوش مجزا برای اتاق مخصوص ماساژ و اپلاسیون که یک نیاز اساسی به شمار می آید سبب می شود نظافت سالن به خوبی رعایت شود و رضایت مندی مشتری شما فراهم شود.

رعایت بهداشت و نظافت در کلیه محیط دکوراسیون آرایشگاه امری مهم و اساسی تلقی می شود.

این موضوع در سرویس  بهداشتی دکوراسیون آرایشگاه نیز تأثیر دارد. استفاده از رنگ های روشن، طلایی و قهوه ای در دکور آرایشگاه زنانه در سرویس های بهداشتی تأثیر مثبت دارد.

در ناحیه ای که سر مشتریان نیز شسته می شود، استفاده از رنگ های روشن بهتر است. زیرا نظافت بیشتری برای جلوه تمیزی در آنها صورت می پذیرد.

رعایت اصول بهداشتی در روحیه مشتریان اثر مثبتی خواهد گذاشت. گذشته از آن مسئله نظافت و رعایت بهداشت به صورت یک دستورالعمل قانونی به حساب می آید.

 

 

 

1000decor Womens decor No 07 دکور آرایشگاه زنانه با طرح های جدید و شیک ( 1000 دکور )

 

سخن آخر در طراحی دکور آرایشگاه زنانه :

با توجه به تمامی نکات فوق برای داشتن یک دکور آرایشگاه زیبا و مورد پسند مشتریان عزیز و همچنین صاحب این نوع بیزینسها، به نکات مطرح شده در این مقاله و نوشته موجود در سایت با نام   طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی های آن توجه ویژه نمائید.

مجموعه ی هزار دکور آماده طراحی و اجرای متنوع ترین بازسازی و بهترین طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای آرایشگاه شما است.

شماره تماس گروه 1000 دکور:  02188071665 می باشد.

با مراجعه به وب سایت، از مقالات و گالری مربوط به آرایشگاه بازدید فرمایید.

گروه معماری و دکوراسیون 1000 دکور آماده ارائه عالی ترین خدمات نوسازی و بازسازی دکوراسیون در دکور آرایشگاه زنانه  و حتی دکور کافه و رستوران شما می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این گروه بهتر است به قسمت پروژه های اجرایی که در سایت برای کاربران عزیز قرار داده شده است ، مراجعه و گریزی به مطالب مندرج در خصوص دکوراسیون داشته باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *