logo 4 دکور بوتیک مردانه

 

جدیدترین نکات دکور بوتیک مردانه با 1000 دکور

 

سایت 1000 دکور با ایده های ناب و منحصر به فرد بوتیک مردانه شما را با داشتن تیم حرفه ای با توجه به اصول اساسی و مهم دکوراسیون و هم چنین طرح ایده آل و دلخواه شما را به طرز هنرمندانه ای اجرا می نماید.

دکوراسیون بوتیک مردانه اصولا با چیدمان و نور تعریف می شود. ترکیب مناسب این دو فاکتور در دکوراسیون و ویترین نیمی از جذابیت را ایجاد میکند. سایت 1000 دکور با در نظر گرفتن این دو فاکتور، شیوه ای هوشمندانه را برای جذب مشتری و در عین حال حفظ تنوع در فضا ارائه می دهد.

ویترین اولین نمایی است که مشتری از مغازه بوتیک می بیند و در همان زمان تصور کیفیت و زیبایی اجناس در ذهنش شکل می گیرد. به گونه ای می باید باشد که نماینده بوتیک است مجموعه 1000 دکور این تخصص را دارد که، ویترینی آهن ربایی را برایتان طراحی نماید تا بیشترین مشتری را جذب نمایید!

بعد از طراحی ویترین مغازه بوتیک که پل ارتباطی بین مغازه و نمای بیرون از مغازه  است، نوبت به طراحی دکوراسیون داخلی مغازه بوتیک می رسد، که با طراحی دکوراسیون بوتیک زیبا و ایده آل می توانید مشتری بیشتری داشته باشید.

 

callaction دکور بوتیک مردانه

 

مهم ترین بخش طراحی دکوراسیون برای مغازه بوتیک چیدمان اجناس است و شما باید اجناس خود را به گونه ای در درون مغازه بچینید که جنس های با ارزش بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. برای چیدن لباس ها سعی کنید بیشتر از ارتفاع استفاده کنید و لباس ها را بر روی هم بچینید زیرا چشم بیشتر ارتفاع را می بیند.

مجموعه 1000 دکور قسمتی از مغازه بوتیک را به اتاق پرو اختصاص می دهد، تا مشتریان به راحتی بتوانند بعد از انتخاب لباس مورد نظر خود آن را پرو کنید و از مطابقت لباس با ظاهر خود مطمئن شوند. فضاهایی هم برای همراهان مشتری نیز با انتخاب صندلی های ارگونومیک تا آرامش را برای مشتریان به همراه آورد.

گزینه ای دیگر که مجموعه 1000 دکور در دکوراسیون بوتیک مردانه مد نظر دارد انتخاب مدل است که از دیگر عناصر تاثیرگذار در بوتیک مردانه شمرده می شود. 1000 دکور با ایده های منحصربه فرد خود در حالت بدنی مدل ها، فضاهایی پویا و بسیار دعوت کننده را ایجاد میکند که همین ایده، مشتری را جذب می کند.

 

1000decor Mens boutique decor 6 دکور بوتیک مردانه

 

دکور بوتیک مردانه:

 

پوشاک جز جدایی ناپذیر آداب و رسوم، مذهب  و فرهنگ  یک کشور است. لباس فاکتوری پر رنگ در شناخت سبک زندگی مردم  یک منطقه می باشد.در واقع مدل لباس، نشان دهنده فضای اجتماعی و فرهنگ و هنجار های اجتماعی هر دوره است.با گذشت زمان استفاده از لباس علاوه بر کاربردی بودن ذات این کالا، به کالایی برای تزیین و مد تبدیل شد.

با تمام این حرف ها فرهنگ ها ایستا نیستند و در گذر زمان تغییراتی بر آنها تحمیل میشود.همانگونه که سبک لباس مردانه در دهه 40 یا 50 و قبل تر با سبک لباس مردانه دهه 80 و 90 بسیار متفاوت است.گاهی در باورمان نمی گنجد این همه تغییر چطور به وجود آمد؟

مسلما تغییری به این وسعت نیاز به حمایت همه جانبه ابزارهای دیگر، نیز دارد. از جمله تغییر اساسی در نوع تبلیغات، تغییر اساسی در ساختار مغازه ها وفروشگاه های لباس، تغییر اساسی در نحوه چیدمان و دکور بوتیک مردانه، افزایش آگاهی فروشنده از وضعیت مد و لباس، تعیین استراتژی بازاریابی مناسب با توجه به افزایش ناگهانی مشتری، درک نیاز و سلیقه بازار با در نظر گرفتن  تعداد رقبا و…

یکی دیگر از مواردی که برای داشتن یک دکور زیبا و متفاوت باید به آن توجه ویژه داشت، مشورت با اساتید حوزه طراحی دکوراسیون و مرکزی متخصص و با تجربه همانند گروه 1000 دکور (مجری دکوراسون، دکوراتور) می باشد.

گروه دفتر معماری 1000 دکور ، خدمات گوناگونی برای انواع دکور ( دکور لوازم خانگی ، دکور آرایشگاه مردانه ، دکور آرایشگاه زنانه ، دکور بوتیک زنانه) ، طراحی دکوراسیون اداری ( پارتیشن اداری) و همچنین بازسازی منازل و مکان های اداری برای هموطنان عزیز در نظر گرفته است.

 

1000decor Mens boutique decor 7 دکور بوتیک مردانه

 

بسیاری از موارد دیگر که با رشد جمعیت و به وجود آمدن نسلی که، در دنیای ارتباطات با اینترنت و فضای مجازی بزرگ می شوند و آگاهی کاملی نسبت به پیشرفت مد و لباس دارند.و هر لحظه می توانند از اخبار مربوط به مدل لباس ها و ژورنالهای مد روز با خبر شوند.

دکوراتور حرفه ای باید شناخت کاملی از علایق نسل جدید داشته باشد و اگر قرار است برای هر دو نسل هم قدیم و هم جدید کار کند مرز مشخص بین این دو نسل را در دکور بوتیک مردانه تفکیک کند.

لباسهای مورد علاقه نسل جدید با گذشته فرق دارد.امروزه محدودیت های گذشته برای مردان بسیار کمرنگ تر شده است. تعداد رنگهایی که مردان هم می توانند انتخاب کنند شاید از 2 تا 3 رنگ به تمام رنگهای موجود رسیده است.از جمله رنگ هایی مثل: بنفش و سبز و آبی و فیروزه ای که بین مردان نسل گذشته کمتر استفاده می شد.

کوله، صندل، کالج، پیراهن های طرح دار در رنگ های متنوع، ژاکت، تیشرت و… کالاهایی که هر یک بازار هدف متفاوت دارند و نوع بازاریابی خاصی را حتی از نظر چیدمان لباس و دکور بوتیک مردانه می طلبند.

نوع لباس با موقعیت اقتصادی و اجتماعی فرد رابطه مستقیم دارد. با افزایش سبک و تنوع لباس  مردانه در انواع رنگ ها و جنس های مختلف با برندهای متفاوت جهانی، باید تغییراتی هم در مکان عرضه لباسها اتفاق می افتاد تا هر دو در یک مسیر به جلو گام بردارند. و نتیجه اینکه مغازه های کوچک و ساده مردانه به بوتیک های مردانه شیک و جذاب و طبقه بندی شده تبدیل شدند.

دکور بوتیک مردانه عنصری مهم در جذب مشتری و موفقیت در کسب و کار بوتیک دار می باشد.تیم 1000 دکور با درک کامل روند تغییرات لباس از گذشته تا کنون و شناخت سبک های مختلف لباس مردانه و آگاهی از علایق نسل جدید و قدیم می تواند نیاز بازار به دکوری جذاب و شیک را با همراهی متخصصین طراحی دکوراسیون و مشاوران با سابقه تشخیص دهد و در جهت رضایت مشتری گام بردارد.

 

ویژگیهای یک دکور بوتیک مردانه خاص:

 

 • دکور بوتیک مردانه می تواند یک مزیت رقابتی قوی در کسب و کار شما مقابل سایر رقبا باشد. توجه مشتریان در حال گردش و خرید را جلب کند و آنها را تبدیل به مشتریان دائمی و وفادار نماید. کاری که برای موفقیت در هر کسب و کاری حرف اول را می زند.در واقع ادامه کار و کسب درآمد بدون مشتری امکان پذیر نیست.پس مشتری با ارزش ترین دارایی در هر کسب و کاری است.
 • ویترین،نمای اولیه و کلی از یک بوتیک را در اولین نگاه به مشتری انتقال می دهد، فقط کافیست این لحظه در ذهن مشتری حک شود.شما به یکی از بزرگترین و پر قدرت ترین اصول بازاریابی که همان ایجاد تصویر ذهنی مطلوب در ذهن مشتری است، خواهید رسید.مطمئنا نقش یک تیم دکوراسیون متشکل از طراح و دکوراتورهای حرفه ای با ایده های خاص و جذاب، نتایج چشمگیری را به بار خواهد آورد. دور از انتظار نیست که گروه 1000 دکور با سالها تجربه در زمینه انواع دکور بوتیک مردانه می تواند ثبت کننده دکور بوتیک مردانه شما در ذهن مشتری باشد.

 

1000decor Mens boutique decor 2 دکور بوتیک مردانه

 

 

نکات مهمی که باید رعایت شود تا یک دکور بوتیک مردانه به مرحله ثبت در ذهن مشتری برسد:

 

 • انتخاب تیم دکوراسیون با تجربه و آشنا به مد روز دنیا با آگاهی کامل از انواع سبک لباس, نزدیکترین راه برای رسیدن به یک دکور بوتیک مردانه خاص و جذاب است.
 • شناخت کافی از مبحث تم دکور و اهمیت تم در ویترین بوتیک با توجه به علم رنگ شناسی و سبک شناسی
 • استفاده از بازاریابی پارتیزانی جهت تعیین نقطه قوی ویترین، از نگاه مشتری. تعریف بازاریابی پارتیزانی (نوعی بازاریابی که بدون توجه به قواعد و اصولی خاص، دقیقا در نقطه ای که مشتری حضور دارد دیده می شود)
 • بهترین ترکیب رنگ با توجه به سبک لباس، نوع محل و حتی با توجه به تقویم روزهای سال در دکور بوتیک مردانه
 • چیدمان دکور، تقارن یا عدم تقارن در ویترین با توجه به سبک و نوع لباس، استفاده از رنگ های تیره و روشن و یا انتخاب ترکیب رنگ های بی نظیر با شناخت علم رنگ شناسی، مواردی است یک دکوراتور حرفه ای برای دکور بوتیک مردانه خاص در نظر خواهد گرفت.
 • یکی از عوامل تاثیر گذار در دکور بوتیک مردانه نور و نورپردازی ویترین است. نور های از سقف به پایین و بالعکس و نورهای مایل و با زاویه هر یک چشم انداز خاص خود را دارد، لذا انتخاب نحوه نورپردازی هنری گرانبها نزد دکوراتیو حرفه ای می باشد. که می تواند با مانور زیبایی از نورها، صحنه ای جذاب در دکور بوتیک مردانه خلق کند.
 • انتخاب درست مدل ها و مانکن های لباس مردانه در ویترین بوتیک یکی از نمادهای اصلی در معرفی نوع لباس و سبک لباس بوتیک مردانه است.

 

1000decor Mens boutique decor 3 دکور بوتیک مردانه

 

راهکارهایی برای داشتن دکوراسیون داخلی  جذاب و دکور بوتیک مردانه خاص و شیک:

 

 • اطلاعاتی کامل از لباسی که به مشتری عرضه می کنید از جمله: اطلاعاتی چون جنس لباس، کیفیت لباس کشور تولید کننده لباس، سبک لباس و …. در واقع جزییاتی که خود می دانید با انتقال به ویترین و دکور بوتیک می تواند حس شناخت بهتر را به مشتری انتقال دهد.در واقع مشتری با دیدن ویترین به نیمی از این اطلاعات دست پیدا می کند و نیمی دیگر را از فروشنده جویا می شود.
 • مکانی که جهت کسب و کار خود انتخاب کرده اید لازم است که با سبک لباس و میزان هزینه ای که برای دکور بوتیک مردانه انجام می دهید تناسب داشته باشد. عدم تناسب محل با سبک لباس و قیمت لباس و نحوه چیدمان در ویترین آسیب جدی به کسب و کار شما خواهد زد. لذا بهتر است در این زمینه با افراد متخصص و با سابقه مشورت نمایید. آنها مرز بین سنتی و مدرن را تفکیک کرده و به خصوصیات هر نسل واقف هستند.
 • تعیین گروه هدف و تعیین اینکه اکثریت مشتری شما را  چه قشری و با چه  سطح درآمدی تشکیل میدهند؟ از چه طبقه اجتماعی هستند؟ کدام نسل را در برمی گیرند؟ سنتی یا مدرن یا حد واسط بین این دو؟
 • زدن اتیکت قیمت بر روی لباس احترام به بودجه مشتری است . مشتری حق انتخاب دارد تا با در نظر گرفتن بودجه و هزینه خود تصمیم درستی بگیرد و با این کار زمانی هم  از طرفین هدر نمی رود.

 

 

1000decor Mens boutique decor 4 دکور بوتیک مردانه

 

 

عوامل موفقیت یک دکور بوتیک مردانه:

 

 • در حرفه خود زیبایی و کیفیت و جذابیت را به مشتری اثبات کنید.از تبلیغات دهان به دهانی که به نفع کسب و کار شما اتفاق خواهد افتاد نهایت بهره را ببرید.این تبلیغات مردمی نتیجه طراحی و دکور بوتیک مردانه در کسب و کار شما است.
 • طبقه بندی و چیدمان صحیح با در نظر گرفتن سهولت دسترسی مشتری به البسه داخل قفسه ها، موجب می شود تا مشتری به راحتی لباس را از نزدیک نگاه کند و جنس و کیفیت لباس را لمس کند. در واقع حس خرید را در مشتری افزایش می دهد.

 

 

 

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 مجری دکوراسیون مغازه بوتیک مردانه – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون مغازه کیف و کفش با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

09124150884 ?