مجموعه 1000 دکور – طراحی دکوراسیون - بنر

طراحی دکوراسیون بدون در نظر گرفتن اصول رنگ شناسی، بدون شناخت متریال های مورد نیاز برای ساخت، بدون لحاظ کردن نور پردازی ایده ال و بسیاری موارد دیگر کار شما را با وقفه مواجه کرده و گاها دچار توقف می کند و کار شما نتیجه دلخواه را در نهایت برایتان فراهم نمی کند.
طراحی دکوراسیون با استفاده از انتخاب بهترین گزینه های رنگ، دارای تأثیرات مثبت روحی و روانی در زندگی انسان  خواهد شد.
با احساس کسل بودن و بی توجهی به جزئیات، در واقع پایه و اساس طراحی دکوراسیون داخلی نادیده گرفته می شود.
بسیاری از اوقات با وجود تغییرات در تزئینات منزل مسکونی، یا محل کار نتایج شگفت انگیزی حاصل می شود.
آنگاه غیر از نگاه تحسین برانگیز دیگران که در درجه چندم اهمیت قرار دارد، احساس راحتی و آسایش روانی نیز به سراغ شما خواهد آمد.

طراحی دکوراسیون داخلی امری است که این روزها به شکلی کاملاً متفاوت نسبت به گذشته در دکوراسیون های داخلی منزل و محیط کار به آن توجه می شود. اگر می خواهید متفاوت تر از همیشه در بین سایر رقبا در زمینه دکور بوتیک مردانه، دکوراسیون اداری، دکوراسیون کابینت آشپزخانه و سایر بخش های دکوراسیون داخلی بدرخشید به شما توصیه می کنیم به وب سایت تخصصی 1000 دکور سری بزنید.

مجریان طراحی دکوراسیون داخلی و متخصصین ما در این راستا ایده آل ترین و بهترین طراحی های را برای شما در نظر گرفته اند. اگر می خواهید یک دکور متفاوت داشته باشید به شما توصیه می کنیم از یک دکوراتور مجرب در این راستا در ابتدا مشاوره بگیرید و با برآوردهای صفر تا صد هزینه، دکوراسیون داخلی را به یک فرد متخصص بسپارید تا از هزینه های گزاف، در امان بمانید.

 

1000decor Decoration design No 10 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

ما مفتخریم که با فروش انواع مواد اولیه مرتبط با صنایع چوبی خود در این راستا گام های مؤثرتری را بر داریم و با حذف دست های واسطه با منصفانه ترین قیمت طراحی دکوراسیون داخلی را برای شما به انجام برسانیم.

اگر می خواهید طراحی دکوراسیون داخلی خود را به گروه مجرب و دوره دیده 1000 دکور بسپارید به شما توصیه می کنیم از طریق پل های ارتباطی ما با ما در ارتباط باشید. با ما همراه باشید تا باید و نبایدهای مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی را برای شما بازگو کنیم.

شرکت 1000 دکور با مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با ارائه هزاران ایده خلاقانه و طرح های مبتکرانه، یاری رسان شما خواهد بود.علاوه بر اینها علاوه بر طراحی دکوراسیون ، خدمات دکور کافه و رستوران ، دکور آرایشگاه زنانه ،  بازسازی را نیز در زمره کارهای قابل ارائه خود گنجانده است.

 

طراحی داخلی

طراحی داخلی به بخش سازه توجه نشان می دهد. در واقع طراحی معماری در یکی از قسمت های خود شامل طراحی داخلی است.
طراح داخلی بر اصول طراحی معماری اشراف و تسلط کامل دارد. با تکیه بر این اصول، اقدام به در آوردن فضاهای لازم و دیگر فرم ها و اشکال داخل ساختمان می نماید. در واقع طراح داخلی، حجم اشغال شده در فضا را توسط اجسام تغییر می دهد و نقایص سطوح را در سازه برطرف می کند. به عبارت دیگر تأیید عناصر و مواد از نظر کیفیت با طراح داخلی است.
در طراحی داخلی، متخصص این فن حتی برای بهتر شدن کار، قادر به جابجایی دیوارها نیز می باشد. او در انجام این موارد، سطح توجه زیادی  به جنبه های روانشناسی در کار نشان می دهد.
طراح داخلی در صورت داشتن خلاقیت هنری می تواند به نوعی در جنبه های دکوراتیو نیز وارد شود.

1000decor Decoration design No 07 180x180 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)1000decor Decoration design No 03 180x180 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)1000decor Decoration design No 04 180x180 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

طراحی دکوراسیون برای آشپزخانه های لوکس

طراحی دکوراسیون داخلی شما می تواند دکوراسیون کابینت آشپزخانه شما یا دکور بوتیک مختص برای اپن آشپزخانه شما یا دکور لوازم خانگی مرتبط با وسایل برقی آشپزخانه تان باشد.

از همین رو شما به راحتی می توانید این مهم را به متخصصین این امر بسپارید تا ساده ترین و ایده آل ترین دکور ها بر اساس سلیقه و نظر شما به شما هدیه دهند.

 

1000decor Decoration design No 15 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

طراحی دکوراسیون شما می تواند به سبک مدرن باشد و با تم های رنگی که متخصصین ما بر اساس هارمونی رنگ دیزاین داخلی شما در نظر گرفته اند به انجام برسد.
از سوی دیگر می توانید سبک کلاسیک را مد نظر قرار دهید و طراحی دکوراسیون کابینت آشپزخانه خود را با محصولات چوبی مرغوب بر اساس ایده ال ترین و به روز ترین دکوراسیون ها به انجام برسانید.
در نهایت برای سبک های سلطنتی به شما توصیه می کنیم تم های رنگی طلایی مشکی را با یک نور پردازی مخفی و زیبا از مجریان طرح دکوراسیون داخلی درخواست کنید.

 

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی توسط دکوراتور انجام می شود. دکوراتور با استفاده از اصول مهم طراحی دکوراسیون داخلی و با هنر خلاقیت ذاتی این کار را به سرانجام می رساند. در طراحی دکوراسیون، فرد مبتکرانه به آنالیز و تجزیه و تحلیل اطلاعات می پردازد. با استفاده از هنر گرافیکی و عناصر مورد استفاده در کار، سمت و سوی طراحی مناسب را تعیین می کند.
در واقع گستره کاری طراحی دکوراسیون در زمینه تزئینات سازه در اشکال زیر است:
گزینه رنگ صحیح، انتخاب پارچه ها و پرده های مناسب و شیک، چیدمان و تزئینات داخلی.
به عبارت دیگر در خصوص ظاهر، فرم مواد و شکل عناصر تصمیم می گیرد.
آیا مایلید  با ما در بررسی اصول هفتگانه در طراحی دکوراسیون همراهی نمایید.

7 اصل مهم در طراحی دکوراسیون

رعایت یک قانون را در طراحی دکوراسیون، همیشه باید مد نظر قرارداد. تصور کنید فضایی که قصد طراحی دکوراسیون آن را دارید، به عنوان یک کل در نظر بگیرید. در آن صورت تم بکار رفته در سراسر فضا، باید دارای هماهنگی لازم با هم باشد. این هارمونی هرگز به معنای استفاده یکسان از همه چیز نیست. بلکه باید به گونه ای عمل شود که حس ارتباط ملایمی در بین عناصر را شرط اصلی قرار دهد. بدون وجود این سازگاری خواه ناخواه احساس سردرگمی به افراد دست می دهد.

در طراحی و اجرای دکوراسیون، سه نوع تعادل به چشم می خورد.

 

1000decor Decoration design No 11 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

تعادل رسمی یا متقارن (Symmetrical)

این نوع تعادل سازی در فرم بدن انسان نیز قابل تشخیص است. تعادل سازی متقارن بیشتر در نماهای دکوراسیون سنتی به چشم می آید.
تصور نمایید در دو طرف یک محور عمودی، در وضعیتی کاملاً متشابه، دو جسم شبیه بهم قرار گیرد.
اغلب با قرار گرفتن در فضای متعادل متقارن، آسایش، راحتی و ثبات بیشتری احساس می شود.

تعادل غیر رسمی یا عدم تقارن (Asymmetrical)

تعادل نامتقارن که اصلاً بنا به تصادف صورت نمی گیرد، امروزه بیشتر، در چیدمان طراحی دکوراسیون مشاهده می شود. در اغلب موارد اجسامی که از نظر دیداری با ارزش و پر جاذبه به چشم می آیند، چیدمانی نامتقارن دارند.
شایان ذکر است ایجاد تعادل نامتقارن کمی مشکل تر بدست می آید. گر چه در این نوع تعادل، رنگ ها و شکل های مشابه تکرار می شوند، ولی در هیچ چیز دقیقاً تکرار صورت نمی پذیرد.
تعادل نامتقارن باعث القاء حس آزادی در انسان است. با وجود  جنبش و حرکتی که در آن نقش می یابد، موجب طراوت و سرزندگی در فضا نیز می شود.

تعادل محوری یا شعاعی (Radial)

تصور کنید که مایل باشید جسم نامتقارن شما، بیشتر توجهات را به سوی خود کشانده و جذب کند. در این صورت از تعادل محوری یا شعاعی استفاده می کنیم. معمولاً این روش با حلقه یا دایره درگیر است. در اغلب موارد جسم را در کانون توجه قرار داده و بقیه اجسام را در طراحی دکوراسیون به دور آن می چینیم. در واقع تمامی عناصر در پیرامون یک نقطه مرکزی جمع می شوند. به عنوان نمونه می توان از لوستری بزرگ، یا یک میز زیبا نام برد که اجسام بنا به وضعیت ظاهری در یک تقارن شعاعی  و مدور قرار دارند.

 

1000decor Decoration design No 13 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

تکرار، توالی و گذر در طراحی دکوراسیون

در صورتی که از یک عنصر در سرتاسر فضای دکوراسیون بیشتر از یکبار استفاده شود، با تکرار مواجه می شویم.
در واقع صحبت از چیزی است که در سبکی منظم تکرار می شود. این تکرار می تواند بین آنان حسی ریتمیک و آهنگین ایجاد نماید. این کار در طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از رنگ، بافت، خط، الگو و هر چیز دیگری در تکرار مکرر صورت می پذیرد.
توالی یا تصاعد در طراحی و اجرای دکوراسیون بدین صورت است که:

در آن چیدمان عناصر به ترتیب از کوچک به بزرگ یا برعکس، انجام می شود. یا در یک تم رنگی تک رنگ، از پررنگ به کم رنگ و برعکس یا هر ویژگی برجسته دیگری از عناصر، قرار داده می شود.
گذر در طراحی به صورتی سخت تر صورت می گیرد. گذر دارای جریانی نرمتر، آرامتر و البته نامحسوس تر است.
در مرحله گذر، چشم به صورت نرمال و طبیعی از یک قسمت به سمت دیگر حرکت می کند. به عنوان نمونه گذر از بالای درب ها و پنجره های که دارای طاق های قوسی شکل می باشند. یا مسیر های مخصوص از عناصر که دارای خمیدگی یا پیچش می باشند.

کنتراست یا تضاد

تضاد در واقع به استفاده از رنگ یا درخشش اشیاء که باعث تفکیک آنها از هم می شود. اشاره دارد. همچنین این اصل دکوراسیون داخلی می تواند بر اساس فرم و شکل ظاهری اجسام معنا پیدا کند. به عنوان نمونه استفاده از اشیاء که در شکل دایره ای و یا مربع می باشند.  بکار گیری کنتراست با توجه به سه عامل رنگ، شکل و فضا انجام می شود. با استفاده از تضاد می توان در فضا روح  و شادابی ایجاد نمود.

از نمونه واضح در تضاد استفاده از بالش های سیاه و سفید بر روی یک مبل است.

مقیاس و نسبت

در حالت کلی به شکل ظاهری و اندازه آن ربط پیدا می کنند. مقیاس و نسبت همیشه با هم همراه می باشند. نسبت یک عنصر به عناصر دیگر، یا نسبت به کل فضای دکوراسیون داخلی را در بر می گیرد.
مقیاس را می توان قیاس یک شیء  با شیء دیگر در رابطه با اندازه دانست.
این کار نشانگر آن است که عناصر واقع شده در یک فضا، کاملاً متناسب و دارای توازن می باشند.
در مثالی می توان از قرار دادن بالش های بسیار کوچک بر مبلی بسیار بزرگ صحبت کرد. این کار به نوبه خود نادیده گرفتن اصل مقیاس و نسبت می باشد.

 

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

1000decor Decoration design No 01 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)
رنگ بیانگر یک زبان جهانی است که به فرهنگ شکل داده و موجبات تحریک احساسات در آدمی است. با سخن از  رنگ در دکوراسیون، ناخودآگاه منظری از طبیعت و یا ریتمی زیبا از موسیقی در ذهن می یابیم. رنگ از بعد انسانی در طراحی دکوراسیون برخوردار بوده و هر رنگ دارای اثرات روانی خاص خود می باشد.برای اینکه اصول دکوراسیون داخلی با سلیقه شما منطبق شود توصیه می شود تا با یک دکوراتور حرفه ای و متخصص مشورت کرده و بهترین دکوراسیون را اعمال نمائید.

 

جزئیات و تزئینات

جزئیات و تزئینات هر چند کوچک باشند، به نوبه خود می توانند حس شادابی و دلگرمی را به فضا القا ء نمایند.

توجه به جزئیات می تواند در هر چیز کوچکی خلاصه شود:
از پریزها و دستگیره ها گرفته تا لامپ ها، رنگ انتخابی جهت کوسن ها  و …
این موارد مهم نه باید نادیده گرفته شود و نه بیش از اندازه مورد اغراق واقع گردند.
جزئیات نیازی به آشکاری و وضوح ندارند، اما باید درست انتخاب شوند تا حس خوبی در فضا ایجاد نمایند.
اگر خواهان برترین و زیباترین طراحی دکوراسیون داخلی خود هستید، بی شک از مراجعه به وب سایت 1000 دکور رضایت خواهید داشت.
شیک ترین و مدرن ترین دکوراسیون را از شرکت  1000 دکور بخواهید. آنگاه شاهد تحقق رویاهایتان در کوتاهترین زمان ممکن خواهید شد.

1000decor Decoration design No 08 180x180 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)1000decor Decoration design No 09 180x180 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)1000decor Decoration design No 05 180x180 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

دکوراسیون اداری

بی شک بر همگان روشن است که طراحی دکوراسیون اداری از نکات حساس هر مکان کاری محسوب می شود. زیرا در بعضی از مواقع جذب مشتری در آن مکان صورت می گیرد.
دیزاین دکوراسیون اداری با توجه به رنگ، مدل و مبلمان شیک و مناسب، نقش مهمی را ایفاء می کند. نحوه چیدمان وسایل و تزئینات در فضای اداری بی شک نباید نادیده گرفته شود.
استفاده از مکان مناسب، جهت کمد ها و قفسه های طبقه دار برای قرار دادن اسناد و مدارک.
یا قرار گرفتن وسایل ضروری مانند پرینتر، دستگاه فکس و … لازم و ضروری است.
حتی می توانید از پارتیشن اداری جهت استفاده بهتر و طراحی شیک تر بهره ببرید.
اساسی ترین نکته در دکوراسیون اداری توجه به سیستم نورپردازی صحیح و مناسب است.

 

1000decor Decoration design No 20 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

طراحی دکوراسیون برای فضای داخلی منزل

طراحی دکوراسیون فضای داخلی منزل شما اگر به دست یک دکوراتور به انجام برسد بدون تردید دکور شما در هیچ گاه جفت دومی نخواهد داشت. ما این مهم را برای شما فراهم آورده ایم که با بهترین ورق هایگلاس کار ایده پردازی را برای شما به انجام برسانیم.
از سوی دیگر به سادگی می توانیم با استفاده از پارتیشن های مدرن چوبی به جدا سازی فضای داخلی منزل شما بپردازیم و به راحتی با حذف دیوارهای اضافه بر اساس طراحی دکوراسیون مدرن پلی بین فضای داخلی و محیط بیرون از منزل برای شما برقرار کنیم.

 

1000decor Decoration design No 17 طراحی دکوراسیون (7 اصل مهم)

 

از آنجایی که برای رسیدن به یک طراحی دکوراسیون داخلی زیبا نیاز است باید و نبایدهای را لحاظ کرد به جرئت می توانیم بگویم که دکور لوازم خانگی، دکور کابینت آشپزخانه، دکور فضای داخلی منزل و طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی به صورت یک زنجیره به یک دیگر متصل هستند. پس نیاز است طراحی دکوراسیون داخلی از صفر تا صد با نازل ترین قیمت ها به دست متخصصین امری که سالیان دراز در راستای دکوراتیو کردن منزل تخصص دارند سپرده شود تا به یک تیر دونشان برای شما به هدف زده شود.

مقرون به صرفه ترین هزینه ها به دلیل عرضه و فروش محصولات و حذف دست های واسطه و ایده ال ترین دکوراسیون های روز دنیا بر اساس تجارب کاری سالیان بسیار دور را برای شما به همراه آورده ایم تا در هزینه های مصرفی شما صرفه جویی به عمل آید.

طراحی دکوراسیون فضای اداری

طراحی دکوراسیون اداری خود را به ما بسپارید اگر می خواهید در بین سایر رقبا خوش بدرخشید. ما این مهم را برای فراهم آورده ایم که به طراحی دکوراسیون دکور کافه و رستوران شما، طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه، طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه، طراحی دکوراسیون بوتیک زنانه، طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه و طراحی دکوراسیون های اداری شما را با ایده ال ترین طراحی ها و نازل ترین قیمت ها برای شما به نمایش بگذاریم.

بدون تردید دنیای مدرن امروز می طلبد که خواه نخواه به بحث زیبا سازی فضای تجاری محیط کار پرداخته شود و اگر به این مهم به درستی پرداخته نشود هیچ سود تجاری در دراز مدت عاید شما نخواهد شد.

زمانی که مشتریان شما با کلاس کاری شما و نوع چیدمانی که شما در فضای کار برای خود فراهم ساخته اید توجه می کنند بدون تردید اعتماد سازی برای آن ها ساده تر از گذشته به انجام می رسد.

طراحی دکوراسیون و کلام آخر

طراحی دکوراسیون شما را از صفر تا صد برای شما به انجام می رسانیم. کافی است از طریق راه های ارتباطی که در وب سایت 1000 دکور برای شما در نظر گرفته ایم با ما ارتباط برقرار کنید و با مشاهده کارهای ارائه شده ما ایده آل ترین انتخاب را برای خود در نظر بگیرید.

ما نمونه کارهایی را که تا کنون در هیچ کجای ایران مشاهده نکرده اید را به تصویر می کشیم و هر آنچه در ذهن شما شبیه به یک تصویر رویایی نقش بسته است را به انجام می رسانیم. کافی است با مشاورین ما در این راستا ارتباط برقرار کنید و هدف خود از طراحی دکوراسیون را برای ما بازگو کنید.

متخصصین ما در محل حاضر می شوند و پس از بررسی های لازم و برآورد هزینه بر اساس بودجه در نظر گرفته شما طراحی های ایده ال شما را برای شما به تصویر می کشند. امید است ایده های ارائه شده به جهت طراحی دکوراسیون موثر واقع شده باشد. از شما دعوت می کنیم به وب سایت 1000 دکور برای مشاهده نمونه کارهای طراحی دکوراسیون سری بزنید.

نحوه ارتباط با مشاوران طراحی دکرواسیون 1000 دکور

در طراحی دکوراسیون اداری محل کار یا منزل شما، شرکت 1000 دکور از آغاز تا پایان همراه و مشاور شما خواهد بود در ضمن می توانید قیمت پارتیشن اداری را از طریق مشاوره با مجریان این امر ، جویا شوید.
راه های تماس شما با  1000 دکور، تلفن های  02188071665  و 09124150884 و بازدید از وب سایت 1000decor.com می باشد.
به مقالات خواندنی و گالری تصاویر زیبای این شرکت، در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی توجه نمایید.
با مراجعه و اعتماد به 1000 دکور، شاهد طراحی و اجرای باشکوهترین طراحی دکوراسیون در منزل یا محل کارتان خواهید بود.

 مجری دکوراسیون و طراحی دکوراسیون – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات طراحی دکوراسیون با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.