مجموعه 1000 دکور – دکور - انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون - بنر

دکور و ایده های جدید دکوراسیون نقش بسزایی در نحوه چیدمان منزل و زیبایی محیط زندگی و محل کار دارد. ریزه کاری هایی از نقش و نگار ، طرح ، ایده و خلاقیت در کنار هم، می توانند آثاری از زیبایی و جذابیت را پدید آورند تغییرات به ظاهر کوچک با نتیجه شگفت آور حاصل دکور زیبا و طراحی منحصر به فرد است.

چقدر خوب است وقتی خسته از کار روزانه به منزل برمی گردیم با فضایی روبرو شویم که همان حس ناب آرامش را به ما انتقال دهد. یا وقتی در محل کار خود هستیم با داشتن دکور و فضایی جذاب، احساس خستگی نکنیم . این موارد واقعا زیاده خواهی نیست. جسم و روح ما بدان نیازمند است.  البته اگر بدان اهمیت دهیم.

اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق بچه، اتاق پذیرایی، محل کار، اداره، فروشگاه و مغازه، همه بی جان، ولی با تاثیر شگرف در زندگی بشر وجود دارند. همه نیازمند دکوراسیون و سبک و جلوه زیبایی از زندگی و حیات هستند.

برای داشتن انواع ایده های دکور و طراحی دکوراسیون نیاز به مشاوره از یک دکوراتور متبحر و حرفه ای در حوزه دکوراسیون خواهید داشت.

دانستن اطلاعاتی از نحوه چیدمان دکور و سبک های دکوراسیون و شناخت درست افرادی متخصص و مشاور به ما در رسیدن به این خواسته کمک خواهد کرد.

تیم 1000 دکور مجری دکوراسیون برتر، با درک و شناسایی نیاز مشتری و با سالها تجربه در زمینه  دکوراسیون و طراحی به شما اطمینان می دهد که داشتن آرامش و درک حس زیبایی محیط، حق مسلم شماست.

به ما اعتماد کنید ما نیز به این اعتماد ارج می نهیم و در راستای سلیقه و سبک دلخواه شما کاری برتر و جذاب را به شما تحویل می دهیم رضایت مشتری دکوری زیبا، در ویترین شرکت 1000 دکور است.

 

callaction انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

داشتن خانه ای امن و راحت دغدغه همه ی خانواده ها است. اما آن چه که باعث می شود تا شما در خانه احساس راحتی کنید، چیدمان و دکور محیط است. هرکس طبق سلیقه خود چیدمان خاصی را برای محیط خانه در نظر می گیرد. عده ای ترجیح میدهند تا از طرح های سنتی برای چیدمان فضای منزل خود استفاده کنند. برخی دیگر سبک های مدرن را انتخاب می کنند. سبک روستیک، بوهم، سلطنتی، همه این ها از جمله طرح هایی است که هر کس طبق روحیات خود برای دکور منزل استفاده می کند. این که شما در طراحی پارت های مختلف منزل خود از چه المان هایی استفاده کنید، بسیار با اهمیت است. در طراحی بخش های مختلف خانه چه سرویس بهداشتی، پذیرایی، اتاق خواب و  و چه آشپزخانه باشد نیاز است تا نگاه دقیق و هوشمندانه ای به طراحی منزل خود داشته باشید. در این محتوا سعی داریم شما را با موارد بسیار مهمی آشنا کنیم که می تواند در زیباتر و شیک تر شدن منزلتان بسیار موثر باشد.

 

1000decor The decor 1 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

انواع دکور با تیم 1000 دکور:

سوالاتی که در مورد دکور در این مقاله پاسخ داده خواهد شد.

 

آیا با انواع دکور و سبک های داخلی منزل آشنا هستید؟

ما در این مقاله به انواع دکور و طراحی دکوراسیون متنوع و زیبا همانند دکوراسیون انتقالی| دکوراسیون ساحلی | دکوربه سبک صنعتی | دکوراسیون مینیمال | دکوراسیون اسکاندیناوی | دکوراسیون مدیترانه ای | دکوراسیون معاصر | انواع دکور کلاسیک| دکوراسیون تلفیقی یا بوهمیان | دکوراسیون مدرن | دکوراسیون هالیوودی و … پرداختیم.

آیا به نکاتی برای دکور آشپزخانه اشراف دارید؟

مواردی مانند تطبیق رنگ دیوار ، کابینت و پرده آشپزخانه
استفاده از کاشی کاری های زیبا و جذاب و سنگ نگاره های تزئینی در دیزاین خاص آشپزخانه
استفاده از گلدان و گیاه های گلخونه ای و خانگی زیبا
و موارد …

آیا می دانستید تیم 1000 دکور برای هر سلیقه و بودجه اختصاصی، انواع دکور های زیبا و خاص طراحی می کند؟

با مراجعه به مشاوران و کادر تخصصی 1000decor و توضیح پلن درخواستی با توجه به بررسی شرایط و بودجه اختصاصیتان هزار دکور زیبا و جذاب دریافت خواهید کرد.

 

1000decor The decor 5 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

دکور های زیبا و طراحی دکوراسیون متمایز را از 1000 دکور بخواهید تا مطابق با برترین و بروزترین ژورنالهای دکوراسیون و طراحی دنیا،خاص بودن را به شما هدیه دهد.

تیم 1000 دکور در تمام زمینه های دکوراسیون و طراحی می تواند مشاور و راهنمای شما از اولین قدم تا اجرایی شدن خواسته تان در کنارتان باشد.

 

نور و دکور منزل

از اهمیت نور در چیدمان و دکور خانه نباید غافل شد چرا که نور سبب نمود پیدا کردن دکور منزل می شود. استفاده از لوستر، آباژورهای دیواری، رومیزی و شمعدان ها در منزل می تواند فضا را خاص تر نشان دهد. استفاده از نورهای شاخه ای که امروزه بسیار متداول شده، می تواند وجود نور را در منزل بیشتر به تصویر بکشد. شما باید با توجه به طرحی که برای دکور منزل انتخاب می نمایید، نور مناسب را برگزینید. به عنوان مثال اگر طرح روستیک برای چیدمان منزل شما به کار رفته است، نیاز نیست تا از چراغ های زیادی برای طراحی فضا استفاده کنید.

 

1000decor decor 2d انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون1000decor decor 1d انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون1000decor decor انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

وجود یک چراغ قدیمی می تواند تکمیل کننده سبک روستیک باشد. طرح های کلاسیک نیز نیاز به نور زیادی ندارد و تنها با استفاده از دو آباژور می توان نور محیط را تامین نمود. در طرح های مدرن نیز که امروزه طرفداران بسیاری را دارد، نیاز است تا به کاربرد نور و انتخاب آباژورهای مناسب دقت کنید.

البته استفاده از نورهای ریسه ای بسیار باب شده است و معمولا پشت پنجره به کار می رود. علاوه بر وجود نور انتخاب رنگ نور هم بسیار با اهمیت است و بهتر است با توجه به طرحی که انتخاب می کنید، رنگ هماهنگ را برای دکوراسیون محیط برگزینید. در کنار نور استفاده از آینه نیز می تواند به زیباتر شدن محیط منزل شما کمک کند و به این نکته در فنگ شویی هم اشاره شده است زیرا آینه سبب انعکاس نور می شود.

 

 

نقش مبل در دکور منزل 

یکی دیگر از عناصری که در دکوراسیون منزل خود باید به آن توجه نمایید، مبلمانی است که قرار است در فضای خانه جای گیرند. مدل مبلی که انتخاب می کنید نقش مهمی در نشان دادن دکور و طراحی منزل شما دارد. اگر طراحی منزل شما کلاسیک و یا روستیک است می توانید از مبلمانی استفاده کنید که هم راحت هستند و هم می تواند یادآور طرح های سنتی باشد. چوب به کار رفته در مبلمان نیز بسیار مهم است و اگر مبلمان دارای چوب طبیعی باشند، برای دکوراسیون کلاسیک مناسب تر هستند.

در طرح های بوهمیایی معمولا از مبلمانی با رنگ های شاد و یا چندین رنگ استفاده می شود. اما اگر طرح منزل شما مدرن باشد، باید از دکورهای مدرن استفاده نمود. هر چقد انحنای مبلمانی که استفاده می کنید کمتر باشد، و دکوراسیون خطی تر جلوه کند، فضا لوکس تر نشان داده خواهد شد. همچنین مبلمان هندسی نسبت به مبلمانی که دارای انحنا هستند فضا را مدرن تر نشان می دهند. استفاده از پارچه های ساده و یا راه راه نیز بستگی به طراحی منزل شما دارد. اگر می خواهید فضا را صمیمی جلوه دهید، آسترهایی با پارچه های گلدار می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

 

1000decor decor The role of sofa in home decor 1 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون1000decor decor The role of sofa in home decor انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون1000decor decor The role of sofa in home decor 2 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

 

پارتیشن بندی در دکور منزل

یکی دیگر از نکاتی که در دکور منازل باید به آن توجه کرد، پارتیشن بندی است. معمولا در آپارتمان ها با کمبود فضا برای طراحی مواجه هستیم و به راحتی نمی توان طرح مورد نظر را پیاده سازی کرد. اما با رعایت چند نکته هوشمندانه می توانید دکوراسیون منزل خود را طبق سلیقه خود طراحی نمایید. قدم اول ایجاد فضاهای مجزا از هم است که با کمک مبلمان ال، استندها، پارتیشن، کمد دیواری و یا حتی میز ناهار خوری می توانید این فضا را ایجاد نمایید. استفاده از تم های رنگی هماهنگ و مطابق با دکوراسیون در این فضاها می تواند نشان بدهد که شما دیزاین خاصی را برای منزل خود در نظر گرفته اید.

 

1000decor Partitioning in home decor 2 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون1000decor Partitioning in home decor 1 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون1000decor Partitioning in home decor 3 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

دکور بوتیک به سبک کشورهای اروپایی

دکور کردن محیط کار سبب می شود شما در بازار رقابت از رقبا پیشی بگیرید و مشتریان بیشتری را در حوزه کسب و کار خود داشته باشید. این مهم این روزها به لطف مجریان و ایده پردازان دکوراسیون داخلی به راحتی به انجام می رسد؛ از آنجایی که متخصصین این امر خود در رده وارد کنندگان مصنوعات چوبی به شمار می آیند می توانند محصولات مرتبط با دکور کردن فضای بوتیک مردانه و زنانه شما را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت رقبا تهیه و کار ایده پردازی در فضا را برای شما به انجام برسانند.بنابراین برای دکور بوتیک مردانه و یا دکور بوتیک زنانه خود میتوانید از ایده پردازی های جدید و زیبای هزار دکور بهره ببرید . با مراجعه به صفحات مربوط و دریافت اطلاعات

 

1000decor The decor 11 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

شما برای رسیدن به یک طرح زیبا و ماندگار نیاز است از ایده پردازی های خاص و منحصر به فرد بهره بگیرید که مهم ترین آن یک ویترین شیک و زیبا است. مانکن، نمای دکوری پشت ویترین و نمای مغازه از محیط بیرون سه اصل اساسی است که باید در حین ایده پردازی به آن توجه شود.

گاها می توان با یک نمای چوبی یا یک قاب با کاغذ دیواری های سه بعدی یا برفرض با المان های مرتبط با شغل اشخاص کار دکوراسیون ویترین مغاز ها را به سادگی به انجام رساند. اما این امر نیاز به یک ریز بینتی و دقت نظر به منظور جذب مشتری دارد.

 

دکور کافه و رستوارن بازی با آب و آتش

دکور کردن کافه و رستوران امری است که این روزها به شکل بسیار پررنگی دنبال می شود و نیاز است شما نیز در این راه ها متفاوت تر از هر زمان دیگر گام بردارید. دکور کردن فضای داخلی رستوران با تم های رنگی متفاوت و نور پردازی خاص سبب می شود حال و هوای رستوران شما متفاوت تر از هر زمان دیگری به تصویر کشیده شود. شما می توانید از این مهم برای کافه های خود نیز بهره بگیرید.

 

1000decor The decor 10 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

دکور کردن کافه های خود را می توانید با مشاوره گرفتن از طراحان دکوراسیون داخلی ما به سبک سنتی یا مدرن به انجام برسانید. دکوراتور های ما با توجه به فضای داخلی محیط کافه و رستوارن شما طراح های را به شما ارائه می دهند که می توانید بر اساس ایده های ارائه شده طرح مد نظر خود را انتخاب کنید و به مرمت و بازسازی فضای کار خود بپردازید و شاهد رشد روزافزون در حوزه کاری خود باشید.

اگر کافه و رستوارن در یک فضای باز باشد به راحتی می توان با آب نما، کاشت گل و گیاه، نور پردازی رنگی، تعویض صندلی ها و بسیاری موارد دیگر به یک ایده پردازی جدید دست پیدا کرد.

  سبک های دکور داخلی منزل:

آشنایی با سبک دکور منزل گاهی موجب می شود بهتر به سلیقه و روحیات درونی خود پی ببرید. وارد این چالش شوید تا با تعریفی واضح از سبک و دکوراسیون  منزل آشنا شوید این تصمیم  و تغییر کوچکی نیست, پس برای رسیدن به ایده آل ذهنتان تلاش کنید.

 

1000decor The decor 4 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

انواع دکور و سبک های داخلی منزل:

در دکوراسیون داخلی منزل سبک های گوناگون برای سلیقه های متفاوت وجود دارد. لذا مشتری و مجری دکوراسیون با توجه به سلیقه و فضای منزل و نوع وسایل تصمیم می گیرند که از چه نوع سبکی استفاده کنند.

 • دکوراسیون تلفیقی یا بوهمیان: ترکیبی از هر آنچه که به ذهن می رسد، بدون تعریف واضحی می توان هر گونه طرحی که باب میل مشتری و خواسته وی باشد انجام داد. در واقع قاعده و قانون خاصی ندارد. سبک کولی وار بدون پایبندی به اصول و قوانین رایج.

 

 • دکوراسیون انتقالی: ترکیبی از خطوط منحنی و مستقیم، ذهن را به هر گوشه ای می کشاند. در واقع تصور ذهنی با انتقال صورت می گیرد. انتقال از سبک سنتی به مدرن و بالعکس.

 

 • دکوراسیون مدرن: مدرن به معنای سادگی و زیبایی تفسیر می شود. اینکه طرحی هر دو فاکتور را داشته باشد طرحی است مدرن که از تضاد مستقیم رنگ ها در دکوراسیون استفاده می کند. هیچ چیز مبهمی در آن وجود ندارد همه چیز صیقلی و به وضوح مشخص است.

 

 • دکوراسیون مدیترانه ای: یا فرانسوی سفری به عمق رنگ های گرم و دلنشین. وجودتان با دیدن این دکور پر از حس صمیمیت و گرمی نسبت به اطراف می شود. با نگاهی هیجان انگیز حس خود را منتقل خواهید کرد.

 

 • دکوراسیون معاصر: هر آنچه اکنون داریم و هر آنچه اکنون مد و مورد پسند است در این دکور جای می گیرد. نظم و ترتیب و ترکیب رنگ های خنثی به همراه خطوطی صاف حال و هوای خوبی را رقم می زند. انعطاف پذیری در آن موج می زند.

 

 • دکوراسیون کلاسیک: سنگین بودن و وزین بودن نماد دکوراسیون کلاسیک است. بیننده با دیدن دکوراسیون کلاسیک حس عظمت و شکوه را تجربه می کند.

 

 • دکوراسیون ساحلی: نسیم ملایم ساحلی با امواج زیبای ابی و سبزی جلبک ها, را به خانه تان بیاورید. حس زندگی کنار دریا و لب ساحل از دکور ساحلی تراوش می شود. رنگ های غالب ابی و سفید نماد دکوراسیون ساحلی در هر نگاه به چشمتان می آید.

 

 • دکوراسیون صنعتی: چه چیزهایی نماد صنعت است . چوب, فلز, آجر, آلومینیوم,  نقره, آهن,  بین این نمادها محاصره خواهید شد. زیبایی خاص خود را دارد حتما کارخانه داران و اهالی صنعت درک درستی از آن دارند.

 

 • دکوراسیون مینیمال: شبیه به دکوراسیون مدرن ولی این سبک خنثی بودن را به رخ میکشد. رنگ سفید غالب در طراحی و دکور مینیمال حرف اول را می زند.

 

 • دکوراسیون اسکاندیناوی: اثر هنری و سبک ساده زندگی مردم شمال اروپا با ترکیب چوب و پلاستیک و عدم استفاده از لوازم جانبی مشهود است.

 

 • دکوراسیون سنتی غرب: سبکی پر از جلال و شکوه و لوازم جانبی, تزیینی,  کاغذ دیواری هایی با نقش و نگار سنگین، و انچه شما درک خواهید کرد. چوب های تیره مجلل و پارچه های ابریشمی و مخملی اغلب در این سبک کاربرد دارند.

 

 • دکوراسیون سنتی خاورمیانه: مختص فرهنگ و آداب کشورهای ایرانی و اسلامی، مفروش شده با فرش اصیل ایرانی و گلیم و جاجیم سنتی، پشتی و تشک هم که اضافه شود عین نوستالژی برای ما ایرانی ها می شود.

 

 • دکوراسیون روستیک: چیدمانی از طبیعت در دامنه کوه در کنار روستاییان و فضایی بی آلایش و حس زندگی روستایی و قدمت را به رخ بیننده می کشد.

 

 • دکوراسیون هالیوودی: تشریح زندگی شیک و لاکچری و لوکس در کنار هم با ترکیب رنگ های خیره کننده در کنار لوازم جانبی لوکس و گران قیمت.

 

اگر بخواهیم جزیی تر نگاه کنیم سبک های اشپزخانه نیز ما را به چالش خواهند کشید.  به کار بردن رنگ های گرم و رنگ چوب و کابینت قهوه ای تیره، آشپزخانه ای مجلل و باشکوه را برایمان مجسم می کند.

استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ غالب در اشپزخانه، نمادی از شیکی و جذابیت را به رخ می کشد. دکوراسیون سفید اشپزخانه تصوری از اسپرت بودن و مجلل بودن را با هم القا می کند.

اگر می خواهید آشپزخانه ای منحصر به فرد و خاص داشته باشید کاربرد رنگ طوسی و خاکستری را از یاد نبرید.

 

1000decor The decor 2 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

نکاتی برای دکور بی نظیر آشپزخانه:

 • دیوار پوش با طرح و رنگ مختلف برای دیزاین ظاهر آشپزخانه را از یاد نبرید.
 • بااستفاده از پارچه های زیبا با طرح های ساده و یا نقش و نگار برای پرده آشپزخانه تحولی شگرف ایجاد کنید
 • دیواری تزیینی بین کابینت ها و پشت اجاق گاز و کنار یخچال و … غوغا می کند.
 • تابلوهای هنری در ابعاد مختلف با طرح های مدرن و کلاسیک  و انواع دکور های آویز  و قفسه های دیواری با رنگ های خاص  به دکور اشپزخانه خود اضافه کنید.
 • استفاده از گیاهان و گلدان های زیبا در گوشه فضای آشپزخانه, اوج زیبایی و آرامش را به شما هدیه خواهد کرد.
 • کاشیکاری و استفاده از سنگ های وزین  و زیبا در دکوراسیون آشپزخانه خاص, حتما استفاده می شود.

 

انواع دکور اداری:

 

1000decor The decor 7 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

مهمترین بخش دکوراسیون اداری، استفاده از متریال های مختلف برای رسیدن به سبک مورد نظر مشتری و مجری دکوراسیون است. دکوراسیون و طراحی دفتر و فضاهای اداری رابطه مستقیمی با نوع عملکرد شغل دارد.

از آنجایی که نحوه و سبک دکورارسیون اداری، می تواند نشان دهنده کسب و کار مشتری نیز باشد لذا توجه به این مورد اهمیت زیادی دارد. بنابراین تفکیک قسمت کارکنان، خدمتکاران، مدیر، دستیار مدیر، انباری، اتاق استراحت سرویس بهداشتی، اتاق کنفرانس و… تاثیر قابل توجهی در دکوراسیون اداری و دکوراسیون تجاری و طراحی صنعتی دارد.

انواع متنوع متریال و ایجاد سبک دکوراسیون اداری با توجه به نوع کسب و کار، به طور مثال:

 • دکوراسیون و طراحی شرکت های نرم افزاری
 • دکوراسیون و طراحی تبدیل محیط صنعتی به محیط اداری
 • دکوراسیون و طراحی ساختمان تجاری و مسکونی
 • دکوراسیون و طراحی کارخانجات آجر و سنگ

 

انواع مختلف متریال قالب با توجه به دکور نوع کسب و کار:

 

1000decor The decor 6 انواع دکور و سبک های شیک دکوراسیون

 

 1. دکوراسیون اداری با پارتیشن
 2. دکوراسیون اداری با شیشه
 3. دکوراسیون اداری مدرن
 4. دکوراسیون اداری با متریال پلاستیک و …

برای یک دکوراسیون اداری زیبا و متناسب با نوع کسب و کار خود می توانید از انواع پارتیشن های ادار ی (قیمت پارتیشن اداری) استفاده نموده و حتی از انواع ورق های هایگلاس ، ام دی اف و ورق AGT در امر زیبا سازی بنا از این موارد استفاده نمائید.

 

گروه 1000 دکور (مجری دکوراسیون ، دکور) با بهره مندی از تیمی مجرب و متخصص (دکوراتور) در حوزه های طراحی دکوراسیون و به عنوان یک مرکز با تجربه مفید چندین ساله ، اقدام به ارائه خدمات طراحی و بازسازی مراکز اداری ( خدمات طراحی دفتر معماری ) و منازل ( مجری کمد دیواری ) برای کاربران و هموطنان عزیز می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *