1000decor Office decoration gallery 21 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری از آن جهت اهمیت دارد زیرا  که  اداره یا محل کار به عنوان خانه دوم فرد تلقی می شود. از آنجایی که افراد ساعات زیادی از شبانه روز را در محل کار خود سپری می کنند بنابراین می توانند با گرفتن ایده از افراد متخصص در دکوراسیون محیطی جذاب و زیبا را برای خود و مشتریانشان فراهم کنند.

به نظر می رسد افرادی که به  ظاهر و دکور محیط کار خود اهمیت می دهند علاقه به کار خود را به وضوح به دیگران نشان می دهند و این خود نوعی کسب اعتماد از مشتری محسوب می شود. و لذا در نظر مشتریان موفق تر جلوه می کنند.

کاملا واضح است افرادی که وارد محل کار شما می شوند هیچ شناختی از شخصیت درونی شما ندارند ولی ظاهر و دکور محل  و رنگ آمیزی به کار رفته روی دیوارها و نوع چیدمان وسایل در اتاق کار, بیانگر روحیات صاحب آن است.

دکوراسیون اداری به نظر فقط بازی با اشیا و ایده ها است.  ولی واقعیت  عمیق تر این است که دکوراسیون و طراحی به محیط جان و روح می بخشد و فرد می تواند درک بهتری از مسائل اطراف خود و صاحب اتاق داشته باشد. نوع خلقت انسان زیباست و انسان ذاتا زیبایی و نظم را دوست دارد.

 

1000decor Office decoration 04 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

این که امروزه اکثر افراد جامعه تحصیلات بالایی دارند و مهندس, دکتر, مدیر, معلم  و استاد و …. هستند بسیار عالی است ولی  الزاما نمی توانند طراح دکوراسیون خوبی هم باشند. طراحی و ایده کارهای زیبا برای دکوراسیون مانند هر رشته دیگری نیاز به مطالعه و تحصیلات آکادمیک دارد.

بنابراین بهترین کار برای داشتن محیطی شیک و جذاب مشاوره گرفتن از افرادی که سالها در زمینه دکور و خلق ایده و شناخت روحیات مختلف و تطبیق روحیات با دکور محیط فعالیت داشته اند حتما موثر خواهد بود.

در این راستا تیم 1000 دکور با متخصصین و مشاورین در امر انواع دکور ( دکور کافه و رستوران ، دکور آرایشگاه زنانه ، دکور آرایشگاه مردانه ، دکور لوازم خانگی ) ، دکوراسیون داخلی و در ادامه دکوراسیون اداری ، منزل یا محل کارتان را با بهترین ایده ها به محیطی زیبا و متناسب با سلیقه و روحیات شخصی شما طراحی می کند.

رضایت و وفاداری مشتری دکوری زیبا در ویترین سایت ما است.

هر آنچه لازم است بدانیم در طراحی دکوراسیون اداری بی نظیر

 

رنگ یکی از زیبایی های طبیعت است مشاوران و متخصصان طراحی دکوراسیون 1000 دکور با الهام گرفتن از زیبایی های اطراف خود و خلق ایده های ناب با استفاده از  علم رنگ شناسی محیطی دلپسند را برای شما رقم می زنند.

رنگها قادرند شادی و نشاط و گرمی و سردی و ناراحتی را به فرد القا کنند بنابراین استفاده درست از رنگ ها نیاز به شناخت این علم وسیع دارد. حس زنده بودن و زندگی کردن را در محیط اداری از گیاهان طلب کنید .طراحی دکوراسیون بدون استفاده از گیاهان معنایی نخواهد داشت.

 

1000decor Office decoration gallery 04 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

در هر کسب و کاری مطالعه و کسب علم و دانش در زمینه کاری اولویت اول است. بدون مطالعه و بدون هماهنگی با مطالب روز دنیا در حیطه کاری خود عقب خواهید ماند.

بنابراین استفاده از کتابخانه و چیدمان کتاب و حتی انتخاب کتاب هایی که مرتبط با کسب و کار شما باشد در طراحی دکوراسیون همیشه حرفی برای زیباتر شدن و واقعیت کسب و کار شما است.

 1. دنیای متنوع مبلهای رنگارنگ با طرح و نقش های مختلف هر سلیقه ای را پاسخگو می باشد. واقعیت این است که دکوراسیون اتاق کار با نحوه چیدمان و رنگ و نقش مبل منحصر به فرد می شود. با توجه به اینکه مبل ها تقریبا نیمی از فضای محل کار را اشغال می کنند نمی توان به سادگی از آن گذر کرد.  شاخص های اصلی یک مبلمان علاوه بر زیبایی، رنگ، کیفیت و دوام،  احساس آرامش و راحتی است که به افراد القا می کند. افراد سر کار گاهی خسته می شوند و نیاز به استراحت چند دقیقه ای دارند و یا مشتریان در اتاق انتظار مجبورند ساعت ها منتظر بمانند. با درک این مسائل متوجه خواهیم شد یکی از مهمترین اجزا دکوراسیون اداری مبلمان است. هارمونی رنگ و نقش مبلمان با پرده و دیوار و کاشی و سرامیک کف می تواند خارق العاده باشند. راهنمایی از افرادی که سالها با نقش و رنگ مبل ها زندگی کرده و ایده خلق کرده اند طرحی زیبا را به شما هدیه خواهد داد.
 2. بازی با قدرت نور و نورپردازی در طراحی دکوراسیون اداری می تواند حس ادامه  کار،بدون خستگی را به کارمندان و مشتریان حاضر در محل تزریق کند. همانطور که کمبود نور و عدم روشنایی می تواند روحیه ای کسل و خواب آلود را القا کند. و وجود کارمندانی که منتظرند زودتر ساعات کاری تمام شود.
 3. طراحی دکوراسیون اگر با ایمنی و استاندارد بودن وسایل و ارگونومی همراه شود. حس امنیت را به کارکنان منتقل خواهد کرد. عدم آسیب دیدن کارمند و مشتری در طول ساعات کاری روزانه باید در دکوراسیون اداری صحیح لحاظ شود.
 4. نظم ذاتی محیط اولین چیزی است که به چشم بیننده می آید. بنابراین جهت جلوگیری از شلوغی فضای کاری نصب کمد و قفسه در طراحی دکوراسیون اداری و هارمونی رنگ ها با یکدیگر جلوه ای خاص به محیط کاری می دهد.
 5. تابلوهای زیبا در جای جای اتاق کار به فضا روح می دهد. انواع تابلو با طرح هایی از طبیعت به پرسنل حس آرامش می دهد و یا  تابلوهایی با نوشته های زیبا که ساعتها ذهن بیننده را به خود مشغول می کند و با روح و روان وی ارتباط برقرار می کند. برگرفته از شخصیت درونی کسب و کار شما خواهد بود  مسلما متخصصین دکوراسیون 1000 دکور کاملا واقف به این مسئله هستند که بازی با تابلوها در جاهای مختلف می تواند  در طراحی دکوراسیون چقدر قدرتمند باشد.
 6. در طراحی اتاق کنفرانس ، که اتاقی رسمی جهت سخنرانی کاری و ملاقات های کاری مهم است. با طراحی دکوراسیون تخصصی می توان حس “الان موقع کاری جدی است” را به حاضرین در سالن کنفرانس تلقین کرد. با استفاده از رنگ های قوی در این فضا قدرت و صلابت کاری خود را به رخ بکشید.
 7. طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت و رئیس، سبک خاصی از طراحی را می طلبد. به جرات می توان گفت استفاده از سبک رنگ ها و چیدمان مبل و لوستر، کاغذ دیواری و پارکت یا کاشی کف و تمامی وسایل چیده شده می تواند به وضوح به مشتری و کارکنان نشان بدهد که اینجا اتاق مدیر یا رییس است ، حتی بدون آنکه نامی روی در اتاق مدیر جهت معرفی باشد.

 

1000decor Office decoration 03 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

می خواهیم بگوییم طراحی دکوراسیون علم و هنر را با هم می طلبد. می تواند ارتباط غیر کلامی قوی را با بیننده برقرار کند

 • می تواند از قدرت شخصی و از قدرت کسب و کار حرف بزند
 • می تواند بگوید شما انسان شادی هستید یا غمگین
 • میتواند بگوید رئیس هستید یا کارمند
 • حتی می تواند حوزه فعالیت کسب و کار شما را برای بیننده آشکار کند
 • اینکه شما عاشق کارتان هستید یا نه
 • اینکه با فناوری روز دنیا پیش می روید آیا بروز هستید.؟
 • فردی عصبانی هستید یا مهربان

همه این موارد واقعیتی است پنهان از طراحی دکوراسیون اداری اگر بگوییم لازمه درک درست از دکوراسیون و طراحی ، آشنایی با اصول و علم روانشناسی است اشتباه نکرده ایم.

 

انواع طراحی دکوراسیون اداری

 

 

1000decor Office decoration 02 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

با خواندن توضیحات بالا دیگر می دانیم که طراحی دکوراسیون, بسیار وابسته به نوع کار و فعالیت است. حتی در درون هر کسب و کاری تفکیک اتاق ها و وظایف اداری مشخص می کند که چه نوع طراحی لازم است.

یک دکوراسیون اداری ممکن است برای کسب و کاری مناسب و برای کاری دیگر کاملا نادرست باشد.

لذا دانستن  این موارد نیاز به افراد ماهر و زبده را در طراحی دکوراسیون پیش از پیش نشان می دهد.

مجموعه 1000 دکور با داشتن سالها تجربه در طراحی دکوراسیون اداری انواع مختلف کسب و کارها و محیط های کاری متفاوت و آشنایی با سلایق و علایق افراد، بهترین دکور و چیدمان را به شما دوستداران دکوراسیون و زیبایی تقدیم می کند.

 • دکوراسیون اداری که حس سادگی و ساده بودن و صمیمیت محیط و کارکنان  را القا می کند. اکثر مشتریانی که وارد این فضا می شوند از همان ابتدا احساس راحتی و آرامش دارند انگار که سالهاست با این مجموعه آشنا هستند.
 • دکوراسیون اداری که جزییات را کاملا به وضوح نشان می دهد. با استفاده از ساختار قفسه ها و فایل ها
 • دکوراسیون اداری مخلوط با سبک فانتزی
 • دکوراسیون اداری ترکیبی از سنتی و مدرن
 • دکوراسیون اداری کاملا مدرن بدون پایبندی به قوانین معمول و متعارف استفاده از سبک قرار گرفتن تصادفی اشیا در کنار هم

سبک دکوراسیون اداری خود را با تیم 1000 دکور مجری دکوراسیون ، دکوراتور ) طراحی کنید تا فضای کاری منحصر به فردی داشته باشید.

طراحی داخلی دکوراسیون دفتر کار دارای قواعد و اصول مختص به خود است. دکوراسیون های داخلی دفاتر اداری نقش مهمی را در پیشرفت شرکت ها ایفا می کنند و نیز می بایست به گونه ای چیدمان شود تا نوع فعالیت را به نیز به معرض نمایش بگذارد.

طراحان 1000 دکور با داشتن ایده های نو و به روز دنیا تفکیک بخش های مختلف را با متریال های کارامد تقسیم بندی می نماید.

 

1000decor Office decoration 01 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

شرکت 1000 دکور با تیم حرفه و مجرب خود دکوراسیون داخلی دفاتر اداری به گونه ای چیدمان انجام می دهد که تمامی قسمتهای دفاتر برجسته تر از بقیه قسمتها نباشند تا به نمای بصری آسیب برسد.

در کل دکوراسیون داخلی را به گونه ای ارائه می دهد که فضا اداری، فضایی یکپارچه و واحد دیده شود تا نیازهای شرکت را برآورده نماید.

تیم طراحی 1000 دکور با ست های اداری منشی که متناسب با فضای داخلی و همچنین با نوع فعالیت مرتبط به گونه ای چیدمان را انجام می دهد که به محض ورود به داخل دفتر زیبایی منحصر به فرد و حسن اعتماد را برای ارباب رجویان فراهم آورد.

اتاق مدیریت رسمی ترین مبلمان فضای اداری به این بخش اختصاص می دهد. تیم 1000 دکور طراحی این فضا بگونه ای انجام میدهد که، برای القای حس ریاست و مدیریت نسبت به فضاهای موجود شکیل تر و محلی مناسب برای پذیرایی از میهمانان مدیر ارائه دهد.

عامل مهم دیگری که می بایست در دفاتر اداری رعایت شود نورپردازی آن است که، شرکت 1000 دکور این قابلیت را دارد تا با بکار گیری به روز تجهیزات الکتریکی هیچ گونه خستگی به علت عدم روشنایی کافی و ضعف بینایی احساس نشود.

انتخاب مبلمان و صندلی های ارگونومیک از دیگر عوامل مهمی است که شرکت 1000 دکور برای دکوراسیون دفاتر اداری در نظر می گیرد تا محلی راحت و مناسب برای نشستن فرد باشد.

تیم طراح و هنرمند 1000 دکور با هارمونی رنگ مناسب با نوع فعالیت و همچنین انتخاب گیاهان زینتی فضای کاری را برای شما لطیف تر می کند.

نمونه طرح های دکوراسیون اداری:

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 برای مشاهده نمونه برخی از پارتیشن های اداری اجرا و طراحی شده توسط 1000 دکور کلیک نمایید 

دکوراسیون مطب دندانپزشکی

دکوراسیون مطب و کلینیک

 مجری دکوراسیون داخلی دفاتر اداری – 1000 دکور( مجری دکوراسیون ، دکوراتور )

جهت سفارش خدمات دکوراسیون اداری و محل کار خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 

09124150884