1000decor Office decoration gallery 21 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری از آن جهت اهمیت دارد زیرا  که  اداره یا محل کار به عنوان خانه دوم فرد تلقی می شود. از آنجایی که افراد ساعات زیادی از شبانه روز را در محل کار خود سپری می کنند بنابراین می توانند با گرفتن ایده از افراد متخصص در دکوراسیون محیطی جذاب و زیبا را برای خود و مشتریانشان فراهم کنند.

به نظر می رسد افرادی که به  ظاهر و دکور محیط کار خود اهمیت می دهند علاقه به کار خود را به وضوح به دیگران نشان می دهند و این خود نوعی کسب اعتماد از مشتری محسوب می شود. و لذا در نظر مشتریان موفق تر جلوه می کنند.

کاملا واضح است افرادی که وارد محل کار شما می شوند هیچ شناختی از شخصیت درونی شما ندارند ولی ظاهر و دکور محل  و رنگ آمیزی به کار رفته روی دیوارها و نوع چیدمان وسایل در اتاق کار, بیانگر روحیات صاحب آن است.

طراحی دکوراسیون اداری به نظر فقط بازی با اشیا و ایده ها است.  ولی واقعیت  عمیق تر این است که دکوراسیون و طراحی به محیط جان و روح می بخشد و فرد می تواند درک بهتری از مسائل اطراف خود و صاحب اتاق داشته باشد. نوع خلقت انسان زیباست و انسان ذاتا زیبایی و نظم را دوست دارد.

 

رضایت و وفاداری مشتری دکوری زیبا در ویترین سایت ما است.

callaction اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

برای این که شما یک دفتر لوکس داشته باشید، نیاز است تا به دکور آن توجه ویژه ای داشته باشید. محل کار شما نیز همانند منزلتان احتیاج به دکور شیک دارد تا هم خودتان در آن احساس راحتی داشته باشید هم افرادی که به محل کار شما رفت و آمد می کنند در عین رسمی بودن محیط، احساس آرامش داشته باشند.

دکوراسیون اداری نیز همانند دکور منزل دارای قوانین خاص است و توجه به نوع چیدمان و طراحی ای که برای اداره و یا دفتر خود در نظر می گیرید، برای داشتن یک محیط کار صمیمی بسیار حائز اهمیت است. اما برای داشتن یک دکوراسیون اداری مناسب، به چه نکاتی باید توجه نمود.

در این محتوا به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید برای محیط کار خود یک طراحی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید.

 

1000decor Office decoration 04 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

این که امروزه اکثر افراد جامعه تحصیلات بالایی دارند و مهندس, دکتر, مدیر, معلم  و استاد و …. هستند بسیار عالی است ولی  الزاما نمی توانند طراح دکوراسیون خوبی هم باشند. طراحی و ایده کارهای زیبا برای دکوراسیون مانند هر رشته دیگری نیاز به مطالعه و تحصیلات آکادمیک دارد.

بنابراین بهترین کار برای داشتن محیطی شیک و جذاب مشاوره گرفتن از افرادی که سالها در زمینه دکور و خلق ایده و شناخت روحیات مختلف و تطبیق روحیات با دکور محیط فعالیت داشته اند حتما موثر خواهد بود.

در این راستا تیم 1000 دکور با متخصصین و مشاورین در امر انواع دکور ( دکور کافه و رستوران ، دکور آرایشگاه زنانه ، دکور آرایشگاه مردانه ، دکور لوازم خانگی ) ، دکوراسیون داخلی و در ادامه طراحی دکوراسیون اداری ، منزل یا محل کارتان را با بهترین ایده ها به محیطی زیبا و متناسب با سلیقه و روحیات شخصی شما طراحی می کند.

 

 

طراحی دکوراسیون بدون در نظر گرفتن اصول رنگ شناسی، بدون شناخت متریال های مورد نیاز برای ساخت، بدون لحاظ کردن نور پردازی ایده ال و بسیاری موارد دیگر کار شما را با وقفه مواجه کرده و گاها دچار توقف می کند و کار شما نتیجه دلخواه را در نهایت برایتان فراهم نمی کند.
طراحی با استفاده از انتخاب بهترین گزینه های رنگ، دارای تأثیرات مثبت روحی و روانی در زندگی انسان  خواهد شد.
با احساس کسل بودن و بی توجهی به جزئیات، در واقع پایه و اساس طراحی دکوراسیون داخلی نادیده گرفته می شود.
بسیاری از اوقات با وجود تغییرات در تزئینات منزل مسکونی، یا محل کار نتایج شگفت انگیزی حاصل می شود.
آنگاه غیر از نگاه تحسین برانگیز دیگران که در درجه چندم اهمیت قرار دارد، احساس راحتی و آسایش روانی نیز به سراغ شما خواهد آمد.

طراحی داخلی امری است که این روزها به شکلی کاملاً متفاوت نسبت به گذشته در دکوراسیون های داخلی منزل و محیط کار به آن توجه می شود. اگر می خواهید متفاوت تر از همیشه در بین سایر رقبا در زمینه دکور بوتیک مردانه، دکوراسیون اداری، دکوراسیون کابینت آشپزخانه و سایر بخش های دکوراسیون داخلی بدرخشید به شما توصیه می کنیم به وب سایت تخصصی 1000 دکور سری بزنید.

مجریان طراحی داخلی و متخصصین ما در این راستا ایده آل ترین و بهترین طراحی های را برای شما در نظر گرفته اند. اگر می خواهید یک دکور متفاوت داشته باشید به شما توصیه می کنیم از یک دکوراتور مجرب در این راستا در ابتدا مشاوره بگیرید و با برآوردهای صفر تا صد هزینه، دکوراسیون داخلی را به یک فرد متخصص بسپارید تا از هزینه های گزاف، در امان بمانید.

1000decor Decoration design No 10 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

ما مفتخریم که با فروش انواع مواد اولیه مرتبط با صنایع چوبی خود در این راستا گام های مؤثرتری را بر داریم و با حذف دست های واسطه با منصفانه ترین قیمت طراحی دکوراسیون داخلی را برای شما به انجام برسانیم.

اگر می خواهید طراحی دکوراسیون داخلی خود را به گروه مجرب و دوره دیده 1000 دکور بسپارید به شما توصیه می کنیم از طریق پل های ارتباطی ما با ما در ارتباط باشید. با ما همراه باشید تا باید و نبایدهای مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی را برای شما بازگو کنیم.

 

طراحی دکوراسیون اداری ؛ شیک، زیبا و مدرن(مدل های جدید 2020)

 

5 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما6 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما7 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما10 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما
11 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما13 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما15 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما16 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما
17 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما19 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما21 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما22 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما
23 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما24 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

چند ایده متنوع و جذاب برای دکوراسیون اداری در سال 2020

همانطور که میدانید تاثیر چیدمان و دکوراسیون اداری در پیشرفت بیزینس و کار غیر قابل انکار است،یک محیط شیک، پر از رنگ و الهام بخش باعث می شود یک محیط کار شاد و سالم برای اعضای تیم شما پدید آورد. وقت آن رسیده است که ایده های طراحی دکوراسیون دفتر کار خود را متنوع کنید!

 

1- بیانیه ماموریت شرکت خود را قابل مشاهده کنید

 

در مورد ایجاد تصویر بزرگتر از بیانیه ماموریت شرکت ، شعار کسب و کارتان و یا استراتژی بیزینس خودتان و گچ کاری آن در یک منطقه مشترک فکر کنید.
مشاهده هر بار نمایش ماموریت شرکت شما در هنگام مراجعه مشتریان به دفتر کارتان،نمایش و یاداوری استراتژی های کاریتان و در عین حال ایجاد حس عالی و توام با تلاش برای شما و کارمندان خواهد بود.

 

2-نوشتن و ترسیم شعارهای زیبا و جذاب در دفتر کار

 

برای بهتر دیده شدن و جذب مخاطب هدف، بهترین حالت اینه یسری شعار تبلیغاتی رو با همکاری متخصصان این حوزه طراحی کنید.

بسته به اینکه در چه سطحی از کار قرار دارید ، این می تواند به شما یک روش سفارشی برای گسترش پیام بازاریابی شرکتتان به مخاطبان کاملا جدید ارائه دهد.

چیزی شبیه به این:

 • موفقیت مشتری را شخصاً بدست آورید
 • محصولی بسازید که به آن افتخار می کنیم
 • سریع یاد بگیرید ، سریعتر عمل کنید
 • واقعی باش

 

3- فضاهای مختلف را با فرش ترسیم کنید

 

فرش ها راهی عالی برای ترسیم فضاهای مختلف بدون ایجاد موانع فیزیکی هستند. اگر فضای بیشتری با چندین بخش دارید ، آن قسمت ها را با فرش جدا کنید.

یا اگر دفتر کارتان کوچکتر است ، هنوز هم می توانید فرش اضافه کنید. آنها را در زیر مبلمان قرار دهید تا طراحی دکوراسیون اداری محل کارتان را متمایز، شیک و شرقی بکند.

 

4- رنگ های برندتان را در دیزاین دکوراسیون اداری بولد کنید

 

هنگام انتخاب طرح رنگی برای فضای خود، رنگهای برند خود را در آن بگنجانید تا فضای شما واقعاً سبک منسجمی را بازتاب دهد که در آن شما و مشتریانتان چه چیزی را تشکیل می دهند. با ادغام نام تجاری شما در طراحی دفتر ، کارمندان ممکن است ارتباط قوی تری با تجارت داشته و تمایل بیشتری به ارتقاء شرکت داشته باشند.

رنگ های مناسب می توانند تأثیر روانی قدرتمندی در افراد داشته باشند و باعث شوند احساس شادی بیشتری داشته باشند.

 

5- کارهای بزرگ هنری را آویزان کنید

 

اگر به دنبال ایده های عالی دکوراسیون اداری و کوچک هستید، هنر معلق می تواند فضای کاری شما را بسیار جالب ، متفکر و جادار جلوه دهد. این کار را با دیوارپوش های سیاه و سفید ساده انجام دهید یا با کارهای پر جنب و جوش و چشم نواز که هر زمان از کنار آنها عبور می کنید ، روز شما را روشن می کند.

افزودن چاپ بوم به دیوارهای دفتر کار شما می تواند بیانگر زیبایی از هنر برای نشان دادن قلب و ذهن شرکت شما باشد.

می توانید چاپ بوم با کیفیت بالا را امتحان کنید. آنها از تکنولوژی پیشرفته برای ایجاد چاپهای واضح ، زیبایی شناسانه و جذاب از عکس یا آثار هنری مورد نظر شما استفاده می کنند. چاپ های به دست آمده خیره کننده و چشم نواز است که ایده آل ها و انگیزه های شرکت شما را نشان می دهد.

 

طراحی داخلی

طراحی داخلی به بخش سازه توجه نشان می دهد. در واقع طراحی معماری در یکی از قسمت های خود شامل طراحی داخلی است.
طراح داخلی بر اصول طراحی معماری اشراف و تسلط کامل دارد. با تکیه بر این اصول، اقدام به در آوردن فضاهای لازم و دیگر فرم ها و اشکال داخل ساختمان می نماید. در واقع طراح داخلی، حجم اشغال شده در فضا را توسط اجسام تغییر می دهد و نقایص سطوح را در سازه برطرف می کند. به عبارت دیگر تأیید عناصر و مواد از نظر کیفیت با طراح داخلی است.
در طراحی داخلی، متخصص این فن حتی برای بهتر شدن کار، قادر به جابجایی دیوارها نیز می باشد. او در انجام این موارد، سطح توجه زیادی  به جنبه های روانشناسی در کار نشان می دهد.
طراح داخلی در صورت داشتن خلاقیت هنری می تواند به نوعی در جنبه های دکوراتیو نیز وارد شود.

1000decor Decoration design No 07 180x180 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما1000decor Decoration design No 03 180x180 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما1000decor Decoration design No 04 180x180 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

 

پارتیشن بندی در دکوراسیون اداری

یک اداره و یا دفتر کار، باید فضاهای خصوصی و یا نیمه خصوصی برای کارمندان خود ایجاد کند تا بتوانند بدون مزاحمت و در فضایی کاملا آرام فعالیت کنند. برای ایجاد این فضاها می توانید از پارتیشن بندی های کم ارتفاع استفاده کنید. اما این که چه رنگی باید برای آن درنظر بگیرید به فنون روانشناسی برمی گردد، سعی کنید از رنگ هایی استفاده کنید که تاثیر مثبتی بر روحیه کارمندان داشته باشد و باعث افزایش انرژی آنان شود. امروزه پارتیشن بندی های شیشه ای بسیار موردتوجه قرار گرفته است که هم مدرن است و هم طرح های متنوعی که دارد، باعث زیبایی محیط اداری شما می شود.

 

1000decor Partitioning in office decoration 1 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

یک نکته مهم در رابطه با پارتیشن بندی فضا وجود دارد و آن هم نور است. دقت نمایید برای این که فضای نیمه خصوصی برای کارمندان فراهم کنید، نور کافی و مناسب هم برای کارمندان در نظر گرفته شود. وجود نور هم به اندازه سایر فاکتورها در دکوراسیون محیط اداری بسیار مهم است و هر چقد کارمندان از نور طبیعی برخوردارب باشند، شادتر و خلاق تر عمل خواهند کرد.

1000decor .Sofa arrangement in office decorationjpg اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شماچیدمان مبل در دکوراسیون اداری

یکی از نکات بسیار مهمی که در دکوراسیون اداری باید به آن توجه کنید، چیدمان مبل است. انتخاب نوع مبل و رنگ آن برای دفترکار بسیار مهم است. سعی کنید از مبلمانی استفاده کنید که ظاهری شیک اما رسمی داشته باشند.

استفاده از مبل های راحتی منحنی انتخاب خوبی برای محیط ادارات نیست زیرا باعث ایجاد فضای پرت می شود. سعی کنید از مبل های استاندارد با چیدمانی منظم و موازی برای محیط کار استفاده کنید.

رنگ مبل نیز یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید، بهتر است رنگ مبلمان اداری شما هماهنگ با تم محیط کار باشد. البته سعی داشته باشید تنها از رنگ هایی استفاده کنید که موجب روحیه بخشی کارمندان می شود. به عنوان مثال رنگ قرمز ممکن است کمی برای کارمندان تنش زا باشد و برای آنان استرس ایجاد کند. آستر مبل نیز بسیار با اهمیت است. از جنسی استفاده کنید که به راحتی قابل نظافت باشد. با توجه به حجم بالای رفت و آمد ادارات، ممکن است مبل ها نیاز به نظافت مداوم داشته باشند، بنابراین انتخاب نوع آستر مبل نیز با اهمیت است.

 

راحتی مبل و یا صندلی ها بسیار حائز اهمیت است. کارمندان معمولا یک سوم از روز خود را در ادارات مشغول فعالیت هستند، بنابراین نیاز است تا از صندلی و مبلمان ارگونومیک برای نشستن استفاده کنند. نشستن برای مدت زمان طولانی برای صندلی های غیراستاندارد هم موجب خستگی کارمندان و بی رغبتی آنان به کار می شود هم ممکن است در طولانی مدت به سلامت جسمی آنان آسیب جدی برساند،  بنابراین بسیار مهم است که صندلی و مبلمان استاندارد و راحت در فضای اداره داشته باشید.

 

گل و گیاه در دکوراسیون اداری

یکی از مواردی که می تواند به ایجاد فضای صمیمی و آرامش بخش در اداره کمک کند، استفاده از گل و گیاه است. وجود گیاهان آپارتمانی مقاوم در محیط های اداری می تواند باعث ایجاد شادابی در کارمندان و ارباب رجوع شود. سعی کنید حتما از چند گلدان در قسمت های مختلف فضای کار خود استفاده نمایید.

 

1000decor Flowers and plants in office decoration 1 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما1000decor Flowers and plants in office decoration 2 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

رنگ دیوار و کاغذ دیواری در دکوراسیون اداری

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در دکوراسیون اداری رنگ دیوارها است. رنگ دیوار در واقع مهم ترین عامل در نشان دادن جو و فضای اداره است. امروزه در بیشتر ادارات و دفاتر از کاغذ دیواری ها برای پوشاندن دیوار استفاده می شود. انتخاب طرح مناسب کاغذ دیواری بسیار مهم است. در ادارت باید از طرح های رسمی که رنگ ملایمی دارند استفاده شود تا هم باعث افزایش راندمان کارمندان شود و هم محیط اداره را برای ارباب رجوع، در عین رسمی بودن، دلنشین جلوه کند.

استفاده از طرح های گل دار و یا الگوهای شلوغ و رنگی مناسب ادارت نیست. همچنین نباید از کاغذ دیواری های لوکس و گران قیمت برای ادارات استفاده کرد. یک نکته مهم در رابطه با رنگ فضای محیط کار وجود دارد و آن هم الهام گرفتن از رنگ برند و لوگوی مجموعه شما است. با این کار می توانید هم بازتابی از شغل و فعالیت مجموعه خود را به ارباب رجوع انتقال دهید و هم نشان دهنده سبک منسجم اداره شما خواهد بود.

1000decor Wall paint and wallpaper in office decoration 1 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما1000decor Wall paint and wallpaper in office decoration 2 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما1000decor Wall paint and wallpaper in office decoration 3 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

در ادامه چندین نکته را ارائه خواهیم داد که رعایت آن در محیط کار بسیار توصیه می شود:

 • اگر بر روی میز خود از رایانه استفاده می کنید، کمی زاویه آن را تغییر دهید تا از حالت موازی خارج شود.
 • بهتر است پوشه ها و کاغذهایی را که با آن سروکار دارید را در زونکن های مرتب شده در سمت چپ میز خود قرار دهید.
 • سعی کنید میز کارتان نزدیک در ورودی اداره نباشد و کمی دورتر از ورودی بنشینید.
 • از شلوغ کردن میز کار خود با لوازم تحریر خودداری کنید.
 • سعی کنید صندلی و میزتان به گونه ای باشد که تسلط کافی بر محیط اطراف داشته باشید و افرادی که وارد اتاق کار می شوند موقعیت شما را تشخیص داده و به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.
 • با قراردادن پرده های کرکره ای بر روی پنجره، نور خورشید را مدیریت کنید.
 • دقت داشته باشید نظافت و پاکیزگی محیط کار و میزکار نشان دهنده میزان اهمیت شما به کار خود است. اگر میزتان نامرتب باشد و یا گرد و غبار بر روی آن جمع شده باشد، مسلما حس خوبی در ارباب رجوع ایجاد نخواهد کرد.

 

طراحی دکوراسیون برای آشپزخانه های لوکس

طراحی دکوراسیون داخلی شما می تواند دکوراسیون کابینت آشپزخانه شما یا دکور بوتیک مختص برای اپن آشپزخانه شما یا دکور لوازم خانگی مرتبط با وسایل برقی آشپزخانه تان باشد.

از همین رو شما به راحتی می توانید این مهم را به متخصصین این امر بسپارید تا ساده ترین و ایده آل ترین دکور ها بر اساس سلیقه و نظر شما به شما هدیه دهند.

 

1000decor Decoration design No 15 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

طراحی  شما می تواند به سبک مدرن باشد و با تم های رنگی که متخصصین ما بر اساس هارمونی رنگ دیزاین داخلی شما در نظر گرفته اند به انجام برسد.
از سوی دیگر می توانید سبک کلاسیک را مد نظر قرار دهید و  دکوراسیون کابینت آشپزخانه خود را با محصولات چوبی مرغوب بر اساس ایده ال ترین و به روز ترین دکوراسیون ها به انجام برسانید.
در نهایت برای سبک های سلطنتی به شما توصیه می کنیم تم های رنگی طلایی مشکی را با یک نور پردازی مخفی و زیبا از مجریان طرح دکوراسیون داخلی درخواست کنید.

 

طراحی کابینت آشپزخانه

برای داشتن یک آشپزخانه زیبا و شیک، که همسو با آخرین ایده های طراحی دکوراسیون کابینت آشپزخانه در جهان باشد نیاز به آگاهی از یکسری اصول اولیه طراحی دکوراسیون و المانهای تاثیرگذار در دیزاین و بازسازی آپارتمان هستید. چند اصل کلی برای طراحی کابینت آشپزخانه را به اختصار بیان میکنیم.موضوعاتی که برای خانم های خانه دار جالب و موثر خواهد بود.

 1.  انتخاب درب پروفیل کابینت
 2. سبک در کابینت
 3. نوع چوب و رنگ آن
 4. به کاربرد و زیبایی فکر کنید
 5. حداکثر فضا را مورد استفاده قرار دهید

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی توسط دکوراتور انجام می شود. دکوراتور با استفاده از اصول مهم طراحی دکوراسیون داخلی و با هنر خلاقیت ذاتی این کار را به سرانجام می رساند. در طراحی دکوراسیون، فرد مبتکرانه به آنالیز و تجزیه و تحلیل اطلاعات می پردازد. با استفاده از هنر گرافیکی و عناصر مورد استفاده در کار، سمت و سوی طراحی مناسب را تعیین می کند.
در واقع گستره کاری طراح دکوراسیون در زمینه تزئینات سازه در اشکال زیر است:
گزینه رنگ صحیح، انتخاب پارچه ها و پرده های مناسب و شیک، چیدمان و تزئینات داخلی.
به عبارت دیگر در خصوص ظاهر، فرم مواد و شکل عناصر تصمیم می گیرد.
آیا مایلید  با ما در بررسی اصول هفتگانه در طراحی دکوراسیون همراهی نمایید.

7 اصل مهم در طراحی دکوراسیون

رعایت یک قانون را در طراحی دکوراسیون، همیشه باید مد نظر قرارداد. تصور کنید فضایی که قصد طراحی و تغییرات دکوراسیون آن را دارید، به عنوان یک کل در نظر بگیرید. در آن صورت تم بکار رفته در سراسر فضا، باید دارای هماهنگی لازم با هم باشد. این هارمونی هرگز به معنای استفاده یکسان از همه چیز نیست. بلکه باید به گونه ای عمل شود که حس ارتباط ملایمی در بین عناصر را شرط اصلی قرار دهد. بدون وجود این سازگاری خواه ناخواه احساس سردرگمی به افراد دست می دهد.

در طراحی و اجرای دکوراسیون، سه نوع تعادل به چشم می خورد.

 

1000decor Decoration design No 11 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

تعادل رسمی یا متقارن (Symmetrical)

این نوع تعادل سازی در فرم بدن انسان نیز قابل تشخیص است. تعادل سازی متقارن بیشتر در نماهای دکوراسیون سنتی به چشم می آید.
تصور نمایید در دو طرف یک محور عمودی، در وضعیتی کاملاً متشابه، دو جسم شبیه بهم قرار گیرد.
اغلب با قرار گرفتن در فضای متعادل متقارن، آسایش، راحتی و ثبات بیشتری احساس می شود.

تعادل غیر رسمی یا عدم تقارن (Asymmetrical)

تعادل نامتقارن که اصلاً بنا به تصادف صورت نمی گیرد، امروزه بیشتر، در چیدمان دکوراسیون مشاهده می شود. در اغلب موارد اجسامی که از نظر دیداری با ارزش و پر جاذبه به چشم می آیند، چیدمانی نامتقارن دارند.
شایان ذکر است ایجاد تعادل نامتقارن کمی مشکل تر بدست می آید. گر چه در این نوع تعادل، رنگ ها و شکل های مشابه تکرار می شوند، ولی در هیچ چیز دقیقاً تکرار صورت نمی پذیرد.
تعادل نامتقارن باعث القاء حس آزادی در انسان است. با وجود  جنبش و حرکتی که در آن نقش می یابد، موجب طراوت و سرزندگی در فضا نیز می شود.

تعادل محوری یا شعاعی (Radial)

تصور کنید که مایل باشید جسم نامتقارن شما، بیشتر توجهات را به سوی خود کشانده و جذب کند. در این صورت از تعادل محوری یا شعاعی استفاده می کنیم. معمولاً این روش با حلقه یا دایره درگیر است. در اغلب موارد جسم را در کانون توجه قرار داده و بقیه اجسام را در طراحی دکوراسیون به دور آن می چینیم. در واقع تمامی عناصر در پیرامون یک نقطه مرکزی جمع می شوند. به عنوان نمونه می توان از لوستری بزرگ، یا یک میز زیبا نام برد که اجسام بنا به وضعیت ظاهری در یک تقارن شعاعی  و مدور قرار دارند.

 

1000decor Decoration design No 13 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

تکرار، توالی و گذر در طراحی دکوراسیون

در صورتی که از یک عنصر در سرتاسر فضای دکوراسیون بیشتر از یکبار استفاده شود، با تکرار مواجه می شویم.
در واقع صحبت از چیزی است که در سبکی منظم تکرار می شود. این تکرار می تواند بین آنان حسی ریتمیک و آهنگین ایجاد نماید. این کار در طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از رنگ، بافت، خط، الگو و هر چیز دیگری در تکرار مکرر صورت می پذیرد.
توالی یا تصاعد در طراحی و اجرای دکوراسیون بدین صورت است که:

در آن چیدمان عناصر به ترتیب از کوچک به بزرگ یا برعکس، انجام می شود. یا در یک تم رنگی تک رنگ، از پررنگ به کم رنگ و برعکس یا هر ویژگی برجسته دیگری از عناصر، قرار داده می شود.
گذر در طراحی به صورتی سخت تر صورت می گیرد. گذر دارای جریانی نرمتر، آرامتر و البته نامحسوس تر است.
در مرحله گذر، چشم به صورت نرمال و طبیعی از یک قسمت به سمت دیگر حرکت می کند. به عنوان نمونه گذر از بالای درب ها و پنجره های که دارای طاق های قوسی شکل می باشند. یا مسیر های مخصوص از عناصر که دارای خمیدگی یا پیچش می باشند.

کنتراست یا تضاد

تضاد در واقع به استفاده از رنگ یا درخشش اشیاء که باعث تفکیک آنها از هم می شود. اشاره دارد. همچنین این اصل دکوراسیون داخلی می تواند بر اساس فرم و شکل ظاهری اجسام معنا پیدا کند. به عنوان نمونه استفاده از اشیاء که در شکل دایره ای و یا مربع می باشند.  بکار گیری کنتراست با توجه به سه عامل رنگ، شکل و فضا انجام می شود. با استفاده از تضاد می توان در فضا روح  و شادابی ایجاد نمود.

از نمونه واضح در تضاد استفاده از بالش های سیاه و سفید بر روی یک مبل است.

مقیاس و نسبت

در حالت کلی به شکل ظاهری و اندازه آن ربط پیدا می کنند. مقیاس و نسبت همیشه با هم همراه می باشند. نسبت یک عنصر به عناصر دیگر، یا نسبت به کل فضای دکوراسیون داخلی را در بر می گیرد.
مقیاس را می توان قیاس یک شیء  با شیء دیگر در رابطه با اندازه دانست.
این کار نشانگر آن است که عناصر واقع شده در یک فضا، کاملاً متناسب و دارای توازن می باشند.
در مثالی می توان از قرار دادن بالش های بسیار کوچک بر مبلی بسیار بزرگ صحبت کرد. این کار به نوبه خود نادیده گرفتن اصل مقیاس و نسبت می باشد.

 

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

1000decor Decoration design No 01 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما
رنگ بیانگر یک زبان جهانی است که به فرهنگ شکل داده و موجبات تحریک احساسات در آدمی است. با سخن از  رنگ در دکوراسیون، ناخودآگاه منظری از طبیعت و یا ریتمی زیبا از موسیقی در ذهن می یابیم. رنگ از بعد انسانی در طراحی دکوراسیون برخوردار بوده و هر رنگ دارای اثرات روانی خاص خود می باشد.برای اینکه اصول دکوراسیون داخلی با سلیقه شما منطبق شود توصیه می شود تا با یک دکوراتور حرفه ای و متخصص مشورت کرده و بهترین دکوراسیون را اعمال نمائید.

 

جزئیات و تزئینات

جزئیات و تزئینات هر چند کوچک باشند، به نوبه خود می توانند حس شادابی و دلگرمی را به فضا القا ء نمایند.

توجه به جزئیات می تواند در هر چیز کوچکی خلاصه شود:
از پریزها و دستگیره ها گرفته تا لامپ ها، رنگ انتخابی جهت کوسن ها  و …
این موارد مهم نه باید نادیده گرفته شود و نه بیش از اندازه مورد اغراق واقع گردند.
جزئیات نیازی به آشکاری و وضوح ندارند، اما باید درست انتخاب شوند تا حس خوبی در فضا ایجاد نمایند.
اگر خواهان برترین و زیباترین طراحی دکوراسیون داخلی خود هستید، بی شک از مراجعه به وب سایت 1000 دکور رضایت خواهید داشت.
شیک ترین و مدرن ترین دکوراسیون را از شرکت  1000 دکور بخواهید. آنگاه شاهد تحقق رویاهایتان در کوتاهترین زمان ممکن خواهید شد.

1000decor Decoration design No 08 180x180 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما1000decor Decoration design No 09 180x180 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما1000decor Decoration design No 05 180x180 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

دکوراسیون اداری

بی شک بر همگان روشن است که طراحی دکوراسیون اداری از نکات حساس هر مکان کاری محسوب می شود. زیرا در بعضی از مواقع جذب مشتری در آن مکان صورت می گیرد.
دیزاین دکوراسیون اداری با توجه به رنگ، مدل و مبلمان شیک و مناسب، نقش مهمی را ایفاء می کند. نحوه چیدمان وسایل و تزئینات در فضای اداری بی شک نباید نادیده گرفته شود.
استفاده از مکان مناسب، جهت کمد ها و قفسه های طبقه دار برای قرار دادن اسناد و مدارک.
یا قرار گرفتن وسایل ضروری مانند پرینتر، دستگاه فکس و … لازم و ضروری است.
حتی می توانید از پارتیشن اداری جهت استفاده بهتر و طراحی شیک تر بهره ببرید.
اساسی ترین نکته در دکوراسیون اداری توجه به سیستم نورپردازی صحیح و مناسب است.

 

1000decor Decoration design No 20 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

 

طراحی دکوراسیون برای فضای داخلی منزل

طراحی دکوراسیون فضای داخلی منزل شما اگر به دست یک دکوراتور به انجام برسد بدون تردید دکور شما در هیچ گاه جفت دومی نخواهد داشت. ما این مهم را برای شما فراهم آورده ایم که با بهترین ورق هایگلاس کار ایده پردازی را برای شما به انجام برسانیم.
از سوی دیگر به سادگی می توانیم با استفاده از پارتیشن های مدرن چوبی به جدا سازی فضای داخلی منزل شما بپردازیم و به راحتی با حذف دیوارهای اضافه بر اساس طراحی دکوراسیون مدرن پلی بین فضای داخلی و محیط بیرون از منزل برای شما برقرار کنیم.

 

1000decor Decoration design No 17 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

از آنجایی که برای رسیدن به یک طراحی دکوراسیون داخلی زیبا نیاز است باید و نبایدهای را لحاظ کرد به جرئت می توانیم بگویم که دکور لوازم خانگی، دکور کابینت آشپزخانه، دکور فضای داخلی منزل و طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی به صورت یک زنجیره به یک دیگر متصل هستند. پس نیاز است طراحی دکوراسیون داخلی از صفر تا صد با نازل ترین قیمت ها به دست متخصصین امری که سالیان دراز در راستای دکوراتیو کردن منزل تخصص دارند سپرده شود تا به یک تیر دونشان برای شما به هدف زده شود.

مقرون به صرفه ترین هزینه ها به دلیل عرضه و فروش محصولات و حذف دست های واسطه و ایده ال ترین دکوراسیون های روز دنیا بر اساس تجارب کاری سالیان بسیار دور را برای شما به همراه آورده ایم تا در هزینه های مصرفی شما صرفه جویی به عمل آید.

طراحی دکوراسیون فضای اداری

طراحی دکوراسیون اداری خود را به ما بسپارید اگر می خواهید در بین سایر رقبا خوش بدرخشید. ما این مهم را برای فراهم آورده ایم که به طراحی دکور کافه و رستوران شما، طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه، طراحی دکور آرایشگاه مردانه، طراحی دکور بوتیک زنانه، طراحی دکور بوتیک مردانه و طراحی دکوراسیون های اداری شما را با ایده ال ترین طراحی ها و نازل ترین قیمت ها برای شما به نمایش بگذاریم.

بدون تردید دنیای مدرن امروز می طلبد که خواه نخواه به بحث زیبا سازی فضای تجاری محیط کار پرداخته شود و اگر به این مهم به درستی پرداخته نشود هیچ سود تجاری در دراز مدت عاید شما نخواهد شد.

زمانی که مشتریان شما با کلاس کاری شما و نوع چیدمانی که شما در فضای کار برای خود فراهم ساخته اید توجه می کنند بدون تردید اعتماد سازی برای آن ها ساده تر از گذشته به انجام می رسد.

طراحی دکوراسیون و کلام آخر

طراحی دکوراسیون شما را از صفر تا صد برای شما به انجام می رسانیم. کافی است از طریق راه های ارتباطی که در وب سایت 1000 دکور برای شما در نظر گرفته ایم با ما ارتباط برقرار کنید و با مشاهده کارهای ارائه شده ما ایده آل ترین انتخاب را برای خود در نظر بگیرید.

ما نمونه کارهایی را که تا کنون در هیچ کجای ایران مشاهده نکرده اید را به تصویر می کشیم و هر آنچه در ذهن شما شبیه به یک تصویر رویایی نقش بسته است را به انجام می رسانیم. کافی است با مشاورین ما در این راستا ارتباط برقرار کنید و هدف خود از طراحی دکوراسیون را برای ما بازگو کنید.

متخصصین ما در محل حاضر می شوند و پس از بررسی های لازم و برآورد هزینه بر اساس بودجه در نظر گرفته شما طراحی های ایده ال شما را برای شما به تصویر می کشند. امید است ایده های ارائه شده به جهت طراحی دکوراسیون موثر واقع شده باشد. از شما دعوت می کنیم به وب سایت 1000 دکور برای مشاهده نمونه کارهای طراحی دکوراسیون سری بزنید.

نحوه ارتباط با مشاوران طراحی دکرواسیون 1000 دکور

در طراحی دکوراسیون اداری محل کار یا منزل شما، شرکت 1000 دکور از آغاز تا پایان همراه و مشاور شما خواهد بود در ضمن می توانید قیمت پارتیشن اداری را از طریق مشاوره با مجریان این امر ، جویا شوید.
راه های تماس شما با  1000 دکور، تلفن های  02188071665  و 09124150884 و بازدید از وب سایت 1000decor.com می باشد.
به مقالات خواندنی و گالری تصاویر زیبای این شرکت، در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی توجه نمایید.
با مراجعه و اعتماد به 1000 دکور، شاهد طراحی و اجرای باشکوهترین طراحی دکوراسیون در منزل یا محل کارتان خواهید بود.

 مجری دکوراسیون و بازسازی – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات طراحی دکوراسیون با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

 

هر آنچه لازم است بدانیم در طراحی دکوراسیون اداری بی نظیر

 

رنگ یکی از زیبایی های طبیعت است مشاوران و متخصصان طراحی و اجرای دکوراسیون 1000 دکور با الهام گرفتن از زیبایی های اطراف خود و خلق ایده های ناب با استفاده از  علم رنگ شناسی محیطی دلپسند را برای شما رقم می زنند.

رنگها قادرند شادی و نشاط و گرمی و سردی و ناراحتی را به فرد القا کنند بنابراین استفاده درست از رنگ ها نیاز به شناخت این علم وسیع دارد. حس زنده بودن و زندگی کردن را در محیط اداری از گیاهان طلب کنید .طراحی دکوراسیون بدون استفاده از گیاهان معنایی نخواهد داشت.

 

1000decor Office decoration gallery 04 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

در هر کسب و کاری مطالعه و کسب علم و دانش در زمینه کاری اولویت اول است. بدون مطالعه و بدون هماهنگی با مطالب روز دنیا در حیطه کاری خود عقب خواهید ماند.

بنابراین استفاده از کتابخانه و چیدمان کتاب و حتی انتخاب کتاب هایی که مرتبط با کسب و کار شما باشد در طراحی دکوراسیون همیشه حرفی برای زیباتر شدن و واقعیت کسب و کار شما است.

 1. دنیای متنوع مبلهای رنگارنگ با طرح و نقش های مختلف هر سلیقه ای را پاسخگو می باشد. واقعیت این است که دکوراسیون اتاق کار با نحوه چیدمان و رنگ و نقش مبل منحصر به فرد می شود. با توجه به اینکه مبل ها تقریبا نیمی از فضای محل کار را اشغال می کنند نمی توان به سادگی از آن گذر کرد.  شاخص های اصلی یک مبلمان علاوه بر زیبایی، رنگ، کیفیت و دوام،  احساس آرامش و راحتی است که به افراد القا می کند. افراد سر کار گاهی خسته می شوند و نیاز به استراحت چند دقیقه ای دارند و یا مشتریان در اتاق انتظار مجبورند ساعت ها منتظر بمانند. با درک این مسائل متوجه خواهیم شد یکی از مهمترین اجزا دکوراسیون اداری مبلمان است. هارمونی رنگ و نقش مبلمان با پرده و دیوار و کاشی و سرامیک کف می تواند خارق العاده باشند. راهنمایی از افرادی که سالها با نقش و رنگ مبل ها زندگی کرده و ایده خلق کرده اند طرحی زیبا را به شما هدیه خواهد داد.
 2. بازی با قدرت نور و نورپردازی در طراحی دکوراسیون اداری می تواند حس ادامه  کار،بدون خستگی را به کارمندان و مشتریان حاضر در محل تزریق کند. همانطور که کمبود نور و عدم روشنایی می تواند روحیه ای کسل و خواب آلود را القا کند. و وجود کارمندانی که منتظرند زودتر ساعات کاری تمام شود.
 3. طراحی دکوراسیون اگر با ایمنی و استاندارد بودن وسایل و ارگونومی همراه شود. حس امنیت را به کارکنان منتقل خواهد کرد. عدم آسیب دیدن کارمند و مشتری در طول ساعات کاری روزانه باید در دکوراسیون اداری صحیح لحاظ شود.
 4. نظم ذاتی محیط اولین چیزی است که به چشم بیننده می آید. بنابراین جهت جلوگیری از شلوغی فضای کاری نصب کمد و قفسه در طراحی دکوراسیون اداری و هارمونی رنگ ها با یکدیگر جلوه ای خاص به محیط کاری می دهد.
 5. تابلوهای زیبا در جای جای اتاق کار به فضا روح می دهد. انواع تابلو با طرح هایی از طبیعت به پرسنل حس آرامش می دهد و یا  تابلوهایی با نوشته های زیبا که ساعتها ذهن بیننده را به خود مشغول می کند و با روح و روان وی ارتباط برقرار می کند. برگرفته از شخصیت درونی کسب و کار شما خواهد بود  مسلما متخصصین دکوراسیون 1000 دکور کاملا واقف به این مسئله هستند که بازی با تابلوها در جاهای مختلف می تواند  در طراحی دکوراسیون چقدر قدرتمند باشد.
 6. در طراحی اتاق کنفرانس ، که اتاقی رسمی جهت سخنرانی کاری و ملاقات های کاری مهم است. با طراحی دکوراسیون تخصصی می توان حس “الان موقع کاری جدی است” را به حاضرین در سالن کنفرانس تلقین کرد. با استفاده از رنگ های قوی در این فضا قدرت و صلابت کاری خود را به رخ بکشید.
 7. طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت و رئیس، سبک خاصی از طراحی را می طلبد. به جرات می توان گفت استفاده از سبک رنگ ها و چیدمان مبل و لوستر، کاغذ دیواری و پارکت یا کاشی کف و تمامی وسایل چیده شده می تواند به وضوح به مشتری و کارکنان نشان بدهد که اینجا اتاق مدیر یا رییس است ، حتی بدون آنکه نامی روی در اتاق مدیر جهت معرفی باشد.

 

1000decor Office decoration 03 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

می خواهیم بگوییم طراحی دکوراسیون علم و هنر را با هم می طلبد. می تواند ارتباط غیر کلامی قوی را با بیننده برقرار کند

 • می تواند از قدرت شخصی و از قدرت کسب و کار حرف بزند
 • می تواند بگوید شما انسان شادی هستید یا غمگین
 • میتواند بگوید رئیس هستید یا کارمند
 • حتی می تواند حوزه فعالیت کسب و کار شما را برای بیننده آشکار کند
 • اینکه شما عاشق کارتان هستید یا نه
 • اینکه با فناوری روز دنیا پیش می روید آیا بروز هستید.؟
 • فردی عصبانی هستید یا مهربان

همه این موارد واقعیتی است پنهان از طراحی دکوراسیون اداری اگر بگوییم لازمه درک درست از دکوراسیون و طراحی ، آشنایی با اصول و علم روانشناسی است اشتباه نکرده ایم.

 

انواع طراحی دکوراسیون اداری

 

 

1000decor Office decoration 02 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

با خواندن توضیحات بالا دیگر می دانیم که طراحی دکوراسیون, بسیار وابسته به نوع کار و فعالیت است. حتی در درون هر کسب و کاری تفکیک اتاق ها و وظایف اداری مشخص می کند که چه نوع طراحی لازم است.

یک دکوراسیون اداری ممکن است برای کسب و کاری مناسب و برای کاری دیگر کاملا نادرست باشد.

لذا دانستن  این موارد نیاز به افراد ماهر و زبده را در طراحی دکوراسیون پیش از پیش نشان می دهد.

مجموعه 1000 دکور با داشتن سالها تجربه در طراحی دکوراسیون اداری انواع مختلف کسب و کارها و محیط های کاری متفاوت و آشنایی با سلایق و علایق افراد، بهترین دکور و چیدمان را به شما دوستداران دکوراسیون و زیبایی تقدیم می کند.

 • طراحی دکوراسیون اداری که حس سادگی و ساده بودن و صمیمیت محیط و کارکنان  را القا می کند. اکثر مشتریانی که وارد این فضا می شوند از همان ابتدا احساس راحتی و آرامش دارند انگار که سالهاست با این مجموعه آشنا هستند.
 • طراحی دکوراسیون اداری که جزییات را کاملا به وضوح نشان می دهد. با استفاده از ساختار قفسه ها و فایل ها
 • دکوراسیون اداری مخلوط با سبک فانتزی
 • طراحی دکوراسیون اداری ترکیبی از سنتی و مدرن
 • طراحی دکوراسیون اداری کاملا مدرن بدون پایبندی به قوانین معمول و متعارف استفاده از سبک قرار گرفتن تصادفی اشیا در کنار هم

سبک دکوراسیون اداری خود را با تیم 1000 دکور ( مجری دکوراسیون ، دکوراتور ) طراحی کنید تا فضای کاری منحصر به فردی داشته باشید.

طراحی داخلی دکوراسیون دفتر کار دارای قواعد و اصول مختص به خود است. دکوراسیون های داخلی دفاتر اداری نقش مهمی را در پیشرفت شرکت ها ایفا می کنند و نیز می بایست به گونه ای چیدمان شود تا نوع فعالیت را به نیز به معرض نمایش بگذارد.

طراحان 1000 دکور با داشتن ایده های نو و به روز دنیا تفکیک بخش های مختلف را با متریال های کارامد تقسیم بندی می نماید.

 

1000decor Office decoration 01 اجرای دکوراسیون اداری ، تحولی در محل کار شما

 

شرکت 1000 دکور با تیم حرفه و مجرب خود دکوراسیون داخلی دفاتر اداری به گونه ای چیدمان انجام می دهد که تمامی قسمتهای دفاتر برجسته تر از بقیه قسمتها نباشند تا به نمای بصری آسیب برسد.

در کل دکوراسیون داخلی را به گونه ای ارائه می دهد که فضا اداری، فضایی یکپارچه و واحد دیده شود تا نیازهای شرکت را برآورده نماید.

تیم طراحی 1000 دکور با ست های اداری منشی که متناسب با فضای داخلی و همچنین با نوع فعالیت مرتبط به گونه ای چیدمان را انجام می دهد که به محض ورود به داخل دفتر زیبایی منحصر به فرد و حسن اعتماد را برای ارباب رجویان فراهم آورد.

اتاق مدیریت رسمی ترین مبلمان فضای اداری به این بخش اختصاص می دهد. تیم 1000 دکور طراحی این فضا بگونه ای انجام میدهد که، برای القای حس ریاست و مدیریت نسبت به فضاهای موجود شکیل تر و محلی مناسب برای پذیرایی از میهمانان مدیر ارائه دهد.

عامل مهم دیگری که می بایست در دفاتر اداری رعایت شود نورپردازی آن است که، شرکت 1000 دکور این قابلیت را دارد تا با بکار گیری به روز تجهیزات الکتریکی هیچ گونه خستگی به علت عدم روشنایی کافی و ضعف بینایی احساس نشود.

انتخاب مبلمان و صندلی های ارگونومیک از دیگر عوامل مهمی است که شرکت 1000 دکور برای دکوراسیون دفاتر اداری در نظر می گیرد تا محلی راحت و مناسب برای نشستن فرد باشد.

تیم طراح و هنرمند 1000 دکور با هارمونی رنگ مناسب با نوع فعالیت و همچنین انتخاب گیاهان زینتی فضای کاری را برای شما لطیف تر می کند.

نمونه طرح های دکوراسیون اداری:

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 برای مشاهده نمونه برخی از پارتیشن های اداری اجرا و طراحی شده توسط 1000 دکور کلیک نمایید 

دکوراسیون مطب دندانپزشکی

دکوراسیون مطب و کلینیک

 مجری دکوراسیون داخلی دفاتر اداری – 1000 دکور( مجری دکوراسیون ، دکوراتور )

جهت سفارش خدمات طراحی دکوراسیون اداری و محل کار خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665

09124150884