مجموعه 1000 دکور – دکوراسیون کابینت آشپزخانه - اصول مهم در داشتن شیک ترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه – بنر

دکوراسیون کابینت آشپزخانه با توجه به متراژ، مدل و فضای آشپزخانه و رنگ حاکم در آشپزخانه شما مشخص و اجرا می شود و به همین دلیل بهترین راه این است که تغییرات لازم در مورد دکوراسیون آشپزخانه خود را به دست همکاران با تجربه و حرفه ای ما در گروه 1000 دکور (مجری دکوراسیون ، دکوراتور) بسپارید تا بتوانند از بهترین نتایج حاصل لذت ببرید.

شما می توانید قبل از اجرای دکور، شمایلی از آن را به صورت سه بعدی مشاهده نمایید و در صورت پسند کردن، همکاران در کوتاه ترین زمان ممکن، دکور کابینت آشپزخانه شما را تکمیل کرده و در اختیار شما خواهند گذاشت.

 

callaction اصول مهم در داشتن شیک ترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

1000decor Kitchen cabinet decoration 4 اصول مهم در داشتن شیک ترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

آیا به عنوان تغییر دکوراسیون کابینت آشپزخانه منزل خود هستید؟ آیا میخواهید یکی از شیک ترین و زیباترین دکوراسیون کابینت را داشته باشید؟ برای داشتن لوکس ترین دکور کابینت آشپزخانه میدانند چه اصولی را بایستی رعایت کنید؟ یا آگاهی از اینکه بهترین طراحی کابینت آشپزخانه به چه صورت باید باشد؟ با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین فضاهای هر منزلی آشپزخانه آن می باشد که افراد در طول روز به طور متوسط بیشترین زمان را در آشپزخانه منزل خود می گذرانند و این مکان از گرمترین و جذاب ترین فضاهای آشپزخانه ای می باشد.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که قلب تپنده ی هر خانه ای، آشپزخانه آن است و به همین دلیل امروزه توجه و اهمیت بسیار زیادی را در طراحی دکوراسیون و چگونگی ساخت آن نشان می دهند.

دکور کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که در آشپزخانه ای بایستی به آن توجه شود که حضور و فعالیت صدها گروه مختلف در این زمینه نشان دهنده اهمیت این موضوع می باشد.

اگر شما نیز می خواهید دکوراسیون جدیدی را در آشپزخانه خود دنبال کنید بهترین زمان ممکن الان است که با مراجعه به وب سایت ما یکی از بهترین و شیک ترین مدل را انتخاب کرده و با مشورت های لازم با همکاران پشتیبانی ما، اقدام به تغییر دکوراسیون کابینت آشپزخانه خود داشته باشد.

در ادامه مقاله سعی بر آن تا در مورد مدل ها، نکات مورد توجه در انتخاب دکوراسیون زیبا و مناسب برای آشپزخانه و اصول مهم در انتخاب آن توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مطالب دکوراسیون مراجعه کنید و تا آخر این متن با ما همراه باشید.

مدل های دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

1000decor Kitchen cabinet decoration 1 اصول مهم در داشتن شیک ترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

امروزه با توجه به افزایش و پیشرفت های حاصل در تکنولوژی و فناوری مدل های بسیار مختلفی از دکوراسیون کابینت های آشپزخانه وجود دارد که این امر سبب شده است در بسیاری از موارد افراد در در انتخاب یکی از بهترین و شیک ترین مدل ها در تردید باشد. استفاده از ابزارها، نوع چوب کابینت، طراحی و غیره در مدل های مختلف دکوراسیون آشپزخانه متفاوت می باشد.

شما می توانید با توجه به فضای آشپزخانه خود یکی از مدرن ترین یا کلاسیک ترین مدل ها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از این مدل الهام گرفته از کشورهای پیشرفته و اروپایی می باشد و امروزه مدل ایتالیای دکوراسیون کابینت آشپزخانه از زیباترین و پرطرفدارترین مدل ها می باشد. شما نیز قبل از انتخاب خود بهتر است مدل های گوناگون را مشاهده کرده و در مورد هر یک از آنها اطلاعات لازم را به دست بیاورید و سپس اقدام به بازسازی و تغییر دکوراسیون کابینت آشپزخانه داشته باشید.

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که با حداقل ترین فضا و امکانات بهترین دکور کابینت آشپزخانه طراح و اجرا شده است که این امر نشان دهنده حرفه ای بودن همکاران ما در کار و حوزه ی فعالیت خود شان می باشد و شما نیز می توانید با خیال راحت دکور آشپزخانه خود را به ما بسپارید.

 

اصول مهم در انتخاب دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

تصمیم گیری در انتخاب دکوراسیون کابینت آشپزخانه امری بسیار دشوار و سختی می باشد چرا که زمان و هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت و به همین دلیل افراد در هنگام تصمیم گیری دچار تردید هایی خواهند شد.

در این قسمت از مقاله سعی بر آن تا اصول مهم را در انتخاب دکوراسیون کابینت آشپزخانه برای شما عزیزان ارائه دهیم. از مهمترین اصولی که بایستی در دکوراسیون کابینت آشپزخانه به آن توجه داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  انتخاب درب پروفیل کابینت: از آنجایی که درب های کابینت ها از مشخص ترین و بارزترین عناصر در آشپزخانه می باشد به همین دلیل سعی کنید سبکی را انتخاب کنید به زیبایی و شیک بودن آشپزخانه شما بیفزاید؛ و می توان گفت این مرحله از مهمترین مراحل در دکوراسیون کابینت آشپزخانه می باشد.
  2. سبک در کابینت: قبل از آن که به کلیات دکوراسیون کابینت های آشپزخانه توجه داشته باشید، می توانید سبک های مختلف درب آشپزخانه را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به علاقه و شیک بودن هر یک از آنها، بهترین مدل را انتخاب کرده و تصمیم خود را نهایی کنید.
  3. نوع چوب و رنگ آن: مرحله بعدی که در پیش روی دارید اتخاب نوع و چوب و رنگ آن است. همانطور که میدانید اگر بهترین و مقاوم ترین چوب را انتخاب کنید می توانید مقاوم ترین دکو کابینت آشپزخانه را داشته باشید، همچنین رنگ چوب مورد استفاده هم تاثیر اصلی را در دکوراسیون آشپزخانه شما خواهد داشت. همیشه سعی کنید بیشتر از دو رنگ در دکوراسیون کابینت آشپزخانه خود استفاده نکنید و رنگ های استفاده شده نیز در تضاد یکدیگر باشند تا زیبایی و جذابیت دوچندانی را به آشپزخانه شما ببخشد.
  4. به کاربرد و زیبایی فکر کنید: شما می توانید در مرحله به آشپزخانه خود هویت ببخشید به طوری که تعیین می کنید از فضای موجود چگونه استفاده می کنید و آیا استفاده از کشوهای متعدد زیر کانتر بهتر ای قفسه های می باشد یا نه؟ برای تصمیم گیری راحت در این مرحله میتوانید نمونه های مختلف را در سایت ما مشاهده کنید.
  5. حداکثر فضا را مورد استفاده قرار دهید: بسیاری از افراد وقت خود را فقط در انتخاب مدل و رنگ دکوراسیون تلف می کنند و توجهی به سایر موارد و اصول به خرج نمی دهند که این امر سبب می شود بعد از اتمام کار ناراضی باشند و کمبود چیزی را حس کنند. شما بایستی سعی بر آن داشته باشید تا از کوچکترین فضا نیز بهترین استفاده را داشته باشید.

 

1000decor Kitchen cabinet decoration 1 1 اصول مهم در داشتن شیک ترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

نکات مهم در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد که آشپزخانه قلب هر منزلی می باشد و ضروری ترین وسایل هر آشپزخانه در دل آن جای میگیرد. برخی از افراد با توجه به نکات طلایی در مورد دکوراسیون کابینت آشپزخانه توانسته اند زیباترین و جذاب ترین دکوراسیون کابینت را انتخاب کنند. در ادامه به برخی از نکات مهم در دکور کابینت آشپزخانه اشاره هایی کرده ایم:

  • شکل آشپزخانه: سهمی بزرگی را که آشپزخانه شما می تواند در دکوراسیون کابینت آشپزخانه داشته باشید شکل و معماری آن می باشد. معماری آشپزخانه ها به صورت ال، دالان دراز و بیضی و غیره می باشد که این شکل ها در نوع چیدمان و انتخاب دکور مناسب تاثیر بسیاری خواهد داشت.
  • انتخاب نورپردازی مناسب: اگر آشپزخانه شما دارای پنجره می باشد بایستی دکوراسیون کابینت آشپزخانه به طوری طراح گرد تا بیشترین نور ممکن وارد آشپزخانه شود. همچنین استفاده از لامپ های مدرن و کلاسیک نیز کاملا به نوع طراحی آشپزخانه شما بستگی دارد.
  • دسترسی راحت: هدف از دکور کابینت آشپزخانه علاوه بر زیبایی، دسترسی راحت به تمام وسایل آشپزخانه می باشد. شما بایستی دکوراسیونی را انتخاب نمایید که بتوانید به راحتی به تمام وسایل موجود در آشپزخانه دسترسی داشته باشید، در غیر این صورت دچار کلافگی خواهید شد.
  • هوای جریان یافته در آشپزخانه: طراحی دکور کابینت آشپزخانه بایستی به گونه ای باشد که مانع جریان هوا در داخل آشپزخانه نشود.
  •  منابع انرژی را مدیریت کنید: برای اینکه دوباره کاریی های در آشپزخانه شما صورت نگیرد بهتر است که تعداد پریزهای برقی را بیشتر نصب کنید تا در آینده مجبور به سیم کشی نباشید. هم چنین لوله کشی های آب و گاز خود را نیز از قبل مشخص کنید تا بعدها آن ها را جابه جا نکنید.

 

دکوراسیون کابینت آشپزخانه با گروه 1000 دکور

 

1000decor Kitchen cabinet decoration 6 اصول مهم در داشتن شیک ترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

اگر به دنبال شیک ترین و بی نظیر ترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه هستید و میخواهید زیباترین آشپزخانه را داشته باشید، همین حالا با همکاران ما در گروه دکوراسیون 1000 دکور در تماس باشید. همکاران ما با ارسال نمونه های بسیار شیک و فوق العاده خود به شما در انتخاب مناسب ترین و بهترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه کمک خواهند کرد.

برای این کار کافی است که چند نمونه عکس از فضای آشپزخانه خود برای ما ارسال نمایید تا توسط متخصصان ما مورد بررسی قرار گیرد و مناسب ترین کابینت آشپزخانه برای آشپزخانه شما انتخاب گردد. برای داشتن آشپزخانه ای بی نظیر و دوست داشتنی دیر نمی باشد برای این کار کافی است ، بهترین زمان ممکن اقدام به تغییر دکوراسیون کابینت های خود داشته باشید.

شما می توانید همین حالا با شماره های تلفن های زیر تماس حاصل کرده و سفارش خدمات دکوراسیون کابینت های آشپزخانه مورد نظر را اعلام کنید.

02188071665

09124150884

دکوراسیون کابینت های آشپزخانه روح و جان تازه ی رابه آشپزخانه شما خواهد بخشید و شما می توانید با انتخاب صحیح در مورد دکوراسیون آشپزخانه شگفت انگیزترین آشپزخانه را داشته باشید.از طرفی علاوه بر دکوراسیون کابینت آشپزخانه میتوانید بهترین طرح ها و دکوراسیون را در مورد دکور پارتیشن اداری ، دکور برای دفتر معماری خود و همچنی انواع دکور (دکور کافه و رستوران ، دکور آرایشگاه زنانه و دکور آرایشگاه مردانه) را از همکاران ما درخواست نمائید و نمونه کارهای اجرایی آنها را برای مشتریان عزیز ملاحظه فرمائید.

از این که با ما تا آخر مقاله همراه بودید نهایت تشکر را داریم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *