دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

womens boutique shop decoration دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

1000decor Womens boutique decor 8 495x400 دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

سایت 1000 دکور با ایده های ناب و منحصر به فرد دکوراسیون مغازه بوتیک زنانه شما را با داشتن تیم حرفه ای با توجه به اصول اساسی و مهم دکوراسیون و هم چنین طرح ایده آل و دلخواه شما را به طرز هنرمندانه ای اجرا می نماید.

دکوراسیون بوتیک زنانه اصولا با رنگ و نور تعریف می شود. ترکیب مناسب این دو فاکتور در دکوراسیون و ویترین نیمی از جذابیت را ایجاد میکند و نکته بعدی برای دکور بوتیک زنانه داشتن ایده یا کانسپت میباشد. سایت 1000 دکور با در نظر گرفتن این دو فاکتور، شیوه ای هوشمندانه را برای جذب مخاطب و در عین حال حفظ تنوع در فضا ارائه می دهد.

ویترین مغازه اولین نمایی است که مشتری از مغازه بوتیک می بیند و در همان زمان تصور کیفیت و زیبایی اجناس در ذهنش شکل می گیرد. مجموعه 1000 دکور ویترینی آهن ربایی را برایتان طراحی می نماید تا بیشترین مشتری را جذب نمایید.

بعد از طراحی ویترین مغازه بوتیک که پل ارتباطی بین مغازه و نمای بیرون از مغازه  است، نوبت به طراحی دکوراسیون داخلی مغازه بوتیک می رسد، که با طراحی دکوراسیون بوتیک زیبا و ایده آل می توانید مشتری بیشتری داشته باشید.

 

callaction دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

 

1000decor Womens boutique decor 6 دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

مهم ترین بخش طراحی دکوراسیون برای مغازه بوتیک چیدمان اجناس است و شما باید اجناس خود را به گونه ای در درون مغازه بچینید که جنس های با ارزش بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. برای چیدن لباس ها سعی کنید بیشتر از ارتفاع استفاده کنید و لباس ها را بر روی هم بچینید زیرا چشم بیشتر ارتفاع را می بیند.

قسمتی از مغازه خود را به اتاق پرو اختصاص دهید تا مشتریان به راحتی بتوانند بعد از انتخاب لباس مورد نظر خود آن را پرو کنید و از مطابقت لباس با ظاهر خود مطمئن شوند.

گزینه ای دیگر که مجموعه 1000 دکور در دکوراسیون بوتیک زنانه مد نظر دارد انتخاب مدل است که از دیگر عناصر تاثیرگذار در بوتیک زنانه شمرده می شود. 1000 دکور با ایده های منحصربه فرد خود در حالت بدنی مدل ها، فضاهایی پویا و بسیار دعوت کننده را ایجاد میکند که همین ایده، مشتری را جذب می کند.

 

1000decor Womens boutique decor 1 دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

مجموعه 1000 دکور این موارد را برای بوتیک زنانه با ایده های زیبا و خاص مد نظر قرار می دهد.

 • طراحی و نصب نور بوتیک
 • میز فروش بوتیک
 • جاگذاری و ساخت کانتر لباس بوتیک
 • دیزاین ترکیب بندی رگال بوتیک
 • جنس و اندازه قفسه لباس  بوتیک
 • انتخاب کفپوش بوتیک بوتیک
 • دیزاین اتاق تعویض لباس بوتیک
 • طراحی ویترین بوتیک
 • طبقه بندی و قفسه بندی بوتیک
 • نصب سیستم صوتی بوتیک
 • چیدمان و پوزیشن مانکن بوتیک
 • چیدمان اکسسوری بوتیک
 • نورپردازی و طراحی ورودی بوتیک
 • طراحی سالن و اتاق استراحت بوتیک
 • مبلمان فروشنده و مشتری در بوتیک
 • رنگ کف و دیواره بوتیک
 • بافت و جنس دیوارهبوتیک
 • کانسپت و ایده پردازی فرمی بوتیک

دکور بوتیک زنانه:

 

1000decor Womens boutique decor 7 دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

مغازه ، دکان، کم کم به یک واژه نوستالژی تبدیل می شود ، به کار بردن این کلمات صحنه هایی از یک مغازه کوچک ، کنج کوچه های گوشه ای از مغازه لباس زنانه بود ، گوشه دیگر لباس مردانه ، چند قفسه که عطر و ادکلن روی آن بود ، و گوشه ای دیگر وسایل آشپزخانه از جمله دمکنی و سفره و …. دقیقا نمی دانم چقدر گذشت ، و چه اتفاقاتی افتاد که آن مغازه ها به بوتیک هایی شیک و جذاب در سطح  شهر تبدیل شد.

طوری که امروزه زرق و برق یک خیابان و تعداد نفراتی که از  یک خیابان گذر می کنند، ارتباط مستقیم با بوتیک های آن محل دارد. بوتیک، مانند روحی در جسم بی جان خیابان، دمیده می شود. نام خیابان معروف می شود، نام درختان کنار جوی آب آشنا می شود، افراد با شنیدن نام خیابان، به یاد بوتیک های جذاب و مشتری پسند انجا می افتند. حتما دستانی توانمند، ایده هایی  جذاب، و خلاق پس این ماجرا است. و گرنه چطور این همه تغییر در ظاهر شهر به وقوع پیوست.

هر چه که هست، دیگر با فرهنگ مردم خو گرفته است، و طرفداران زیادی دارد. مجموعه 1000 دکور با سالها تجربه، به همراه متخصصین پر ایده و خلاق با ذهنی توانمند ، که قدرت خود را در این سالها از نظرات رضایت بخش مشتریان به دست آورده است، با انگیزه و پر انرژی در راستای زیبایی شهر با طراحی جدیدترین و بروز ترین دکوراسیون های داخلی و اداری دکور بوتیک زنانه فعالیت خود را در این عرصه به نمایش می گذارد.

 

 

 

راهکارهایی برای داشتن  دکور بوتیک لباس جذاب:

1000decor Womens boutique decor 5 دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 • اینکه شما قرار است چه محصول یا کالایی را به فروش برسانید، اولین متغیر این طراحی به حساب می آید.

با توجه به اینکه مقاله ما براساس دکور بوتیک زنانه است پس صرفا به آن می پردازیم و در نظر می گیریم که شما قصد افتتاح یک بوتیک زنانه مشتری پسند دارید.

 • دومین متغیر مهم طراحی و دکور بوتیک زنانه مربوط به مکانی است که انتخاب کرده ای، مکانی که باید از چند منظر با سبک لباس زنانه ای که عرضه می کنید هم خوانی داشته باشد.  شما می توانید این تصمیم بزرگ را با بهترین تیم اجرایی 1000 دکور  در میان بگذارید و از تجربه سالها طراحی دکور بوتیک زنانه، توسط  این مجموعه بهره مند شوید.
 • واقف هستید که لباس زنانه مارک و برندهای معروف روز دنیا را نمی توانید در یک محله ای که  از لحاظ درآمد ، قشر متوسط رو به پایین دارد عرضه کنید. پس قبل از هرکاری و قبل از اینکه هزینه ای برای دکور بوتیک زنانه کنید گروه هدف کالای خود را مشخص کنید. شناخت کاملی نسبت به بازار و رقبای بازار داشته باشید، در محلی که قرار است بوتیک بزنید با یک تحقیق میدانی از نحوه لباس پوشیدن افرادی که در اطرافتان هستند و از نمای محله می توانید متوجه شوید که محله ای کاملا سنتی است، یا محله ای که از سنتی به سمت مدرنیت پیش می رود. تمام این موارد در دکور بوتیک زنانه دخیل است.

 

 

 

با توجه به اینکه اکثر اقشار جامعه برای خرید حتما به اتیکت قیمت ابتدا نگاهی انداخته و سپس وارد بوتیک جهت خرید می شوند،  بنابراین نصب اتیکت قیمت روی لباس مزایای زیادی دارد از جمله:

 • مشتری اگر لباسی را پسندید با توجه به بودجه ای که دارد وارد بوتیک می شود و زمان شما و خودش را بیهوده هدر نمی دهد. بسیار دیده شده که مشتری با وجود اینکه لباس را پسندیده  است، بعد از پرو لباس با شنیدن قیمت از خرید آن صرف نظر کرده است. پس نه وقت خودتان را هدر دهید و نه وقت گرانبهای مشتری را اینگونه برای هر دو طرف بهتر است. شاید بگویید محله هایی هستند که درآمد بالایی دارند و بدون پرسیدن قیمت لباس، خرید خود را انجام می دهند بله حرف شما درست است، جواب ما هم بله است ولی ما درباره اکثریت اقشار جامعه صحبت می کنیم و مشتری را جز اکثریت قرار می دهیم وگرنه این موارد هم حتما وجود دارند.

معیارهای گوناگونی برای تعیین گروه هدف  دکور بوتیک زنانه وجود دارد از جمله:

 • سن ، درآمد ، طبقه اجتماعی
 • نوع لباس ، اینکه اسپرت باشد یا مجلسی و یا هر دو
 • جوان پسند باشد یا میانسال پسند یا هردو گروه

 

داشتن یک دکور بوتیک زنانه شیک و جذاب:

اینکه چشم انسان عاشق زیبایی و دکور جذاب و رنگ بندی و … است، قابل کتمان نیست. گاهی با دیدن هنری از دکوراسیون بی نظیر ، بی اختیار به سمت آن کشیده می شویم.

در دنیای مدرن امروزی هر آنچه که زیباست جذب کننده نیز هست.

 

1000decor Womens boutique decor 2 دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

عوامل موفقیت یک دکور بوتیک زنانه بسیار است از جمله:

 • تناسب مارک و برند لباس با وجهه و نمای کلی محله کسب و کار و با دکور بوتیک زنانه اهمیتی فوق العاده دارد. اینکه شما می خواهید دکور معمولی داشته باشید یا یک دکور زنانه شیک مدرن و تقریبا گران قیمت،  مسلما حق انتخاب با شما است، که با در نظر گرفتن همه جوانب درست ترین تصمیم را بگیرید.
 • در توصیف دکور بوتیک زنانه گیرا ، اگر بگوییم حرف اول را می زند گزاف نگفته ایم. اثری مستقیم و حیاتی بر میزان فروش  موفقیت بوتیک لباس زنانه دارد.
 • طراحی و دکور بوتیک زنانه حتما در ذهن خانمهای باهوش و نکته سنج خواهد ماند. در واقع ایجاد تصویر ذهنی قوی در مشتری یکی از اصول بازاریابی مدرن است.
 • به جرات می گوییم که قالب تصویری شکل گرفته شده در ذهن مشتری از دکور بوتیک زنانه به مراتب ارزشی بالاتر از خود کالا دارد.
 • اهمیت سهولت دسترسی مشتری به لباس و لمس لباس و دیدن نمای نزدیک لباس، برای مشتری آنهم از نوع مونث، به قدری اهمیت دارد که هر چه بگوییم کم گفته ایم. یک طراح و دکوراسیونی که علم و هنر را با هم به کار می گیرد، حتما می داند از لحاظ روانشناسی باید به این خصلت بانوان اهمیت ویژه ای دهد. اصلا یکی از رازهای موفقیت در کسب و کار لباس زنانه، همین مورد است. یک دکوراتور با تجربه و تیزبین هیچ نکته ای را از قلم نخواهد انداخت.
 • امروزه منحصر به فرد بودن و داشتن مشتریان وفادار، فقط به جنس و کیفیت کالا بستگی ندارد، بلکه فاکتورهای  دیگری در این امر دخیل هستند که از لحاظ رتبه بندی کم از فاکتور کیفیت ندارند. آنچه که قبل از لمس لباس و فهمیدن نوع و کیفیت لباس زنانه مشتری را جذب و به داخل بوتیک زنانه می کشاند دکور بوتیک زنانه و طراحی شیک و مدرن آن است که با هنر فروشنده در فروشندگی و بازاریابی آمیخته می شود و فرایند خرید از جانب مشتری شکل می گیرد.
 • مسلما یک طراح و دکوراسیون با تجربه خوب می داند که دکور بوتیک زنانه باید دارای نشانی از برند و مارک لباسی که عرضه می کند باشد و دکوری متناسب با کشور تولید کننده لباس داشته باشد. این یکی از جذابیت های دکور بوتیک زنانه است.

واضح تر بگوییم به محض ورود با دیدن دکور بوتیک زنانه متوجه شویم سبک لباسها چیست ؟

متعلق به کدام برند و متعلق به کدام کشور تولید کننده لباس است؟

حتی متوجه شویم ارزان قیمت هستند یا خیلی گران هستند؟ یا قیمتی متعادل دارند؟

فهمیدن موارد ذکر شده چطور امکان دارد؟

 

1000decor Womens boutique decor 3 دکور بوتیک زنانه جذاب و شیک

 

تبحر دکوراتور به دکور جان می دهد. دکور با مشتری حرف می زند، و راز لباس های داخل دکور را برای مشتری آشکار می کند. در یک طراحی دکوراسیون و چیدمان بی عیب و نقص، چیز پنهانی وجود ندارد. یک دکوراتور هنرمند و خلاق ، مسلط به روز و با  آگاهی از علم روانشناسی، دکور بوتیک زنانه را خلق می کند طوری که بانوانی که همیشه عاشق خرید هستند و انواع بوتیک زنانه و دکور بوتیک زنانه را دیده اند مشتری دائم می شوند. قدرت دکوراتور زیاد است، می تواند مشتری را از سردرگمی بین قفسه ها حین خرید نجات دهد. با تقسیم بندی قسمت های مختلف دکور بوتیک زنانه, احساس راحتی و آرامش را به مشتری القا کند.

مجموعه 1000 دکور (مجری دکوراسیون ، دکوراتور) جهت جلب رضایت مشتری، تمام تجربه خود را به همراه هنر، علم، دانش روز، خلاقیت و نوآوری به کار می گیرد، تا تصویر ذهنی شگفت انگیزی از دکور بوتیک زنانه را در ذهن ها حک کند.

خدمات متمایز دیگری نیز در جهت رفاه حال هموطنان عزیز برای داشتن محیطی زیبا و متناسب با سلیقه خود ، در نظر گرفته است از جمله این موارد میتوان به انواع دکور ( دکور لوازم خانگی ، دکور کافه و رستوران ، دکور آرایشگاه زنانه ، دکور آرایشگاه مردانه و …) ، خدمات طراحی دکوراسیون اداری ( پارتیشن بندی اداری ) و دفتر معماری اشاره کرد و در نهایت خاطر نشان می کنیم  با ارائه انواع ورق AGT ، بهترین ورق هایگلاس و فروش MDF خام سعی نموده است گامی فعال در این حوزه بردارد.

 

 

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 مجری دکوراسیون مغازه بوتیک زنانه – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون مغازه کیف و کفش با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

09124150884 ?