مجموعه 1000 دکور – دفتر معماری – خدمات دفتر معماری – بنر

دفتر معماری انواع خدمات خلاقانه، متمایز و جذاب را بنا بر سلیقه شخصی شما و طبق آخرین استانداردهای روز دنیا ، برای دفتر کار یا منزلتان محیا می کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید فضای داخلی خانه یا دفتر کاری خود را به گونه ای متفاوت طراحی کنید اما جستجو در سایت های اینترنتی و یا پرس و جو از افراد مختلف نتوانسته باشد شما را به نتیجه مطلوب برساند.

یا زمانی ممکن است قصد داشته باشید که طرح ذهنی خود در مورد خانه رویایی خود را اجرایی کنید اما هیچ دانشی در این زمینه نداشته باشید. گاهی فقط می خواهید یک ترکیب رنگ زیبا برای اتاق  خواب خود و کودکتان طراحی کنید اما باز هم به مشکل خورده اید.

هر چقدر هم انسان خوش ذوق و سلیقه باشد، باز هم دانشی که یک دفتر معماری با مهندسان متخصص خود در اختیار شما قرار می دهد با تخیلات و ذوق سلیقه محدود یک فرد قابل مقایسه نیست. دفتر معماری مکانی است که شما در موارد زیادی می توانید به آنجا مراجعه نمایید.

گروه معماری و دکوراسیون 1000 دکور (1000 چوب) ، مجری دکوراسیون داخلی ، خدمات طراحی دکوراسیون ، خدمات دفتر معماری ، بازسازی و همچنین دکور آرایشگاه زنانه و دکور کافه و رستوران را در حیطه وظایف کاری خود گنجانده است و از طرفی به مشاوره در امر دکوراتور و اعلام قیمت پارتیشن اداری نیز می پردازد.

در این مطلب قصد داریم که خدمات یک دفتر معماری خوب را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز به هر گونه کمک دچار شک و تردید و ذهن مشغولی های الکی نشوید.

 

خدمات دفتر معماری

 

1000decor architectural office No 02 دفتر معماری چه خدماتی می تواند به شما ارائه دهد

 

حال سوال این است که خدمات دفتر معماری چه چیزهایی هستند که بتوانیم از آنها بهره مند شویم. در کشور ما دفاتر معماری مختلفی در حال فعالیت هستند که هر کدام خدمات و امتیازات خاصی را در اختیار شما قرار خواهند داد. در این میان برخی از این خدمات مشترک بوده و برخی را فقط یک دفتر معماری خاص در اختیار شما قرار می دهد.

از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. یک دفتر معماری خوب تمام مشاورات مربوط به طراحی ساختمان، دفتر کاری، اتاق خواب، اتاق کودک، شرکت، موسسه و هر نوع بنا ساختمانی که قصد طراحی داخلی آن را دارید به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.
 2. دفتر معماری با اعضا متشکل از مهندسان معماری حرفه ای آماده ارائه خدمات نقشه کشی و طراحی ماکت برای شما خواهد بود. به این ترتیب می توانید پیش از ساخت بنا خود طرح کلی از آن را مشاهده کرده یا ماکت زنده ای از آن را مشاهده نمایید.
 3. یک دفتر معماری به شما این امکان را می دهد که رنگ و دکوراسیون بسیار زیبایی برای طراحی و دیزاین داخلی ساختمان خود داشته باشید. هر فرد خوش ذوق و سلیقه ای دوست دارد خانه یا محل کاری با دکوراسیون خاص و منحصر به فردی داشته باشد.
 4. مهندسان دفتر معماری می توانند به شما کمک نمایند از هزینه های اضافی که برای طراحی داخلی اماکن مورد نظر خود صرف می نمایید کاسته و با یک هزینه بسیار معقول و منصفانه طرح و رنگ خاص و دلخواه خود را به مکان مورد نظر بدهید.
 5. با یک تغییر دکوراسیون عالی که  دفتر معماری به شما پیشنهاد می دهد دیگر نیازی به تعویض ملک یا هزینه های بسیار زیاد نیست بلکه می توانید با یک تغییر دکوراسیون ساده، رنگ و روی خانه و محل کار خود را به کلی عوض نمایید.

 

خدمات جانبی

 

1000decor architectural office No 01 دفتر معماری چه خدماتی می تواند به شما ارائه دهد

 

 1. یک دفتر معماری می تواند مهندسینی را به شما معرفی نماید که می توانند به عنوان مهندس ناظر بر ساخت و ساز شما نظارت داشته باشند.
 2. یک دفتر معماری تمام خدمات دانشجویی را در اختیار شما قرار خواهد داد. این خدمات شامل طراحی پلن، طراحی ماکت، آموزش نرم افزارهای کاربردی، آموزش نقشه کشی، آموزش طراحی پلان های معماری، آموزش اتوکد، آموزش ساخت ماکت و تمام هر آنچه یک دانشجو معماری به آن نیازمند است را ارائه می دهد.
 3. مشاوره های بسیار تخصصی در مورد کسب درآمد، کارآفرینی و ایجاد شغل برای دانشجویان معماری در دفتر معماری ارائه می شود. در این دفتر تعدادی از مهندسین معماری متخصص با هدف ایجاد شغل برای دانشجویان این رشته مشاوره های بسیار کاربردی و مفید ارائه می دهند و در بسیاری از موارد بستر شغلی برای آنها فراهم می نمایند.
 4. یک دفتر معماری می تواند محل مناسبی برای کار پاره وقت دانشجویان معماری نیز باشد.

کدام دفتر معماری را انتخاب کنیم

 

حال که با خدمات و امکانات یک دفتر معماری آشنا شدید و متوجه شدید که این دفاتر تا چه اندازه می توانند کارهای مربوط به ساخت وساز و طراحی داخلی را برای شما آسان نمایند، وقت آن رسیده از خود بپرسید که بین تمام دفاتر بسیار خوبی که موجود هستند کدام دفتر را برای انجام امور خود انتخاب کنیم؟

همانطور که گفته شد هر دفتر معماری مجموعه از خدمات را ارائه می دهد که معمولا در بین دفاتر معماری مشترک است مانند طراحی دکوراسیون و بازسازی. اما برخی از این خدمات هم بصورت اختصاصی فقط توسط دفاتر خاصی ارائه می گردد ، مثل دکور بوتیک مردانه ،  دکور بوتیک زنانه و حتی کمد دیواری. بنابراین اگر قصد دارید بهترین دفتر معماری را برای کارهای خود بیابید و از آنها خدمات دریافت کنید .

 

قبل از هر چیزی به نکات زیر توجه داشته باشید:

 

 • برای انجام چه کاری و دریافت چه خدماتی می خواهید از یک دفتر معماری کمک بگیرید؟
 • آیا در لیست دفاتر معماری موجود، دفتر خاصی خدمات شما را ارائه می دهد؟
 • کدام دفتر معماری خدمات بهتر و با کیفیت تری را در اختیار شما قرار می دهد؟
 • سابقه و اعتبار دفتر معماری را باید در نظر گرفت چرا که سپردن کارهای حرفه ای به دفاتر تازه کار با مهندسین کم تجربه تر می تواند ریسک بزرگی باشد؟
 • مهندسین و اعضا دفتر معماری و رزومه آنها در زمینه مورد نظر را در نظر بگیرید.
 • قیمت خدمات و کارهایی را که دفتر معماری مورد نظر برای شما در نظر گرفته است را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که با خدمات آنها تناسب کامل دارد؟
 • پشتیبانی و تضمین کاری آنها را در نظر بگیرید. اگر دانشجو هستید و خدمات آموزشی دریافت می نمایید بهترین کار این است که بررسی کنید که آیا دفتر معماری مورد نظر می تواند در آینده بستری برای اشتغال شما فراهم نماید. اگر در دفتر معماری کارآموز شوید که خود زمینه اشتغال و کارآفرینی را برای شما فراهم می نمایند، قطعا آسوده خاطرتر خواهید بود.
 • دقت داشته باشید که اعضا دفتر معماری مورد نظر حتما دانش خوبی داشته و هر روز در حال ارتقا آن باشند. زمانی که طرح ها و ایده های جذاب و جدید برای دکوراسیون داخلی ارائه می شود شما هم می توانید خدمات ارزشمند تری را دریافت نمایید. بنابراین بروز بودن خدمات یک دفتر معماری و خلاق بودن اعضا آن نیز می تواند یک امتیاز ویژه باشد.

1000decor architectural office No 04 دفتر معماری چه خدماتی می تواند به شما ارائه دهد

چرا 1000دکور :

در انتها خاطر نشان میکنیم گروه مهندسی و معماری 1000دکور با ارائه بهترین خدمات دکوراسیون (دکوراسیون داخلی ) و انواع خدمات دکوراسیون منزل ، اداری ،  فروشگاهی و نمایشگاهی و همچنین مرکزی برای سفارش انواع ورق هایگلاس ، ورق AGT و فعال در حوزه فروش MDF خام ، به عنوان یک واحد فعال در حوزه دکوراسیون و بازسازی می باشد. برای دیدن سایر خدمات مرتبط و مشاوره با بخش فروش و پشتیبانی سایت ، به صفحات مربوطه در سایت مراجعه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.