ایده های جدید طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

 

محیط آرایشگاه و نحوه طراحی دکوراسیون ، نوع دکور و چیدمان آن برای مشتری ها بسیار مهم می باشد.هر بیزنسی منجمله آرایشگاه ، به یک دکوراتور و مجری دکوراسیون متخصص و با تجربه کاری بالا، برای ارئه ایده های نو و کارگشا  نیازمند می باشد.

در این میان آگاهی از آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه دیزاین و طراحی انواع دکور و بازسازی آنها بسیار مهم بوده و بر میزان رضایت صاحبان کسب و کارها و افزایش مشتریان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

هماهنگی و تناسب لوازم و دکوراسیون داخلی با همدیگر سبب زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون آرایشگاه مردانه می شود که بایست به این نکته بسیار توجه داشته باشید.

برای طراحی فضا و دکوراسیون آرایشگاه مردانه بهتر است ابتدا فضای مدنظر خود را از میان انواع پروژه های مختلف در این خصوص انتخاب کنید ، سپس با توجه به شرایط و موقعیت و فضای سالن شما دکوراتور به حرفه ای ترین و ظریف ترین شکل ممکن پروژه انتخابی شما را در سالن آرایشگاه پیاده می کند و یا اقدام به بازسازی آن نماید.

 

1000decor Barbershop 04 دکوراسیون آرایشگاه مردانه

 

ازین روی ما در این بخش از ایده های جالب برای دکوراسیون و چیدمان آرایشگاه استفاده نموده ایم که امیدواریم مورد پسند شما واقع شود و از این ایده ها برای چیدمان دکوراسیون آرایشگاه مردانه خود استفاده نمایید.

از مهم ترین و ضروری ترین عناصر در طراحی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه انتخاب و خرید لوازم سالن آرایشگاه و تناسب آن ها با همدیگر می باشد. ایده های بسیاری در طراحی و دکوراسیون آرایشگاه های مردانه وجود دارد که بتوان به یک پروژه بسیار مورد پسند و ایده الی دست یافت که در این مقاله سعی بر آن داریم تا با ارائه اطلاعات مفید در این خصوص بر آگاهی دوستان بیفزاییم. دکوراسیون فضای آرایشگاه مردانه برای مشتریانی که به سالن شما مراجعه می کنند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 

موارد مهم و تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

 

  • چیدمان در دکور آرایشگاه مردانه

1000decor Barbershop 08 300x200 دکوراسیون آرایشگاه مردانه

 

چیدمان دکور آرایشگاه مردانه یکی از مهمترین موضوعات در این خصوص می باشد و طرح های بسیار متنوعی در این زمینه وجود دارد که شما با توجه به فضا و ظرفیت مکان خود می توانید بهترین گزینه را انتخاب و پیاده کنید.

 

 

از جمله فاکتورهای مهم در خصوص طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه می توان به استفاده مفید از فضاها، نورپردازی مناسب و اصولی، به کارگیری از لوازم به روز و لوکس و نحوه چیدمان وسایل و لوازم در فضای آرایشگاه اشاره کرد.

 

 

 

  • رنگ بندی در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

1000decor Barbershop 10 300x200 دکوراسیون آرایشگاه مردانه

امروزه برای داشتن رنگ بندی جذاب و گیرا از تلفیق دو رنگ روشن و یا ترکیبی از روشن و تیره استفاده می کنند که از این رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون آرایشگاه مردانه می توان به سفید و مشکی، سفید و آبی، قرمز و مشکی و غیره اشاره نمود. ترکیب های بسیاری نیز با توجه سلیقه دکوراتور و پسند صاحب کار ارائه می شود.

 

 

 

 

 

 

  • اختصاص دادن فضایی برای پذیرش مشتریان

 

1000decor Barbershop 03 300x200 دکوراسیون آرایشگاه مردانه

 

اختصاص دادن فضایی برای پذیرش مشتریان علاوه بر نظم بخشیدن بر محیط کاری شما سبب بزرگنمایی محیط تان نیز خواهد شد.

 

شما می توانید برای ارائه خدمات لوکس در آرایشگاه مردانه خود بخشی از فضای آرایشگاه، که می بایست در ورودی محیط کارتان باشد را به پذیرش اختصاص دهید. فضای انتظار نیز نامی دیگر می باشد که جایگزین فضای پذیرش شده است.

 

 

 

 

  • تزئین دیواره ها در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

1000decor Barbershop 09 300x200 دکوراسیون آرایشگاه مردانه

ایده های بسیار متنوعی در تزیین دیوارهای آرایشگاه مردانه وجود دارد از جمله این ایده های می توان به استفاده از باکس و قرار داد لوازم و اشیاء مختلف در آنها، استفاده از پوسترهای مختلف در مدل های زیبا و استفاده از برچسب های مرتبط با کسب و کار و فعالیت خود اشاره نمود.

 

 

 

 

 

 

 

از طرفی اگر علاقه مند به مشاوره در باب بازسازی و  طراحی انواع دکور ( کمد دیواری ، دکور لوازم خانگی ، دکور آرایشگاه زنانه ، دکور کافه و رستوران ) ، حتی دکوراسیون اداری و دفتر معماری هستید ، می توانید با کارشناسان واحد فروش و مشاورین مجرب گروه 1000 دکور ارتباط برقرار کرده و از نحوه خدمات موجود در این مرکز اطلاعات جامع به دست آورید.

 

 مجری طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون آرایشگاه مردانه با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 ?

 
در ادامه تصاویری از ایده های مختلف دکوراسیون آرایشگاه مردانه را می بینید:

 

1000decor Barbershop 11 دکوراسیون آرایشگاه مردانه

 

1000decor Barbershop 06 دکوراسیون آرایشگاه مردانه

 

1000decor Barbershop 05 دکوراسیون آرایشگاه مردانه