ورق هایگلاس AGE و AGT

ورق هایگلاس AGE و AGT در حقیقت نوعی ام دی اف هایگلاس محسوب میشوند، که از نظر زیبایی و مقاومت در بین نمونه های دیگر از رتبه بالاتری برخوردار هستند.

قیمت صفحات اکرلیک و براق این محصولات با یکدیگر اختلاف دارند. ایران نیز با دارا بودن شرکت های تولیدی ام دی اف تامین کننده نیاز مصرف کنندگان داخلی است اما باید یادآور شد که مواد اولیه و مغزی نمونه های داخلی از کشورهای دیگر وارد می شوند.

برای آگاهی از انواع ورق هایگلاس و همچنین قیمت ورق هایگلاس توصیه می شود به مطالب موجود در صفحه دکوراسیونی زیبا با مناسبترین قیمت ورق هایگلاس رجوع نمائید.

برند  AGEاز محصولات باکیفیت داخلی می باشد، که تولیدکننده ورق های های هایگلاس و اکرلیک در تنوع بالای نقش و طرح است. نمونه صفحات هایگلاس  AGE در بازار رقیب نمونه های ترکیه بوده و با داشتن قیمت مناسب و کیفیت بهتر خرید آن برای مشتری به صرفه تر می باشد.  اما برند AGT بیشتر مختص کشور ترکیه و ساخت آن معمولا در همان کشور صورت می گیرد.

ورق های اکرلیک این برندها نسبت به ضربه و ساییدگی مقاوم بوده و نسبت به هایگلاس های معمولی استقامت بیشتری دارند.

این ام دی اف ها در ابعاد 280*122 و ضخامت 16 میلیمتری با روکش PVC هایگلاس در مجموعه 1000 دکور عرضه میگردد.

در مجموعه 1000 دکور انواع مرغوب ایرانی و ترکی ام دی اف AGE و AGT ترک، برای عرضه و فروش با قیمت مناسب موجود می باشد.

 

باتوجه به اینکه بیشترین کابرد هایگلاس های AGE و AGT در دکوراسیون و طراحی کابینت آشپزخانه است، علاوه بر نمای لوکس و شیکی که به آشپزخانه های مدرن می دهند، خود به دلیل خاصیت منعکس کنندگی و براق بودن بنوعی منبع نور در آشپزخانه بشمار می روند.

 

نکته بسیار مهم هنگام جهت استفاده از کابینت های هایگلاس  AGE و AGT ، نورگیر بودن آشپزخانه است، استفاده از نور طبیعی در طول روز برای روشن کردن آشپزخانه با استفاده از خاصیت صیقلی و بازتابی کابینت های لوکس تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی دکوراسیون کابینت آشپزخانه شما می گذارد.

 

 

 

شما نیز می توانید انواع ام دی اف های مرغوب AGE و AGT را با برند های ترک و ایران از مجموعه 1000 دکور خریداری کنید.

 

مجموعه 1000 دکور باکیفیت ترین انواع این ام دی اف ها را، در رنگ بندی های مختلف برای عرضه به مشریان گرامی خود تدارک دیده است.

 

جهت سفارش و خریداری ام دی اف های AGE و AGT ساخت ایران وترک، می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 – 09124150884