مجموعه 1000 دکور – بازسازی - بهترین بازسازی برای منزل یا محل کار شما – بنر

 

بازسازی ساختمان گذشته از رفع  نقایص عمده در بنا، کمک شایان توجهی به بقای بیشتر و زیباسازی آن می کند.

با استفاده از کناف سقف و تجهیز آن با سیستم نورپردازی، زیباترین بازسازی سقف را در آپارتمان خود  تجلی ببخشید.

بوی نم و رطوبت در فضای خانه پیچیده و احساس ناخوشایندی از جهت سالم نبودن لوله کشی منزل دارید؟

فریاد قدیمی بودن و فرسودگی از در و دیوار محل کارتان بگوش می رسد و راندمان کاری شما را پایین آورده است؟

صبر کنید. چرا خستگی و احساس کسالت، چرا بازده پایین در کار و زندگی.

چاره کار را به آسانی می توانید در شرکت برتر 1000 دکور بیابید.

 

1000decor Rebuilding 1 بهترین بازسازی برای منزل یا محل کار شما

 

مهندسان و متخصصان با تجربه و آگاه به هنر طراحی معماری 1000 دکور، کار بازسازی و نوسازی ساختمان یا محل کار  شما را در بهترین کیفیت و زیباترین شکل به عرصه ظهور می رسانند.

با مراجعه به وب سایت 1000دکور دیگر نگرانی ها را از خود دور کنید.برای اینکه از بهترین امکانات طراحی دکوراسیون دکور کافه و رستوران ، دکور لوازم خانگی ، دکور آرایشگاه مردانه ، دکور آرایشگاه زنانه و همچنین دکوراسیون کابینت و آشپزخانه ) بهره مند شوید گروه هزار دکور به عنوان یک مرکز دکوراتور حرفه ای و مجری دکوراسیون فعال و موفق در خدمت مردم عزیز می باشد.  شما سزاوار آن هستید که تنها به آرامش، امنیت و زیبایی فضایی که در آن کار یا زندگی می کنید، بیاندیشید.

بازسازی (Reconstruction)

در فرهنگ لغات به معنای دوباره ساختن آنچه از بین رفته یا خراب شده و دیگر مطلوب و مناسب نیست، می گویند.

بازسازی یک ساختمان شامل انجام کلیه عملیات فنی و مهندسی در یک ساختمان می شود. این کار به منظور استقامت بخشیدن و زنده کردن یک بنای قدیمی و فرسوده صورت می پذیرد.

به عبارت دیگر می توان گفت که بازسازی یعنی تعویض و تغییر هر چیزی که در یک سازه نیاز به عوض شدن دارد. این عمل با تغییر حجم در هر قسمت از فضا نیز صورت می گیرد.

طبقه بندی کار بازسازی

بازسازی در دو بخش اصلی انجام می پذیرد:

 • بازسازی و تعمیراتی که در بقای ساختمان نقش اساسی دارد و موجبات استقامت و مقاوم سازی در بنا می گردد.
 • مرمت بخش هایی از ساختمان که در معرض دید همگان قرار داشته و بازسازی به منظور ایجاد زیبایی و تجهیزات در آن صورت می گیرد.

 

 

1000decor Rebuilding 5 بهترین بازسازی برای منزل یا محل کار شما

 

مراحل بازسازی ساختمان و آپارتمان

 • تعیین آنچه از بازسازی مدنظر شماست

ابتدای بازسازی مستقیماً به خودتان و تصمیمی که در زمینه مرمت خانه یا بازسازی آپارتمان دارید، مربوط است. اصولاً قصد بازسازی در کجای ساختمان را دارید؟

توقع شما از این تعمیر و مرمت چیست؟

 • مشاوره با متخصصان و تخمین بودجه

هرگز با خودتان تعارف نداشته باشید. بر اساس بودجه ای که برای بازسازی آپارتمان، جهت تعمیرات و طراحی دکوراسیون در نظر گرفته اید، توقع نوسازی داشته باشید.

در این زمینه با کارشناسان و پیمان کار اصلی مشاوره نمایید. همچنین اگر در ابتدای کار یک پلن یا هدف استراتژی برای بازسازی و تعیین نوع دکور ایده آل و مناسب با سلیقه خود داشته باشید ، مطمئنا خروجی دلخواه خود را خواهید داشت.

1000decor Rebuilding 3 بهترین بازسازی برای منزل یا محل کار شما

 

 • تهیه طرح سه بعدی پروژه

مدل سه بعدی معماری با استفاده از نرم افزارهای:

فتوشاپ (Photoshap)، اتوکد (Autocad)، )  D S Max 3 ) و بنا به نیازها و خواسته های کاربر طراحی می شود.

 • مرحله تخریب و خروج نخاله حاصله

تخریب ساختمان می تواند در دو صورت کلی یا جزئی صورت بگیرد. در هر حال توجه به نکات و رعایت اصول ایمنی در تخریب بسیار حائز اهمیت می باشد. این کار باید زیر نظر تیم مهندسی انجام شود تا خطری از لحاظ جانی، کسی را تهدید نسازد.

 • باز سازی دیوارها

اگر ساختمان دارای عمری طولانی باشد، امکان وجود رطوبت در دیوارها یا نشانه هایی از ترک بر آنها وجود دارد.

بنابراین کار ترمیم و مرمت را باید از دیوارها شروع نمود.

در یک ساختمان  دیوارهایی وجود دارند که وزن ساختمان را تحمل می کنند. به عبارتی تمامی استقامت ساختمان بخاطر وجود آنها است. این دیوارها را که هرگز نباید تخریب نمود، در اصطلاح دیوار حائل می نامند.

سطوح دیوارهای حائل را تا زمانی که به آجر برسد، باید کند. سپس با استفاده از شاقول بندی صحیح، نسبت به گچ و خاک کردن دیوار اقدام نمود. گچ کاری باید با ظرافت کامل انجام بشود، تا دیواری تمیز و نوسازی شده حاصل گردد.

 در صورت لزوم می توان به دیوار کشی از دیوارهای پیش ساخته نیز پرداخت. این دیوارها امروزه به صورت عایق های حرارتی، صوتی و رطوبتی تهیه شده و قابل اطمینان می باشند.در بسیاری از مواقع ، در کنار اعمال بازسازی دیوار خانه ها ، اقدام به نصب و ایجاد کمد دیواری برای اتاق خوابها می شود و با یک مجری کمد دیواری خوب و مجرب میتوانید مشورت کرده و از همان ابتدا مسیر کارتان را هدفمند پیش ببرید.

 • شاقول

شاغول یا شاهول جسم یا گلوله ای سنگین یا فلزی است. این شیء به ریسمانی آویخته می شود. آن را  بر بالای دیواری که شاقول بندی بر آن انجام می شود، می آویزند.

در واقع می توان گفت شاقول وسیله ای است که کار آن، کنترل امتداد عمودی است.

 • بررسی نواحی مختلف ساختمان از نظر عایق بندی

در بازسازی آپارتمان یکی از عناصر مهم، بررسی کامل سرویس های بهداشتی، حمام و عایق بندی دوباره آنها است. کف آشپزخانه، کف پشت بام و یا هر جای دیگری که با  رطوبت سرو کار دارد، باید عایق بندی شود.

اصولاً وجود نم یا رطوبت در ساختمان به علت از بین رفتم عایق صورت می گیرد. با انجام عایق بندی به طولانی تر شدن عمر بنا کمک می کنید.

در زمینه بازسازی ساختمان باید کلیه رادیاتورها یا پکیج ساختمان، لوله کشی آب و فاضلاب مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین  باید سیستم لوله کشی، سیم کشی و تأسیسات برقی را دقیقاً چک و نظارت نمود. یا نسبت به مقاوم سازی دیوارهای ضعیف شده، تیرها و ستونهای فلزی در ساختمان اقدام کرد. همینطور به قیر و گونی ساختمان و ایزوگام بام ساختمان پرداخت.

 • سقف ها در بازسازی ساختمان

در بازسازی ساختمان باید کلیه سقفها را بررسی نمود. در سقف آپارتمان ها می توان به ایجاد سقف کاذب اقدام کرد.

همچنین می توان از فضای خالی بین سقف اصلی و سقف کاذب در پوشاندن سیم های برق و لوله های آب استفاده کرد. بدینوسیله با پیشگیری از بی نظمی و آشفتگی، به زیباتر شدن فضا نیز کمک خواهد شد.

کناف سقف یکی دیگر از موارد تزئینی برتر، در بازسازی و طراحی سقف به شمار می آید. تزئینات پیچیده و زیبای کناف سقف، قدمی گسترده تر  از گچبری های سقف محسوب می گردد. درطراحی دکوراسیون که به سبک مدرن است، بیشتر از کناف در خطوط صاف و گوشه دار استفاده می شود.

کناف سقف در سبک کلاسیک اغلب به صورت خطوط منحنی بکار می رود.

 • گچبر ی و گچ کاری در ساختمان

یکی از موارد زیباسازی فضای ساختمان در بازسازی استفاده از گچبری و گچ کاری حرفه ای است. این کار را در اصلاح سفید کاری می نامند.

زیبایی معماری با انجام صحیح گچ کاری و گچبری جلوه ای دیگر می یابد.

 • نورپردازی

از موارد دیگر  زیبایی طراحی دکوراسیون، استفاده از سیستم نورپردازی است. این کار نمای داخلی فضا را زیباتر و باشکوه تر از حالت نرمال نشان می دهد.

 • در و پنجره در مرمت ساختمان

تعویض در و پنجره های قدیمی یکی از اصول اولیه بازسازی آپارتمان به شمار می رود. امروزه پنجره های مدرن دو جداره Upvc  را جایگزین مناسبی جهت پنجره های قدیمی و رنگ و رو رفته چوبی می دانند. این پنجره ها با شیشه های دو جداره خود عایقی خوب برای سرمایش و گرمایش می باشند. همچنین عایق مناسبی جهت صوت و جلوگیری از اتلاف انرژی هستند.

مناسب ترین درب برای مرمت ساختمان، درب های ضد سرقت می باشند. این درب ها خیال شما را از جهت ورود افراد متفرقه و غریبه در موقع حضور نداشتن شما به آپارتمان جمع می سازد.

 

1000decor Rebuilding 6 بهترین بازسازی برای منزل یا محل کار شما

 

 • تعویض کابینت آشپزخانه و کمد های دیواری

کابینت های قدیمی و فرسوده با ظاهری نازیبا،  وجود خوردگی، زنگ زدگی و یا  عدم هماهنگی با تزئینات دیگر آشپزخانه از موارد تعویض در مرمت ساختمان به شمار می آید.

امروزه با استفاده از کابینت های تمام MDF  و یا کابینت های فلزی با درب های چوبی و MDF، کابینت هایگلاس و… جذابیت فوق العاده ای در بازسازی آشپزخانه خواهید دید.

ساخت کمد های دیواری با توجه به نوع، تعداد طبقه، کشو و با عنایت به جنس، مدل و اندازه مورد تقاضای شما انجام می گیرد.

اگر می خواهید ساختمان خود را مرمت یا کابینت های آشپزخانه را تعویض نمایید، دیگر منتظر چه هستید؟

همین حالا تلفن را در دست بگیرید و با شماره های 02188071665  و یا  091241500884 با شرکت 1000 دکور تماس بگیرید. می دانید چرا؟

چون 1000 دکور بهترین مجری کابینت آشپزخانه است.

1000 دکور در انواع مختلف چوب،MDF ،  هایگلاس  و… زیباترین کابینت آشپزخانه را در اختیار شما قرار می دهد.

زیرا  1000  دکور ( 1000 چوب) در تولید و فروش انواع مواد اولیه صنایع چوب فعالیت دارد.

1000 دکور باشکوه ترین سقف های کاذب را در ساختمان محل زندگی شما اجراء می کند.

 • نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و حمام

تعویض شیرآلات در نواحی سرویس بهداشتی، حمام، و ظرفشویی آشپزخانه صورت می گیرد.

همچنین  می توان با تعویض سینک ظرفشویی یا وان حمام و روشویی سرویس بهداشتی در زیباسازی این نقاط نیز اقدام نمود.

 • نصب کف پوش و دیوار پوش مناسب

دکوراتور طراحی دکوراسیون با انتخاب دیوار پوش و کف پوش مناسب به جلوه منزل یا محل کار شما می افزاید..

در زمینه کف پوش، دکوراتور طراحی می تواند از سرامیک های زیبا، پارکت لمینت، کفپوش های چوبی یکدست و … در زیباسازی فضای دکوراسیون بهره ببرد.

همچنین جهت باشکوه جلوه دادن هر چه بیشتر دیوارهای حمام و سرویس های بهداشتی از کاشی های جدید و متنوع در پوشش دیوارها استفاده می شود.

همینطور می توان  سنگ های دکوراتیو ، یا رنگ آمیزی دیوارها، نصب کاغذ دیواری های برجسته و جدید در رنگ های متنوع و شاد و پوستر های سه بعدی را در پوشش دیوارها بکار برد.

دکوراتور طراحی با انتخاب کاغذ دیواری مناسب و با کیفیت، نقش بسیاری در هماهنگی با تزئینات و چیدمان طراحی دکوراسیون  ایفاء می کند.

 

1000decor Rebuilding 4 بهترین بازسازی برای منزل یا محل کار شما

 

سخن آخر:

در بازسازی ساختمان یا محل کار خود به بیراهه نروید. به سایت 1000 دکور ( مرکزی برای دکوراسیون دفتر معماری و پارتیشن بندی اداری) مراجعه نمایید.در ضمن برای استفاده از امکانات جالب پارتیشن اداری و تعیین قیمت پارتیشن اداری می توانید با مشاوران و کارشناسان هزار دکور در ارتباط باشید.

آنگاه با بررسی مقالات و گالری تصاویر 1000دکور، در امر مرمت بنای خود، یقین این شرکت را انتخاب خواهید کرد.

زیرا  1000دکور مجری زیباترین کاغذ دیواری، باشکوهترین سیستم نورپردازی، بهترین طراحی دکوراسیون، مدرنترین اجرای انواع کفپوش و دیوارپوش است.

بنابراین با کیفیت ترین نوع بازسازی را در  1000 دکور خواهید دید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.