1000decor Performer of decoration 5 600x321 اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

 

مجری دکوراسیون

مجری دکوراسیون با بهره گیری از آخرین تکنولوژی رایج در صنعت دکوراسیون و با علم و تجربه کافی اقدام به ارائه ایده های متمایز، جذاب و متناسب با سلیقه های افراد می کند. از این روی مرکزی که در امور انواع طراحی دکوراسیون و انواع دکور (دکور لوازم خانگی ، دکور آرایشگاه مردانه ، دکور کافه و رستوران و …) تجربه بالا داشته باشد و از دکوراتور های متخصص در انجام پروژه های خود استفاده نماید ، بسیار تاثیرگذار می باشد.

امروزه وارد دنیای اینترنت که می شویم انواعی از چیدمان و دکوراسیون اداری ، دکوراسیون منزل،  دکور فروشگاه و …. می بینیم. و بارها تصمیم می گیریم ما هم تغییراتی در سبک خانه و محل کار خود بدهیم. واقعیت این است که تغییرات هرچند کوچک ولی اثر گذار، شخص خاصی را می طلبد که صاحب ایده و سلیقه و تجربه کاری باشد.

مسلما همه ما چیدن و نظم دادن به وسایل اطرافمان را بلدیم. ولی موضوع این است که طراحی دکوراسیون فراتر از  نظم و ترتیب است. در واقع رخ دادن یک اتفاق خیلی خاص است. زمانی که خودمان مجری تغییر می شویم در حدی که شاید فقط خودمان از آن راضی باشیم  تغییراتی رخ می دهد.

 

callaction اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

 

 

1000decor Performer of decoration 1 اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

 

اصل قضیه دقیقا همین جاست که فقط خودمان نیستیم بلکه در هر کسب و کاری این مشتری است که در اولویت اول قرار دارد.  و این را یک مجری دکوراسیون خوب، می داند. لذا در دنیای ارتباطات و زیبایی و شگفتی شما قادر نخواهید بود فقط با رضایت خودتان به کسب و کاری موفق برسید.

منظورمان این است که مشتری امروزی آگاه است زیرا بارها تصاویر و عکسهای زیبایی از دکورهای مختلف را در مجلات موبایل و فضای مجازی، دیده است پس سطح توقعات مشتری امروزی قابل مقایسه با مشتری گذشته های دور و نزدیک نیست.

مشتری گذشته، با دیدن نظافت و پاکی و نظم در محل کار جذب می شد و  همین خصوصیات کافی بود تا مشتری ثابت شود.  و با همین چند فاکتور تبدیل به مشتری راضی و وفادار می گشت ولی امروزه علاوه بر موارد ذکر شده مشتری،خواهان فاکتورهای بیشتر و خواهان ارزش بیشتر است .

او دوست دارد از مکانی خرید کند که راحتی و آرامش را به وی القا کند او دوست دارد نزد اطرافیان از زیبایی و جذابیت محلی که مشتری ثابت آن است تعریف کند و دکوراسیون زیبا به همراه یک موزیک دلنشین را در ذهنش حک کند.

 

1000decor Performer of decoration 2 اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

 

مشتری امروزی دیگر خواهان فروشگاه و یا مغازه ساده و بدون قفسه بندی نیست. دیگر زمان این را ندارد که برای خرید یک کالا ساعت ها وقت خود را صرف کند، وی لازم دارد به محض ورود به مغازه به طرف قفسه مورد نظر رفته و کالای خود را تفکیک شده از سایر کالاها و با انواع برندها ببیند و سریعا انتخاب کند. برای وی دکور ، دیوار و سقف و نورپردازی و… مهم شده است.  اینجاست که با خود می گوید چه دکور زیبایی و چقدر جذاب.

اگر در کسب و کار خود نیز تصمیم به تغییر دکوراسیون داشته باشد حتما جویا شده و خواهان مجری دکوراسیون می شود که این زیبایی و جذابیت را خلق کرده اند.

مشتری به دنبال  مجری دکوراسیون و طرحی  جذاب از چیدمان داخلی در منزل است وگرنه چیدن مبل و بوفه و تلویزیون و …. کنار هم را همه بلدند. پس مشتری خواهان یک چیز خارق العاده و جذاب است.در بعضی موارد ممکن است حتی برای یک چیدمان عالی و متناسب با سلیقه اشخاص ، از یک مجری کمد دیواری متخصص نیز در همین راستا کمک گرفته شود.

راه حل چیست؟ برای رسیدن به آنچه مد نظرتان است باید یک تصمیم جدی بگیرید اگر خواهان منحصر به فرد بودن هستید اگر دکور زیبای خاصی را مد نظر دارید باید تحقیق کنید و یک شرکت  مجری دکوراسیون خاص پیدا کنید.

طراحی و دکوراسیون علم و هنر را با هم می طلبد، دنبال کسانی باشید که هر دو را داشته باشند. راحت بگوییم مجری دکوراسیون زیاد است حتی مجری دکوراسیون خوب هم زیاد است، به دنبال مجری دکوراسیون خاص باشید.

 

مجری دکوراسیون باید خاص باشد تا بتواند:

 

1000decor Performer of decoration 3 300x200 اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

واقعیت این است که همه ما بلدیم مبل و بوفه و تلویزیون و یخچال و میز ناهارخوری و سایر وسایل منزلمان را بچینیم، بلدیم که تابلوها را به دیوار بزنیم و لوسترها را از سقف آویزان کنیم. ولی خاص بودن دکوراسیون و چیدمان تجربه و علم این رشته را می خواهد.

 

طراحی و دکوراسیون کابینت آشپزخانه و انتخاب رنگ و نقش کاغذ دیواری با توجه به فضای منزل شاید به نظر ساده بیاید ولی واقعا اینطور نیست. کافی است یکبار خودتان این کار را انجام دهید و یک بار کار را به طراح حرفه ای بسپارید و حالا مقایسه با خودتان.

با همان وسایل و در همان فضا یک مجری دکوراسیون خاص می تواند تصویری ژورنالی و جذاب خلق کند  و هنر معماری و دکوراسیون را به رخ همه بکشاند.

یک طراح حرفه ای سلیقه و ذهن شما را می خواند در واقع عین یک روانشناس به روح و جسم شما رسوخ کرده و  درک می کند که شما چه می خواهید سپس خواسته شما را با ایده و خلاقیت خود ترکیب می کند و آنچه که پدیدار می شود فقط جذابیت و زیبایی است.

 

 

1000decor Performer of decoration 6 300x200 اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

دکوراسیون اداری، دکوراسیون داخلی منزل، دکور لوازم خانگی و هر آنچه با طراحی و دکوراسیون  سروکار دارد را به مشاورین و متخصصان گروه 1000 دکور بسپارید تا خاص بودن و منحصر به فرد بودن را با دکوری جذاب و خارق العاده  تجربه کنید. تیم 1000 دکور با سالها تجربه و سابقه در انواع دکور و طراحی آماده است تا ایده و خلاقیت خود را در کسب و کار شما به نمایش بگذارد.

انتخاب مجری دکوراسیون با شما است پس مجری را انتخاب کنید که به کار و تخصص وی اعتماد و باور دارید. سپس کار را از ابتدا تا انتها به وی بسپارید.

پیشنهاد می کنیم سلیقه و نظر خودتان را درباره آنچه که می خواهید به  وضوح و کامل به وی انتقال دهید ولی با  اعتمادی که به وی دارید  اجازه دهید تصمیم نهایی با مجری دکوراسیون باشد. به صراحت بگویم نظرات غیرکارشناسی ممکن است روی نتیجه کار تاثیر بگذارد.

آگاهی مجری دکوراسیون برای جذب مشتری در دنیای رقابتی امروز, در واقع ارزش نهادن به مشتری دوستدار دکور و طراحی است. وی با شناسایی  و درک نیاز مشتری مزیت رقابتی ویژه ای برای وی در نظر می گیرد.

 

 

تیم 1000 دکور این مزیت رقابتی را اولویت کسب و کار خود قرار داده است و همواره خواهان ایجاد ارزش بیشتر به مشتری است. و در این راستا اهداف مشخص و تعیین شده ای دارد:

  • مثلا دکوراسیون پذیرایی با یک سورپرایز ویژه یا دکور فروشگاه با یک اشانتیون خاص
  • و یا شرایط ویژه پرداخت جهت رفاه مشتریان
  • طراحی چند مدل رایگان برای افزایش حق انتخاب مشتری
  • خوش قول بودن و کار را به موقع تحویل دادن
  • توجه به سلیقه مشتری و در صورتی که عدم هماهنگی  بین سلیقه  مشتری و مجری دکوراسیون  وجود داشت قانع کردن مشتری به شیوه ای منطقی و مودبانه
  • شاید این موارد چندان به نظر مهم نیاید ولی در واقعیت و شاید در مدت زمان انجام کار اختلاف سلیقه هایی پیش بیاید لذا جهت رفع تضاد, طرفین باید تلاش درستی انجام دهند.

سعی کنید کسی را انتخاب کنید که مسلط به تمام سبک های دکوراسیون باشد از جمله سبک سنتی و کلاسیک، سبک مدرن، سبک سلطنتی، سبک اسپرت، سبک فانتزی و …این یک امتیاز بزرگ است که از آن غافل نشوید.

 

1000decor Performer of decoration 7 اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

 

کسی که در سبک های مختلف و با انواع کسب و کار ها فعالیت داشته فوت و فن هر کاری را بلد است و این نیز امتیازی است که نتیجه اش رضایت صددرصدی مشتری خواهد بود.

تحصیلات آکادمیک مجری دکوراسیون و سوابق وی در زمینه طراحی و دکور بی تاثیر در کار وی نخواهد بود. بررسی نمونه کارهای وی، سبک کار و هنر وی را برایتان آشکار خواهد کرد پس از آن غافل نشوید.

حتی در بسیاری موارد با بررسی های اولیه و جامعی که توسط دکوراتور و مجری دکوراسیون انجام میگیرد ، امکان بسیاری هست تا با یک بازسازی اصولی و حرفه ای به نتیجه کار دلخواه رسید. از مزایای مهم این کار صرفه جویی در هزینه های جاری این تغییرات و همچنین صرفه جویی در زمان انجام پروژه ها خواهد بود.

خلاقیت و دارا بودن ایده های جدید و خلق ایده، مهمترین ویژگی یک مجری دکوراسیون خاص است. توانایی مدیریت در لحظات حساس و گرفتن بهترین تصمیم آنی یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

گستردگی دید طراح و چشم انداز از طرح و ایده، نتایج خاص بودن است.

مجری دکوراسیون با دیدن طرح ها و ژورنال های دکوراسیون و سایت ها و وب سایت های ایرانی و خارجی ایده لازم را برای طراحی بی نظیر کشف می کند.

تیم منسجم دکوراسیون یکی از امتیازات بزرگی است که شرکت های دکوراسیون دارا هستند در واقع منابع انسانی با استعداد  و حرفه ای، حرف اول را در تیم دکوراسیون می زند. سپس تبحر مدیریت در به کار گرفتن توانایی ها و استعداد هر یک از طراحان، کسب وکار را به اوج خود می رساند.

 

1000decor Performer of decoration 4 اهمیت انتخاب مجری دکوراسیون حرفه ای

 

اوج جایی است که دیگر تبلیغات دهان به دهان درباره خاص بودن و منحصر به فرد بودن مجری دکوراسیون با شگردهای بازاریابی ویروسی ترکیب شده و در همه جا پخش شده است.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و نرم افزارهای تخصصی دکوراسیون موجب می شود مجری دکوراسیون نه تنها  از گردونه رقابت عقب نماند بلکه سرتر از رقبا به فعالیت و حرفه ای شدن خود ادامه دهد.

در نهایت وجود شخصی آشنا با امور حقوقی و عقد قراردادهای کاری، بین مشتری و مجری دکوراسیون، تضاد و اختلاف را بین طرفین به حداقل رسانده و وظایف مشخصی را برای طرفین قرارداد عنوان می کند.

گروه 1000 دکور (مجری دکوراسیون ، دکوراتور)، ارائه دهنده انوع ورق AGT ، ورق هایگلاس ، ورق MDF خام ، خدمات متمایز و قابل تاملی از جمله خدمات بازسازی یا طراحی برای دفتر معماری و حتی در حوزه انواع دکور (دکور بوتیک مردانه ، دکور بوتیک زنانه) می باشد.

خاطر نشان میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کلیه موارد فوق الذکر میتوانید از طریق پل های ارتباطی بین شما و مشاورین ما ، (شماره های مندرج در سایت) در تماس باشید.

 

 مجری دکوراسیون – 1000 دکور

شماره های تماس:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884