فروش MDF هایگلاس

ام دی اف هایگلاس نوعی ام دی اف با روکش پلاستیکی به نام پلکسی گلاس است. پلکسی گلاس مانند شیشه شفاف است و اما نسبت به شیشه سبک تر و محکم تر است. اکثر ام دی اف های گلاس، یک رو هستند که یک سمت آن با لایه محافظ مانند سلفون پوشانده شده و سمت دیگر معمولا روکشی ازجنس ملامینه ، پی وی سی (PVC) یا کاغذ بوده و معمولا رنگ روکش سفید است.

ابعاد مورد استفاده ورق هایگلاس، برای کابینت سازان 280*122 سانتیمتر و به ضخامت 16 میلیمتر می باشد . درهنگام خرید ام دی اف هایگلاس باید توجه کرد صفحه کابینتی که خریداری می کنیم از کیفیت بالایی برخوردار باشد در غیر این صورت در هنگام برش دچار لب پریدگی می شود و به کارمان ضرر وارد می کند پس در هنگام خرید به نوع پرس، مغزه ام دی اف، چسب استفاده شده و دستگاهی که روکش با آن پرس شده می توان اشاره کرد. در این زمینه کیفیت و رضایت مشتریان از اجناس مرغوب، همیشه از اهداف اصلی مجموعه 1000 دکور بوده است.

هر چه جنس ام دی اف هایگلاس بهتر باشد طول عمر کابینت ها نیز بیشتر خواهد بود. اگر شما هم به فکر ساخت کابینت هستید ام دی اف هایگلاس گزینه ی بسیار مناسبی برای دکوراسیون شکیل کابینت های شما می باشد.

یکی از کاربردهای ام دی اف هایگلاس، در ساخت کابینت آشپزخانه است. که معمولا درب کابینتها و جداره های کابینت، از جنس ام دی اف هایگلاس ساخته میشوند. تفاوت اصلی میان ام دی اف هایگلاس و ام دی اف معمولی در جنس لایه نهایی آنهاست.

امروزه ورق های ام دی اف هایگلاس از کشورهای ترک بیشترین واردات را دارند. بهترین نوع ام دی اف هایگلاس ساخت کشورهای آلمان و اتریش است. همچنین این نوع ام دی اف در کشور ما نیز تولید میشوند .

مهمترین نکته در انتخاب ام دی اف هایگلاس میزان موج در رفلکت سطح آن است ، هرچه میزان موج کمتر باشد، ام دی اف از کیفیت بالاتری برخوردار است.

 

عرضه ام دی اف هایگلاس در تعداد پالت (20 عدد) و تیراژ بالا خواهد بود. که توسط مجموعه 1000 دکور نیز امکان فروش و عرضه برای شما وجود دارد.

 

عوامل موثر در کیفیت ام دی اف هایگلاس

کیفیت مغزه ام دی اف هایگلاس

ام دی اف هایگلاس ساخت ترکیه و مالزی و همچنین ام دی اف پویا ساخت ایران از کیفیت بهتری برخوردار می باشند. گرچه برندهای دیگری هم موجود می باشد ولی موارد ذکر شده در صدر کیفیت قرار دارند. که در مجموعه 1000 دکور نیز عرضه می گردد.

 

جنس روکش ام دی اف هایگلاس

روکش های کره ای و آلمانی بهترین کیفیت را دارند و بعداز آن اقلام چینی و سپس ایرانی. در مجموعه 1000 دکور ام دی اف هایگلاس با روکش های آلمانی و کره ای عرضه می گردد.

 

دستگاه پرس

ورق های ام دی اف هایگلاس با کیفیت ، به وسیله دستگاه رولینگ روکش می شوند درحالیکه اقلام کیفیت متوسط یا کم از دستگاه پرس تخت بهره می برند.

 

نوع چسب

برای اینکه بعد از مدتی روکش هایگلاس از مغزه ام دی اف جدا نشود و ماندگاری کابینت ها بالا باشد علاوه بر استفاده از دستگاه رولینگ ، باید از چسب گرم به جای چسب سرد استفاده شود.

تمام موارد فوق در مجموعه 1000 دکور در نظر گرفته شده تا بهترین کالا به شما مشتریان گرامی عرضه گردد.

مجموعه 1000 دکور با کیفیت ترین MDF های هایگلاس که ساخت آنها با روش های مدرن اعمال شده را برای فروش تدارک می بیند.

 

جهت سفارش  و خرید MDF هایگلاس، می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 – 09124150884