مجموعه 1000 دکور - دکوراسیون کافه و رستوران – بنر


دکور کافه و رستوران ، یکی از مواردی است که اگر جذاب و طبق استانداردهای دکوراسیون انجام شود و فضایی متمایز و شیک را برای مراجعه کنندگان فراهم کنند، قطعا به تعداد مراجعین و مشتریان افزوده خواهد شد.

شاید شما هم قبل از طعم غذا و کیفیت، جذب دکوراسیون شیک و خاص یک فضا شده اید. یکی از نکات مهمی که در افتتاح یک مکان عمومی باید به آن دقت بسیار داشته باشید دکوراسیون و طراحی داخلیست. این موضوع به شدت میتواند روی میزان درآمد شما به طور مستقیم تاثیرگذار باشد. اما چرا؟

دکور کافه و رستوران امری است که در دنیای مدرن امروز یک نیاز اساسی به منظور جذب مشتری به شمار می آید. در کنار داشتن یک منوی ایده ال و متناسب، نیاز است دکور کافه و رستوران نیز بر اساس نیاز و سلایق مشتری ها متفاوت تر از همیشه به انجام برسد.

از همین رو باید بر اساس ایده پردازی های مدرن، کلاسیک و سلطنتی هدف خود از دکوراسیون داخلی فضای کار را مشخص کنیم. برای این امر ایده های متنوع دکور کافه و رستوران وجود دارد که نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر است.

این مهم از صفر تا صد به منو غذایی رستوران و کافه شما بستگی دارد. بر فرض اگر حرفه شما به جهت ارائه غذاهای سنتی است نیاز است دکوراسیون را بر اساس آن حال و هوا دیزاین کنید.

همچنین اگر قصد دارید مدرن ترین غذاها را بر اساس منو سر آشپزهای بین المللی ارائه دهید شکی نیست که این فضا به یک چیدمان مدرن نیاز مند است و در نهایت ایده پردازی های کلاسیک تلفیقی از غذاهای مدرن و سنتی را طلب می کند.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 19 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

این امر برای کافه ها نیز بر همین اساس دنبال می شود. کافه های که بسیار لاکچری و لوکس سرویس دهی خود را به انجام می رسانند نیاز به ایده پردازی متناسب در این راستا دارند که بدون شک چیدمان مدرن ایده آل ترین انتخاب خواهد بود.

کافه های که سبک و سیاق سنتی شکل را برای حوزه کاری خود در نظر گرفته اند می توانند از ایده پردازی کلاسیک بهره بگیرند و چیدمان های سلطنتی برای کافه های دنج و خاص پیشنهاد می شود.

امروزه طراحی های داخلی متفاوت و زیبایی برای مکان های مورد نظر هر صنفی توسط متخصصان امر صورت میگیرد، از این روی گروه 1000 دکور ( مجری دکوراسیون ، دکوراتور ) نیز با تجربه چندین ساله و با بهره گیری از متخصصان و مهندسان مجرب، آماده ارائه ایده های ناب در مورد خدمات طراحی دکوراسیون ، علی الخصوص دکور کافه و رستوران ، بازسازی و حتی دکور آرایشگاه زنانه  و یا دکور آرایشگاه مردانه به عموم مردم و صاحبان کسب و کارها می باشد.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با باید و نبایدهای که پیرامون دکور کافه و رستوران نیاز است بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید اگر هدف شما یک دکوراسیون منحصر به فرد در بین سایر رقبا است.

callaction ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor d1 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

اگر رشد رستوران ها و فضاهای دیگر مانند کافه ها در ده سال اخیر بررسی کنید متوجه خواهید شد که بازار رقابت در این عرصه بسیار داغ است.

هریک از صاحبان این مکان های خاص در صدد یافتن راهی برای ایجاد نوآوری و ایده های جالبی برای رسیدن به یک دکور کافه و رستوران زیبا هستند تا افراد بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

در واقع تعداد رستوران ها و سلیقه مشتریان باعث شده است که بیش از پیش به دکوراسیون و طراحی داخلی اهمیت بدهند چرا که اولین چیزی که پیش از طعم و کیفیت غذا چشم را درگیر می کند و باعث انتخاب می شود همین طراحی هاست.

اگرچه، کیفیت نیز بخش مهمی از رستوران داری به شمار می آید و شما باید ایده هایی جدید و کاربردی ارائه دهید و در تلاش برای افزایش کیفیت نیز باشید.

 

ایده ها و راهکارهای کاربردی برای طراحی دکور کافه و رستوران

1000decor Cafe and Restaurant Decor decor4 300x200 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)امروزه همه می دانند که دکور کافه و رستوران چه اهمیتی در جذب مشتری دارد. چرا که مردم فقط برای غذا خوردن به رستوران و کافه نمی روند. آنها می خواهند تجربه جدیدی را از غذا خوردن، در یک محیط جدید کسب کرده و با کسب آرامش در آن محیط، اوقات لذت بخشی را سپری نمایند. اگر چه هر کسی در خانه خود می توانند آشپزی کرده و غذا بخورند، اما به دلایل گفته شده کافه ها و رستوران ها به دنبال طراحی های جذاب و زیبا برای جلب مردم هستند.

 

در کل باید گفت که یک طراحی خوب می تواند محیط رستوران و کافه شما را از سایر رقیبان جدا بسازد و کسب و کار شما را رونق بخشد. در حقیقت هر چقدر فضای کافه و رستوران شما خلاقانه تر باشد توجه بیشتری را به خود جلب می کند. سبک و طراحی دکور کافه و رستوران می تواند الهام گرفته از معماری های بسیار مدرن، سنتی و یا تلفیقی از این دو باشد.

ایجاد نور پردازی، رنگ ها، بافت ها، وسایل، چیدمان و … به شیوه صحیح، می تواند باعث ایجاد فضایی جذاب و ایده آل شده و خاطره ای فراموش نشدنی را برای مشتریان کافه و رستوران شما به ارمغان آورد.

 

دکور کافه و رستوران به سبک شرقی

1000decor9 300x200 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)سبک دکور شرقی برگرفته از المان های مختلفی است و از عناصر زیادی در فضا سازی کافه و رستوران ها استفاده می شود. دکور این نوع از کافه و رستوران ها باید به گونه ای باشد که حس صلح و دوستی را در ذهن مشتریان تداعی نماید.

همچنین نور در دکور شرقی اهمیت بسیار زیادی دارد و سعی بر این است که نور طبیعی در کنار نورهای مصنوعی در تمامی فضا استفاده شود. در محیط های داخلی کافه ها و رستوران ها به سبک شرقی بهتر است تمامی وسایل و عناصر اضافه حذف شود و یک محیط بزرگ و دلباز ایجاد شود.

در این فضاها به طور معمول از مصالح طبیعی استفاده می شود به عنوان مثال از کف پوش های چوبی و سنگی که طرح های ساده ای دارند در کنار کاغذ دیواری ها و پرده هایی به رنگ خنثی مانند خاکستری، آبی کم رنگ، کرم و حتی سفید آرامش خاصی را به مشتریان انتقال می دهند. این فضاهای ساده محیط های دنج و راحتی به همراه حس آرامش را ایجاد می کنند .

 

5 ایده خلاقانه در دکور کافه و رستوران

داشتن ایده های خلاقانه زیر در دکوراسیون کافه و رستوران فضاهایی برجسته و شیک ایجاد می کند که تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد. این ایده ها عبارتند از:

 • داشتن ایده های کلاسیک در طراحی داخلی اهمیت زیادی دارد. به همین منظور در زمان انتخاب وسایل داخلی می توان از وسایل سلطنتی استفاده کرد. چیدمان های سلطنتی آرامش خاصی به مشتریان می دهند و محیط های دنجی را ایجاد می کنند.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor decor21 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

 • توجه به رنگ ها برای دکور دکوراسیون اهمیت بالایی دارد. طبق روانشانسی رنگ ها بعضی از رنگ ها با روح بازی می کند و ناخداگاه باعث جذب مخاطب می شود. هارمونی رنگ ها به محیط جلوه خاصی می دهد و جذابیت محیط را افزایش می دهد. ایده هایی بکار ببرید که رنگ بندی شاد داشته باشند و محیط گرمی و دلچسبی را ایجاد کند.

 

1000decor7 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

 • تلفیق عناصر طبیعی با وسایل مدرن از جمله ایده های خلاقانه برای طراحی دکور کافه و رستوران است. با استفاده از عناصر طبیعی و زیبا، محیطی آرامش بخش ایجاد کنید و تا جای ممکن سعی کنید ایده های نو و مدرن داشته باشید. کاری کنید که مشتریان در زمان حضور خود در رستوران تمامی دغدغه ها و استرس های زندگی را فراموش کنند.

1000decor Cafe and Restaurant Decor decor5 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

 • برای شگفت زده کردن مشتریان می بایست در طراحی داخلی از مدل های پرده متفاوت، صندلی های شیک و راحت، وسایل پذیرایی خاص و … استفاده کنید.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor decor6 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

 • همواره سادگی را رعایت کنید و در عین حال جذاب باشید. اصلا نیازی نیست که با وسایل بسیار گران قیمت محیط خود را شلوغ و درهم نمایید، بلکه می توانید با وسایلی ساده و در عین حال ارزان قیمت دکوری شیک داشته باشید و محیط گرم و راحتی را ایجاد کنید. با این کار می توانید به قلب مشتری نفوذ کنید و خود را در راس انتخاب های مشابه قرار دهید.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor decor17 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

 

 

تم های رنگی ایده آل برای دکور کافه و رستوران

 

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 16 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

دکور کافه و رستوران مرتبط با پارامترهای اساسی و اصول دکوراسیون حرفه ای می باشد که برای تحقق این امر، نیاز است از یک متخصص در این راستا به منظور رسیدن به ایده آل ترین انتخاب کمک گرفته شود.

تیم متخصص و مجرب 1000 دکور این مهم را برای شما فراهم آورده است که صفر تا صد دکور کافه و رستوران شما را با مجرب ترین متخصصان داخلی به انجام برساند.

اگر می خواهید در بین سایر رقبا متفاوت تر از گذشته به چشم آید به شما توصیه می کنیم از تخصص مشاورین ما در زمینه دکور کافه و رستوران بهره بگیرید.

 

تم های رنگی و سبکی که ما برای دیزاین داخلی به آن نیاز داریم مهم ترین اصلی است که در هنگام دکوراسیون کردن باید به آن توجه شود.

زمانی که شما می خواهد سبک سلطنتی را برای رستوران های لاکچری خود در نظر بگیرید و گاها مراسم و تشریفات عروسی را نیز در این محیط به انجام برسانید باید از تم های رنگی طلایی مشکی و طلایی سفید استفاده کنید.

حال اگر با رنگ شناسی آشنایی کافی داشته باشید می دانید که رنگ بنفش تیره نیز می تواند با طلایی هارمونی رنگ خاصی را فراهم سازد.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 13 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

از سوی دیگر اگر می خواهید یک کافی مدرن و ساده را از آن خود کنید باید به این موضوع توجه داشته باشید که تنالیته رنگ در دکوراسیون های مدرن با استفاده از رنگ های شاد و وسایلی که شکل و طرح آن ساده دنبال شده است به انجام می رسد.

ایده پردازی های که بر اساس سبک کلاسیک دنبال می شوند نیازمند وسایل دکوری چوبی هستند از همین رو شما باید رنگ پایه را رنگی تیره یا رنگی خنثی مد نظر قرار دهید تا چیدمان چوبی شما بهتر به نمایش گذاشته شود.

بر فرض اگر می خواهید دکور کافه و رستوران شما دنج باشد و محیط گرمی را شاهد باشید باید از تم های رنگی قهوه ای روشن و شکلاتی در کنار میز و صندلی های چوبی بهره بگیرید. این مهم را به یاد داشته باشید که رنگ شناسی اولین اصل در دکوراسیون داخلی به شمار می آید و این امر نیاز به تجربه و تخصص خاص دارد.

 

ساده اما جذاب

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 11 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

برای اینکه مشتریان خود را جذب کنید نیازی نیست که دکورکافه و رستوران خود را به طرز عجیب و غریبی طراحی کنید، اگرچه این مورد نیز علاقه مندان خاص خود را دارد اما شما می توانید با ایجاد یک فضای مناسب که از الگوهای صحیح در طراحی دکوراسیون استفاده کرده است به قلب مشتری خود نفوذ کرده و با یک پذیرایی ساده و گرم در کنار خود را در ذهن آنها جاودان کنید.

 

محیطی آرامش بخش

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 04 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)
محیط رستوران و به ویژه امروزه، محیط کافه ها باید به گونه ای باشد که فضایی متفاوت را برای مشتری ایجاد کند. این فضا و یا به عبارتی دکور کافه و رستوران اصولی، بیش از هرچیز باید نیاز به آرامش را در مشتری لبریز کند. شما می توانید با مشورت با یک طراح داخلی و یا استفاده ای ایده های نوآورانه خودتان این مکان ها را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

با توجه به زندگی های پر تلاطم و پر مشغله امروزی، وجود مکانی که برای دقایقی انسان را از فضای شلوغ و پر ازدحام خارج کرده و ریکاوری روحی برای مشتری ببار بیاورد، یک مزیت و نیاز مبرم می باشد که این امر با صلاحدید دکوراتور و دکور لوازم خانگی بامکان پذیر است.

 

سبکی خاص مختص دکور کافه و رستوران شما

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 03 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)
آیا می خواهید با رستوران های دیگر متفاوت باشید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است پس در جست و جوی یک تم مناسب، تمامی طرح های مورد نظر خود و دیگران را بررسی کنید.

شاید اولین چیزی که در ایجاد یک سبک خاص برای شما مفید باید استفاده از رنگ هاست. سعی کنید که از رنگ هایی استفاده کنید که علاوه بر القای حس آرامش برای مشتریان شما جذاب نیست باشد.

ممکن است تصور کنید که استفاده از رنگ های تند و شاد می تواند تاثیر بسزایی در جلب مشتری داشته باشد، این امر با توجه به تفاوت سلایق و علاقه مندی ها نیز درست است.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor d2 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

نکته دیگری که باید پیش از انتخاب  دکوراسیون به آن دقت کنید این است که مشتریان شما چه کسانی هستند، و یا بیان دیگر دکور کافه و رستوران را به گونه ای طراحی کنید که پاسخگوی تمامی اقشار جامعه باشد.

مشتریان شما به طور حتم افرادی خواهند بود که از لحاظ سن، تحصیلات، مذهب و درآمد با یکدیگر متفاوت اند. شما می توانید یک کافه خاص با دکوراسیون خاص برای یک قشر خاص طراحی کنید اما دقت داشته باشید که در این صورت مشتریان شما نیز محدود تر می شوند.

به عنوان مثال دکوری که برای یک دفتر معماری پیاده میشود با دکوری که برای داخل منزل (طراحی کمد دیواری) توسط مجری کمد دیواری اعمال می شود ، قاعدتا متمایز و با توجه به شرایط خاص آن محل خواهد بود.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 12 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

 نقش نور پردازی برای دکور کافه و رستوران

دکور کافه و رستوران را به سادگی با استفاده از یک نور پردازی ایده آل و منحصر به فرد می توانید با سبک و سیاقی متفاوت تر از گذشته به انجام برسانید.

از آنجایی که کافه ها عموما به منظور یک نشست دوستانه و رستوران ها برای دورهمی های خانوادگی مد نظر مشتریان قرار داده می شود باید با توجه به حس و حال مشتریان، کار دکور کافه و رستوران خود را به تصویر بکشید.

نور پردازی را می توانید از درب ورودی تا آشپزخانه محیط کار خود با شکلی متفاوت به نمایش بگذارید و نظر مخاطب را به محیط جلب کنید.

اگر هدف شما رسیدن به یک دیزاین متفاوت برای رستوران است توصیه ما به شما بهره گرفتن از نورهای سقفی است تا علاوه بر کم تر شدن هزینه های مصرفی شما فضای روشن تری را شاهد باشید.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 18 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

این مهم را برای آشپزخانه خود نیز می توانید به صورت ترکیبی به انجام برسانید یعنی لابه لای کابینت های آشپزخانه و سقف محیط کار خود را با نور پردازی جلوه ای زیبا تر ببخشید.

این مهم را به خاطر داشته باشید که قسمت های که کانون اصلی توجه مشتریان است را باید با نور پردازی ویژه تری به تصویر بکشید.

بر فرض درب ورودی، نور پردازی نقطه بر روی میزهای پذیرایی، نور پردازی بخشی از سالن که برای مراسم و تشریفات عروسی به صورت اختصاصی در نظر گرفته شده است، نور پردازی دیوارهای اطراف رستوران و کافه و بسیاری فضاهای دیگر که گروه 1000 دکور با تجربه و تخصص حرفه ای خود این مهم را برای شما فراهم می سازند.

شما می توانید فرایند دکور کافه و رستوران خود را از صفر تا صد به ما بسپارید و با خیال راحت در بین سایر رقبا بدرخشید.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 14 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

یکی از مواردی که امروزه در طراحی کافه ها به آن دقت چندانی نمی شود نورپردازی درست است. شاید تصور کنید که هرچه نورپردازی در دکور کافه و رستوران کمتر رعایت شود ، کافه و یا رستوران شما به اصطلاح هنری تر خواهد بود، اما دقت داشته باشید که بهره گیری از نور کافی به ویژه نور طبیعی طی روز می تواند شما را نسب به رقیبان در جایگاه بالاتری قرار دهد.

امروزه با توجه به پیشرفت رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و لذت به اشتراک گذاشتن عکس های زیبا از غذاهای مختلف باعث می شود که یک مکان با نورپردازی کامل به مکانی تاریک ارجح باشد چرا که نورپردازی تاثیر شگرفی بر عکاسی شما خواهد داشت.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 02 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

مدرن یا قدیمی!

 

امروزه نمی توان به طور قطع تشخیص داد که نیاز ها بیشتر به سمت مدرنیته پیش می روند و یا اغلب افراد خواستار دکوراسیون هایی با رنگ و بوی قدیمی هستند.

صد البته که پیشرفت تکنولوژی برای همگان خوشایند است اما هنوز هم افرادی هستند که به تم های قدیمی برای استفاده در دکور کافه و رستوران خود، علاقه ی بیشتری دارند. انتخاب هریک از این موارد به طور قطع بر سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

 

منو؛ کوچک اما قابل توجه

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor Menu No 02 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

شاید تصور کنید که طراحی کافه و رستوران شما تنها به طراحی دیوار و کف و چیدمان ختم خواهد شد اما نه! منو نیز یکی دیگر از مواردی است که باید در طراحی آن نهایت دقت را به خرج دهید.

نظم دهی مناسب به لیست غذاها و آشامیدنی ها و همچنین یک طراحی ساده و در عین حال شیک و جذاب می تواند در انتخاب رستوران شما توسط مشتریان نقش بسزایی داشته باشد.

 

نمونه هایی از بهترین طراحی های کافه و رستوران در سراسر دنیا

 

کافه آلفرد در لس آنجلس

همانطور که مشاهده می کنید این کافه از طرح های عجیبی استفاده نکرده است اما دلیل محبوبیت آن ایجاد یک فضای صمیمی و کیفیت کار در عین سادگی و زیبایی ست.

 

کافه Intelligentsia شیکاگو

1000decor Cafe and Restaurant Decor Chicago 180x180 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

چیزی که توجه را در این تصویر به خود جلب می کند نورپردازی مناسب است.

 

چراغ های متصل به سقف علاوه بر اینکه با رنگ سفید خود در عین تضاد با رنگ سقف و دیوار تضاد ایجاد می کنند ارامش بخش نیز هستند و نور کافی برای کافه را مهیا می کنند.

 

استفاده از طرح های انتزاعی به صورت مکعب ها و اشکال نارنجی رنگ نیز در تصویر قابل مشاهده است.

 

The Butcher’s Daughter در نیویورک

1000decor Cafe and Restaurant Decor New York 180x180 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

فضای این کافه به گونه ای طراحی شده است که شما دوست دارید ساعت ها در آن زمان بگذارند. استفاده از رنگ های روشن و به ویژه سفید، و استفاده از گل های طبیعی در دکور کافه و رستوران، دلیل آرامش بخش بودن فضای این کافه است.

 

 

تفاوتی ندارد که شما صاحب یک رستوران بزرگ هستید و یا یک کافه کوچک، محیط خود را به گونه ای طراحی کنید که برای مشتریان خود فضایی جذاب و آرامبخش را به ارمغان بیاورید.

 

 

 

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 06 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

دکور کافه و رستوران و باید و نبایدهای نهایی

دکور کافه و رستوران خود را اگر می خواهید خاص تر از همیشه به انجام برسانید به شما توصیه می کنیم از کادر متخصص و حرفه ای 1000 دکور در این راستا بهره بگیرید.

ما این مهم را برای شما فراهم آورده ایم که از صفر تا صد دکور فضای داخلی محیط کار شما را با شکلی متفاوت تر از سایر رقبا بر اساس سلیقه و نیاز شما به انجام برسانیم.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor d3 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

برای این مهم به شما تعویض دیوار پوش ها را توصیه می کنیم. شما می توانید از دیوار پوش آینه ای، سنگی، چرمی، چوبی، شیشه ای، سیمانی، کاغذی و بسیاری گزینه های انتخابی دیگر استفاده کنید.

از سوی دیگر می توانید با تعویض کف پوش و نمای سقف شکل متفاوت تری از دکور کافه و رستوران را به نظاره بنشینید.

حال اگر می خواهید دکور کافه و رستوران شما همه را شگفت زده کند ما به شما خواهیم گفت که چطور با تعویض پرده، صندلی، ایجاد تم های رنگی جدید، بهره گیری از وسایل پذیرایی مدرن و سایر گزینه های دیگر خاص ترین ها را از آن خود کنید.

به وب سایت ما سری بزنید تا نمونه کارهای دیگری که در راستای دکور کافه و رستوران برای شما در نظر گرفته شده است را مشاهده کنید و اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی ما با متخصصان طراحی داخلی نیز ارتباط برقرار کنید.

 

1000decor Cafe and Restaurant Decor No 10 ✔خلاقیت و نوآوری در دکور کافه و رستوران(5 ایده جدید)

 

در انتها با مجموع مباحث گفته شده اگر بدنبال یک مکان شیک، متمایز و در عین حال ساده و آرام هستید، از گروهی حرفه ای و صاحب سبک در امر طراحی و دکوراسیون ( دکور کافه و رستوران ) مشورت نمائید .

 مجری دکوراسیون و دکور کافه و رستوران – 1000 دکور

:جهت سفارش خدمات دکور کافه و رستوران با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

گروه معماری و دکوراسیون 1000 دکور ، با ترفندهایی جدید و منحصر بفرد و استفاده از دانش روز در حوزه مربوطه ، بهترین خدمات طراحی دکوراسیون را برای مراجعه کنندگان خود در نظر دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالب مرتبط با دکوراسیون موجود در سایت مراجعه نمائید .

 

2 پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
  نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *