مجموعه 1000 دکور – دکور آرایشگاه زنانه – دکوراتور - چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم - بنر


دکوراتور حرفه ای گذشته از خلاقیت ذاتی و مهارت ارتباط سازنده با دیگران، دارای اطلاعات مناسب از دانش بازاریابی نیز است.با افزایش دانش از طریق شرکت در همایش ها و کنفرانس های طراحی دکوراسیون ، قدمی در راه  دکوراتور حرفه ای شدن  بردارید.

گاهی شما به ایجاد تنوعی در زندگی خود نیاز دارید.تغییری دلچسب و گیرا که حس زنده بودن را در شما شکوفا ساخته و به زندگی نقش و حرارت می بخشد.

احساس خوشایندی که با تغییر دکور (تعویض سیستم نورپردازی، تغییراتی در چیدمان مبلمان، انتخاب کاغذ دیواری و رنگ آمیزی) مناسب به شما دست بدهد.

این تزئینات و تغییرات شگرف توسط افراد متخصص در طراحی دکور داخلی به وقوع می پیوند. این افراد را در اصطلاح  دکوراتور گویند.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی 1000 دکور (مجری دکوراسیون)، آماده ارائه بهترین خدمات طراحی دکوراسیون به شماست.

 

callaction چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

آنچه از واژۀ دکوراتور بیشتر به ذهن تداعی می شود مفهوم «تزئینات» است. یک تفاوت عمده بین «طراحی داخلی» و «تزئینات داخلی» وجود دارد که در این مورد وبسایت ان سی آی دی کیو (مجوز شورای ملی برای طراحی داخلی) این توضیح را ارائه کرده است که بسیاری از افراد اصطلاح های “طراحی داخلی” و “دکوراتور داخلی” را به جای هم بکار می برند، اما این دو حرفه به شیوه های انتقادی متفاوت اند.

“طراحی داخلی” هنر و علم درک رفتار مردم برای ایجاد فضاهای کاربردی در یک ساختمان است. “دکوراتور داخلی” فرآیند مبلمان یا تزئین کردن یک فضا با چیزهای شیک و زیبا است. به طور خلاصه، طراحان داخلی می توانند تزئین نمایند، اما دکوراتورها طراحی نمی کنند.

 

1000decor decorator 14 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

با مراجعه به وب سایت 1000 دکور از ایده های خلاقانه و هنرمندانه، زبده ترین دکوراتورهای این شرکت بهره بگیرید.

دکوراتور های باتجربه این شرکت، عالی ترین تزئینات دکوراسیون را برای شما به ارمغان می آورند. این گروه با هنر خود، زیباترین نمای کاشی کاری مدرن را در آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی شما اجرا می کنند.

همچنین متخصصان ما، بر دیوار ال سی دی منزل شما با بکارگیری کناف و زبیاترین نورپردازی، اوج هنر طراحی دکوراسیون را نشان خواهند داد. خدمات این شرکت صرفا به دکور لوازم لوازم خانگی ختم نمی شود و در ادامه برای دکوراسیون اداری شما نیز برنامه خاصی را در نظر دارد.

 

تاریخچه دکوراتور

در گذشته، فضای داخلی به صورت غیرمستقیم به عنوان بخشی از روند ساخت مورد توجه قرار می گرفت. حرفۀ طراحی داخلی نتیجه ای از توسعۀ جامعه و معماری پیچیده ای است که از توسعه فرایندهای صنعتی حاصل شده است. پیگیری استفادۀ مؤثر از فضا، رضایت کاربر و طراحی عملکردی به توسعۀ حرفۀ طراحی داخلی معاصر کمک کرده است.

حرفۀ طراحی داخلی از نقش دکوراتور داخلی، اصطلاحی که معمولا در ایالات متحده استفاده می شود، متمایز است. این اصطلاح در انگلستان کمتر معمول است که در آن حرفۀ طراحی داخلی هنوز قانونمند نشده است و به همین علت به طور رسمی به عنوان یک شغل به حساب نمی آید.

 

1000decor decorator 11 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

در هند باستان، معماران به عنوان طراحان یا دکوراتورهای داخلی کار می کردند. این را می توان از منابع ویشوکارمای معمار – یکی از خدایان در اساطیر هند – دید. علاوه بر این، مجسمه هایی که متون و وقایع باستانی را نشان می دهند در کاخ های قرن 17 میلادی ساخته شده در هند دیده می شوند.

در مصر باستان، “خانه های ارواح” یا مدل های خانه ها به عنوان ظروف در یک مقبره برای صرف غذا قرار داده می شدند. از اینها، می توان جزئیات مربوط به طراحی داخلی خانه های مختلف در سراسر سلسله های مختلف حاکم در مصر، مانند تغییر در تهویه ها، رواق ها، ستون ها، ایوان های سرپوشده، پنجره ها و درها را دید.

در طول قرن هفدهم و هجدهم و در اوایل قرن نوزدهم، دکوراسیون داخلی یکی از نگرانی های خانه سازان یا خیاطان رومبلی و پرده یا هنرمندان مشاور در سبک هنری برای فضای داخلی بود. معماران همچنین از هنرمندان و صنعتگران برای تکمیل طراحی داخلی ساختمان های خود استفاده می کرده اند.

 

دکوراتور به چه معنا است؟

دکوراتور کسی است که با استفاده از هنر های تزئینی و تولید کارهای هنری دست به ایده پردازی می زند. همان طور که می دانید 1000 دکور ورق هایگلاس، پارتیشن اداری، ورق AGT، کمدهای دیواری، کابینت آشپزخانه را خود تولید و به صورت کلی نیز عرضه می کند.

از همین رو این امر سبب شده است که قیمت تمام شده دکور کردن منزل و محیط کار شما با نازل ترین قیمت ها توسط یک دکوراتور به انجام برسد.

در گام اول برای این مهم به شما پیشنهاد می شود با کمترین هزینه به یک نور پردازی منحصر به فرد برای زیباتر نشان دادن دکوراسیون داخلی منزل خود با هنر دکوراتور ها دست پیدا کنید. این مهم می تواند درکنار دکوراسیون کابینت های آشپزخانه شما، دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون اتاق مطالعه یا محیط کار شما به انجام برسد.

نزد اغلب مردم عباراتی مانند دکوراتور و طراح داخلی مشابه هم قلمداد می شوند. در صورتی که بین این دو واژه تفاوت وجود دارد.

اصطلاح دکوراتور داخلی برای نخستین بار در اواخر قرن نوزدهم میلادی و اوایل قرن بیستم شنیده شد. این واژه نشانگر تمرکز بر زمینه های تزئینی و زیبا سازی مانند رنگ، مبلمان، قالب گیری و قاب سازی و… در طراحی داخلی است.

1000decor decorator 6 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

 

هنری دست به ایده پردازی می زند. همان طور که می دانید 1000 دکور ورق هایگلاس، پارتیشن اداری، ورق AGT، کمدهای دیواری، کابینت آشپزخانه را خود تولید و به صورت کلی نیز عرضه می کند.

از همین رو این امر سبب شده است که قیمت تمام شده دکور کردن منزل و محیط کار شما با نازل ترین قیمت ها توسط یک دکوراتور به انجام برسد.

در گام اول برای این مهم به شما پیشنهاد می شود با کمترین هزینه به یک نور پردازی منحصر به فرد برای زیباتر نشان دادن دکوراسیون داخلی منزل خود با هنر دکوراتور ها دست پیدا کنید. این مهم می تواند درکنار دکوراسیون کابینت های آشپزخانه شما، دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون اتاق مطالعه یا محیط کار شما به انجام برسد.

نزد اغلب مردم عباراتی مانند دکوراتور و طراح داخلی مشابه هم قلمداد می شوند. در صورتی که بین این دو واژه تفاوت وجود دارد.

اصطلاح دکوراتور داخلی برای نخستین بار در اواخر قرن نوزدهم میلادی و اوایل قرن بیستم شنیده شد. این واژه نشانگر تمرکز بر زمینه های تزئینی و زیبا سازی مانند رنگ، مبلمان، قالب گیری و قاب سازی و… در طراحی داخلی است.

اما در تعریفی از دکوراتور می توان گفت:

کسی است که با عدم استفاده از وضعیت قوانین و اصول موجود در طراحی داخلی، به کار خود می پردازد.

او می تواند از هنر ذاتی خود در تزئینات دکوراسیون و چیدمان وسایل جانبی دیگر، بهره ببرد.

به عبارت دیگر این طراح دکوراتیو به گزینش پارچه ها، انتخاب مبلها، رنگ بندی و … می پردازد. بدین وسیله  با ایجاد تغییرات در دکوراسیون، زیباسازی فضا را انجام خواهد داد.

در طراحی داخلی، طراح دارای ارتباط ویژه با معمار، در پروسه مورد نظر است. هرگونه ایراد کار او در طراحی داخلی و مراحل بازسازی و نوسازی بنا در نهایت گریبان دکوراتور را می گیرد. حتی موجب سخت شدن کار او می شود زیرا کار این طراح دکوراسیون با پایان پروژه عملیاتی تازه آغاز می شود.

آیا می دانید مراحل مختلفی که شما را تبدیل به یک دکوراتور حرفه ای می کند، کدام است؟

 

دکوراتور و دکور کردن آشپزخانه

 

 

1000decor decorator 10 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

دکوراتور می تواندآشپزخانه شما را به اصول اصلی مرتبط با دکوراسیون داخلی به راحتی دیزاین کند. شما باید در حین دکوراتیو کردن محیط به پارامترهای در این راستا توجه داشته باشید.

مورد اول اگر آشپزخانه را برای بازسازی و دکور کردن مد نظر قرار داده اید به شما توصیه می کنیم از سبک سنتی بودن و مطبخ طوری بودن آشپزخانه تغییر سبک دهید و ایده پردازی جزیره ای را برای خود در نظر بگیرید.

این مهم را به دکوراتور های ما بسپارید آن ها با استفاده از کانترهای چوبی، سنگی و یا سایر متریال دیگر به طراحی دکوراسیون و دکوراتیو کردن این بخش از منزل می پردازند. امری که به خاص تر شدن فضای داخلی منزل شما بسیار کمک می کند بهره گیری از یک دکوراتور است که علم هنر زیبا سازی را به طور اختصاصی فرا گرفته است.

 

دکوراتور و دکور کردن فضای داخلی محیط کار

 

1000decor decorator 15 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

دکوراتور می تواند فضای داخلی محیط کار شما را با کمترین هزینه و ساده ترین المان ها به تصویر بکشد. شما به راحتی می توانید با ارائه نظرات و راهکارهای خود به مشاورین تخصصی 1000 دکور ایده ال ترین ها را از آن خود کنید.

برای این مهم به شما استفاده از یک دکوری لوکس شبیه به شومینه را توصیه می کنیم. این امر علاوه بر یک بازسازی شیک و زیبا سبب می شود شما به یک طراحی دکوراسیون متفاوت نیز دست پیدا کنید.

متخصصین ما با توجه به فضای که شما در محیط کار در اختیار دارید به راحتی با یک دکوری ساده و منحصر به فرد به مرمت و بازسازی لوکسی در راستای دکورایتو کردن ایده ال شما را نزدیک می کنند. اگر این مهم با مشاوره گرفتن یک دکوراتور در این راستا به انجام برسد بدون تردید شما به بهترین نتیجه دلخواه دست پیدا خواهید کرد.

 

دکوراتور و دکوراتیو کردن منزل با استندهای گل

دکوراتور کسی است که با استفاده از عناصر دکوری و المان های طبیعی کار دیزاین داخلی را برای شما با تلفیقی درست و منطقی به انجام می رساند. شما به راحتی می توانید با بهره گرفتن از استندهای گل زمینی و دیواری خاص ترین ایده پردازی ها را به تصویر بکشید.

 

1000decor decorator 16 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

این مهم اگر با یک نور پردازی تلفیق شود بدون تردید دکور کردن دکوراسیون داخلی شما با خاص ترین متدد ها به انجام می رسد. شما می توانید در این راستا از یک دیوار پوش خاص نیز که می تواند یک کاغذ دیواری سه بعدی یا یک دیوار پوش سنگ نما باشد ایده بگیرید.

این را به یاد داشته باشید که وب سایت 1000 دکور تمام این پارامترها را با اصولی ترین روش های روز دنیا برای شما به تصویر می کشند. این مهم برای شما به لطف دکوراتور های حرفه ای و مجرب فراهم شده است.

دکوراتور و دکور کردن منزل با ارزان ترین وسایل دکوری

 

1000decor decorator 12 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

دکوراتور می تواند فضای داخلی اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی شما را به راحتی با وسایل دکوری ارزان قیمت دکور کند؛ اما باید تنالیته رنگی، هارمونی رنگ و بهره گرفتن از وسایل دکوری لوکس مد نظر قرار داده شود تا یک هماهنگی منحصر به فرد در حین دکور کردن فضا توسط دکوراتور به دست آید.

این امر مهیا نمی شود مگر اینکه دکوراتور تخصص لازم در این راستا را داشته باشد. هنر دکوراتیو کردن منزل به دو پارامتر تغییر دکوراسیون و تغییر در ساختار معماری منزل مرتبط می شود؛ اما این هنر به بهره گرفتن از مجسمه های دکوری، نقاشی های لوکس، قاب های دیواری خطاطی شده و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.

این مهم را اگر به تیم 1000 دکور بسپارید دکوراتور می تواند فضای داخلی منزل شما را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای شما به انجام برساند و شما را از این مهم شگفت زده کند.

 

مراحل مختلف تبدیل به یک دکوراتور حرفه ای

 

 

1000decor decorator 7 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

 

خطر کردن و ریسک پذیری دکوراتور

در طراحی دکوراسیون، قالب های معمولی را نادیده بگیرید و از معیارهای تکراری به آسانی گذر کنید. باید خلاقیت خود را بکار بیاندازید. از نگاه معمولی که می تواند منجر به تکرار شود، پرهیز کنید.

ارائه راهکارهای جسورانه و زیبا در اغلب مواقع نتایج جالبی را در پی خواهد داشت. این راهکار ها از اساس با استانداردهای معمولی و تکراری متفاوت است. پس باید طراح دکوراسیون به ایده های خود پر پرواز بدهد، تا آنها را در با شکوهترین حالت نمایان سازد.

وجود صلاحیت لازم 

برای ورود به دنیای طراحی دکوراسیون و حرفه ای شدن در این رشته، وجود صلاحیت های زیر اساسی است.

 

داشتن علاقه و خلاقیت ذاتی برای دکوراتور شدن

بی شک خلاقیت و به کار بردن ایده های نو را می توان یکی از دروازه های حرفه ای شدن یک طراح دکوراسیون دانست.

سازماندهی، مدیریت و روابط اجتماعی قوی دکوراتور

در کار طراحی دکوراسیون، افراد زیادی همکاری می کنند که باید سازماندهی بر آنان انجام بگیرد. همچنین بر کار افراد دوزنده، نصاب پرده ها و نصاب کف پوش و … مدیریت لازم است.

ارتباطات قوی و مؤثر در روابط اجتماعی با دیگران در این کار تأثیر زیادی خواهد داشت.

تیز بین بودن دکوراتور

از خصوصیات مهم جهت حرفه ای شدن یک طراح دکور ( دکوراتور ) ، برخورداری از چشمانی تیز بین است. طراح باید هر آنچه را که دیگران نمی بینند یا به آن توجه نمی کنند، به دقت ببیند و مورد بررسی قرار دهد.

 

بازاریابی موفق یک دکوراتور

در نظر گرفتن شرایط بازار و وضعیت اقتصاد و مهارت حرفه ای در بازاریابی جزء صلاحیت های یک طراح دکوراتیو و دکوراتور است.

بازاریابی در واقع قانونی است برای صاحبان کار، تا برنامه ریزی و تبلیغات انجام دهند. تعیین کنند که مشتریان به چه خدماتی نیاز دارند. همچنین راهی جهت سودآوری در این حوزه تلقی می شود.

 

استفاده از نرم افزار های رشته طراحی دکوراسیون برای یک دکوراتور حرفه ای

 

1000decor decorator 4 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

  • نرم افزار تری دی مکس
  • نرم افزار اتوکد
  • نرم افزار فتوشاپ

افزایش گستره یادگیری یک دکوراتور

همه می دانیم که قرن حاضر، عصر تکنولوژی و پیشرفت است. به تناسب این رشد روزافزون، در دنیای طراحی دکوراسیون نیز همه روزه با ایده های خلاقانه تری مواجه می شویم.

طراح و دکوراتور حرفه ای هرگز در این میدان کم نمی آورد. بخاطر عقب نبودن در عرصه مبارزه طراحی و جهت افزایش علم خود در طراحی می کوشد. در کلاس ها، همایش ها و کنفرانس های مربوط به طراحی دکوراسیون شرکت می کند. بدینوسیله می تواند خلاقانه تر به هنر آفرینش طراحی در دکوراسیون بپردازد.

لمس محیط واقعی

دکوراتور حرفه ای باید میز کار خود را ترک نماید. در استفاده از نرم افزارهای سه بعدی در لپ تاب، از حالت اعتدال خارج نشود. از حواس پنجگانه در رابطه با دیدن دنیای واقعی استفاده کند.

در صحبت با افراد سلیقه ها و خواسته های مشتریان را درک و به تجربیات خود افزون کند. آنگاه با نگاهی بصیرانه به ابداع طرح های جدید و نو در دکوراسیون بپردازد.

 

1000decor decorator 13 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

توجه به جزئیات 

توجه به جزئیات از موارد خاصی است که یک دکوراتور حرفه ای هرگز از آن به سهولت عبور نمی کند.

در طی روز ما بطور دائمی با جزئیات در تماس هستیم. جزئیات در واقع پروسه اتحاد یک پروژه را ایفاء می نماید. توجه به جزئیات نقش اساسی در ایجاد هماهنگی و هارمونی اشیاء در فضای دکوراسیون بازی می کند. این مسئله خصوصا در دکور آرایشگاه مردانه و دکور آرایشگاه زنانه ملموس تر احساس می شود.

گسترش بلند پروازانه حیطه کاری

معمولاً دکوراتورها اولین تجربه کاری خود را از فضاهای محدودی مانند خانه های کوچک یا دکور مغازه شروع می نمایند. اما با ادامه این کار در همین محدوده، هرگز امکان رشد نمی یابند.

هر پروژه کاری، باید برای برداشتن قدمهای بزرگتر، یاری دهنده ای قوی برای شما به حساب آید. با افزایش این تجارب ارزنده سعی کنید به طراحی دکوراسیون در مکان های بزرگتر فکر کنید. دکوراتور حرفه ای در ذهن خود طراحی دکوراسیون مکان هایی مانند هتل ها و رستوران ها و مراکز بزرگ خرید را می پروراند.

افکار بلند پروازانه سرانجام روزی شما را به  یک دکوراتور حرفه ای تبدیل خواهد کرد.

 

1000decor decorator 5 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

تهیه پورتفولیوی

افراد طراح دکوراسیون در ابتدای راه، خواه ناخواه نمی توانند دارای تجربه زیادی باشند. اما انجام هر پروژه کاری بر تجربه آنان می افزاید. از انجام این کارهای طراحی دکوراسیون در رزومه یا آلبوم کاری یا به عبارت دیگر پورتفولیدی خود بهره ببرید.

در پایان هر طراحی از مشتریان خود بخواهید که در صورت رضایت از کار شما با نوشتاری دقیق مهر تأییدی بر کار شما بزنند. بدین صورت بر صفحات پورتفولیدی خود بیافزایید. این رزومه کاری برای نشان دادن به مشتریان آینده می تواند متضمن کار شما باشد.

پورتفولیوی

شامل آلبوم کاری یا رزومه طراحی شما می شود. نشانگر طریقه یادگیری و مسیری که در طراحی انتخاب نمودید. معرف قدرت و توانایی هر شخص در طراحی.

 

دکوراتورهای ماهر و با تجربه 1000 دکور جهت طراحی و اجرای دکوراسیون ادارات، فروشگاه ها، خانه مسکونی  و دکوراسیون نمایشگاه ها منتظر شما هستند.

طراحان  فعال و زبده ما، با استفاده از طرح های منحصر به فرد، شیک و مدرن خود در بازسازی و نوسازی منازل رهنمون شما می باشند.

شماره تماس و پل های ارتباطی شرکت خدمات طراحی دکوراسیون 1000 دکور با کاربران عزیز در سایت قابل نمایش و در دسترس می باشد.

 

1000decor decorator 1 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

مراحل کاری یک طراح دکوراسیون ( دکوراتور )

می توان گفت که کار یک دکوراتور حرفه ای با پیدا کردن مشتری آغاز می گردد. هر مشتری آغازی برای یک داستان جدید و پروژه کاری در سبک و سیاق خاص خود است. مشاوره با مشتری به منظور آگاهی از خواسته ها و علایق او صورت می گیرد.

پس از انجام مراحل اولیه کار، نوبت به پیدا کردن ایده های نو و طراحی های جدید و اسکیچ ها بر اساس شرایط ویژه پروژه می باشد. این مورد می تواند بر اساس نیاز و بودجه مشتری، و نوع فضای دکوراسیون باشد.

اسکیچ (Sketch)

به معنای نقاشی و طراحی دستی و خام اولیه است که با سرعت انجام و به منظور اجرا در یک دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد.

سازماندهی و برنامه ریزی در مراحل بعدی پروژه دکوراتور دکوراسیون داخلی قرار می گیرد. پس از آن باید به آنالیز و تجزیه تحلیل درخواستهای مشتری و هماهنگی آن با ایده های اولیه بپردازید.

در این بخش، مشاوره با مشتریان در رابطه با گزینش رنگ، پارچه، مبلمان و دیگر وسایل تزئینی صورت می گیرد.

حالا نوبت به نرم افزارهای کامپیوتری می رسد، تا ایده های نهایی آماده شود. ایده ها با تمامی جزئیات به صورت ماهرانه ای طرح می شود.

تخمین زمان انجام پروژه و برآورد هزینه مورد نظر در مرحله بعدی است.

پس از آن زمان تهیه مبلمان، پارچه ها به اضافه کف پوش و دیوار پوش و … می رسد.

نظارت بر اجرای پروژه و بازدید نهایی در انتهای کار، به منظور اطمینان از رضایت مشتری در مرحله پایانی کار است.

 

1000decor decorator 3 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

 دکوراتور موفق و کلام آخر 

دکوراتور موفق کارهای بسیار بیشتری از انتخاب پارچه های زیبا و تجدید مبلمان انجام می دهد. در یک روز معمولی، آنها ممکن است روی فاصلۀ کابینت کار کنند، مالک خانه را دور از یک محصول خرابکارانه قرار دهند، یک کاشی از دست رفته را کاوش نمایند، یک نصب فصلی برای یک فروشگاه کسب و کار را مدیریت کنند، یک نمایش در جلوی هیئت مدیره معماری به راه بیاندازند و …

این یک نمونۀ کوچک از وظایف روزمره دکوراتورها است. همانطور که می بینید، آنها باید از دانش گسترده و نیز تجربۀ زیاد برای انجام مهارت های مختلف مورد نیاز برخوردار باشند.

 

1000decor decorator 17 چگونه یک دکوراتور حرفه ای باشیم

 

اما چگونه یک دکوراتور یا یک شخص به این مهارت ها می رسد؟ چند نکتۀ کلیدی وجود دارد که می توانند به شما در درک چگونگی تبدیل شدن به یک دکوراتور حرفه ای و آنچه که برای موفقیت در این حرفه لازم است کمک نمایند. با این حال، دکوراتورهای خوب می دانند که دکوراتور بودن یک تجربۀ فوق العاده و تعقیب مادام العمری علم و دانش است! برای این منظور، همانطور که اشاره شد، اول از همه، خوب است بدانیم که دکوراتور داخلی طراح داخلی نیست. این دو زمینه متفاوت هستند که نیاز به مدرک ها و گواهینامه های مختلف دارند.

 

در کار بازسازی و دکوراسیون داخلی منازل و حتی دفتر معماری خود می توانید به وب سایت 1000 دکور مراجعه کرده و دکوراسیون ایده آل خود را از متخصصان حوزه دکور و طراحی دکوراسیون دریافت نمائید..

تحقق خواسته هایتان در امر بازسازی و نوسازی، با طراحان متخصص ما از تصمیم تا اجرا مسیری کوتاه خواهد داشت.

در نیاز سنجی طرح های دلخواه خود از مقالات، گالری تصاویر و پروژه های اجرایی در زمینه خدمات دکوراسیون بهره بگیرید.

شاهد تغییراتی چشمگیر در دکوراسیون خانه خود خواهید بود، اگر از خدمات برجسته دکوراتور های حرفه ای شرکت خدمات طراحی دکوراسیون 1000 دکور، استفاده بنمایید.

 مجری دکوراسیون و دکوراتور – 1000 دکور

جهت مشاوره با متخصصان دکوراتور 1000 دکور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *