pages on cabinets 7 طراحی کابینت آشپزخانه

logo 4 طراحی کابینت آشپزخانه

اولین قدم و مهم ترین انتخاب درست در طراحی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب کابینت آشپزخانه است.

دانستن در مورد کابینت ها موضوع مهمی است. کابینت ها به طور کلی به دو نوع تقسیم می شوند

کابینت های کلاسیک و کابینت آشپزخانه مدرن. از مشخصه های مدلهای کابینت آشپزخانه کلاسیک طرح دار بودن در کابینت  و دستگیر های نقش و نگار دار  آنهاست. این کابینت ها معمولا دارای ارتفاع کمتر از کابینت های مدرن و عرض و عمقی بیشتر از آنها دارند. به کابینت های کلاسیک کابینت های فریم دار هم گفته می شود، زیرا چهارچوب ساختاری این کابینت ها قابل رویت است و درهای آنها معمولا طرحی تاج گونه دارند. اما کابینت آشپزخانه مدرن ارتفاعی بلند و کشیده دارد و نسبت به کابینت های کلاسیک لاغرتر هستند.

به کابینت مدرن کابینت های بدون فریم هم گفته می شود، چراکه چهارچوب آنها قابل رویت نیست.

درهای اینگونه کابینت ها ساده و تخت هستند.

انواع کابینت از نظر جنس کابینت آشپزخانه می تواند از چوب، فلز، ام دی اف  (MDF)، های گلاس و… ساخته شود.

اما در سالهای اخیر کابینت های MDF و های گلاس رواج بسیار یافته است.

  • شرکت 1000 دکور این توانایی را دارد که با بهترین جنس مرغوب در چیدمان و نصب کابینت ایده های خیالی شما را به واقعیت تبدیل کند. و به بهترین نحو ارائه دهد. طراحان ما با استفاده از لامپ های هالوژنی و تجهیزات مقرون به صرفه الکتریکی به روز دنیا با بکارگیری در کابینت ها زیبایی منحصر به فردی را در دکوراسیون کابینت آشپزخانه ایجاد می نمایند.
  • مجموعه 1000 دکور راز یکی از موفقیت های آن در این است که در آشپزخانه های کوچک از تمامی فضای ممکن در نصب استفاده بهینه را انجام می نماید.
  • شرکت 1000 دکور این اطمینان را به شما می دهد که با استفاده از تزییناتی که به همراه کابینت ها انجام میدهد زیبایی و کارایی فضا را رویایی ارائه می دهد.
  • طراحان 1000 دکور این قابلیت را دارند که طراحی متناسب با فضای موجود در آشپزخانه و هماهنگی با سایر بخش های خانه و سبک دکوراسیون داخلی منزل و مساحت در دسترس تطابق بدهند. از دیگر تخصص تیم حرفه ای ما این است که به شما این اطمینان را می دهد که از دوام و استحکام مواد اولیه هیچ گونه نگرانی در آینده نداشته باشید.

نمونه طرح های دکوراسیون کابینت:

cabinet طراحی کابینت آشپزخانه کابینت مدرن 

icon cabinet 1 طراحی کابینت آشپزخانهکابینت کلاسیک

icon cabinet 6 طراحی کابینت آشپزخانهنوع و اجری کابینت

icon cabinet 5 طراحی کابینت آشپزخانهانواع صفحات روی کابینت

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 مجری طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون منزل – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون کابینت با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665

09124150884 ?