مجموعه 1000 دکور – طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه – تصویر شاخص

دکور آرایشگاه زنانه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در قدم اول باید به مساحتی که برای آرایشگاه در نظر گرفته شده است توجه شود؛ زیرا کوچک و یا بزرگ بودن آرایشگاه تاثیر مستقیم در فرایند چیدمان آن دارد.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه یک تخصص ویژه می طلبدکه در آن می بایست با توجه به میزان فضای موجود بخش های مختلف آرایشگاه را دیزاین نمود. طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه در تخصص برخی از شرکت های دکوراسیون داخلی است.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مخصوصا دکور آرایشگاه زنانه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در قدم اول باید به میزان فضا و مساحتی که برای آرایشگاه در نظر گرفته شده است توجه شود؛ زیرا کوچک و یا بزرگ بودن آرایشگاه تاثیر مستقیم در فرایند چیدمان و نحوه طراحی دکوراسیون آرایشگاه دارد. از سوی دیگر باید به خدماتی که شما در آرایشگاه خود ارائه می دهید توجه کنید و بر اساس آن نیازهای خود را فراهم سازید.

از سوی دیگر باید به خدماتی که شما در آرایشگاه خود ارائه می دهید توجه کنید و بر اساس آن نیازهای خود را فراهم سازید.

دکور آرایشگاه زنانه با استفاده از نورپردازی مناسب علاوه بر ایجاد جذابیت، به احساس شادابی محیط  نیز کمک می کند.

آینه های گوناگون در قابهای طلایی با پس زمینه سفید در دکور آرایشگاه زنانه، نشانگر اوج زیبایی است.

شاید شما هم از افرادی هستید که زیبایی را در تغییرات اساسی می یابید.

آیا با ایجاد تغییرات دکوراسیون آرایشگاه و یا تأسیس سالن زیبایی خود، سعی دارید بر تنوع و جذابیت محیط بیافزایید؟

نمود زیبایی در سالن آرایشگاه، همواره مترادف است با جذب مشتری بیشتر.

ماساژ درمانی، پدیکور مانیکور، میکاپ و یا هر خدمت دیگری که در آرایشگاه ارائه می شود نیازمند به پارامترهای در این راستا است. به عنوان مثال برای میکاپ نیاز به صندلی است و برای ماساژ درمانی باید از تخت های مخصوص بهره گرفته شود. این گزینه های انتخابی هر کدام باید به صورت مجزا از یکدیگر در آرایشگاه مورد استفاده قرار داده شوند. در نهایت می توان به یک طراحی دکوراسیون آرایشگاه زیبا در آرایشگاه های زنانه دست پیدا کرد.
برای ورود به قلمرو زیبایی و نیل به این هدف، با خدمات متمایز و تخصصی 1000 دکور از جمله خدمات دفتر معماری ، طراحی دکوراسیون ، خدمات بازسازی منزل یا دفتر محل کار و همچنین به عنوان مجری کمد دیواری  همراه باشید.

 

callaction طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

آرایشگاه زنانه

مکانی جذاب با دکوراسیونی چشم نواز است که بانوان برای زیباتر نمودن چهره ظاهری خود به آنجا مراجعه می نمایند.

در محل آرایشگاه، امکانات و خدماتی جهت زیباتر شدن در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

این خدمات شامل موارد مختلف پیرایش افراد از قبیل اصلاح ابرو و صورت، کوتاهی مو و … می باشد.

همچنین امکانات آرایشی مانند میکاپ، خدمات ناخن، گریم، آرایش عروس و … نیز به مشتریان ارائه می شود.

 

1000decor Womens decor No 01 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

هدف از طراحی دکور آرایشگاه زنانه

1000decor Womens decor No 03 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

هدف نهایی دکوراتور سالن آرایشگاه، در وهله نخست ایجاد جذابیت برای مشتری است.

این کار البته در جهت امنیت و آسایش بیشتر مشتری نیز انجام می گیرد. احساس داشتن تبحر آرایشگر از طرف مشتری با قرار گرفتن در فضای زیبای سالن تقویت می شود. بدینوسیله موجبات مراجعه مکرر مشتری به آرایشگاه فراهم می گردد.

اصول طراحی دکوراتور در دکور آرایشگاه زنانه بر دو قسمت اساسی مبنا می یابد:

 • نواحی مختص به مدیریت سالن یا بخش ورودی
 • قسمت های مربوط به خدمات آرایشی و زیبا سازی افراد

 

4 «باید» در دکور آرایشگاه زنانه

صنعتی زیبایی، صنعتی است که به دلیل ماهیت خاص آن، همه­ ی نمودهایش ظاهری است. این یعنی ظاهر سالن شماست که به عنوان بخش مهمی از حرفه تان مورد قضاوت قرار می گیرد. در این مطلب به دکور آرایشگاه زنانه و مهم ترین بایدهای آن می پردازد. ابتدا ببینیم دکور از نظر حرفه ای چه تأثیری دارد؟

بایدِ اول: مشتری محور باشید!

1000decor Hairdressing decor Be customer oriented 300x200 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی هاباید به نیاز مشتریان و سلایق آنان توجه داشته باشید. درست است، در نظر گرفتن سلیقه صدها و بلکه هزاران نفر کار دشواری است اما توجه به این نکته که عموم مردم به ایده های روز در کنار رفاه و لوکس بودن علاقه نشان می دهند، می تواند کمک شایانی به شما کند که دکور آرایشگاه زنانه را چگونه طراحی کنید. ایجاد تصویری که قرار است در ذهن مشتری بماند، نیاز به ریزبینی ها و جزئیات فراوانی دارد.

نکته ی مهم دیگر در خصوص توجه به مشتریان این است که نیاز بیشتر آنان چیست؟ آیا برای مثال فضای آرامش بخش می تواند آنان را تبدیل به مشتریانی راضی و دائمی کند؟ یا این که آنان بیشتر به محیط با نشاط و پر تحرک علاقه نشان می دهند؟

آیا آنان ممکن است مدت طولانی در انتظار خدمات باشند و باید به دکور آرایشگاه زنانه در بخش انتظار توجه بیشتری کنید یا این که توجه باید بیشتر معطوف بخش های مختلف ارائه ی خدمات باشد؟ تازه ترین ایده های طراحی دکور آرایشگاه زنانه با توجه به هارمونی رنگ و طراحی صحیح نور می تواند همه ی این شرایط را ایجاد کند.

 

1000decor Hairdressing decor Choose a beautiful theme for your hair salon decor 300x200 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی هابایدِ دوم: یک تم را برای دکور آرایشگاه زنانه انتخاب کنید.

مشتری محوری یک ارزش در کار حرفه ای محسوب می شود اما شما می توانید در این حوزه انتخاب کننده باشید.

با طراحی دکور آرایشگاه زنانه در یک چهارچوب و تم خاص، به فضای خود شخصیت می دهید. ممکن است مشتری شما یک شهرنشین مد روز یا یک بانوی میانسال ییلاق نشین باشد.

انتخاب شما میان این دو نوع مشتری تعیین کننده است. پس ابتدا تکلیف این انتخاب را روشن کنید و سپس به طراحی دکور آرایشگاه زنانه بپردازید.

البته این مرزبندی ها نیز قطعی نیست ممکن است بتوانید تمی انتخاب کنید که هردوی این مشتری ها بپسندند اما مهم است که تکلیف تم سالن شما معین باشد و از کاربرد مغلطه ای از ایده های متناقض پرهیز کنید.

 

1000decor Hairdressing decor Creativity in hairdressing decor 300x200 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی هابایدِ سوم: خلاق باشید.

چنان که پیش تر نیز گفتیم، صنعت زیبایی کاملا مبتنی بر اظهار و ابراز است. پس به عنوان فعال در این صنعت، با جلوه بخشیدن به دکور آرایشگاه زنانه ، زبان گویای خلاقیت خود باشید.

نام طراحی و دیزاین در ذهن ما فضایی به روز و مدرن را تداعی می کند در حالی که در این حرفه وسایل قدیمی و از رده خارج شده نیز حرف زیادی برای گفتن دارند.

برای مثال می توانید جعبه ها، چمدان ها و دیگر وسایلی این چنینی که از رده خارج شده اند را با تغییراتی تبدیل به یک صندلی انتظار شیک یا میز کاری خاص کنید و توجه ها را به سوی این خلاقیت جلب کنید.

مجموعه ای از ابزارهای قدیمی می تواند به صورت یک کلکسیون عتیقه جات در گوشه ای از سالن شما که کاربری مفیدی ندارد، بدرخشد و احساس خوبی در مشتریان ایجاد کند.کافیست در طراحی دکور آرایشگاه زنانه این گونه خلاقیت ها را به نمایش بگذارید تا مشتری به طور ناخودآگاه به خلاقیت شما در حرفه زیبایی نیز اعتماد کند.

 

1000decor Hairdressing decor Maximum use of space 300x200 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی هابایدِ چهارم: همه ی فضاها و امکانات را در نظر داشته باشید.

مشتری شما از لحظه ای که وارد سالن می شود، تا زمانی که خدمات خود را دریافت می کند، نقاط و زوایای بسیاری را در دکور آرایشگاه زنانه می بیند. ممکن است به بسیاری از بخش ها ورود کند و تصویر آن بخش ها قطعا در ذهنش خواهد ماند.

 

به عنوان حرفه ای که تماما وابسته به جلوه های ظاهری است، مهم است که دکور آرایشگاه زنانه همه ی نقاط را تحت پوشش قرار دهد. تمام گوشه و کنارهای سالن شما نیاز به فکر و بررسی دقیق دارد. یک بی سلیقگی کوچک کافی است تا همه ی جلوه ی سالن را هرچند زحمت فراوانی برایش کشیده باشید، زیر سوال ببرد.

 

مثلا ممکن است بخش کوتاهی مو در سالن شما یک دیزاین بی نظیر با وسایلی راحت و عالی داشته باشد اما مشتری که پیش از ورود به این بخش، زمانی را در سالن انتظاری گذرانده که با بی سلیقگی تمام چیده شده، نور کافی نداشته و یا کاغذدیواری های آن کهنه و رنگ و رو رفته اند، نمی تواند خیلی زود تصور آن جا را از دهن بیرون کند و متوجه زیبایی و کمال دکور آرایشگاه زنانه در بخش کوتاهی مو شود.

 

 

بنابراین لازم است حتی در خود اجرای طراحی نیز هارمونی و نظم داشته باشید و به همه ی نقاط در یک سطح رسیدگی کنید.

این 4 نکته اساسی ترین مواردی هستند که در طراحی و اجرای دکور آرایشگاه زنانه باید به آن توجه شود. اگر به پیشرفت حرفه ای خود در صنعت زیبایی اهمیت می دهید، از این اصول غفلت نورزید. با مشورت کارشناسان ماهر هزار دکور و بهره مندی از تخصص ایشان می توانید تصمیماتی عالی را در خصوص دکور آرایشگاه زنانه خود گرفته و به نحو احسن اجرا کنید.

 

 

5 نکته در باب دکور آرایشگاه زنانه (به روزترین ایده ها)

آرایشگاه زنانه با پیشرفت تکنولوژی و ابزار های مدرن سازی از قدیم تا کنون پیشرفت های زیادی کرده و در کنار این پیشرفت ها، دکور و مدل آن نیز تغییر کرده. امروزه بانوان تخصصی ترین، بروز ترین و در کنار آن زیباترین مکان ها را برای انجام خدمات زیبایی شان انتخاب می­کنند. در اینجا مهم است که شما چگونه فضایی را برای احداث یک آرایشگاه زنانه آماده می­کنید، که این موضوع بر روی جذب یا دفع مشتری تان تاثیر فراوان می­گذارد.

 

1000decor Womens decor 18 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

برای یک شغل تمیز و لوکس مثل آرایشگری که خود باعث زیبایی می شود استفاده از دکور زیبا یک الزام است. بسیاری از سالن های آرایش امروزه به این موضوع بسیار اهمیت داده و با استفاده از دکوراسیون خاص در سالن آرایش خود سعی در برند سازی و معرفی سالن آرایش خود به عنوان یک سالن خاص دارند.

متخصصین و تیم مجرب 1000 دکور ، طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه را برای شما در کمترین زمان ممکن با آخرین و به روز ترین متدهای روز دنیا به انجام می رسانند و شما را شگفت زده خواهند کرد. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ایده پردازی های که در این راستا به شما ارائه می شود را با شما به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید.

اهمیت فضا در دکور آرایشگاه زنانه

فضای انتخابی برای دکور آرایشگاه زنانه فقط مختص به محیط در دسترس نیست. اینکه صندلی ها، میزها، لوازام آرایشی و سایر وسایلی که در دکور آرایشگاه زنانه به آن نیاز دارید را چگونه می­چینید بسیار در امر فضا سازی برای دکور آرایشگاه زنانه مهم است. معمولا آرایشگاه های زنانه نسبت به مردانه از متقاضی و مشتریان بیشتری برخوردار است پش باید نوع چیدمان به شکلی باشد که به نحوه احسن از فضای موجود استفاده شود و در کنار آن بیشترین کاربرد را در کنار راحتی پرسنل و مشتری فراهم کند. اما چگونه؟ طبیعتا برای ایجاد چنین فضایی در دکور آرایشگاه زنانه تان باید از کسانی کمک بگیرید که به اصطلاح کاربلد باشند و از فضای در دسترسشان، یک محیط مدرن، کاربردی، زیبا و راحت بسازند، که در این موضوع می­توانید از تیم حرفه ای هزار دکور کمک بگیرید.

در هنگام دکور آرایشگاه زنانه تان مراقب جایگیری مناسب صندلی ها باشید. چرا که باید فضا به اندازه ی کافی برای آرایشگر فراهم باشد تا بتواند بر روی مشتری تسلط داشته باشد و اگر در سالنتان تعداد میکاپ آراتیست هایتان زیاد است، حتما مراقب اینکه فضا به اندازه کافی برای هر کدام مهیا باشد، باشید.

 

Hairdresser decoration design and features 2 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

طراحی دکوراسیون آرایشگاه برای دکور آرایشگاه زنانه

تصمیم این مهم بر عهده خودتان است.استفاده از تزئینات و شیرآلات پرتجمل، در رنگ های طلایی که نمادی از زیبایی سبک کلاسیک را نشان می دهد. همچنین کاربرد کاغذ دیواری های طرحدار و یا دیوارکوب مواج که در طرح کلاسیک مورد نظر است.

هنر نقاشی دکوراتیو یا پتینه کاری، استفاده از گچبری های لوکس و پرهزینه از موارد دیگر بکارگیری این سبک زیباست.

یا استفاده از وسایل لوکس، شیک و زیبا که نشانگر سبک مدرنیته و جدید است.

در این روش طراحی، دکوراتور ممکن است به استفاده از پوشش های طرح چوب و یا کناف مبادرت بورزد. حتی برای زیباتر شدن دیوارها از موضوع تکراری تصاویر صورت های با آرایش نیز پرهیز نماید. بجای این تصاویر طراح، می تواند از طرح های جدید پوستر طبیعت بهره ببرد.

 

1000decor Womens decor No 05 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

یا حتی برای زیباتر شدن دیوارها از تصاویر سه بعدی طبیعت استفاده کند.

گروه 1000 دکور با اجرای جدیدترین خدمات بازسازی ، زیباسازی و طراحی با توجه به سلیقه شما جهت دکوراسیون دلخواهتان اقدام خواهد کرد.

1000 دکور ( 1000 چوب) با گستره واردات، تولید و فروش انواع مواد اولیه صنایع چوب، آماده ارائه برترین خدمات است.

با مراجعه به وب سایتمان از بهترین طراحی دکوراتورهای متخصص بهره مند شوید. آنگاه دکوراسیون آرایشگاه خود را در جذاب ترین نما تحویل بگیرید.

 

بخش مدیریت یا پذیرش سالن زیبایی در دکور آرایشگاه زنانه

یکی از اساسی ترین بخش ها در دکوراسیون آرایشگاه بانوان، ایجاد فضایی دلچسب در قسمت ورودی می باشد. ناحیه نظم دهنده و مهمی که پس از ورود اولیه، افراد را از سرگردانی نجات می بخشد.

این بدیهی است که استقبال خوشایند، بسیار در جذب مشتری تأثیر گذار است. اما استفاده از چند صندلی یا مبل لوکس به همراه میزی زیبا در ایجاد فضای صمیمانه اثر مثبت خود را دارد.

 

1000decor Womens decor 12 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

همچنین وجود لوستری بزرگ و باشکوه در سقف بالای میز، منظره ای زیبا را به رخ افراد می کشاند.

این فضای گرمابخش به نوبه خود  امکان هم صحبتی بین افرادی که قرار است، زمانی را در سالن زیبایی در انتظار به سر برند، پدید می آورد. در عین حال سپری شدن زمان را نیز گذرا و آسان می سازد.

همچنین می توان از مجلات مختلف مربوط به کار آرایشگری در قسمت پذیرش و انتظار مشتریان استفاده کرد.

از دیگر موارد حرفه ای بودن می توان به کارت خوان های شیک و خوش رنگ برای واریز هزینه اشاره نمود.

 

نکات طراحی دکوراسیون آرایشگاه

در بخش طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی دکور آرایشگاه در صورتی که با دقت کافی و تیم مشاور قدرتمند صورت گیرد به شدت می تواند در سرعت عمل و جذب مشتری موثر باشد.

که می دانید سرویس دهی به موقع و سریع می تواند به نحو موثری در پایبند شدن مشتریان شما موثر باشد. دکوراسیون درست و استفاده از مشاورین آرین آرایه می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

نکات طراحی بخش های مختلف آرایشگاه زنانه

 1. ولی در طراحی دکور آرایشگاه به چه نکاتی باید توجه کرد:
 2. میز مخصوص پدیکور و مانیکور
 3. طراحی اتاق پدیکور و مانیکور و میز مخصوص پدیکور و مانیکور
 4. طراحی اتاق اپیلاسیون
 5. استفاده از رنگ های روشن جهت نشان دادن تمیزی و بهداشت
 6. استفاده از یک تم زیبا و معمولاً رنگ های روشن به زیبایی و بزرگ تر جلوه دادن سالن آرایشگاه و نیز کمک به نشان دادن تمیزی سالن آرایش می­کند
 7. اتاق مخصوص شینیون
 8. فضای مخصوص کپ کار

Hairdresser decoration design and features 1 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

موقیت بخشهای مختلف در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

اتاق مش، اتاق شستشو، بخش مربوط به کپ کارها، اتاق شینیون، میزهای ناخن کارها و غیره … البته نکته بسیار مهم در اینجا این است که در یک فضای مشخص چگونه این قسمتها را کنار هم قرار دهیم که کمترین درگیری را هنگام جابجایی افراد در آرایشگاه داشته باشیم و نظم آرایشگاه بهم نریزد. در قسمت مقالات نکات بسیار مفیدی در زمینه بهداشتی و دکوراسیون آرایشگاه خدممتان ارائه می کنیم.

 

سیستم نورپردازی در دکور آرایشگاه زنانه

1000decor Womens decor No 06 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

یکی دیگر از موارد تأثیر گذار در دکور آرایشگاه زنانه، استفاده از سیستم مناسب و صحیح در نورپردازی است.

در سبک کلاسیک این کار بیشتر به طریق غیر مستقیم انجام می گیرد. بر عکس در سبک مدرن نورپردازی به صورت مستقیم است.

می دانیم هدف اساسی، رضایت مراجعه کنندگان است. در هر حال مشتری مایل است خود را به شکلی زیباتر از لحظه ورود ببیند.

اگر مایلید مشتریان شما خود را در آینه های سالن آرایشگاه زیباتر ببینند، از روش زیر در نورپردازی استفاده کنید.

وجود نورهای مناسب زرد و سفید در اطراف آینه ها می تواند در تأمین این هدف مؤثر باشد. دو رنگ زرد و سفید در هماهنگی با هم، پوست را به مراتب زیباتر نشان می دهد.

استفاده از چراغ های LED نیز در سیستم نورپردازی فوق العاده مؤثر می باشد.

حتی می توان از چراغ های دیوارکوب یا پایه دار در فضای آرایشگاه استفاده کرد. بدین صورت فضایی رمانتیک و گیرا حاصل می شود.

اغلب موارد در کشور ایران سیستم نورپردازی از سقف، در دکور آرایشگاه زنانه انجام می شود. باید بدانید که سیستم نورپردازی مناسب به برقراری آسایش افراد نیز کمک خواهد کرد.

 

 

1000decor Womens decor 19 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

طراحی رنگ در دکور آرایشگاه زنانه

احساس رضایت مندی و جذب مشتری از جمله مواردی است که به دکور آرایشگاه زنانه ارتباط مستقیم دارد. تم رنگی، نور پردازی و ایده پردازی بر اساس سبک های متنوع در دکوراسیون از سه مورد اصلی و مهم دکور آرایشگاه زنانه به شمار می آید.

رنگ ها را در نگاه کلی می توان به دو دسته تیره و روشن تقسیم نمود.

دکوراتور حرفه ای در سالن زیبایی که دارای وسعت محدودی می باشد، هرگز از رنگ های تیره استفاده نخواهد کرد.

 

1000decor Womens decor 11 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

رنگ تیره فضا را با توجه به خطای دید، حتی کوچکتر از حد نرمال نشان می دهد. شایان ذکر است که بکاربردن رنگ های تیره در محیط و خصوصاً کف پوش های دکوراسیون آرایشگاه به نوعی مؤثر است.

در این صورت موفق به پوشاندن گرد و غبار و قسمتی از آلودگی ها در مقابل چشمان تیزبین مشتری می شوید.

رنگ های روشن به محیط آرایشگاه نشاط و شادابی می دهد. باعث بخشیدن توان روحی مناسب می گردد. در قبال این مزایا باید در نظافت و تمیزی آن کوشا باشید.

البته در ترکیب رنگ ها نباید بیشتر از سه رنگ بکار برد. همچنین جهت ایجاد آرامش در افراد، استفاده از رنگ های ملایم پیشنهاد می شود.

شاید شما علاقمند به رنگ هایی مانند قرمز یا صورتی می باشید. بنابراین در ترکیب آنها از رنگ سفید، که مظهر سبک مدرن است، استفاده کنید.

 

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

در دیزاین دکور آرایشگاه زنانه چیدمان بسیار اهمیت دارد تا از تداخل و شلوغی جلوگیری شود. محل اتاق پدیکور و مانیکور و میز آن و نیز اتاق مش و شینیون در کجا قرار گیرد می تواند از ازدحام به نحو بسیار موثری جلوگیری کند و سرعت خدمات دهی را بالا ببرد. همچنین دکوراسیون کابینت های آرایشگاه باید بسیار کارآمد باشند و بتوانند دسته بندی مناسبی از لوازم آرایشی داشته باشند.

 

Hairdresser decoration design and features 2 1 200x300 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

 

1000decor Womens decor No 02 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

تقسیم بندی بخش آرایش و زیبایی در دکور آرایشگاه زنانه

این ناحیه را می توان به بخش های زیر تقسیم نمود:

 

 • بخش مربوط به پیرایش و آرایش در دکور آرایشگاه زنانه

از موارد مهم در این قسمت تهیه آینه های متفاوت از نظر بزرگی و کوچکی یا آینه قدی می باشد. آینه لازم است، دارای کیفیت خوبی باشد. همچنین وجود صندلی های برقی مناسب آرایشگاه، برای انجام کارهای زیبا سازی، امری ضروری است. تهیه میز کنسولی آرایشگاه به صورت لوکس و زیبا جزء موارد لازم به شمار می آید.

در بیشتر اوقات میز کنسول به همراه قاب آینه می باشد. از تهویه مناسب نیز باید در بخش آرایش یا پیرایش استفاده نمود.

آیا می دانید چقدر در دکور آرایشگاه زنانه، نور مناسبی که بر روی صورت و موهای مشتری متمرکز شود، لازم است؟

 

1000decor Womens decor 13 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

 • بخش مربوط به طراحی میکاپ عروس

در اغلب موارد میکاپ و زیباسازی عروس خانمها در اتاقی جدای از بقیه قسمتها انجام می گیرد. اگر چنین اتاقی وجود نداشت، دکوراتور در دکور آرایشگاه زنانه از سیستم پارتیشن بندی استفاده می نماید. بدین وسیله بخش جداگانه ای برای عروس تدارک دیده می شود.

در واقع باید جذابترین و باشکوه ترین بخش آرایشگاه، به اتاق عروس تخصص یابد. ترکیب رنگ های سفید و طلایی به اتاق عروس در دکور آرایشگاه زنانه شکل زیبایی می دهد. بدینوسیله اتاق را به شکل افسانه ای، زیبا نشان داده و شایسته سلیقه عروس و همراهان او می سازد.

از موارد قابل توجه استفاده از نور غیرمستقیم جهت همراهان عروس است. بدینوسیله خستگی کمتری به همراهان دست خواهد داد. همچنین وجود تهویه مناسب از ملزومات این اتاق می باشد.

 

 • خدمات کاشت و طراحی ناخن ها در دکور آرایشگاه زنانه

خدمات ناخن شامل کاشت و طراحی ناخن، مانیکور و پدیکور می باشد. این خدمات از موارد مهمی است که در دکور آرایشگاه زنانه، نیاز به اتاقی جداگانه دارد. وجود بوی آزاردهنده و ناخوشایند ژل یا بوی لاک ناخن اغلب مورد اعتراض افراد حاضر در آرایشگاه قرار می گیرد.

وجود تهویه مناسب در کلیه قسمت های آرایشگاه خصوصاً در بخش دیزاین ناخن در دکور آرایشگاه زنانه امری واجب است. همچنین با عنایت به ظرافت کار ناخن، این بخش باید از سیستم نورپردازی مناسبی برخوردار باشد.

تدارکات لازم جهت انجام کار مانند میز مخصوص ناخن کار، باید در هماهنگی با دکور اتاق قرار داشته باشد.

همچنین وجود قفسه یا کمدی که لوازم طراحی و کاشت ناخن در آن گذاشته شود، از هارمونی لازم برخوردار باشد.

 

دکور آرایشگاه زنانه و رعایت اصول بهداشتی

 

دکور آرایشگاه زنانه به عناصر بسیاری مرتبط است که اصلی ترین آن رعایت بهداشت به منظور حفظ سلامت مشتری است. دکوراسیون اتاق میکاپ عروس باید از سالن ماساژ مجزا باشد یا اینکه بخش مرتبط با رنگ و دیزاین ناخن باید از تهویه مناسب بهره گرفته باشد تا دکور آرایشگاه زنانه با بوی نامطبوعی همراه نباشد.

به کار گیری تجهیزات مدرن و مناسب در کنار یک نور پردازی مناسب سبب می شود کار دقیق تر و تمیز تر صورت بگیرد که خود یکی دیگر از اصول بهداشتی دکور آرایشگاه زنانه به شمار می آید. به کار گیری کمد و قفسه های مجزا برای جایگذاری وسایل آرایشی بهداشتی اصل دیگری است که در هنگام دکور آرایشگاه های زنانه باید به توجه کافی شود.

 

1000decor Womens decor 15 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

استفاده از کابین دوش مجزا برای اتاق مخصوص ماساژ و اپلاسیون که یک نیاز اساسی به شمار می آید سبب می شود نظافت سالن به خوبی رعایت شود و رضایت مندی مشتری شما فراهم شود.

رعایت بهداشت و نظافت در کلیه محیط دکوراسیون آرایشگاه امری مهم و اساسی تلقی می شود.

این موضوع در سرویس  بهداشتی دکوراسیون آرایشگاه نیز تأثیر دارد. استفاده از رنگ های روشن، طلایی و قهوه ای در دکور آرایشگاه زنانه در سرویس های بهداشتی تأثیر مثبت دارد.

در ناحیه ای که سر مشتریان نیز شسته می شود، استفاده از رنگ های روشن بهتر است. زیرا نظافت بیشتری برای جلوه تمیزی در آنها صورت می پذیرد.

رعایت اصول بهداشتی در روحیه مشتریان اثر مثبتی خواهد گذاشت. گذشته از آن مسئله نظافت و رعایت بهداشت به صورت یک دستورالعمل قانونی به حساب می آید.

 

1000decor Womens decor No 07 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

سخن آخر در طراحی دکور آرایشگاه زنانه :

با توجه به تمامی نکات فوق برای داشتن یک دکور آرایشگاه زیبا و مورد پسند مشتریان عزیز و همچنین صاحب این نوع بیزینسها، به نکات مطرح شده در این مقاله و نوشته موجود در سایت با نام   طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی های آن توجه ویژه نمائید.

مجموعه ی هزار دکور آماده طراحی و اجرای متنوع ترین بازسازی و بهترین طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای آرایشگاه شما است.

شماره تماس گروه 1000 دکور:  02188071665 می باشد.

با مراجعه به وب سایت، از مقالات و گالری مربوط به آرایشگاه بازدید فرمایید.

گروه معماری و دکوراسیون 1000 دکور آماده ارائه عالی ترین خدمات نوسازی و بازسازی دکوراسیون در دکور آرایشگاه زنانه  و حتی دکور کافه و رستوران شما می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این گروه بهتر است به قسمت پروژه های اجرایی که در سایت برای کاربران عزیز قرار داده شده است ، مراجعه و گریزی به مطالب مندرج در خصوص دکوراسیون داشته باشید.

 

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و شش نکته اساسی

 

1000decor Womens decor 16 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

طراحی دکوراسون آرایشگاه زنانه را اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی قرار دهیم می توانیم به شش مورد اساسی توجه داشته باشیم.

 1. جذابیت دکور آرایشگاه زنانه : در مرحله اول جذابیت دکور آرایشگاه زنانه است که با بهره گیری از المان های مرتبط با کار شما برای یک طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه زیبا و شیک، به انجام می رسد. این مهم را شما می توانید با استفاده از یک دکوراتور خبره و کار بلد به نمایش بگذارید.
 2. هارمونی رنگ : هارمونی رنگ مورد دومی است که باید مد نظر قرار داده شود. همان طور که می دانید اصلی ترین فرایند برای تغییر تم رنگی دیوار پوش ها و کف پوش های سالن هستند اما اگر نمی خواهید هزینه زیادی را متحمل شوید می توانید با در نظر گرفتن روانشناسی رنگ ها جذابیت را با وسایل پیرامون خود به انجام برسانید.
 3. راحتی : راحتی اصل سوم در دکور آرایشگاه زنانه به شمار می آید. اگر مشتریان شما باید برای دریافت خدمات شما منتظر بمانند به شما توصیه می کنیم حتما فضای آرام و بدون تنشی را برای آن ها مهیا کنید.
 4. شادی و نشاط : شادی و نشاط در فضای دکور آرایشگاه زنانه چهارمین مورد از شش اصل به شمار می آید. به همین خاطر بهره گیری از تم های رنگی شاد بدون اینکه فضا را شبیه به مهد کودک کند و رعایت المان های ایجاد فضای شاد در طراحی دکوراسیون آرایشگاه را به شما توصیه می کنیم.
 5. هماهنگی بین عناصر دکوری : هماهنگی بین عناصر دکوری مورد پنجمی است که باید به آن توجه شود. همان طور که می دانید باید بین وسایل دکوری انتخابی شما یک تناسب و هماهنگی وحود داشته باشد تا نظم در فضا حاکم شود.
 6. سبک دکوراسیون : اصل ششم توجه به سبک دکوراسیون است که باید برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه مد نظر قرار دهید. اگر می خواهید سبک کلاسیک، مدرن یا سلطنتی داشته باشید باید وسایل دکوراسیون داخلی خود را در این راستا تهیه کنید.

 

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و تم رنگی سالن

 

1000decor Womens decor 21 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

دکور آرایشگاه زنانه از صفر تا صد اگر بخواهد به انجام برسد نیازمند وسایل دکوری جدید و فضا سازی متفاوت است. برای نمونه و شروع کار باید تم رنگی ایده آل خود را انتخاب کنید. اگر تمایل داشته باشید بر اساس آخرین و جدیدترین تم رنگی سال فضا سازی را به انجام برسانید می توانید از دیوار پوش ها و نور پردازی در این راستا کمک بگیرید و تم رنگی را به راحتی در فضا پیاده کنید.

 

 

اما از آنجایی که هارمونی رنگ به عناصر بسیاری بستگی دارد باید به شما بگویم نیاز است با یک تغییر دکوراسیون اساسی از صفر تا صد تم رنگی متفاوتی را حاصل کنید. برای این مهم نیاز است میز کار، صندلی، وسایل بهداشتی و حتی لباس فرم شما با یک تم رنگی مد نظر شما انتخاب شود تا مشتری در بدو ورود تفاوت شما با سایر رقبایتان را احساس کند.

سه اصل مهم در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مخصوصا زنانه ،ایجاد تم رنگی، نور پردازی و ایده پردازی که با توجه به تنوع در دکوراسیون و دکور آرایشگاه زنانه صورت می گیرد.همه موارد بالا منجربه رضایت مندی و جذب بالای مشتریان می باشد و ارتباط مستقیمی با طراحی دکوراسیون آرایشگاه ها دارد.

 

 

1000decor Womens decor 10 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

دکور آرایشگاه زنانه و طراحی سقف با مدرن ترین ایده پردازی ها

 

دکور آرایشگاه زنانه را باید بسیار دقیق و ریز بینانه طراحی کرد. طراحی و ایده پردازی سقف یکی از مهم ترین اصول طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه به شمار می آید؛ زیرا نور پردازی که سبب زیبا سازی فضا می شود با این مکان ارتباط مستقیم دارد.

بهره گیری از تهویه و هواکش مناسب باید از طریق سقف و یا پنجره های مجاور صورت بگیرید که قطعا باید با روکش خوب صورت بگیرد تا از زیبایی سالن کم نشود و نور مورد نیاز برای کارهای آرایشی بهداشتی باید به خوبی فراهم شود که این امر نیز مرتبط با دیزاین و دکوراسیون سقف آرایشگاه زنانه است.

در نهایت باید بگویم توجه به هارمونی رنگ فضا از سقف، دیوار پوش و کف پوش صورت می گیرد که با در نظر گرفتن این سه نقطه به راحتی می توان دکور آرایشگاه زنانه را با آخرین متدهای روز دنیا به انجام رساند. سپس در کنار این سه اصل اساسی دکور آرایشگاه زنانه را با میز و صندلی، تخت، دوش، آینه، صندلی های راحتی و بسیاری گزینه های انتخابی دیگر به انجام رساند.

 

 

1000decor Womens decor 17 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

البته شکی در این موضوع نیست که تفاوت فاحشی میان دکور آرایشگاه مردانه و زنانه وجود دارد. دکوراسیون آرایشگاه زنانه دارای پیچیدگی های به مراتب بیشتری نسبت به دکوراسیون آرایشگاه مردانه می باشد. مثلاً تعداد بخشهای بکار رفته در دکوراسیون آرایشگاه زنانه بسیار بیشتر از مردان است.

قرار گیری مناسب این بخشها در کنار یکدیگر به نحو موثری می تواند در خدمات رسانی به مشتریان بخصوص برای سالن آرایش زنانه مفید باشد. ولی آن چیزی که در طراحی دکورارسیون آرایشگاه رمدانه بسیار مهم است زیبایی و نحوه درست استفاده از نورپردازی و رنگبندی قفسه ها و آینه و غیره می باشد که به دلیل اینکه از بیرون دید دارد می تواند در برندینگ بسیار موثر باشد.

 

 

 

1000decor Womens decor 20 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

گروه طراحی و اجرای دکوراسیون ما بهترین مشاوره شما در زمینه دکوراسیون و دکور آرایشگاه خواهد بود. در زمینه دکور آرایشگاه مشاوره با طراحان “آرین آرایه” را فراموش نکنید. و از طرحهای ما دیدن فرمایید. همچنین برای اطلاعات دقیق تر از طراحی دکوراسیون آرایشگاه به صفحات تخصصی تر مربوط به دکور آرایشگاه زنانه و دکور آرایشگاه مردانه مراجعه کنید و نمونه طرحهای ما را در گالری مشاهده نمایید.

 

در دیزاین دکور آرایشگاه مردانه می بایست به نحوه چیدمان و کابینت های به کار رفته در رنگ بندی و زیبایی دقت زیادی صورت گیرد زیرا در ایران آرایشگاههای مردانه از بیرون دید دارند.  و نیز طوری آینه های و هر میز مجرا گردد که تداخلی در کار میز کناری نداشته باشد و نیز فضای آرایشگاه به نحو کارآمد توسط آرایشگر استفاده شود تا بتواند همزمان چند آرایشگر به راحتی کار کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین تغییرات و ایده های روز در خصوص طراحی دکوراسیون و گرفتن ایده های زیبا و شیک انواع دکور برای دیزاین محل کار یا زندگی خود می توانید با مشاوران و متخصصان حرفه ای گروه 1000 دکور در تماس و ارتباط باید.

 مجری دکوراسیون آرایشگاه ( دکور آرایشگاه زنانه) – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون آرایشگاه با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884