دکور آرایشگاه زنانه

 

برای یک شغل تمیز و لوکس مثل آرایشگری که خود باعث زیبایی می شود استفاده از دکور زیبا یک الزام است. بسیاری از سالن های آرایش امروزه به این موضوع بسیار اهمیت داده و با استفاده از دکوراسیون خاص در سالن آرایش خود سعی در برند سازی و معرفی سالن آرایش خود به عنوان یک سالن خاص دارند.

طراحی دکور آرایشگاه یک تخصص ویژه می طلبدکه در آن می بایست با توجه به میزان فضای موجود بخش های مختلف آرایشگاه را دیزاین نمود. طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه در تخصص برخی از شرکت های دکوراسیون داخلی است.

 

Hairdresser decoration design and features 2 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

نکات طراحی دکوراسیون آرایشگاه

در بخش طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی دکور آرایشگاه در صورتی که با دقت کافی و تیم مشاور قدرتمند صورت گیرد به شدت می تواند در سرعت عمل و جذب مشتری موثر باشد.

که می دانید سرویس دهی به موقع و سریع می تواند به نحو موثری در پایبند شدن مشتریان شما موثر باشد. دکوراسیون درست و استفاده از مشاورین آرین آرایه می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

نکات طراحی بخش های مختلف آرایشگاه زنانه

  1. ولی در طراحی دکور آرایشگاه به چه نکاتی باید توجه کرد:
  2. میز مخصوص پدیکور و مانیکور
  3. طراحی اتاق پدیکور و مانیکور و میز مخصوص پدیکور و مانیکور
  4. طراحی اتاق اپیلاسیون
  5. استفاده از رنگ های روشن جهت نشان دادن تمیزی و بهداشت
  6. استفاده از یک تم زیبا و معمولاً رنگ های روشن به زیبایی و بزرگ تر جلوه دادن سالن آرایشگاه و نیز کمک به نشان دادن تمیزی سالن آرایش می­کند
  7. اتاق مخصوص شینیون
  8. فضای مخصوص کپ کار

Hairdresser decoration design and features 1 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

موقیت بخشهای مختلف در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

اتاق مش، اتاق شستشو، بخش مربوط به کپ کارها، اتاق شینیون، میزهای ناخن کارها و غیره … البته نکته بسیار مهم در اینجا این است که در یک فضای مشخص چگونه این قسمتها را کنار هم قرار دهیم که کمترین درگیری را هنگام جابجایی افراد در آرایشگاه داشته باشیم و نظم آرایشگاه بهم نریزد. در قسمت مقالات نکات بسیار مفیدی در زمینه بهداشتی و دکوراسیون آرایشگاه خدممتان ارائه می کنیم.

 

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

در دیزاین دکور آرایشگاه زنانه چیدمان بسیار اهمیت دارد تا از تداخل و شلوغی جلوگیری شود. محل اتاق پدیکور و مانیکور و میز آن و نیز اتاق مش و شینیون در کجا قرار گیرد می تواند از ازدحام به نحو بسیار موثری جلوگیری کند و سرعت خدمات دهی را بالا ببرد. همچنین دکوراسیون کابینت های آرایشگاه باید بسیار کارآمد باشند و بتوانند دسته بندی مناسبی از لوازم آرایشی داشته باشند.

Hairdresser decoration design and features 2 1 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

البته شکی در این موضوع نیست که تفاوت فاحشی میان دکوراسیون آرایشگاه زنانه و مردانه وجود دارد. دکوراسیون آرایشگاه زنانه دارای پیچیدگی های به مراتب بیشتری نسبت به دکوراسیون آرایشگاه مردانه می باشد. مثلاً تعداد بخشهای بکار رفته در دکوراسیون آرایشگاه زنانه بسیار بیشتر از مردان است. قرار گیری مناسب این بخشها در کنار یکدیگر به نحو موثری می تواند در خدمات رسانی به مشتریان بخصوص برای سالن آرایش زنانه مفید باشد. ولی آن چیزی که در طراحی دکورارسیون آرایشگاه رمدانه بسیار مهم است زیبایی و نحوه درست استفاده از نورپردازی و رنگبندی قفسه ها و آینه و غیره می باشد که به دلیل اینکه از بیرون دید دارد می تواند در برندینگ بسیار موثر باشد.

 

گروه طراحی و اجرای دکوراسیون ما بهترین مشاوره شما در زمینه دکوراسیون و دکور آرایشگاه خواهد بود. در زمینه دکور آرایشگاه مشاوره با طراحان “آرین آرایه” را فراموش نکنید. و از طرحهای ما دیدن فرمایید. همچنین برای اطلاعات دقیق تر از طراحی دکوراسیون آرایشگاه به صفحات تخصصی تر مربوط به دکور آرایشگاه زنانه و دکور آرایشگاه مردانه مراجعه کنید و نمونه طرحهای ما را در گالری مشاهده نمایید.

 

در دیزاین دکور آرایشگاه مردانه می بایست به نحوه چیدمان و کابینت های به کار رفته در رنگ بندی و زیبایی دقت زیادی صورت گیرد زیرا در ایران آرایشگاههای مردانه از بیرون دید دارند.  و نیز طوری آینه های و هر میز مجرا گردد که تداخلی در کار میز کناری نداشته باشد و نیز فضای آرایشگاه به نحو کارآمد توسط آرایشگر استفاده شود تا بتواند همزمان چند آرایشگر به راحتی کار کنند.