مجموعه 1000 دکور – طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه – تصویر شاخص

طراحی دکوراسیون آرایشگاه یک تخصص ویژه می طلبدکه در آن می بایست با توجه به میزان فضای موجود بخش های مختلف آرایشگاه را دیزاین نمود. طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه در تخصص برخی از شرکت های دکوراسیون داخلی است.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مخصوصا دکور آرایشگاه زنانه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در قدم اول باید به میزان فضا و مساحتی که برای آرایشگاه در نظر گرفته شده است توجه شود؛ زیرا کوچک و یا بزرگ بودن آرایشگاه تاثیر مستقیم در فرایند چیدمان و نحوه طراحی دکوراسیون آرایشگاه دارد. از سوی دیگر باید به خدماتی که شما در آرایشگاه خود ارائه می دهید توجه کنید و بر اساس آن نیازهای خود را فراهم سازید.

ماساژ درمانی، پدیکور مانیکور، میکاپ و یا هر خدمت دیگری که در آرایشگاه ارائه می شود نیازمند به پارامترهای در این راستا است. به عنوان مثال برای میکاپ نیاز به صندلی است و برای ماساژ درمانی باید از تخت های مخصوص بهره گرفته شود. این گزینه های انتخابی هر کدام باید به صورت مجزا از یکدیگر در آرایشگاه مورد استفاده قرار داده شوند. در نهایت می توان به یک طراحی دکوراسیون آرایشگاه زیبا در آرایشگاه های زنانه دست پیدا کرد.

 

callaction طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

5 نکته در باب دکور آرایشگاه زنانه (به روزترین ایده ها)

آرایشگاه زنانه با پیشرفت تکنولوژی و ابزار های مدرن سازی از قدیم تا کنون پیشرفت های زیادی کرده و در کنار این پیشرفت ها، دکور و مدل آن نیز تغییر کرده. امروزه بانوان تخصصی ترین، بروز ترین و در کنار آن زیباترین مکان ها را برای انجام خدمات زیبایی شان انتخاب می­کنند. در اینجا مهم است که شما چگونه فضایی را برای احداث یک آرایشگاه زنانه آماده می­کنید، که این موضوع بر روی جذب یا دفع مشتری تان تاثیر فراوان می­گذارد.

 

1000decor Womens decor 18 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

برای یک شغل تمیز و لوکس مثل آرایشگری که خود باعث زیبایی می شود استفاده از دکور زیبا یک الزام است. بسیاری از سالن های آرایش امروزه به این موضوع بسیار اهمیت داده و با استفاده از دکوراسیون خاص در سالن آرایش خود سعی در برند سازی و معرفی سالن آرایش خود به عنوان یک سالن خاص دارند.

متخصصین و تیم مجرب 1000 دکور ، طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه را برای شما در کمترین زمان ممکن با آخرین و به روز ترین متدهای روز دنیا به انجام می رسانند و شما را شگفت زده خواهند کرد. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ایده پردازی های که در این راستا به شما ارائه می شود را با شما به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید.

اهمیت فضا در دکور آرایشگاه زنانه

فضای انتخابی برای دکور آرایشگاه زنانه فقط مختص به محیط در دسترس نیست. اینکه صندلی ها، میزها، لوازام آرایشی و سایر وسایلی که در دکور آرایشگاه زنانه به آن نیاز دارید را چگونه می­چینید بسیار در امر فضا سازی برای دکور آرایشگاه زنانه مهم است. معمولا آرایشگاه های زنانه نسبت به مردانه از متقاضی و مشتریان بیشتری برخوردار است پش باید نوع چیدمان به شکلی باشد که به نحوه احسن از فضای موجود استفاده شود و در کنار آن بیشترین کاربرد را در کنار راحتی پرسنل و مشتری فراهم کند. اما چگونه؟ طبیعتا برای ایجاد چنین فضایی در دکور آرایشگاه زنانه تان باید از کسانی کمک بگیرید که به اصطلاح کاربلد باشند و از فضای در دسترسشان، یک محیط مدرن، کاربردی، زیبا و راحت بسازند، که در این موضوع می­توانید از تیم حرفه ای هزار دکور کمک بگیرید.

در هنگام دکور آرایشگاه زنانه تان مراقب جایگیری مناسب صندلی ها باشید. چرا که باید فضا به اندازه ی کافی برای آرایشگر فراهم باشد تا بتواند بر روی مشتری تسلط داشته باشد و اگر در سالنتان تعداد میکاپ آراتیست هایتان زیاد است، حتما مراقب اینکه فضا به اندازه کافی برای هر کدام مهیا باشد، باشید.

 

Hairdresser decoration design and features 2 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

نکات طراحی دکوراسیون آرایشگاه

در بخش طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی دکور آرایشگاه در صورتی که با دقت کافی و تیم مشاور قدرتمند صورت گیرد به شدت می تواند در سرعت عمل و جذب مشتری موثر باشد.

که می دانید سرویس دهی به موقع و سریع می تواند به نحو موثری در پایبند شدن مشتریان شما موثر باشد. دکوراسیون درست و استفاده از مشاورین آرین آرایه می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

نکات طراحی بخش های مختلف آرایشگاه زنانه

 1. ولی در طراحی دکور آرایشگاه به چه نکاتی باید توجه کرد:
 2. میز مخصوص پدیکور و مانیکور
 3. طراحی اتاق پدیکور و مانیکور و میز مخصوص پدیکور و مانیکور
 4. طراحی اتاق اپیلاسیون
 5. استفاده از رنگ های روشن جهت نشان دادن تمیزی و بهداشت
 6. استفاده از یک تم زیبا و معمولاً رنگ های روشن به زیبایی و بزرگ تر جلوه دادن سالن آرایشگاه و نیز کمک به نشان دادن تمیزی سالن آرایش می­کند
 7. اتاق مخصوص شینیون
 8. فضای مخصوص کپ کار

Hairdresser decoration design and features 1 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

موقیت بخشهای مختلف در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

اتاق مش، اتاق شستشو، بخش مربوط به کپ کارها، اتاق شینیون، میزهای ناخن کارها و غیره … البته نکته بسیار مهم در اینجا این است که در یک فضای مشخص چگونه این قسمتها را کنار هم قرار دهیم که کمترین درگیری را هنگام جابجایی افراد در آرایشگاه داشته باشیم و نظم آرایشگاه بهم نریزد. در قسمت مقالات نکات بسیار مفیدی در زمینه بهداشتی و دکوراسیون آرایشگاه خدممتان ارائه می کنیم.

 

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

در دیزاین دکور آرایشگاه زنانه چیدمان بسیار اهمیت دارد تا از تداخل و شلوغی جلوگیری شود. محل اتاق پدیکور و مانیکور و میز آن و نیز اتاق مش و شینیون در کجا قرار گیرد می تواند از ازدحام به نحو بسیار موثری جلوگیری کند و سرعت خدمات دهی را بالا ببرد. همچنین دکوراسیون کابینت های آرایشگاه باید بسیار کارآمد باشند و بتوانند دسته بندی مناسبی از لوازم آرایشی داشته باشند.

Hairdresser decoration design and features 2 1 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و شش نکته اساسی

 

1000decor Womens decor 16 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

طراحی دکوراسون آرایشگاه زنانه را اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی قرار دهیم می توانیم به شش مورد اساسی توجه داشته باشیم.

 1. جذابیت دکور آرایشگاه زنانه : در مرحله اول جذابیت دکور آرایشگاه زنانه است که با بهره گیری از المان های مرتبط با کار شما برای یک طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه زیبا و شیک، به انجام می رسد. این مهم را شما می توانید با استفاده از یک دکوراتور خبره و کار بلد به نمایش بگذارید.
 2. هارمونی رنگ : هارمونی رنگ مورد دومی است که باید مد نظر قرار داده شود. همان طور که می دانید اصلی ترین فرایند برای تغییر تم رنگی دیوار پوش ها و کف پوش های سالن هستند اما اگر نمی خواهید هزینه زیادی را متحمل شوید می توانید با در نظر گرفتن روانشناسی رنگ ها جذابیت را با وسایل پیرامون خود به انجام برسانید.
 3. راحتی : راحتی اصل سوم در دکور آرایشگاه زنانه به شمار می آید. اگر مشتریان شما باید برای دریافت خدمات شما منتظر بمانند به شما توصیه می کنیم حتما فضای آرام و بدون تنشی را برای آن ها مهیا کنید.
 4. شادی و نشاط : شادی و نشاط در فضای دکور آرایشگاه زنانه چهارمین مورد از شش اصل به شمار می آید. به همین خاطر بهره گیری از تم های رنگی شاد بدون اینکه فضا را شبیه به مهد کودک کند و رعایت المان های ایجاد فضای شاد در طراحی دکوراسیون آرایشگاه را به شما توصیه می کنیم.
 5. هماهنگی بین عناصر دکوری : هماهنگی بین عناصر دکوری مورد پنجمی است که باید به آن توجه شود. همان طور که می دانید باید بین وسایل دکوری انتخابی شما یک تناسب و هماهنگی وحود داشته باشد تا نظم در فضا حاکم شود.
 6. سبک دکوراسیون : اصل ششم توجه به سبک دکوراسیون است که باید برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه مد نظر قرار دهید. اگر می خواهید سبک کلاسیک، مدرن یا سلطنتی داشته باشید باید وسایل دکوراسیون داخلی خود را در این راستا تهیه کنید.

 

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و تم رنگی سالن

 

1000decor Womens decor 21 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

دکور آرایشگاه زنانه از صفر تا صد اگر بخواهد به انجام برسد نیازمند وسایل دکوری جدید و فضا سازی متفاوت است. برای نمونه و شروع کار باید تم رنگی ایده آل خود را انتخاب کنید. اگر تمایل داشته باشید بر اساس آخرین و جدیدترین تم رنگی سال فضا سازی را به انجام برسانید می توانید از دیوار پوش ها و نور پردازی در این راستا کمک بگیرید و تم رنگی را به راحتی در فضا پیاده کنید.

 

 

اما از آنجایی که هارمونی رنگ به عناصر بسیاری بستگی دارد باید به شما بگویم نیاز است با یک تغییر دکوراسیون اساسی از صفر تا صد تم رنگی متفاوتی را حاصل کنید. برای این مهم نیاز است میز کار، صندلی، وسایل بهداشتی و حتی لباس فرم شما با یک تم رنگی مد نظر شما انتخاب شود تا مشتری در بدو ورود تفاوت شما با سایر رقبایتان را احساس کند.

سه اصل مهم در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مخصوصا زنانه ،ایجاد تم رنگی، نور پردازی و ایده پردازی که با توجه به تنوع در دکوراسیون و دکور آرایشگاه زنانه صورت می گیرد.همه موارد بالا منجربه رضایت مندی و جذب بالای مشتریان می باشد و ارتباط مستقیمی با طراحی دکوراسیون آرایشگاه ها دارد.

 

 

1000decor Womens decor 10 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

دکور آرایشگاه زنانه و طراحی سقف با مدرن ترین ایده پردازی ها

 

دکور آرایشگاه زنانه را باید بسیار دقیق و ریز بینانه طراحی کرد. طراحی و ایده پردازی سقف یکی از مهم ترین اصول طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه به شمار می آید؛ زیرا نور پردازی که سبب زیبا سازی فضا می شود با این مکان ارتباط مستقیم دارد.

بهره گیری از تهویه و هواکش مناسب باید از طریق سقف و یا پنجره های مجاور صورت بگیرید که قطعا باید با روکش خوب صورت بگیرد تا از زیبایی سالن کم نشود و نور مورد نیاز برای کارهای آرایشی بهداشتی باید به خوبی فراهم شود که این امر نیز مرتبط با دیزاین و دکوراسیون سقف آرایشگاه زنانه است.

در نهایت باید بگویم توجه به هارمونی رنگ فضا از سقف، دیوار پوش و کف پوش صورت می گیرد که با در نظر گرفتن این سه نقطه به راحتی می توان دکور آرایشگاه زنانه را با آخرین متدهای روز دنیا به انجام رساند. سپس در کنار این سه اصل اساسی دکور آرایشگاه زنانه را با میز و صندلی، تخت، دوش، آینه، صندلی های راحتی و بسیاری گزینه های انتخابی دیگر به انجام رساند.

 

 

1000decor Womens decor 17 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

 

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

البته شکی در این موضوع نیست که تفاوت فاحشی میان دکور آرایشگاه مردانه و زنانه وجود دارد. دکوراسیون آرایشگاه زنانه دارای پیچیدگی های به مراتب بیشتری نسبت به دکوراسیون آرایشگاه مردانه می باشد. مثلاً تعداد بخشهای بکار رفته در دکوراسیون آرایشگاه زنانه بسیار بیشتر از مردان است.

قرار گیری مناسب این بخشها در کنار یکدیگر به نحو موثری می تواند در خدمات رسانی به مشتریان بخصوص برای سالن آرایش زنانه مفید باشد. ولی آن چیزی که در طراحی دکورارسیون آرایشگاه رمدانه بسیار مهم است زیبایی و نحوه درست استفاده از نورپردازی و رنگبندی قفسه ها و آینه و غیره می باشد که به دلیل اینکه از بیرون دید دارد می تواند در برندینگ بسیار موثر باشد.

 

 

 

1000decor Womens decor 20 طراحی دکوراسیون آرایشگاه و ویژگی ها

گروه طراحی و اجرای دکوراسیون ما بهترین مشاوره شما در زمینه دکوراسیون و دکور آرایشگاه خواهد بود. در زمینه دکور آرایشگاه مشاوره با طراحان “آرین آرایه” را فراموش نکنید. و از طرحهای ما دیدن فرمایید. همچنین برای اطلاعات دقیق تر از طراحی دکوراسیون آرایشگاه به صفحات تخصصی تر مربوط به دکور آرایشگاه زنانه و دکور آرایشگاه مردانه مراجعه کنید و نمونه طرحهای ما را در گالری مشاهده نمایید.

 

در دیزاین دکور آرایشگاه مردانه می بایست به نحوه چیدمان و کابینت های به کار رفته در رنگ بندی و زیبایی دقت زیادی صورت گیرد زیرا در ایران آرایشگاههای مردانه از بیرون دید دارند.  و نیز طوری آینه های و هر میز مجرا گردد که تداخلی در کار میز کناری نداشته باشد و نیز فضای آرایشگاه به نحو کارآمد توسط آرایشگر استفاده شود تا بتواند همزمان چند آرایشگر به راحتی کار کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین تغییرات و ایده های روز در خصوص طراحی دکوراسیون و گرفتن ایده های زیبا و شیک انواع دکور برای دیزاین محل کار یا زندگی خود می توانید با مشاوران و متخصصان حرفه ای گروه 1000 دکور در تماس و ارتباط باید.

 مجری دکوراسیون آرایشگاه ( دکور آرایشگاه زنانه) – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون آرایشگاه با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884