بهترین ورق هایگلاس :

ریشه های گلاس را می توان به پیدایش فرآورده چوبی ام دی اف نسبت داد. ام دی اف خام را می توان پس از تولید، روکش کرد که این عمل موجب پدید آمدن انواع مختلف ام دی اف می شود.

روکش ملانیه روکشی رایج برای پوشش ام دی اف محسوب می شود و قابلیت هایی  را به ام دی اف نسبت  به سایر ورقه های فشرده چوبی موجود در بازار مانند نئوپان، تخته لایه، تخته فیبر سخت،  تحمیل کرده است. که روز به روز کاربرد آن در بازار افزایش می یابد.

یک دکوراتور و یا مجری دکوراسیون متبحر همیشه به دنبال بهترین ورق هایگلاس با بالاترین کیفیت برای طراحی دکوراسیون و پیاده سازی ایده های خود در جهت پیشبرد اهداف کاری خود می باشد.

از این روی توصیه می شود برای اینکه به بهترین خروجی برای بازسازی یا طراحی دکور دست یابید ، گروه 1000 دکور با تجربه فراوان و تیم حرفه ای با ارائه انواع خدمات متمایز و مهندسی شده را امتحان نمائید.

برای استحکام بهتر ام دی اف آن را تحت فشار و حرارت قرار می دهند.این عمل موجب می شود مقاومت چوب در برابر آتش افزایش پیدا کند. و همچنین بتوان از ابزار و ماشین آلات برای برش دادن ام دی اف استفاده کرد.

 

1000decor Best Hexagon Sheets 4 دکوراسیونی متمایز و زیبا با بهترین ورق هایگلاس

 

تعریف بهترین ورق هایگلاس :

زمانی که رویه ای به نام پلکسی گلاس روی ام دی اف قرار می گیرد. ام دی اف ظاهری شبیه به شیشه پیدا می کند. ولی فقط ظاهرش شبیه شیشه است در واقع نوعی پلاستیک است که مقاومت بیشتری نسبت به شیشه دارد و از لحاظ وزنی از شیشه سبک تر است.

این عمل موجب می شود هایگلاس نسبت به ام دی اف شفاف تر و براق تر شود.  سمت دیگر هایگلاس  معمولی است به همین جهت فقط از سمت براق و شیشه ای مانند آن استفاده می شود. این محصول مورد توجه بازار و دکوراتیو ها و کابینت سازان قرار دارد.

روکش های براق موجود در بازار عبارتند از :

  • روکش پلی گلاس
  • روکش ملامینه براق
  • روکش اکرلیک
  • روکش uv
  • روکش پی وی سی براق
  • روکش پولیش براق
  • روکش گلاس

با توجه به موضوع مقاله روکش گلاس مد نظر ما می باشد. در واقع به دلیل براقیت و درخشندگی  و قیمت مناسب متریالی، محبوب در بازار به حساب می آید.

 

نکاتی مهم درباره بهترین ورق هایگلاس :

1000decor Best Hexagon Sheets 3 دکوراسیونی متمایز و زیبا با بهترین ورق هایگلاس

 

براق بودن و درخشندگی هایگلاس باعث شده در بازار محصولات چوبی سرتر باشد. و انواع مختلف رنگ هایگلاس، جذابیت خاصی را در دکوراسیون داخلی و اداری و … به همراه داشته باشد.

طول عمر بالا و کیفیت بهترین ورق هایگلاس در کنار زیبایی و شفافیت منحصر به فرد است و توانسته جایگاه ویژه ای نزد مصرف کنندگان در بازار به دست بیاورد.

هایگلاس تیره لک را بیشتر از هایگلاس روشن نشان می دهد . همچنین هایگلاس روشن خش را کمتر هایگلاس تیره نشان می دهد.

در حالت معمول روکش پشتی های گلاس سفید است ولی در نوع مرغوب ان و در بهترین ورق هایگلاس روکش پشتی از جنس پی وی سی است.

 

انواع هایگلاس با نام های گیزیر, هایگلاس واریو, هایگلاس  ای جی تی با طرح های سه بعدی , هایگلاس ایشیک، دربازار موجود می باشد.

برای جنس روکش، بهترین ورق هایگلاس روکش های کره ای و آلمانی کیفیت بالایی دارند.

یکی از شاخص های بهترین ورق هایگلاس  این است که با دستگاه رولینگ روکش می شود. در واقع در کیفیت پایینتر برای روکش از دستگاه پرس تخت استفاده می شود.

یکی دیگر از فاکتورهای بهترین ورق هایگلاس استفاده از چسب گرم به جای چسب سرد است تا امکان جدا شدن از ام دی اف را نداشته باشد.

لایه شیشه ای  مانند هایگلاس ضد آب است ، لذا برای ساخت کابینت آشپزخانه و دکور بسیار مناسب می باشد.

همچنین می توان طرح های  مختلف و نقش و نگارهای متفاوتی را با توجه به سلیقه مشتریان بر روی هایگلاس ایجاد کرد. طرح هایی الهام گرفته از طبیعت، طرح های اسلیمی، طرح های چوب جنگلی، طرح های مدرن طرح های ورساچی و ….که این موارد حق انتخاب مناسبی را به مشتری عرضه می کند.

اطمینان از روکش رویه مرغوب باعث پدیدار شدن بهترین ورق هایگلاس می شود  تا به هنگام برش لب پریدگی به وجود نیاید علاوه  بر اینکه، روکش یک سطح صیقلی را روی هایگلاس ایجاد می کند تا نظافت و تمیزی آن به سهولت و راحتی انجام شود . واقعا این یک مزیت بزرگ برای خانمهایی است که از گرد و خاک بیزار هستند و مدام در پی تمیزی و گردگیری می باشند. با این مزیت های گلاس، وقت کمی را صرف گردگیری خواهند کرد.

مهمترین تمایز بین  بهترین ورق هایگلاس و ام دی اف به کار رفتن روکش می باشد.

لازم است بدانیم که  هایگلاس قابلیت  انجام روسازی  و ابزار خوری کمتری نسبت به ام دی اف دارد. لک پذیری آن نسبت به ام دی اف بیشتر است ولی راحت تر و سهل تر پاک می شود.

کابینت های ساخته شده از  بهترین ورق هایگلاس می توانند زیباتر و جذاب تر باشند در واقع کابینت های گلاس نوعی کابینت مدرن می باشند  که با مغز ام دی اف و روکش پلکسی گلاس عرضه می شوند. هایگلاس هم به صورت درخشان و سفید و هم به صورت مات با طرح های تیره در دکوراسیون به کار می رود.

ورقه سلفونی به کار رفته روی هایگلاس جهت محافظت  و جلوگیری از خش  و آسیب به هایگلاس در حمل و نقل نقش مهمی ایفا می کند.

هایگلاس های رایج در بازار معمولا یک رویه هستند مرغوب ترین و بهترین ورق هایگلاس دارای پشت ملامینه سفید است.

بهترین ورق هایگلاس در اشپزخانه و در مقابل نور خورشید نباید تغییر رنگ دهد.  البته خرید هایگلاس و ورقه های ام دی اف از برند های معتبر این اطمینان را به شما می دهد که تغییر رنگ اتفاق نخواهد افتاد.

اگر بخواهیم جمع بندی مناسبی از مطالب بالا داشته باشیم به طور کلی نحوه پرس و نوع دستگاه پرس، نوع چسب، کیفیت و جنس مغزی ام دی اف، کیفیت و جنس روکش هایگلاس، در تعیین بهترین ورق هایگلاس تاثیر مستقیم دارند.

اگر بخواهیم به نقاط ضعف و معایب هایگلاس اشاره کنیم چند مورد جزیی را می توانیم به عنوان نقص پیدا کنیم از جمله: رطوبت پذیری,  دارا بودن لبه های تیز در کنج و گوشه های برش خورده توسط ابزار, لک پذیری,  خش پذیری روی لایه بیرونی, امکان استفاده فقط از یک سمت.

 

کاربرد هایگلاس :

 

1000decor Best Hexagon Sheets 2 دکوراسیونی متمایز و زیبا با بهترین ورق هایگلاس

 

در دکوراسیون آشپزخانه و مخصوصا برای دکوراسیون کابینت آشپزخانه معمولا از ابعاد 122*280 و از  ضخامت 16 میلیمتری هایگلاس استفاده می شود.

بیشترین کاربرد هایگلاس در ساخت کابینت آشپزخانه است ولی موارد دیگری چون ساخت وسایل چوبی  باکس دیواری، کتابخانه، بوفه، انواع میز، سرویس خواب، سرویس اتاق کودک و … ام دی اف هایگلاس را در بازار محبوب کرده است.و همچنین بیشترین کاربرد را در بازسازی و یا طراحی مدل های مختلف کمد دیواری توسط یک مجری کمد دیواری مجرب و متخصص می توان دانست.

درست است که روکش باعث شده قیمت بهترین ورق هایگلاس نسبت به ام دی اف بالاتر باشد ولی مزایایی را نیز به هایگلاس اضافه کرده است. از جمله:

  • قابلیت برش و سنباده کاری در ورق هایگلاس
  • استفاده راحت از چسب چوب, برای چسباندن ورق هایگلاس در نقاطی که لازم است
  • سطح صیقلی نظافت وگردگیری را سهل تر کرده است.

با در نظر گرفتن زیبایی، جذابیت و سایر مزایای هایگلاس می توان قیمت اقتصادی و مناسبی را برای آن تصور کرد.

 

1000decor Best Hexagon Sheets 5 دکوراسیونی متمایز و زیبا با بهترین ورق هایگلاس

 

به طور کلی برای خرید ورق هایگلاس لازم است زیر نور نواقص ، برآمدگی ها ، خش و خط ، وجود یا عدم وجود انحنا روی ورق ، توسط خریدار بررسی شود.داشتن انحنا و موج زیاد روی ورق هایگلاس  بابت کیفیت پایین در پرسکاری می باشد.

البته خرید از مکان معتبر و نمایندگی های معتبر که دارای مشاورین و متخصصین در امر ام دی اف و چوب هستند کمک شایانی به انتخاب درست خریدار خواهد کرد.

تیم 1000 دکور با سالها  تجربه در زمینه ام دی اف ، ورق AGT ، چوب و هایگلاس و با سالها تجربه در زمینه انواع دکوراسیون اداری و دکوراسیون منزل با ارج نهادن به ارزش مشتری و همچنین با ارج نهادن به سابقه و تجربه خود مشاور و نماینده شایسته ای برای کمک به خرید رضایت بخش است.  بهترین ورق هایگلاس ساخت کشور اتریش آلمان و اسپانیا و ایتالیا است.اما بیشتر واردات هایگلاس ایران از ترکیه می باشد.

در گذشته کیفیت هایگلاس های ترک بسیار بهتر از کیفیت هایگلاس های ایرانی بود ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ابزار مدرن و متریال موجود در کشور خودمان کیفیت ورق هایگلاس در رقابت با سطح جهانی  و با قیمتی مناسب تر عرضه می شود. لذا برای خرید  بهترین ورق هایگلاس ایرانی نگرانی به خود راه ندهید.

سایر خدماتی که توسط گروه 1000 دکور میتوان نام برد از جمله ارائه انواع دکور (دکور بوتیک زنانه ، دکور بوتیک مردانه ، دکور آرایشگاه مردانه ، دکور آرایشگاه زنانه ، دکور کافه و رستوران) و همچنین بازسازی و طراحی های مربوط به دکور لوازم خانگی هستند. در این میان سعی شده است مطالب تخصصی و مرتبطی با خدمات مورد نیاز عموم مردم و برای بالا بردن آگاهی جمعی منتشر شده است.

 

 مجری دکوراسیون ورق هایگلاس AGE و AGT – 1000 دکور

جهت آگاهی از انواع ورق هایگلاس AGE و AGT با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *