مجموعه 1000 دکور – قیمت پارتیشن اداری – بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید - بنر


پارتیشن اداری را یک ایده عالی مناسب برای ایجاد فضایی بهینه در محیطهای کاری میتوان دانست.از عوامل تأثیر گذار در قیمت پارتیشن اداری، جنس سازه، متراژ فضا و همچنین شرایط سختی نصب پارتیشن  می باشد.قیمت پارتیشن اداری شیشه ای، با توجه به ظرافت شیشه و میزان دقت در ساخت این سازه زیبا  متفاوت است.

از نداشتن کوچکترین اتاق و حریم خصوصی در فضای کاری احساس خستگی می کنید؟

آیا جهت انجام وظایف خود، نیاز به محیطی پر از آرامش دارید؟

راهکار موفقیت آمیز، جهت ایجاد حریم خصوصی و نیل به آسایش کارکنان را در وب سایت 1000 دکور  پیدا خواهید کرد.انواع خدمات متمایز در حوزه طراحی بودجه مناسب خود را در نظر بگیرید. آنگاه با توجه به  قیمت پارتیشن اداری در خرید بهترین نوع آن،با متخصصان زبده 1000 دکور مشورت نمایید.

callaction بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا با قیمت پارتیشن های اداری و انواع این محصول قدری بیشتر شما را آشنا کنیم. با ما همراه باشید اگر قیمت پارتیشن اداری یکی از نیازهای شما برای نصب این محصول در محیط کار شما است.

 

1000decor Office partition price 5 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

چه مواردی در قیمت پارتیشن اداری تاثیر گذار است؟

پارتیشن های اداری به منظوری جداسازی قسمت های مختلف ساختمان اداری و اتاق مربوط به هر فرد از یک فرد دیگر استفاده می شود. استفاده از پارتیشن اداری از هزینه مجدد برای کار ساخت و ساز ساختمان می کاهد. به دلیل تاثیراتی که محیط کار روی کارمندان دارد، استفاده از پارتیشن های مناسب روی بهره وری کارمندان موثر است.

استفاده از پارتیشن های مناسب روی تبلیغات کار شما نیز موثر است و باعث ترغیب مراجعه کنندگان به معامله می شود. باید دقت داشته باشید که تغییرات خوب پارتیشن اداری می تواند، روند کاری شما را بهبود بخشیده و باعث آسایش و آرامش مراجعین و پرسنل داخلی گردد. قیمت پارتیشن اداری برای پروژه های بزرگ کمتر از پارتیشن های اداری کوچک تر و قیمت پارتیشن های دو جداره ام دی اف بالاتر از انواع دیگر می باشد.

 

 

1000decor Office partition price 13 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

4 مورد تاثیرگذار و مهم در تعیین قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری دو جداه و تک جداره تفاوت زیادی با هم دارند و به دلیل حجم مواد اولیه ای که در پارتیشن دو جداره به کار رفته و همچنین تکنولوژی مورد استفاده برای ساخت آن قیمت آن بالاتر است.در ادامه به ذکر 4 مورد مهم که در تعیین قیمت پارتیشن اداری تاثیرگذار است می پردازیم:

 1. تنوع رنگ و فرم: نوع رنگ و فرم پارتیشن ها در قیمت پارتیشن اداری مهم است و انواعی از پارتیشن که خریداران زیادتری دارند معمولا قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. هزینه های تولید پارتیشن مهم ترین عامل در قیمت پارتیشن اداری می باشد و با افزایش هزینه تولید قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.
 2. میزان زمان انجام پروژه: تعهد زمانی که شرکت اجرا کننده پارتیشن اداری به شما می دهد در قیمت گذاری مهم است چرا که شما مجبورید در طول انجام پارتیشن اداری کار خود را به طور موقت تعطیل کنید و این کار موجب خسارت کاری و از دست دادن بعضی مشتری هایتان خواهد شد. خوش قولی و تحویل پارتیشن در زمان مقرر نیز جزء عوام تاثیر گذار در قیمت پارتیشن اداری است.
 3. نوع جنس و کیفیت مواد اولیه: استفاده از پانل های آگوستیک در پارتیشن اداری قیمت و کیفیت آن را افزایش می دهد. قیمت پارتیشن‌ اداری دست دوم کمتر است ولی شما باید هزینه ای را نیز برای نصب و همسان سازی آن با محیط کاری خود بپردازید. استفاده از کارآمد ترین تیغه چینی کارایی شما را افزایش می دهد، در این پارتیشن ها باید استانداردهای ارتباطی رعایت شده باشد و ارتباط اعضای اداره به بهترین شکل ممکن باشد.
 4. مهار صوت: یکی از ویژگی هایی است که در قیمت پارتیشن اداری و ایجاد آسایش برای کارمندان موثر است. داشتن گارانتی و ضمانت نامه معتبر و طولانی مدت برای پارتیشن اداری یک مزیت مهم محسوب می شود که البته ممکن است باعث افزایش قیمت آن شود.

پارتیشن های اداری می توانند بهره وری انرژی اداره شما را افزایش دهند. در سادگی اداره شما موثر باشند. باعث ایجاد ارتباط پیشرفته بین کارمندان شوند و فضای قابل استفاده شما را بیشتر کنند. استفاده از پارتیشن اداری می تواند باعث جریان یافتن هوا شود و مانند دیوارهای آجری فضا را بسته نگه نمی دارد.

 

1000decor Office partition price 2 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

پارتیشن (Partition)

در معنای لغوی به هر چیز جدا کننده ای گفته می شود. این چیز جدا کننده می تواند، شامل هر ماده یا جنسی بشود.در گذشته این سازه بیشتر از جنس پرده ساخته می شد. سپس بتدریج چوب جایگزین پرده شد. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، شاهد طراحی پارتیشن های زیبا و متنوعی از جنس: MDF، آلومینیوم، چوب، شیشه و … می باشیم.

شایان ذکر است که این جدار یا تیغه جدا کننده، اغلب اوقات به صورت موقتی می باشد. به این علت آن را جزء بنای اصلی در معماری نمی دانند.پارتیشن های اداری در انواع و اقسام مختلف با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان عزیز وجود دارد.

برای آگاهی از قیمت پارتیشن اداری متناسب با بیزینس خود می توانید با کارشناسان مربوطه در این حوزه تماس حاصل کرده و از آخرین تغییرات قیمت باخبر شوید.

پارتیشن اداری

 

1000decor Office Partition Prices 3 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

به منظور استفاده بهینه از فضاهای موجود در یک محیط اداری، تقسیم کننده های موقت را بکار می گیرند.بهتر است برای رسیدن به بهترین دکور مناسب با محیط کاری خودتان از گروه دکوراسیون اداری خبره و مجرب مشورت بگیرید.

در واقع بدینوسیله اتاق های مجازی تشکیل یا به گفته مهندسین طراح، پارتیشن بندی صورت می پذیرد. بنابراین تقسیم یک فضا به چند بخش را پارتیشن بندی می نامند.

بی شک قیمت پارتیشن اداری نسبت به ساخت دیوار، دارای هزینه کمتری می باشد. با این هزینه مناسب در قیمت پارتیشن اداری، از فضا بیشترین استفاده را ببرید. با بهره گیری از زیباسازی و ایجاد آرامش جهت کارکنان، رغبت بیشتری برای انجام کار در آنان ایجاد می نمایید.

همچنین می توانید نظم مناسبی در محیط کاری بوجود بیاورید. گاهی از هنرهای تزئینی و منبت کاری نیز در بخشی از سازه استفاده می کنند. البته انجام این کار بر قیمت پارتیشن اداری بی تأثیر نیست. در هر حال روشن است که چگونگی کیفیت محصول یکی از عوامل مؤثر در قیمت پارتیشن اداری می باشد.

 

مزیت های نصب پارتیشن اداری

 • مصون ماندن افراد از برخوردها و تنش های موجود در محل کار، حاصل از رفت و آمد های مکرر که سدی در راه رشد خلاقیت کارکنان است.
 • نصب آسان و بدون اتلاف وقت
 • تقسیم بندی صحیح پارتیشن ها با توجه به تعداد افراد
 • جداسازی محیط کاری با عنایت به فضایی مورد نیاز افراد
 • تنوع در جنس
 • متنوع بودن رنگ آمیزی
 • سبکی وزن و جابجایی به سهولت
 • پنهان نمودن و پوشاندن نواحی قناسی، ستونها و کجی دیوارها
 • مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری

در صورتی که قصد پارتیشن بندی در محیط اداری خود را دارید، فرصت را غنیمت بشمارید.

همین حالا از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت با طراحان و متخصصان برجسته 1000دکور تماس بگیرید. مطمئن باشید هرگز از کار خود پشیمان نخواهید شد.

 

 

1000decor Sheet Higlass 15 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

 

قیمت پارتیشن اداری و متریال اولیه ساخت پارتیشن

قیمت پارتیشن اداری بر اساس مساحتی که شما قصد استفاده از آن را دارید تفاوت پیدا می کند. بر فرض اگر می خواهید برای دکور آرایشگاه زنانه خود از پارتیشن بهره بگیرید. بدون تردید قیمت پارتیشن با زمانی که شما می خواهید از پارتیشن برای یک ارگان دولتی استفاده کنید تفاوت پیدا می کند.

از سوی دیگر متریال ساخت بر روی قیمت پارتیشن اداری تأثیر دارد. پارتیشن ها عموماً در نمونه های دو جداره ام دی افی، تک جداره ام دی افی، پارتیشن کنافی، پارتیشن آلومینیومی یا هر نوع متریال دیگری که شما به آن علاقه مند باشید در اختیار شما قرار داده می شود. شاید شما تمایل داشته باشید با استفاده از چوب های طبیعی کار دیزاین را به انجام برسانید.

این مهم در قیمت پارتیشن اداری که با چوب مصنوعی ساخته می شود بسیار متفاوت تر تعریف می شود. از همین رو در یک نگاه کلی می توانیم بگویم قیمت پارتیشن اداری به محیطی که قصد دکور کردن آن را دارید، مساحت مد نظر و متریال استفاده شده برای ساخت پارتیشن مرتبط است.

 

 

1000decor Sheet Higlass 12 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

قیمت پارتیشن اداری و باید و نبایدهای که در حین خرید باید به آن توجه شود چیست؟

قیمت پارتیشن اداری علاوه بر اندازه و مساحتی که برای دیزاین فضا به آن نیاز است به عوامل دیگری نیز مرتبط است. زمانی قیمت پارتیشن اداری تغییر پیدا می کند که شما از متریال های جانبی مرغوب به جهت متصل کردن قطعات در کنار یکدیگر بهره بگیرید.

این مهم می تواند قیمت پارتیشن اداری شما را کم یا زیاد تخمین بزند، اما به یاد داشته باشید که همیشه صرف جویی در هزینه ها مقرون به صرفه نیست و گاها شما را در طی گذر زمان متضرر می کند.

به همین خاطر به شما توصیه می کنیم برای رسیدن به مرغوب ترین محصول با بهترین متریال ساخت قیمت پارتیشن اداری را زیاد برای خود پر رنگ جلوه ندهید. از همین رو باید از مواد جانبی متناسب با پارتیشن انتخابی خود استفاده کنید تا به پارتیشن شما در طی گذر زمان آسیبی وارد نشود.

 

 

1000decor Sheet Higlass 13 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

انواع جداکننده ها با توجه به وضعیت مکان

 

 • جداکننده متحرک

به هر نقطه از مکان مورد نظر قدرت انتقال و جابجایی دارد. در این جابجایی نیازی به نیروی افراد متخصص وجود ندارد.

این جداکننده های قابل حمل و ساخته شده از دیوارهای موقت، جهت تقسیم اتاق بجای دیوارهای دائمی جایگزین می شوند.

 • جداکننده ثابت

قابلیت جابجایی ندارد و عناصر سازنده آن روی زمین قرار گرفته، بوسیله پیچ بر زمین محکم می شود. به علت عدم وجود خاصیت جابجایی، قیمت پارتیشن اداری ایستا، نسبت به قیمت پارتیشن اداری متحرک متفاوت است.

همراه ما باشید تا ویژگی های چند نوع از جداکننده ها را مورد بررسی قرار دهیم.

باید توجه داشت که تک جداره بودن یا دو جداره بودن سازه یکی از عوامل مؤثر در قیمت پارتیشن اداری است.

 

1000decor Office Partition Prices 1 1 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

 • پارتیشن تک جداره

معمولاً از فریم آلومینیوم و جداره ای از جنس MDF به همراه شیشه تولید می شود. ضخامت MDF  بکار رفته در این سازه 16 میلی متر و قطر شیشه نیز معمولاً 6 میلی متر است.

ارتفاع محصول بنا به خواسته خریداران از کوتاه و در شرایطی حتی تا سقف ادامه می یابد.

نوع شیشه بکار رفته ممکن است، ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات باشد.

همچنین می توان لوگوی شرکت یا محل کار را بوسیله سند بلاست در شیشه سازه اجرا نمود.

این جدا کننده سبک و از نظر ظاهری دارای تنوع کمتری نسبت به پارتیشن دو جداره می باشد. از مزایای آن نصب سریع، راحت و سهولت در جابجایی است.

اگر سازه تک جداره، از آلومینیوم ساخته شده باشد، دربهای آن از قاب مخصوصی تولید می شوند.

بدین وسیله می توان تجهیزات و تدارکات قفل و یراق آلات را روی آن نصب نمود. قابل ذکر است که قیمت پارتیشن اداری در ارزش طراحی و معماری سازه تعیین می شود.

1000decor Office Partition Prices 2 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 • سند بلاست

Sand  در معنا یعنی ماسه و Blast در لغت انفجار و پرتاب می باشد.

روش کار در سند بلاست به صورت زیر است:

ماسه های ساینده اغلب از جنس سیلیس، مسباره و اکسید فلزات می باشند. این ذرات در برابر فشار باد کمپرسور شتاب می گیرند و بر روی قطعه مورد نظر پاشیده می شوند. در این روش می توان سطوح را مات نمود.

 • پارتیشن دو جداره

این سازه شامل دو جداره در دیواره پانل خود می باشد. در واقع از دو طرف جداکننده به اسکلت آن اتصال داشته و باعث پوشاندن آن می شوند. جهت خلاصی از مزاحمت های دیداری و شنیداری از آن استفاده می کنند.

جهت عدم مزاحمت دیداری در تولید آن بهتر است، بجای پانلUPVC  از شیشه مات دو جداره استفاده شود. بلندای این تقسیم کننده در ارتفاع از کوتاه تا سقف اجراء می شود.

 

در انواعی از آن می توان از پرده کرکره، مابین جداره ها استفاده کرد. قابل ذکر است که شیشه های نصب شده در دو طرف پرده کرکره مانع نفوذ گرد و خاک به کرکره می شود. حتی می توان از پرده کرکره های سایه روشن نیز در دو جداره استفاده نمود. در این صورت میزان نور ورودی، بنا بر سلیقه افراد تنظیم می گردد.

همچنین در این سازه ها برای سیم های برق، کابل تلفن و شبکه در بخش هایی از آن جاهایی تعبیه شده است. بنابراین کابل ها را بطور منظم می توان در آنها قرار داد.

باید بدانید که زیبایی بسیار، ایستایی، عایق صوتی – حرارتی، قابلیت اکوستیکی و مناسب بودن قیمت پارتیشن اداری دوجداره، در جذب مشتری بی تأثیر نیست.

 • پارتیشن شیشه ای

ساختار اصلی آن شیشه است. با افزایش نور طبیعی، فضا را بزرگتر از حد نرمال  نشان می دهد. در برقراری و ایجاد حریم خصوصی و آسایش روانی مؤثر است، همینطور  در کاهش انتقال صدا نقش مثبتی ایفاء می کند. این سازه به محیط طراوت و شادابی می بخشد.

جذابیت و زیبایی محصول، گذشته از مراکز اداری باعث استفاده سازه در مکان های زیر است:

 سالن های زیبایی، مراکز درمانی، هتل ها، رستوران ها و بسیاری از مکانهای عمومی و حتی منازل مسکونی.

متراژ شیشه مورد استفاده در این سازه مهمترین عامل تأثیر در قیمت پارتیشن اداری شیشه ای می باشد. گذشته از  ضخامت شیشه، ابعاد و اندازه آن، یراق آلات مورد استفاده، در قیمت پارتیشن اداری مؤثر است.

1000decor Office Partition Prices 6 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 • پارتیشن آلومینیوم

دارای فریم هایی از جنس آلومینیوم می باشد. در بین اسکلت ساخته شده از آلومینیوم، شیشه هایی به صورت تک جداره یا دو جداره قرار دارد. معمولاً در قسمت پانل پایینی شامل چوب یا MDF  است.

سازه بسیار شکیل، زیبا و بادوام بوده، همچنین استحکام مناسب و ظاهری مدرن دارد. این استراکچر آلومینیومی، یا سازه فلزی دارای مزایای زیادی است.

همچنین قابلیت نصب پرده کرکره در شیشه های دو جداره آن وجود دارد.

 • پارتیشن تمام MDF

در صورتی که دیواره های جدا کننده، دارای ساختاری از جنس MDF باشد، و در دو لایه موازی هم واقع شوند، جداکننده  تمام MDF  تولید می شود.

در واقع دیواره هایMDF  بر جعبه ای که پاخور و از جنسMDF  است، واقع می شود. بخاطر عدم نفوذ رطوبت به داخل سازه سطح تماس باکس پاخور، با زمین از لبهPVC  پوشانده شده است.

قطر پانل به دلیل وجود ایستایی لازم، مقاومت و استحکام مناسب حدود 9 تا 15 CM  و عرض سازه از 90تا 160 CM متغیر است. همچنین در ارتفاع از کوتاه تا سقف تولید می شود

به منظور محافظت از فضای داخلی سازه، پرده کرکره تولید و نصب می شود. در دو سوی پرده، فریمMDF  با شیشه های قدی که داخل فریم قرار گرفته، واقع است.

چاپ لوگوی شرکت بر روی پرده کرکره جدا کننده، نشانگر آرم شرکت است.

وجود تجهیزات جانبی در بعضی از انواع این جداکننده بر قیمت پارتیشن اداری تأثیر گذار است. در محصول دوجداره MDF گاهی طراحی به شکلی خاص  انجام می گیرد. در این حالت می توان از فضای خالی بین پانل ها به عنوان کمد استفاده کرد.

این نوع طراحی در قیمت پارتیشن اداری بی تأثیر نیست. مراکز بیشماری برای خرید و فروش MDF فعالیت می کنند که یکی از این مراکز مورد تایید و واجد شرایط برای فروش MDF ،گروه 1000 دکوررا میتوان نام برد.

 • پارتیشن اداری نما و نماپلاس

ساختار فولادی و طراحی مدولار نما و نماپلاس، آن را برای ساختمان ها و مراکز اداری مناسب کرده است. با ویژگی خاص طراحی مدولار یا ماژولی که یکی از طراحی های قدیمی و بنام در هنر پارتیشن است، این سازه قادر به هماهنگی و ایجاد هارمونی در هر فضایی است.

در محصول فوق، شما قادر به اجرای چوب، شیشه، MDF و فلزات در رنگ های متفاوت هستید.شیشه های دوجداره در سازه دوجداره، به عنوان عایق صدا محسوب و سازه قابلیت اتصال به هر نوع سقفی را دارد.

سخن آخر:

1000decor Office Partition Prices 4 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

با توجه به تمامی مطالب بالا میتوان به این نکته اشاره کرد که انتخاب یک مرکز و مجری دکوراسیون با سابقه فعالیت خوب که از بهترین مشاوران و مجریان امر استفاده می کند در سفارش و میزان رضایت خرووجی مشتریان تاثیر گذار خواهد بود.

به کمک گروه 1000 دکور با ارائه خدمات متمایز ( دکور آرایشگاه مردانه ، دکوراسیون کابینت آشپزخانه ، دکور آرایشگاه زنانه ، مجری کمد دیواری ، دکور کافه و رستوران ) و با مطالعه مقاله ها، و دیدن گالری تصاویر زیبا در زمینه پارتیشن بندی، به بهترین انتخاب دست بزنید.

بنابراین دقت کنید و توجه داشته باشید که بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید.

 

نمونه عکسهای پارتیشن اداری

1000decor Office partition price 4 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید1000decor Office partition price 8 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید
1000decor Office partition price 6 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید1000decor Office partition price 7 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید
1000decor Office partition price 10 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید1000decor Office partition price 11 بهترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید

 

 مجری دکوراسیون – 1000 دکور

:جهت آگاهی از انواع قیمت پارتیشن اداری با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *