Dentistry Decoration 1 1 دکوراسیون مطب دندانپزشکی

logo 4 دکوراسیون مطب دندانپزشکی

مجموعه 1000 دکور با در نظر گرفتن استانداردهای مکانیال و الکتریکال با استفاده از تیم طراحی خود با تفکیک فضا با توجه به رده سنی مراجعه کنندگان محیطی راحت و تمیز را ارائه می دهد.

تیم مجموعه 1000 دکور با استفاده از تجهیزات به روز الکتریکی، نورپردازی هایی را در محیط ایجاد می کند که هم برای بیماران و هم برای دندانپزشکان که مدتی طولانی را باید سپری کند بسیار آرامش بخش است و در ایجاد روحیه ای سالم موثر است.

تیم حرفه ای و مجرب این مجموعه با تکنیک های طراحی داخلی فضا را با استفاده از پارتیشن های به روز و متفاوت به گونه ای مناسب از هم جدا کرده است به نحوی که اگر رفت و آمد بیماران در این فضاها زیاد باشد، به حفظ آرامش محیط و پرهیز از شلوغی کمک شایانی می کند.

این مجموعه طراحی میز منشی با استفاده از متریال شیک و اداری متناسب با فضاهای دندانپزشکی آرامش و حسی خوب را در شما ایجاد کند. قسمت پذیرش را به گونه ای تعبیه میکند تا منشی کاملا بر فضای محیط اشراف کامل داشته باشد.

مجموعه طراحان 1000 دکور یونیت دندانپزشکی که نیاز به یک طرح قوی و ایده منحصر به فرد است را، با استفاده از المان های آرامبخش و خاص فضایی برای راحتی کار برای دندانپزشک و هم حفظ آرامش بیمار فراهم می آورد. برای اطفال و کودکان یونیت های خاصی با استفاده از المان های پزشکی فانتزی که علاوه سرگرم شدن کودکان هم از نظر بصری و سمعی، ترس و اضطراب کودکان را کاهش دهد.

مجموعه 1000 دکور این امکان را به شما می دهد تا نمونه های کاری را از نزدیک دیدن فرمایید.

نمونه طرح های دکوراسیون مطب دندانپزشکی:

 

از جمله خدمات قابل استفاده گروه تولیدی بازرگانی 1000 دکور میتوان به خدمات مربوط به کابینت، ام دی اف، دکور فروشگاه و مغازه، دکوراسیون بانک و حتی لوازم کوچک خانگی مانند تخت، کمد و غیره اشاره کرد.

 مجری دکوراسیون مطب دندانپزشکی – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دکوراسیون دندانپزشکی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

09124150884 ?