مجموعه 1000 دکور – دفتر معماری – خدمات دفتر معماری – بنر


دفتر معماری انواع خدمات خلاقانه، متمایز و جذاب را بنا بر سلیقه شخصی شما و طبق آخرین استانداردهای روز دنیا ، برای دفتر کار یا منزلتان محیا می کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید فضای داخلی خانه یا دفتر کاری خود را به گونه ای متفاوت طراحی کنید اما جستجو در سایت های اینترنتی و یا پرس و جو از افراد مختلف نتوانسته باشد شما را به نتیجه مطلوب برساند.

دفتر معماری و طراحی و دکوراسیون داخلی 1000 دکور این مهم را برای شما فراهم آورده است که به یک دکوراسیون ایده ال با نازل ترین قیمت دست پیدا کنید. همان طور که می دانید در دنیای مدرن امروز دکوراسیون داخلی محیط کار و فضای داخلی منزل حرف اول را می زند. از همین رو ما سعی بر آن داریم تا متفاوت ترین خدمات طراحی دکور را برای شما ارائه دهیم.

یا زمانی ممکن است قصد داشته باشید که طرح ذهنی خود در مورد خانه رویایی خود را اجرایی کنید اما هیچ دانشی در این زمینه نداشته باشید. گاهی فقط می خواهید یک ترکیب رنگ زیبا برای اتاق خواب خود و کودکتان طراحی کنید اما باز هم به مشکل خورده اید.

هر چقدر هم انسان خوش ذوق و سلیقه باشد، باز هم دانشی که یک دفتر معماری با مهندسان متخصص خود در اختیار شما قرار می دهد با تخیلات و ذوق سلیقه محدود یک فرد قابل مقایسه نیست. دفتر معماری مکانی است که شما در موارد زیادی می توانید به آنجا مراجعه نمایید.

 

1000decor architectural office 18 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

 

دفتر معماری ما علاوه بر طراحی دکوراسیون داخلی امکان واردات، تولید و فروش انواع مواد اولیه صنایع چوبی را نیز دارا است.

دفتر معماری ما این مهم را برای شما فراهم آورده است که بهترین MDF، بهترین ورق هایگلاس و ورق AGT را با نازل ترین قیمت ها و کیفیت مناسب برای شما تهیه و به صورت کلی در اختیار شما قرار دهد. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا بخشی از خدمات دفتر معماری 1000 دکور را برای شما به تصویر بکشیم پس با ما همراه باشید.

گروه معماری و دکوراسیون 1000 دکور (1000 چوب) ، مجری دکوراسیون داخلی ، خدمات طراحی دکوراسیون ، خدمات دفتر معماری ، بازسازی و همچنین دکور آرایشگاه زنانه و دکور کافه و رستوران را در حیطه وظایف کاری خود گنجانده است و از طرفی به مشاوره در امر دکوراتور و اعلام قیمت پارتیشن اداری نیز می پردازد.

در این مطلب قصد داریم که خدمات یک دفتر معماری خوب را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز به هر گونه کمک دچار شک و تردید و ذهن مشغولی های الکی نشوید.

نحوه کار دفاتر معماری در اروپا و آمریکا

در ایالات متحده یک دفتر معماری شرکتی است که، یک یا چند معمار مجاز را استخدام می کند و حرفه معماری را دنبال می کند. در حالی که در کشورهای دیگر مانند انگلستان، یک دفتر معماری، شرکتی است که خدمات معماری ارائه می دهد.

معماران (یا سازندگان اصلی) از اوایل تاریخ ثبت تمدن پا به عرصه وجود گذاشته اند. اولین معماران ثبت شده Imhotep (حدود 2600 سال قبل از میلاد) و Senemut (حدود 1470 سال قبل از میلاد مسیح) می باشند. مستنداتی مبنی بر اینکه چگونه این معماران کار خود را انجام می دادند در دسترس نیست.

در قرن نوزدهم معماری به شکل امروزی شروع به کار نمود و به آن به عنوان یک حرفه تمام وقت در جامعه پرداخته شد و در همان زمان آموزش های خاص در این رابطه آغاز گردید.

در ایالات متحده، چارلز بولفینچ اولین فردی است که به نظر می رسد، به عنوان یک معمار حرفه ای تمام وقت کار کرده است. هنری هاوسبون ریچاردسون ممکن است یکی از اولین مؤسسین دفتر معماری بوده و مك كیم، مید و وایت نیز در میان اولین كارشناسان صاحب دفتر معماری بزرگ و مدرن بوده اند.

 

در برخی از کشورها مانند استرالیا، کانادا و ایالات متحده صدور مجوز برای دفاتر معماری ممکن است در حیطه و اختیارات ایالت ها یا استان ها باشد. این مجوز معمولاً توسط پروسه ای از آموزش رسمی، کارآموزی و همچنین امتحانات به دست می آید.

اگر چه معماران به طور جداگانه مجوز کار دارند اما قوانین ایالتی یا استانی به آنها اجازه می دهند تا در انواع مختلف سازمان های کسب و کار با یکدیگر فعالیت نمایند.

دفاتر معماری کوچک با کمتر از پنج نفر بسته به روابط شخصی مدیران و کارمندان برای سازماندهی کار، معمولاً ساختار سازمانی رسمی ندارند.

دفاتر معماری متوسط با 5 تا 50 کارمند اغلب در بخش هایی از قبیل طراحی، تولید، توسعه کسب و کار و اداره ساخت و ساز سازماندهی می شوند.

دفاتر معماری بزرگ با بیش از 50 نفر ممکن است به صورت سازمانی، منطقه ای یا در استودیو های تخصصی پروژه ای سازماندهی شوند.

خدمات دفتر معماری

 

 

1000decor architectural office 10 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

 

حال سوال این است که خدمات دفتر معماری چه چیزهایی هستند که بتوانیم از آنها بهره مند شویم. در کشور ما دفاتر معماری مختلفی در حال فعالیت هستند که هر کدام خدمات و امتیازات خاصی را در اختیار شما قرار خواهند داد. در این میان برخی از این خدمات مشترک بوده و برخی را فقط یک دفتر معماری خاص در اختیار شما قرار می دهد.

از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. یک دفتر معماری خوب تمام مشاورات مربوط به طراحی ساختمان، دفتر کاری، اتاق خواب، اتاق کودک، شرکت، موسسه و هر نوع بنا و ساختمانی که قصد طراحی داخلی آن را دارید به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.
 2. دفتر معماری با اعضایی متشکل از مهندسان معماری حرفه ای، آماده ارائه خدمات نقشه کشی و طراحی ماکت برای شما خواهد بود. به این ترتیب می توانید پیش از ساخت بنای خود طرح کلی از آن را مشاهده یا ماکت زنده ای از آن را ملاحظه بفرمائید.
 3. یک دفتر معماری به شما این امکان را می دهد که رنگ و دکوراسیون بسیار زیبایی برای طراحی و دیزاین داخلی ساختمان خود داشته باشید. هر فرد خوش ذوق و سلیقه ای دوست دارد خانه یا محل کاری با دکوراسیون خاص و منحصر به فردی داشته باشد.
 4. مهندسان دفتر معماری می توانند به شما کمک نمایند از هزینه های اضافی که برای طراحی داخلی اماکن مورد نظر خود صرف می نمایید کاسته و با یک هزینه بسیار معقول و منصفانه طرح و رنگ خاص و دلخواه خود را به مکان مورد نظر بدهید.
 5. با یک تغییر دکوراسیون عالی که  دفتر معماری به شما پیشنهاد می دهد دیگر نیازی به تعویض ملک یا هزینه های بسیار زیاد نیست بلکه می توانید با یک تغییر دکوراسیون ساده، رنگ و روی خانه و محل کار خود را به کلی عوض نمایید.

 

خدمات جانبی

 

1000decor architectural office No 01 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

 

 1. یک دفتر معماری می تواند مهندسینی را به شما معرفی نماید که می توانند به عنوان مهندس ناظر بر ساخت و ساز شما نظارت داشته باشند.
 2. یک دفتر معماری تمام خدمات دانشجویی را در اختیار شما قرار خواهد داد. این خدمات شامل طراحی پلن، طراحی ماکت، آموزش نرم افزارهای کاربردی، آموزش نقشه کشی، آموزش طراحی پلان های معماری، آموزش اتوکد، آموزش ساخت ماکت و تمام هر آنچه یک دانشجو معماری به آن نیازمند است را ارائه می دهد.
 3. مشاوره های بسیار تخصصی در مورد کسب درآمد، کارآفرینی و ایجاد شغل برای دانشجویان معماری در دفتر معماری ارائه می شود. در این دفتر تعدادی از مهندسین معماری متخصص با هدف ایجاد شغل برای دانشجویان این رشته مشاوره های بسیار کاربردی و مفید ارائه می دهند و در بسیاری از موارد بستر شغلی برای آنها فراهم می نمایند.
 4. یک دفتر معماری می تواند محل مناسبی برای کار پاره وقت دانشجویان معماری نیز باشد.

 

دفتر معماری 1000 دکور و کف پوش های مدرن

دفتر معماری ما این مهم را برای شما فراهم آورده است که برای طراحی دکوراسیون ایده آل شما منحصر به فرد ترین کف پوش ها و دیوار پوش ها با نازل ترین قیمت فراهم شود.

شما با برقراری ارتباط با دفتر معماری ما می توانید در کنار این موارد از متخصصین ما به جهت یک نور پردازی ایده آل، یک بازسازی منحصر به فرد و یک تغییر دکوراسیون مدرن نیز بهره بگیرید.

 

1000decor architectural office 11 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

 

کافی است حوزه کاری آن ها را مشخص کنید و در پایان کار از هنر آن ها شگفت زده شوید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یکی از اصولی ترین فرایندهای که در دکوراسیون داخلی باید مد نظر قرار گرفته شود ایده پردازی های مدرن با وسایل دکوری مدرن است. سادگی اولین المان دفتر معماری ما برای شما محسوب می شود.

 

 

دفتر معماری و ایده پردازی با کمدهای دیواری

دفتر معماری این مهم را برای شما فراهم ساخته است که با کمترین هزینه به ایده ال ترین و لاکچری ترین دکوراسیون ها دست پیدا کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید دفتر معماری این شرکت، با ایده پردازی در زمینه طراحی کمدهای دیواری خاص ترین ها را برای شما فراهم می سازد.

به دلیل واردات چوب ها و ورق هایگلاس، ام دی اف و ورق AGT، دفتر معماری 1000 دکور، قوی ترین کادر در راستای اجرای کمدهای دیواری در کشور به شمار می آید. دفتر معماری که با  تجربه و تخصص طولانی امروز برای شما بهترین ها را فراهم آورده است.

 

1000decor architectural office 13 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

 

دفتر معماری و دکوراسیون کابینت آشپزخانه

دفتر معماری یکی از اصلی ترین نیازهای شما که دکوراسیون کابینت آشپزخانه است را برای شما فراهم ساخته است. به تصویر ارائه شده دقت کنید دفتر معماری ما این مهم را برای شما فراهم آورده است که یکی از خاص ترین و زیبا ترین طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بر اساس آخرین متدهای روز دنیا در خانه شما مهمان شود.

شما می توانید از سبک های سنتی آشپزخانه با یک بازسازی مدرن توسط دفتر معماری متخصص ما به یک آشپزخانه مدرن با سبک جزیره ای و سایر سبک ها دست پیدا کنید.

 

1000decor architectural office 15 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

 

دفتر معماری ودکوراسیون اتاق خواب

دفتر معماری این مهم را برای شما فراهم ساخته است که به یک دکور منحصر به فرد در اتاق خواب خود دست پیدا کنید. این مهم از صفر تا صد توسط کادر تخصصی ما برای شما به انجام می رسد.

ایده پردازی با تم های رنگی، سبک های لوکس و لاکچری، بهره گیری از چوب های طبیعی و بسیاری گزینه های دیگر تنها بخشی از خدماتی است که توسط دفتر معماری ما برای شما فراهم شده است. ما می توانیم از صفر تا صد سرویس دهی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی را برای شما با نازل ترین قیمت ها فراهم سازیم.

 

دفتر معماری و طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک

دفتر معماری ما این مهم را برای شما فراهم کرده است که به راحتی فضاهای بزرگ و یا حتی اتاق های کوچک خود را با سبکی مدرن دیزاین کنید. دفتر معماری 1000 دکور این مهم را فراهم آورده است که حتی آپارتمان های کوچ با لاکچری ترین روش ها دکور شود. برای این مهم دفتر معماری ما با حذف دیوار ها و بهره گرفتن از پارتیشن های زیبا کار جدا سازی را برای شما به انجام می رسانند.

 

1000decor architectural office 17 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

 

همچنین با استفاده از طراحی کابینت های آشپزخانه خاص ترین ها را مهمان فضای داخلی آشپزخانه شما می کنند. برای این منظور دفتر معماری ما طراح ها و ایده های منحصر به فردی را در دست اجرا دارد اما شما نیز می توانید ایده های خود را با ما به اشتراک بگذارید تا هدف نهایی هر آن چیزی باشد که در ذهن شما است.

کدام دفتر معماری را انتخاب کنیم

حال که با خدمات و امکانات یک دفتر معماری آشنا شدید و متوجه شدید که این دفاتر تا چه اندازه می توانند کارهای مربوط به ساخت وساز و طراحی داخلی را برای شما آسان نمایند، وقت آن رسیده از خود بپرسید که بین تمام دفاتر بسیار خوبی که موجود هستند کدام دفتر را برای انجام امور خود انتخاب کنیم؟

همانطور که گفته شد هر دفتر معماری مجموعه از خدمات را ارائه می دهد که معمولا در بین دفاتر معماری مشترک است مانند طراحی دکوراسیون و بازسازی. اما برخی از این خدمات هم بصورت اختصاصی فقط توسط دفاتر خاصی ارائه می گردد، مثل دکور بوتیک مردانه ،  دکور بوتیک زنانه . بنابراین اگر قصد دارید بهترین دفتر معماری را برای کارهای خود بیابید و از آنها خدمات دریافت کنید .

 

قبل از هر چیزی به نکات زیر توجه داشته باشید:

 

 • برای انجام چه کاری و دریافت چه خدماتی می خواهید از یک دفتر معماری کمک بگیرید؟
 • آیا در لیست دفاتر معماری موجود، دفتر خاصی خدمات شما را ارائه می دهد؟
 • کدام دفتر معماری خدمات بهتر و با کیفیت تری را در اختیار شما قرار می دهد؟
 • سابقه و اعتبار دفتر معماری را باید در نظر گرفت چرا که سپردن کارهای حرفه ای به دفاتر تازه کار با مهندسین کم تجربه تر می تواند ریسک بزرگی باشد؟
 • مهندسین و اعضا دفتر معماری و رزومه آنها در زمینه مورد نظر را در نظر بگیرید.
 • قیمت خدمات و کارهایی را که دفتر معماری مورد نظر برای شما در نظر گرفته است را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که با خدمات آنها تناسب کامل دارد؟
 • پشتیبانی و تضمین کاری آنها را در نظر بگیرید. اگر دانشجو هستید و خدمات آموزشی دریافت می نمائید بهترین کار این است که بررسی کنید که آیا دفتر معماری مورد نظر می تواند در آینده بستری برای اشتغال شما فراهم نماید. اگر در دفتر معماری کارآموز شوید که خود زمینه اشتغال و کارآفرینی را برای شما فراهم می نمایند، قطعا آسوده خاطرتر خواهید بود.
 • دقت داشته باشید که اعضا دفتر معماری مورد نظر حتما دانش خوبی داشته و هر روز در حال ارتقا آن باشند. زمانی که طرح ها و ایده های جذاب و جدید برای دکوراسیون داخلی ارائه می شود شما هم می توانید خدمات ارزشمند تری را دریافت نمایید. بنابراین بروز بودن خدمات یک دفتر معماری و خلاق بودن اعضا آن نیز می تواند یک امتیاز ویژه باشد.

1000decor architectural office No 04 خدمات دفتر معماری 1000 دکور (1000decor)

دفتر معماری و هر آنچه پیرامون طراحی دکوراسیون داخلی نیاز است

دفتر معماری ما این مهم را برای شما فراهم ساخته است که علاوه بر مقرون به صرفه ترین قیمت ها از متخصصین و مشاورین طراحی دکوراسیون داخلی به منظور یک ایده پردازی مدرن بهره بگرید.

این مهم برای شما با هنر آینه‌کاری، قاب های دیواری لوکس، استندهای گل، دیوار کوب های فانتزی با اشکال پازلی، کف پوش های چرمی، دیوار پوش های چوبی، شومینه های مدرن و بسیاری گزینه های کمکی دیگر فراهم شده است.

اگر می خواهید دفتر معماری ما کادر متخصص و دوره دیده خود را به منزل شما اعزام کند و به یک برآورد هزینه دست پیدا کنید کافی است از طریق پل های ارتباطی که برای شما در نظر گرفته شده است با ما ارتباط برقرار کنید تا ایده ال ترین ها مهمان خانه های شما باشد.

 

چرا 1000دکور :

در انتها خاطر نشان میکنیم گروه مهندسی و معماری 1000دکور با ارائه بهترین خدمات دکوراسیون (دکوراسیون داخلی ) و انواع خدمات دکوراسیون منزل، اداری، فروشگاهی، نمایشگاهی و همچنین مرکزی برای سفارش انواع ورق هایگلاس، ورق AGT و فعال در حوزه فروش MDF  ، به عنوان یک واحد فعال در حوزه دکوراسیون و بازسازی می باشد.

برای دیدن سایر خدمات مرتبط و مشاوره با بخش فروش و پشتیبانی سایت، به صفحات مربوطه در سایت مراجعه نمائید.

 مجری دکوراسیون و خدمات دفتر معماری – 1000 دکور

جهت سفارش خدمات دفتر معماری با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188071665 ☎️

02122379407 ☎️

09124150884 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.