همه دوست دارند خانه‌ای کامل و ایده‌ال داشته باشند و برای طراحی دکور آن به سبک امروزی و جذاب تلاش زیادی دارند.

خانه حریم شخصی است و بعد از یک روز کاری پراسترس طبیعی است که بخواهیم در جایی آرامش‌بخش باشیم و این اساس دکوراسیون است. دانستن نکات ظریف دکوراسیون را در ادامه برای شما توصیه و قرار میدهیم.

 

راه های ارتباطی با مجموعه 1000 دکور

جهت سفارش دکوراسیون با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

آقای امیریآقای سلیمانی
09124150884 09122027293 
تلفن 02188071665

 

 

7 مورد از نکات ظریف دکوراسیون

 

1-  تجسم کنید.

مرحله اول تجسم است. برای طراحی اتاق‌پذیرایی لازم نیست عینا از مجلات دکوراسیون کپی‌برداری کنید. در ذهن خود مجسم کنید که دوست دارید خانه شما، دکورها، دیوارها و تابلوهای آن چطور باشد. تجسم تک‌تک اتاق‌ها، کار طراحی و دکوراسیون را برای شما آسان‌تر می‌کند.

 

2- با موارد مهم و مورد توجه شروع کنید.

هر دکوراتور باتجربه‌ای می‌داند که باید در هر اتاق به چیزهای مهم بپردازد. بقیه موارد دکوری به راحتی فراهم می‌شوند. بهتر است ابتدا چیزی را انتخاب کنید که تاثیر بیشتری داشته باشد (مانند شومینه، پیانو یا یک کاناپه).

 

3- رنگ‌ها اثر روانشناسی دارند.

رنگ‌ها عامل مهمی در طراحی دکوراسیون هستند. چون به جز تغییر حال و هوای یک اتاق روی افراد تاثیر روانشناسی دارند.
مثلا رنگ آبی چون اشتها را کم می‌کند، مناسب اتاق ‌ناهارخوری یا آشپزخانه نیست، برعکس رنگ‌های روشن، شاد و آرامش‌بخش مناسب اتاق‌پذیرایی هستند. مطمئن شوید که رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید، مکمل یکدیگرند.

 

familiar with the finer points in home decoration آشنایی با نکات ظریف در دکوراسیون منزل

 

کدام رنگ را انتخاب می‌کنید؟

 

4- سبک دکوراسیون به هماهنگی کمک می‌کند.

سبک دکوراسیون نه تنها کار دکوراسیون را آسان می‌کند، بلکه چون سلیقه و نحوه زندگی صاحب خانه را نشان می‌دهد، دارای اهمیت است. سبک دکوراسیون می‌تواند کلاسیک، مدرن، دریایی، استوایی، اروپایی، آسیایی یا هر چیزی که فکر آن را بکنید، باشد.یکی از نکات ظریف دکوراسیون این مورد است که، مبلمان و وسایلی بخرید که با سبک و موضوع مورد نظر هماهنگی داشته باشد.

 

5- وسایل اضافی و درهم بر‌هم بهترین دکوراسیون را خراب می‌کنند.

از دست هر چیزی که احتیاجی به آن ندارید، یا به‌ندرت مورد استفاده‌تان است، خلاص شوید و آن‌ها را مرتب در کمد طبقه‌بندی کنید. حتی اگر گران‌ قیمت‌ترین و زیباترین دکوراسیون را داشته باشید، با خانه‌ای پر از وسایل اضافه جلوه‌ای نخواهد داشت.

 

6- نورپردازی به اندازه مبلمان اهمیت دارد.

نور دارای اهمیت است چون به جز روشنایی، حال و هوای خانه را تغییر می‌دهد. پس از نور‌هایی استفاده کنید که شما را به این دو مورد نزدیک کند. لامپ و فلورسنت برای نور کلی و شمع و لامپ‌های کوچک برای نورپردازی‌های رومانتیک مناسبند.

 

7- میان فرم و کاربرد تعادل ایجاد کنید.

هنگام خرید مبلمان یا دکوراسیون منزل دقت داشته باشید که فرم و کاربرد به یک اندازه دارای اهمیتند. باید خانه را طوری طراحی کنید که ضمن زیبایی امکان دسترسی به وسایل وجود داشته باشد. با کمی خلاقیت، صبر و آگاهی می‌توانید خانه‌ای به زیبایی آن‌ چه در مجلات دکوراسیون دیده‌اید، داشته باشید.

نمونه پروژه های اجرایی 1000 دکور را در سالهای گذشته میتوانید دیدن نمایئد تا از بین کارهای صورت گرفته مدلی که مناسب محل کر یا زندگی شماست را انتخاب کنید.