میزهای بغل مبلی، بچه های شیطان و بازیگوشی هستند که وقتی در دکوراسیون داخلی خانه حضور دارند فضا را پویا تر و با نشاط تر می کنند و وقتی هم که نیستند، جای خالی شان حسابی معلوم است. درست است که میزهای بغل مبلی به نسبت برادر بزرگ ترشان که همان میزهای جلو مبلی هستند، جثه ی نحیف تر و ظریف تر دارند اما این باعث نمی شود تا تاثیرشان کمتر از آن باشد. آن ها حسابی دکوراسیون داخلی خانه را به هم می ریزند و زیر و رو می کنند، حتما می پرسید چگونه؟

میزی که در عکس بالا می بینید جزو راه حل های شگفت آور برای راحتی در خانه های کوچک است. فکر کنید کهفضای کوچک دارید و همین مساله باعث می شود تا برای گذاشتن برخی از مبلمان ها با محدودیت روبرو شوید، ولی خب به راحتی می توانید با استفاده از مبلمان های چند منظوره تمام مشکلاتتان را حل کنید. میزی که در عکس بالا می بینید هم می تواند یک میز جلو مبلی خوب باشد هم می تواند تبدیل به میزهای بغل مبلی یا همان میز عسلی ها شود.

tea table1 4 میز عسلی که مبلمان تان را زیباتر می کنند!

چه کسی بهتر از خود شما می داند که کدام مبلمان برای دکوراسیون داخلی منزل شما مناسب تر است؟ چه کسی گفته است که شما مجبورید برای مبلمان های مستطیلی خود حتما میز های مستطیلی تهیه کنید؟ به هیچ وجه، قانون ها را بشکنید اینجا خانه شما است، این شما هستید که قانون ها را تعیین می کنید. به عکس بالا نگاه کنید، میز بغل مبلی دایره ای اتفاقا تبدیل به نقطه قوت اتاق نشیمن شده و یکنواختی آن را با حضور خود از بین برده است.

tea table2 4 میز عسلی که مبلمان تان را زیباتر می کنند!

شما خیلی راحت می توانید خانه ای رویایی با وسایلی منحصر به فرد داشته باشید. ممکن است وقتی برای خرید میزهای بغل مبلی به بازار می روید، از دو یا چند مدل مختلف خوشتان بیاید، خب چه اشکالی دارد که همه آن ها را تهیه کنید و در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان از آن ها بهره بگیرید.

tea table3 4 میز عسلی که مبلمان تان را زیباتر می کنند!

یک ایده برای کسانی که از دراورهای خود خسته شدند. خیلی راحت می توانید به اون ها یک کاربری جدید مثل میز عسلی یا میز بغل مبلی بدید  تا هم برای تان مقرون به صرفه باشد، هم متفاوت.

tea table4 4 میز عسلی که مبلمان تان را زیباتر می کنند!

به میز بغل مبلی خلاقانه ای که در عکس بالا می بینید توجه کنید؟ خیی ساده از یک کوزه سفالی که روی بدنه آن حکاکی شده و یک قطعه شیشه برای روی روی آن یک میز بغل مبلی درست شده است، اگر شما هم به وسیله های دور ریختنی خودتان نگاهی دوباره بیاندازید ممکن است بتوانید میزهای بغل مبلی مورد نیازتان را خودتان بسازید. حتی می توانید به مطلب ۱۷ میز جلو مبلی متفاوت با وسایل دور ریختنی هم مراجعه کنید تا بیشتر ایده بگیرید.

tea table5 4 میز عسلی که مبلمان تان را زیباتر می کنند!