استفاده از کاشی در دکوراسیون و زیبایی آشپزخانه نزد طراحان دکوراسیون داخلی منزل جایگاه ویژه ای دارد. البته برای زیبایی آشپزخانه از سنگ نیز می توانید استفاده کنید اما سبک بودن کاشی به همراه پایین بودن قیمت و انعطاف بیشتر باعث شده تا استفاده از کاشی در دکوراسیون آشپزخانه رواج بیشتری داشته باشد.

 

پیشنهاد 1000 دکور : برای دیدن جدیدترین  انواع دکور و طراحی دکوراسیون اداری یا منزل ، کلیک کنید.

 

اگر قصد این کار را دارید، توصیه ما به شما استفاده از کاشی های شیشه ای ، آینه ای و موزاییکی است. یک مدل از این کاشی ها ، کاشی های برش لیزری است.

این کاشی ها با ظرافت فراوانی با لیزر برش می خورند و طرح هایی به وجود می آورند که وقتی کنار هم قرار می میگیرند ،گویی یک پازل درست شده است . یک انتخاب دیگر ، استفاده از کاشی های آینه ای است .

راه های ارتباطی با مجموعه 1000 دکور

جهت سفارش دکوراسیون با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

آقای امیریآقای سلیمانی
09124150884 09122027293 
تلفن 02188071665

 

 

کاشی های آینه ای ریز فراوانی کنار هم قرار می گیرند و زمینه ای شبیه یک آینه بزرگ درست می کنند. چیزی شبیه به این برای پس زمینه آشپزخانه بسیار مناسب است زیرا زیبایی منحصر بفردی به فضا می دهد. استفاده از کاشی های گل درشت نیز بین طراحان دکوراسیون منزل رواج دارد. طرح های درشت و پر رنگ اخیراً مد شده اند . سعی کنید از طرح های درشت برای زیبایی آشپزخانه تان استفاده کنید. کمپانی های بسیاری اقدام به تولید کاشی های سفارشی با طرح هایی شبیه کاغذ دیواری  می کنند. برای مدل های گل درشت باید حتماًاز قبل کاشی های آجری شکل نیز یکی از محبوب ترین طرح هااست که همیشه مد بوده و هیچ وقت کهنه نمی شود. می توانید کل دیوار را تا سقف از این کاشی کار کنید .