طراحی دکوراسیون آشپزخانه امری است که چیدمان و ایده پردازی کل فضای منزل را تحت تأثیر خود قرار می دهد. از همین رو توجه به این فضا و رعایت کردن اصول کاربردی و استاندارد برای دیزاین آشپزخانه بسیار مهم و جدی تلقی می شود.

شما می توانید خود دست به کار شوید یا از یک تیم طراحی دکوراسیون داخلی در این راستا مشاوره های لازم را کسب کنید. عوامل بسیاری برای دیزاین آشپزخانه مد نظر است که به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت.

 • کابینت های مدرن، کلاسیک و سلطنتی
 • سبک های طراحی آشپزخانه
 • کف پوش، دیوار پوش و سقف
 • نقش نور پردازی در فضای آشپزخانه
بخشی از مراحل طراحی دکوراسیون منزل و آشپزخانه را می توانید با پارامترهای عنوان شده دنبال کنید، زیرا گزینه های بسیار زیادی در این راستا در پیش روی شما قرار دارد. در مقاله پیش روی پیرامون طراحی دکوراسیون آشپزخانه و پارامترهای عنوان شده مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم پس با ما همراه باشید

 

1000decor Decoration design Design of kitchen decoration 2 طراحی دکوراسیون آشپزخانه (10 مدل شیک و لاکچری)

 

با گروه مشاورین معماری ، بازسازی و طراحی دکوراسیون 1000 دکور بهترین و مناسب ترین دیزاین برای منزل یا محل کار خود را دریافت کنید.

شماره تماس : 02188071665

طراحی دکوراسیون آشپزخانه و شناخت انواع کابینت

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با شناخت انواع کابینت ها امری است که شما را در این راه موفق تر می کند. کابینت چوبی، کابینت ام دی افی، کابینت های هایگلاس و بسیاری متریال دیگر برای ساخت کابینت در اختیار شما قرار دارد. مراحل طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با استفاده از یک کابینت لوکس زیبا تر به تصویر کشیده می شود.

 • پروفیل مناسب برای درب کابینت
 • سبک مد نظر برای طراحی کابینت
 • چوب به کار گرفته شده در پرسه ساخت
 • به کار گیری کشو، کمد و قفسه
 • استفاده از سینک های زیبا برای جلوه بیشتر به کابینت
 • حداکثر استفاده از حداقل فضا
 • فرایند نصب اصولی و استاندارد کابینت برای تضمین ایمنی

 

انتخاب کابینت به نظر و سلیقه صاحب خانه مرتبط است. کسانی که در رشته طراحی دکوراسیون داخلی تحصیل کرده اند به راحتی می توانند شما را برای انتخاب یک کابینت متناسب با سبک چیدمان منزلتان شما را یاری کنند. مساحتی که در آشپزخانه در اختیار دارید و سبک ایده پردازی آن ارتباط مستقیم با قیمت کابینت شما دارد.

 

 

1000decor Decoration design Design of kitchen decoration 10 طراحی دکوراسیون آشپزخانه (10 مدل شیک و لاکچری)

 

سبک هایی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما منوط به سبکی است که در فضای داخلی منزل از آن پیروی می کنید. برای دکوراسیون های مدرن، کلاسیک و سلطنتی شما کابینت های در بازار وجود دارد که سبک ایده پردازی را در یک راستا به حرکت در می آورد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

این سبک از آشپزخانه عموما با کشوها و کمدهای تاچ طراحی می شود و نیازی به دسته و دستگیره برای باز و بسته کردن درب کشوها و کمدی های آن نیست. از کابینت های براق نیز برای آشپزخانه های مدرن بسیار استفاده می شود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک بسیار ساده است. شما می توانید از کابینت های چوبی که با گل های برجسته منبت کاری شده است کار دیزاین را شبیه ایده پردازی های کلاسیک به تصویر بکشید. تم رنگی کرم با رگ های از چوب یک پارامتر مهم برای کابینت کلاسیک محسوب می شود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه سلطنتی

تیم طراحی دکوراسیون اداری و داخلی زمانی که قرار است یک آشپزخانه را به سبک سلطنتی دیزاین کند از کابینت های ساده با تم رنگی سفید یا مشکی با اکسسوری های طلایی بهره می گیرد تا این سبک دیزاین شکوه و قدرت نمایی به سبک دکوراسیون های اشرافی به نمایش گذاشته شود.

قیمت کابینت به مساحت آشپزخانه شما، متریال انتخابی، سبک ایده پردازی، جنس های متفاوت اکسسوری ها، چینش متفاوت و سبک های طراحی و بسیاری پارامترهای دیگر مرتبط می شود. طراحی دکوراسیون منزل ایرانی اگر هم راستا با دیزاین آشپزخانه همراه شود قطع به یقین منحصر به فرد ترین دکوراسیون از آن شما می شود.

 

 

1000decor Decoration design Design of kitchen decoration 6 طراحی دکوراسیون آشپزخانه (10 مدل شیک و لاکچری)

 

پوشینه ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما با استفاده از پوشینه های متفاوتی که برای این فضا استفاده می شود زیبا تر به تصویر کشیده می شود. این پارامترها می تواند به سه بخش دسته بندی شود که در ادامه به آن ها اشاره ای خواهیم داشت.

کف پوش برای آشپزخانه ای مدرن

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما اگر صفر تا صد بخواهد اصولی رو به جلو در حرکت باشد در ابتدا نیاز به کف پوشی مناسب دارید. کاشی و سرامیک یکی از پر کاربردترین متریالی است که در پرسه ساخت و ساز آشپزخانه از آن استفاده می شود.

 کاشی و سرامیک کف باید

 • ضد خش و ضد ضربه باشد، زیرا افتادن ظروف و وسایل آشپزخانه به شکل ناخواسته روی کف پوش سبب می شود کاشی شکسته یا ترک خورده نشان داده شود.
 • قابلیت شستشو با شویندهای اسیدی را داشته باشد، زیرا چربی و روغن و لکه های سخت جزء جدایی ناپذیر آشپزخانه است.
 • ست بودن کف پوش با رنگ کابینت های آشپزخانه نیز امر مهمی است که باید به آن توجه شود.
 • خیلی لیز نباشد و قدری حالت چسبندگی داشته باشد تا در حین جابجایی به سلامت شما آسیبی وارد نشود.
 • کف پوش باید در برابر سرما و گرما مقاوم باشد و در طی گذر زمان ترک خورده و زشت جلوه نکند.

 

1000decor Decoration design Design of kitchen decoration 1 طراحی دکوراسیون آشپزخانه (10 مدل شیک و لاکچری)

 

دیوار پوشی ست شده با کابینت

تیم طراحی دکوراسیون داخلی بر اساس سبک طراحی آشپزخانه شما از کاشی های متناسب برای دیوار پوش شما استفاده می کند. شما می توانید برای فضای بین کابینت ها از کاشی های جذاب تر با تم های رنگی متفاوت تر استفاده کنید و با یک نور پردازی چشم گیر فضا را منحصر به فرد تر به تصویر بکشید.

 • کاشی های مراکشی
 • کاشی های کلاسیک
 • کاشی های با اشکال هندسی
 • کاشی های ریز یا درشت
 • کاشی گل برجسته و ساده

سقفی بر اساس طرح های روز دنیا

طراحی دکوراسیون منزل کوچک با استفاده از یک سقف استاندارد و اصولی و یک نور پردازی حرفه ای زیبا تر و بزرگ تر به تصویر کشیده می شود. از این امر شما می توانید برای سقف آشپزخانه های کوچک خانه های آپارتمانی خود نیز بهره بگیرید. دیزاین سقف و ارگ آشپزخانه دو پارامتر مهم برای زیبا سازی این بخش محسوب می شود.

 • سقف آشپزخانه کناف
 • سقف آسمان مجازی
 • آرک اپن آشپزخانه

 

انتخاب تم رنگی که برای کف پوش، دیوار پوش و ایده پردازی سقف آشپزخانه در نظر می گیرید منوط به تم رنگی و سبکی است که برای طراحی کابینت آشپزخانه خود مد نظر قرار داده اید. این را به یاد داشته باشید که باید با رنگ ها به خوبی در این راستا آشنایی داشته باشید یا برای نتیجه گیری بهتر از یک دکوراتور حرفه ای برای ست شدن این پارامترها با یکدیگر مشاوره های لازم را کسب کنید.

 

تأثیر نور پردازی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما با استفاده از یک نور پردازی خاص و ویژه بسیار لوکس و زیبا جلوه می کند. در این راستا می توانید همزمان با طراحی سقف از نور پردازی نیز استفاده کنید. این امر به صورت نقطه ای یا خطی برای شما دنبال می شود. شما می توانید متناسب با طراحی که برای سقف در نظر گرفته اید نورپردازی خود را نیز دنبال کنید.

سقف های کاذب کناف ایده مناسبی برای نور پردازی مدرن آشپزخانه شما محسوب می شود. شما می توانید از پرده نیز برای بهره گیری از نور طبیعی در فضای آشپزخانه خود کمک بگیرید. این امر به تنالیته رنگی پرده های پشت پنجره ای آشپزخانه شما مرتبط می شود که فضا دلباز یا تیره جلوه کند.

 

1000decor Decoration design Design of kitchen decoration 5 1 طراحی دکوراسیون آشپزخانه (10 مدل شیک و لاکچری)

 

 • نور پردازی توکار سقف
 • نور پردازی بین کابینت ها
 • نور پردازی فضای بیرونی آشپزخانه
 • نور پردازی اپن آشپزخانه
 • پوشاندن پنجره با پرده های ضخیم یا نازک
تیم طراحی دکوراسیون داخلی به دلیل مطالعه و تحقیق در رشته طراحی دکوراسیون داخلی با نازل ترین هزینه ها ایده ال ترین طرح ها را از صفر تا صد برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما به انجام می رسانند. طراحی دکوراسیون داخلی منزل امری است که در دنیای مدرن امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و چشم پوشی از آن کار ساده ای نیست. اگر می خواهید در کوی رقابت از دوستان و آشنایان خود جا نمانید به شما توصیه می کنیم کار دیزاین آشپزخانه خود را به یک دکوراتور حرفه ای بسپارید.

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *