9 ایده جذاب برای طراحی داخلی کافی شاپ:کافی شاپ و رستوران مکان هایی هستند که افراد،;اکثر اوقات برای وقت گذرانی و استراحت،;کتابخوانی,;خوردن قهوه و ملاقات با دوستان به این فضا ها مراجع میکنند.

9 Cool Ideas for Interior Design of Coffee Shop 9 ایده جذاب برای طراحی داخلی کافی شاپ:

اما تنها دلیل برای رفتن به یک کافی شاپ و رستوران ها کیفیت غذا و مواد خوراکی آنها نمی باشد،;گاهی یک طراحی زیبا و منحصر به فرد ممکن است ;یک کافی شاپ را تبدیل به پاتوق همیشگی شما نماید.

برای یک طراحی منحصر به فرد و ویژه در کافی شاپ ها نیاز به صرف هزینه های زیادی نیست.;و با چند ایده ی کوچک خلاقانه و در عین حال مقرون به صرفه،;این کار عملی است.;در این مقاله سعی داریم در این مورد صحبت کنیم و چند ایده ساده را به شما معرفی کنیم:

1: استفاده از فرش های جذاب در طراحی دکوراسیون کافی شاپ:

استفاده از فرش در چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ مرسوم نمی باشد.;اما شما می توانید سنت شکن باشید،;و با پهن کردن یک فرش ایرانی خوش نقش و نگار که رنگ های گرم در آن بیشتر استفاده شده است; فضای خاصی را در کافی شاپ ایجاد نمایید.;این کار باعث می شود که مشتری های خود را غافلگیر نمایید;و همین می تواند وجه تمایز شما با دیگر رقبا باشد.;و مسلما این کار برای مشتریان جذابیت و تازگی دارد.

2: استفاده از نشیمن برای صندلی و مبلمان کافی شاپ ها و رستوران:

سعی کنید برای مبلمان و صندلی های محیط مورد نظر خود بالشتک و کوسن های مناسب تهیه نمایید.;این کار باعث می شود مشتریان شما احساس راحتی بیشتری داشته باشند;و وقت بیشتری را در کافی شاپ شما بگذرانند;بدون آنکه خسته شوند.

3:نور پردازی خلاقانه در طراحی داخلی کافی شاپ ها:

برای یک نور پردازی مناسب در کافی شاپ باید به صورت خلاقانه ای عمل کنید،;و بت ایده های مناسب نوع و طرح چراغ های زیبایی را انتخاب کنید;که علاوه بر نور پردازی مناسب به زیبایی محیط بیفزاید.

4:آویز سقفی در طراحی دکوراسیون کافی شاپ ها:

در طراحی دکوراسیون کافی شاپ خود از وسایلی بسیار ساده استفاده کنید.;برای مثال تعدادی قهوه جوش دست دوم و کهنه تهیه نمایید;و آن ها را رنگ کنید،قهوه جوش های رنگ شده را می توانید به عنوان دکور استفاده نمایید و یا آنها را از سقف آویزان کنید این کار باعث میشود فضای جذابی را برای مشتریان خود ایجاد نمایید.

5:استفاده از وسایل دکوری در کافی شاپ:

سعی کنید برای تزیینات کافی شاپ از یک عنصر تزیینی شاخص استفاده کنید.این کار منجر میشود مشتریان شما همیشه کافه شما را با این تزیینات به یاد بیاورند،عنصری مانند یک تابلوی نفیس ،یک گلدان قدیمی گرانبها و یک لوستر مجلل و یا هر چیز دیگری که با هم هماهنگی داشته باشند.

6:استفاده از کتابخانه برای کافی شاپ ها:

در قسمت بالا در مورد عنصر تزیینی صحبت کردیم این عنصر می تواند یک کتابخانه باشد. اما باید توجه داشته باشید که این کتابخانه با دیگر قسمت های کافه هماهنگ باشد.درست کردن یک کتابخانه خلاقانه کار بسیار راحتی است فقط کافی است به نجاری محله تان مراجعه کنید.

7:منویی متفاوت برای کافی شاپ:

سعی کنید هر چیزی که در کافه شاپ استفاده می کنید به صورت خلاقانه طراحی شده باشد.از تابلو های استفاده شده گرفته تا میز ها و منوی کافی شاپ، استفاده از یک منوی متفاوت و خلاقانه می تواند به یک عنصر زیبا و در عین حال جذاب تبدیل شود. منوی کافی شاپ را می توانید به صورت یک برگه ی زیبا و متفاوت به دیوار های کافی شاپ نصب کنید که علاوه بر کم هزینه بودن بسیار متفاوت است.

8:ایجاد گوشه های دنج برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ ها:

نکته ای که در طراحی دکوراسیون کافی شاپ حتما باید به آن توجه داشته باشید،ایجاد گوشه ای دنج و استفاده از مبلمان راحتی مانند کاناپه ها و کوسن های تزیینی جذاب می باشد، این فضاها مشتریان را به خود جذب می کنند، و باعث می شود که افراد قرار های صمیمانه و دوستانه ی خود را در کافی شاپ خود تنظیم کنند.

9:استفاده از نیمکت های پشت پنجره :

اگر کافی شاپ شما دارای پنجره های بزرگ و رو به خیابان است، این فرصت را برای ایجاد یک فضای مناسب و زیبا از دست ندهید. و پشت این پنجره ها را با استفاده از نیمکت های چوبی و زیبا تزیین کنید و فضایی مناسب با دیدی رو به خیابان ایجاد نمایید. این نیمکت ها در روز های برفی و بارانی طرفداران زیادی دارد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *